Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Α ρε Ρολεξάκια... όλα έτοιμα τα θές...
κάνε και κανα χιλιόμετρο... κάψε λίγη μπενζίνα...
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Το κουδούνι έχει αλλάξει??7
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Και στέηκ ταρταρ με σάλτσα Μπηχτόριους...
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Επίσκεψη κι επιλογή μίας από Σερβία που δε θυμάμαι όνομα. Καλή ήταν, από μασάζ δεν ξέρω γιατί δε το επιδίωξα. Γενικώς ήταν αρκετά καυλωτική και καλό κορίτσι. Τα αρνητικά τώρα. Ο χώρος μάπα! Το δωμάτιο μέσα μύριζε αποσμητικό σα μπουρδέλο του 20άρικου - είδα και το αποσμητικό...
Το κλιματιστικό έπρεπε να το ζητήσω για να το ανάψουν αφού μου είπαν πρώτα ότι μπορεί να είναι χαλασμένο. Γενικώς στο χώρο υπάρχει μια αίσθηση βρωμιάς και είναι και μικρός. Αυτά τα μαγαζιά πρέπει να βγάζουν αίσθηση πολυτέλειας. Πιστεύω ότι είναι πολλά τα 60/30' για αυτό το μαγαζί.
 

sloppy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
5
Like
414
Πόντοι
301
Επίσκεψη κι επιλογή μίας από Σερβία που δε θυμάμαι όνομα. Καλή ήταν, από μασάζ δεν ξέρω γιατί δε το επιδίωξα. Γενικώς ήταν αρκετά καυλωτική και καλό κορίτσι.

:(

οταν ξαναπας φιλε να μας πεις ποια ηταν ;)

 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
327
Like
212
Πόντοι
21
Επίσκεψη κι επιλογή μίας από Σερβία που δε θυμάμαι όνομα. Καλή ήταν, από μασάζ δεν ξέρω γιατί δε το επιδίωξα. Γενικώς ήταν αρκετά καυλωτική και καλό κορίτσι.
Αν ήταν μελαχρινή με κοντό μαλί και στρογγυλό πρόσωπο τότε ήταν η Χριστίνα η οποία έχει ομορφύνει τελευταία και μετάνιωσα που δεν την πήρα πρόσφατα αλλά πήγα και πήρα την Ντιάνα, παρασυρόμενος από τα εδώ σχόλια. Όμορφη δεν λέω αλλά μασάζ=0 και υπηρεσίες στούντιο, εκεί τουλάχιστον θα έδινα λιγότερα για τα 15 λεπτά που κράτησε η συνεδρία.   :hi:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Αν ήταν μελαχρινή με κοντό μαλί και στρογγυλό πρόσωπο τότε ήταν η Χριστίνα η οποία έχει ομορφύνει τελευταία και μετάνιωσα που δεν την πήρα πρόσφατα αλλά πήγα και πήρα την Ντιάνα παρασυρόμενος από τα εδώ σχόλια. Όμορφη δεν λέω αλλά μασάζ=0 και υπηρεσίες στούντιο, εκεί τουλάχιστον θα έδινα λιγότερα για τα 15 λεπτά που κράτησε η συνεδρία.  :hi:

Ναι, η Χριστίνα ήταν.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αν ήταν μελαχρινή με κοντό μαλί και στρογγυλό πρόσωπο τότε ήταν η Χριστίνα η οποία έχει ομορφύνει τελευταία και μετάνιωσα που δεν την πήρα πρόσφατα αλλά πήγα και πήρα την Ντιάνα, παρασυρόμενος από τα εδώ σχόλια. Όμορφη δεν λέω αλλά μασάζ=0 και υπηρεσίες στούντιο, εκεί τουλάχιστον θα έδινα λιγότερα για τα 15 λεπτά που κράτησε η συνεδρία.  :hi:

Δυστυχώς έτσι είναι οι περισσότερες μουνάρες...
Αξιώνουν να καυλώσεις και να χύσεις μόνο που τις κυττάς...
Αμ δε...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Δυστυχώς έτσι είναι οι περισσότερες μουνάρες...
Αξιώνουν να καυλώσεις και να χύσεις μόνο που τις κυττάς...
Αμ δε...

γι' αυτο λεμε πάντοτε οτι ο συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών ειναι αυτο που μετραει περισσότερο.....τωρα,ολοι δεν εχουν τα ιδια γούστα.Την Χριστινα,επειδη την ξερω πολλά χρόνια,γνωριζω οτι και μασαζ κανει και βγαζει κατι το πιο εκφυλο στο δωματιο.......οι αλλες πονταρουν κυριως στην εμφανιση τους.
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
καλησπερα αν η χριστινα ηταν ποιο πονηρη και επαιζε αλλιωσ θα ηταν η καλυτερη εκει η ρωσσιδεσ και ουκρανεζεσ ηρθαν για αρπαχτη και σε λιγο καιρο παλι πισω θα ειναι οσοι εκλαψαν χρηματα γιατι μασαζ δεν κανουν απλα οτι πληρωνεισ πρεπει να το εχεισ
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
απλα η φωτεινη να λεει ποιεσ κανουν μασαζ ποιεσ οχι η αν δεν θελει να πει να ρωταει ο πελατησ εγω σε αυτα τα μαγαζια παω για μασαζ αν θελω μονο να γαμησω δεν παω εκει ο καθενασ το βλεπει αλλιωσ
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
καλησπερα αν η χριστινα ηταν ποιο πονηρη και επαιζε αλλιωσ θα ηταν η καλυτερη εκει η ρωσσιδεσ και ουκρανεζεσ ηρθαν για αρπαχτη και σε λιγο καιρο παλι πισω θα ειναι οσοι εκλαψαν χρηματα γιατι μασαζ δεν κανουν απλα οτι πληρωνεισ πρεπει να το εχεισ

τα ξέρουμε αυτά...
έλα μου όμως που είναι μουνάρες... κάποιες από αυτές...
η παλιά Γιάννα από ΓΣεπτ83 είναι θεά και κρίμα για μας που σταμάτησε... είχε και καλό σέρβις
η Ντιάνα επίσης κορίτσαρος... ντάξει λίγο ξεπέτα...
η Όλγα... τι να πείς γι' αυτό το πρόσωπο... μέσα λίγο γατούλα μη μου άπτου...
έχεις και συ τα δίκια σου Χριστινάκι...
αλλά όποιος είπε πως έρχεται για μασάζ στα μαγαζιά σας μάλλον δεν έχει ιδέα από μασάζ...
17 ευρώ τα 90 λεπτά στη γειτονιά μου από ειδικευμένες φυσιοθεραπεύτριες ζεστές πέτρες κλπ όλο το πακέτο...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.924
Πόντοι
456
Τα μαγαζιά που αναφέρονται εσχάτως ουσιαστικά είναι στούντιο,μην κοροιδευόμαστε τώρα και μεταξύ μας.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τα μαγαζιά που αναφέρονται εσχάτως ουσιαστικά είναι στούντιο,μην κοροιδευόμαστε τώρα και μεταξύ μας.

εμεις τα εχουμε κανει στουντιο φιλε μου......διοτι,ξερω πολλές κοπέλλες που κανουν πολύ καλό μασαζ,αλλά στο 5λεπτο ο αλλος αρχίζει τα χουφτώματα......δεν φταιει η κοπέλλα μετά.......

Η Φωτεινή εχει ενα απο τα κορυφαια ροστερ της αγοράς,με πολλές και εξαιρετικες επιλογές.Οποιος θελει μασαζ,να το λεει στη Φωτεινη,οπότε αυτη να του συστηνει την πλεον κατάλληλη......
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
εμεις τα εχουμε κανει στουντιο φιλε μου......διοτι,ξερω πολλές κοπέλλες που κανουν πολύ καλό μασαζ,αλλά στο 5λεπτο ο αλλος αρχίζει τα χουφτώματα......δεν φταιει η κοπέλλα μετά.......

Η Φωτεινή εχει ενα απο τα κορυφαια ροστερ της αγοράς,με πολλές και εξαιρετικες επιλογές.Οποιος θελει μασαζ,να το λεει στη Φωτεινη,οπότε αυτη να του συστηνει την πλεον κατάλληλη......

νομίζω ότι όλα γίνονται όταν υπάρχει θέληση και συνεννόηση και από τις 2 πλευρές. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Το ρόστερ βέβαια είναι αν όχι το καλύτερο , ένα από τα καλύτερα της αγοράς...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
εμεις τα εχουμε κανει στουντιο φιλε μου......διοτι,ξερω πολλές κοπέλλες που κανουν πολύ καλό μασαζ,αλλά στο 5λεπτο ο αλλος αρχίζει τα χουφτώματα......δεν φταιει η κοπέλλα μετά.......

Η Φωτεινή εχει ενα απο τα κορυφαια ροστερ της αγοράς,με πολλές και εξαιρετικες επιλογές.Οποιος θελει μασαζ,να το λεει στη Φωτεινη,οπότε αυτη να του συστηνει την πλεον κατάλληλη......

γι' αυτο λεμε πάντοτε οτι ο συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών ειναι αυτο που μετραει περισσότερο....

Δεν γίνεται να θέλει να σε ξεπετάξει στα πρώτα 15 λεπτά και να θέλει το 60άρι ή 80άρι από πάνω. Υπάρχουν συνειδητοποιημένες κοπέλες που προσφέρουν με ευχαρίστηση εκτόνωση-μασάζ-εκτόνωση χωρίς μα και μου , που τιμούν τα χρήματα του πελάτη που πλέον τα βγάζει με μεγάλη δυσκολία και αυτές θα μείνουν διαχρονικά. Νομοτελειακά οι ξεπέτες και ο όποιος ενθουσιασμός θα "σβήσει" αργά ή γρήγορα, διότι δεν υπάρχουν λεφτά για πέταμα...


 

sloppy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
5
Like
414
Πόντοι
301
αυτη η Ντιανα (η νταιανα δεν θυμαμαι καλα) παιζει ακομα εδω; Τι μουναρα ειναι το μωρο  :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
πέταξε το μωράκι...
όποιος πρόλαβε γάμησε...
απ' ότι ακούω ίσως επιστρέψει σύντομα η όμορφη Όλγα...
με απλό σέρβις πάντα... μην περιμένετε ασχήμιες...
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
1
[η Βικτώρια δεν φάνηκε ακόμη...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom