Νέα

Τον έτριψα ακάποτα στο κωλοτρυπίδι της!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass-sniper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Χαχαχα. Ευχαριστώ και για τις υπόλοιπες απαντήσεις. Ήταν πολύ ωραία εκείνη τη στιγμή για να πω όχι αλλά ξέρω ότι δεν πάει έτσι... Πάντως όταν γύρισα έκανα ένα "στεγνό καθάρισμα" με αντιβακτηριδιακό μαντηλάκι και το πρωί μια φασίνα στην ευρύτερη περιοχή και γενικά δεν παρατήρησα καμμιά φαγούρα ή οτιδήποτε. Οπότε μάλλον μπορώ να πω...τέλος πάντων :)
με νικ ptoma :wanker: :S :S :S
 

Επισκέπτης
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: σε ειδοποιησαν για τον χαμο που γινετε τυπε.....?  :takethis: :takethis: :takethis:
Oχι κλωνε μου δωσε ραπορτο...
τυπε τα μελη εχουν αναγκη την ενημερωση,απλα πεσαμε σε κινηση,μπηκε εξαγριωμενος ο Γιωργος στον νομο του Πικερ :S :S :S

Οντως τυπε...τι επαθε το Γκιωργκο και εξαγριωθηκε;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Oχι κλωνε μου δωσε ραπορτο...
Οντως τυπε...τι επαθε το Γκιωργκο και εξαγριωθηκε;
τιποτα μαστερ.....ξεθαψαμε κυριακατικο...νωρις σχολασες...δεν τρωει πια ο κοσμος σουβλακια..? :S :S :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Με αντιβακτηριδιακο μανταλακι πηγε να σκοτωσει μυκητες τυπε....πως να μην ειναι πτωμα;
Μαλακια χοντρη τυπε...επρεπε να αφησει το αντιβακτηριδιακο μανταλακι να δρασει για τουλαχιστον 24 ωρες.
τσιμπαγε τους μυκητες με το μανταλακι τυπε....? :S :S :S :think:
 

Επισκέπτης
τιποτα μαστερ.....ξεθαψαμε κυριακατικο...νωρις σχολασες...δεν τρωει πια ο κοσμος σουβλακια..? :S :S :S

Σημερα ειχα ρεπο παιδι μου και μαζεψα τα 10λεπτα της εβδομαδας που μου δινουν φιλοδωρημα και πηρα την Ελλεινιδα να φαμε στα Goodys μπας και μου κατσει.

Αποτελεσμα;Αρχιδια...με τα Goodys κανεις δεν γαμησε.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
:tired: ρε νιαμου κανενας δεν νυσταζει :think:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Μαλακια χοντρη τυπε...επρεπε να αφησει το αντιβακτηριδιακο μανταλακι να δρασει για τουλαχιστον 24 ωρες.
τυπε μπηκε το 2009,εγραψε 4 μηνυματα ως το 2017 :-
εχει ανεβει το προσδοκιμο ζωης :S :S :S
 

Επισκέπτης
Ο βοθρος του Bou πρεπει να μετονομαστει το νημα του μακαριτη Πικερ....εχει μαζευτει εκει μεσα ολη η ανθρωπινη σκατιλα και σκατοψυχια που εχει σε αφθονια το σαι.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Σημερα ειχα ρεπο παιδι μου και μαζεψα τα 10λεπτα της εβδομαδας που μου δινουν φιλοδωρημα και πηρα την Ελλεινιδα να φαμε στα Goodys μπας και μου κατσει.

Αποτελεσμα;Αρχιδια...με τα Goodys κανεις δεν γαμησε.
τυπε κανε κανα χρονο οικονομιες να την πας μπαιρακταρη μπας κ πηδηξεις... :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Ο βοθρος του Bou πρεπει να μετονομαστει το νημα του μακαριτη Πικερ....εχει μαζευτει εκει μεσα ολη η ανθρωπινη σκατιλα και σκατοψυχια που εχει σε αφθονια το σαι.
τυπε μην τους βαζεις ιδεες και το κανουν Ο Βοθρος του Πικερ αντι για το ο Νομος :S :S :S
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
Ο βοθρος του Bou πρεπει να μετονομαστει το νημα του μακαριτη Πικερ....εχει μαζευτει εκει μεσα ολη η ανθρωπινη σκατιλα και σκατοψυχια που εχει σε αφθονια το σαι.


για σενα λες ?


 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
νιμου γρηγορα νανι.....δεν θα σηκωνεσαι το πρωι για εκκλησια.... :priest: :priest: :priest:
ελα νιμου οκ...θα μου τα πεις εσυ που θα πας :S :S :S
και εσκασε και ΠιπΑλεκος τυπε :headbang: :S :S :S
τυπε δεν αποκαλυψες ποιο νικ εννοεις ομως :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom