Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες ξέρουμε κάτι για την Βανέσσα του Φ 104 δεν υπαρχουν πια φωτο της στο site  ούτε εμφανίζεται στα προγραμματα ευχαριατω!!  :hi:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παίδες ξέρουμε κάτι για την Βανέσσα του Φ 104 δεν υπαρχουν πια φωτο της στο site  ούτε εμφανίζεται στα προγραμματα ευχαριατω!!  :hi:

Για το υπολειμα γυναικας μιλας . Την δοκιμασα μια φορα ηταν τοσο πολυ αδυνατη που ελεγα απο μεσα μου ποτε να τελειωσω. Ποιο καλυτερη ηταν η Νατασσα . Υπαρχει περιπτωση να παιζει σε αλλα στουντιο η Νατασσα. Εκει ευχαριστηθηκα γυναικα. Αν θελεις δοκιμασε την Αλεξια, Νονη και η Νεφελη. Η Νεφελη ειναι ποιο ωραια απο την Βανεσσα.
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Για το υπολειμα γυναικας μιλας . Την δοκιμασα μια φορα ηταν τοσο πολυ αδυνατη που ελεγα απο μεσα μου ποτε να τελειωσω. Ποιο καλυτερη ηταν η Νατασσα . Υπαρχει περιπτωση να παιζει σε αλλα στουντιο η Νατασσα. Εκει ευχαριστηθηκα γυναικα. Αν θελεις δοκιμασε την Αλεξια, Νονη και η Νεφελη. Η Νεφελη ειναι ποιο ωραια απο την Βανεσσα.
Ηταν πολυ τιμια την ειχα παρει 3-4 φορες απ ολες εκει μεσα μαζι με την παολα ηταν απ τις κααλυτερες τις αλλες που αναφερες δεν τις εχω δει
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Μήπως κάποιος γνωρίζει που εργάζεται η Λίλυ από Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α; Μελαχροινή,ψηλή,γεμάτη γύρω στα 35. Μέχρι και πριν λίγες ημέρες βρισκόταν εκεί. Τις τελευταίες ημέρες όμως δεν την βρίσκω. Ρώτησα την ευγενική τσατσά χθες το απόγευμα η οποία μου είπε οτι σταμάτησε και αγνοεί για το που μπορεί να βρίσκεται.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
δε ξερω να σε βοηθησω αλλα λογικα θα χει φυγει απο το συγκεκριμενο ολες οι τσατσαδες οταν μια κοπελα φευγει απο ενα σπιτι παντα λενε οτι σταματησε ειναι τακτικη λες και ειμαστε ηλιθιοι η δεν θα ψαξουμε :s&m_3: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Ηταν πολυ τιμια την ειχα παρει 3-4 φορες απ ολες εκει μεσα μαζι με την παολα ηταν απ τις κααλυτερες τις αλλες που αναφερες δεν τις εχω δει
Πολύ καλή και σε kinky προγράμματα. Το θέμα τον κιλών εξαρτάται από τα γούστα του καθενός (προτιμώ μοντελέ κορμιά).
 

ulyssesu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
38
Κριτικές
14
Like
556
Πόντοι
990
Παίδες καλησπέρα. Πριν κανα δυο χρόνια η τύπισσα στη φωτό δούλευε στη Τριγγετολυσιδα ως Άρτεμις. Ξέρει κανείς που βρίσκεται;
 

Συνημμένα

  • Αρτεμις-Ελλάδα.jpg
    Αρτεμις-Ελλάδα.jpg
    353,6 KB · Εμφανίσεις: 55

best30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις που βρισκω την μικυ με το ομορφο προσωπο από κολωνου 32 α ?
 

manman3349

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τι να σας πω ρε παιδια εδώ είναι δυσκολο να βρεις τις γκομενες που δουλεουν τωρα και εσεις ψάχνετε αυτές που δουλευαν το 1999??? τι να πω....
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Ρε παιδια μια Αλισα η Αλισια κοντη αδυνατη ξανθια που δουλευε ενα φεγγαρι Φυλης 104  και μετα στους Γερμανσους μηπως γνωριζεις καποιος κατι?
Είναι στη Ρόδο. Δεν ξέρω αν δουλεύει ή όχι... Όσες φορές και αν ρώτησα δεν έλαβα απάντηση

Παλικάρια η Μπέττυ από το Καζακστάν που δούλευε στο στούντιο orintal στην φυλής 104 ξέρετε τι απέγινε;;;
Κατά περιόδους κάνει κάποιες εμφανίσεις στο Φ104
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Παιδια,ξέρετε που δουλεύουν κ αν σταμάτησαν η μαρινα απο φυλης 74 ενα μιλφακι με βυζους κ πιασιματα και η Τζούλια απο φυλης 59 κ  φωκαιως 27 ημιοροφο????σας παρακαλώ πειτε καποιος που γνωρίζει
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
καλησπέρα σας μύστες μηπως ξερει κανεις που δουλευει η στελλα απο φυλης 86Α οροφος (καλοκαιρι 2017)  και  τον χειμώνα που μας περασε  ειχε δουλεψει και μεταξουργείο  στο ιασονος 31 και υπογειο 31β πρωινη βάρδια???
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Καλησπέρα συμπολεμιστές,

επειδή ζω εκτός Ελλάδος επισκέπτομαι Φυλής αραιά και που, οπότε θέλω τα φώτα σας για τις παρακάτω χαμένες ιερόδουλες¨

-Βανέσα, μελαχρινή Αλβανέζα, πολύ αδύνατη και κοντή, δούλευε Φυλής 59 κάτω στην 3η βάρδια
-Τζένη, ψηλή με ράστα μαλλί στο Φυλής 84 κάτω και αυτή 3η βάρδια
-Μαρία με τη μεγάλη μύτη από Φωκαίας 9
-Νικόλ, αδύνατη καστανόξανθη με ωραία μάτια, 2η και 3η βάρδια Φυλής 59. Είναι η ίδια στο Ιάσωνος 10?


 
Εγγρ.
3 Σεπ 2017
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
322
Πόντοι
280
Ξέρει κανεις αν η Πεγκυ από Βριλησσού 46 είναι και σε κάποιο άλλο μαγαζί εκτος από Γ. Μπουζιανη 2 (Sensuality) ?
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
συναδελφοι  μια κωνσταντινα απο βριλλησου φραντζη  βουλιαγμενης κ.τ.λ. μελαχρινη απο αλβανια ξερεις κανεις που τρωει ψωμι ?
 

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Η Κάρλα από Ιωαννίνων 5 υπάρχει πουθενά;
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Καλησπέρα

μήπως γνωρίζουμε τίποτα για Αλεξάνδρα (Κων/πόλεως 128, 166);

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom