Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Προφανως και δεν μενει εκει, ποιος μπορει να ζει αναμεσα σε σκατα σκυλου.
Απλα εκει δεχεται
Αλλα και απο σωματικη καθαριοτητα δεν ηταν και πολυ καλυτερα τα πραγματα, πραγμα λογικο -αν κρινουμε απο την κατασταση του χωρου της.
Και απο επιδοσεις πολυ κατω του μετριου, μια αυθεντικη ξεπετα που δεν καυλωσε ποτε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Προφανως και δεν μενει εκει, ποιος μπορει να ζει αναμεσα σε σκατα σκυλου.
Απλα εκει δεχεται
Αλλα και απο σωματικη καθαριοτητα δεν ηταν και πολυ καλυτερα τα πραγματα, πραγμα λογικο -αν κρινουμε απο την κατασταση του χωρου της.
Και απο επιδοσεις πολυ κατω του μετριου, μια αυθεντικη ξεπετα που δεν καυλωσε ποτε
η τσαρκα μου ηταν σχετικά νωρις δεν θα διαφωνισω μαζι σου .μια καθαριστρια ποσο κωστιζει δηλαδη ελεως
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1

είναι η ΜΑΝΣΥ πολύ καλή το θέμα είναι ότι ζητάει εξτρά για καθε τι αν χυσει εξτρα  το άλλο εξτρα βαλε ρε παιδι μου ενα ποσο για ολα αλλιως ειναι ξενερωμα
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
είναι η ΜΑΝΣΥ πολύ καλή το θέμα είναι ότι ζητάει εξτρά για καθε τι αν χυσει εξτρα  το άλλο εξτρα βαλε ρε παιδι μου ενα ποσο για ολα αλλιως ειναι ξενερωμα

όντως; και τα ζητάει πάνω στη πράξη να φανταστώ; ή στα λέει πρωτού ξεκινήσει η φάση;
έλα αδερφέ, θα σώσεις ένα 50ρικό :P
 

tzogadoros

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Oτι και να λετε μια μονο τρανς αξιζει για μενα η μπεμπα παυλάκη.....μπεμπουλα μου σ αγαπω πολυ γιατι εκτος των αλλων εισαι κι ενας υπεροχος ανθρωπος
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Oτι και να λετε μια μονο τρανς αξιζει για μενα η μπεμπα παυλάκη.....μπεμπουλα μου σ αγαπω πολυ γιατι εκτος των αλλων εισαι κι ενας υπεροχος ανθρωπος
μουτρο γαμησες καλα???
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

o salonikios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
θελω να παω να τη δοκημασω αλλα φοβαμαι το μεγεθος του εργαλειο ,απο ομορφια απλα θεικη
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.401
Πόντοι
3.886
Την είχα επισκευθεί όταν ήταν ακόμα Αθήνα και πριν την προσθετική στήθους το 2012. Ακόμα και τότε τοπ γκομενάκι και παπάρι τούμπανο.
ναι ρε φιλε πολυ καυλα τ μωρο..Μακαρι να κατεβει προς τ εδω
 

johnar76

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδια θελω για πρωτη φορα να μαω με τρανσ πρωτη φορα να γλειψω και πρωτη φορα απο πισω..προτεινετε καποια π να ξερει απο απειρους και πρωταρηδες! προτιμω κι θελω τζουλι! τι λετε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.460
Like
4.978
ρε παιδια θελω για πρωτη φορα να μαω με τρανσ πρωτη φορα να γλειψω και πρωτη φορα απο πισω..προτεινετε καποια π να ξερει απο απειρους και πρωταρηδες! προτιμω κι θελω τζουλι! τι λετε?
:orchestra:
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ρε παιδια θελω για πρωτη φορα να μαω με τρανσ πρωτη φορα να γλειψω και πρωτη φορα απο πισω..προτεινετε καποια π να ξερει απο απειρους και πρωταρηδες! προτιμω κι θελω τζουλι! τι λετε?

εμεις θα σου πουμε πια σε καυλωνει ;;

αυτη που σε καυλωνει χωσου χωρις να ρωτας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom