Νέα

Αλεξάνδρα - Φυλής 65Β (ισόγειο)-Φυλής 69Β (ισόγειο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imaginas.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Πληροφορήθηκα από φίλο που ρώτησε έναν "τσάτσο" (το αρσενικό της τσατσάς,όχι προσβλητικός χαρακτηρισμός) που δούλευε στα μαγαζιά που ήταν η Αλεξάνδρα,εκείνο το μελαχρινό μωράκι με το ωραίο σώμα,και βλέμμα,που δούλευε στο ισόγειο της Φυλής 65 και στο ισόγειο του 69 με το τατουάζ στο κάτω μέρος της πλάτης,ότι δουλεύει στην Αμαλιάδα!Δυστυχώς δεν έχω δρόμο από εκεί,αλλά ούτε και ξέρω αν έχει μπουρδέλα εκεί.Πάντως,όποιος Αμαλιαδιώτης ξέρει,αξίζει να τη δοκιμάσει.Η κοπέλα είναι πολύ καλή,και μακάρι να επιστρέψει στη Φυλής.Από τις λίγες κοπέλες που αξίζουν,και λόγω υπηρεσιών,αλλά και λόγω χαρακτήρα στο δωμάτιο.Δεν ξέρω έξω τι κάνει,αλλά μέσα είναι φοβερή!
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα.Μήπως τον δουλευε ο τσάτσος?Και γιατί αφού ειχε τοση επιτυχία εδώ και πανω στην ακμη της να την κανει?Μηπως απλά σταμάτησε?Οπως και να χει παντως ηταν πολύ καλή.Μακάρι να επιστρέψει..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλησπέρα.Μήπως τον δουλευε ο τσάτσος?Και γιατί αφού ειχε τοση επιτυχία εδώ και πανω στην ακμη της να την κανει?Μηπως απλά σταμάτησε?Οπως και να χει παντως ηταν πολύ καλή.Μακάρι να επιστρέψει..

πηγε να κανει το αγροτικο της ρε ;)
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
381
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
ειναι η γερμανιδα με τον ινδιανο στην πλατη???
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χα αν είναι έτσι εξηγειται.Ισως να θελε ν' αλλάξει περιβάλλον να παρει καθαρό αέρα.**Οχι ρωσίδα ,με τατού πάνω απ τη μεση...
 
OP
OP
I

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Καλησπέρα.Μήπως τον δουλευε ο τσάτσος?Και γιατί αφού ειχε τοση επιτυχία εδώ και πανω στην ακμη της να την κανει?Μηπως απλά σταμάτησε?Οπως και να χει παντως ηταν πολύ καλή.Μακάρι να επιστρέψει..

Μίλησα εγώ για "εμπορική" επιτυχία;Ήταν μια κοπέλα πολύ καλή στις υπηρεσίες της,τουλάχιστον για τα γούστα μου.Πρέπει να δούλευε στη Φυλής περίπου 2 χρόνια.Εντάξει δεν έκαναν ουρές για πάρτι της,αλλά είναι λογικό να επήλθε κορεσμός.Όταν πας στο ίδιο μπουρδέλο και βλέπεις την ίδια κοπέλα,πολλοί δεν μπαίνουν δεύτερη ή τρίτη φορά.Ίσως εκτίμησε ότι τα έσοδα της ήταν μειωμένα.Δεν μπορώ να ξέρω γιατί έφυγε.Όσον αφορά το αν "τον δούλευε" ο τσάτσος,δεν ξέρω.Αλλά γιατί να το κάνει;
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
76
Πόντοι
1
Η κοπέλα αυτή είχε μπεί με το ζόρι στην πορνεία γιατί ήταν πολύ μικρή, και έπαιρνε (μαλλον την ποτίζανε) ψυχοφάρμακα για να αντέξει. Αλλά στο τέλος δεν άντεξε και την βγάλανε.  :S
 
OP
OP
I

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Η κοπέλα αυτή είχε μπεί με το ζόρι στην πορνεία γιατί ήταν πολύ μικρή, και έπαιρνε (μαλλον την ποτίζανε) ψυχοφάρμακα για να αντέξει. Αλλά στο τέλος δεν άντεξε και την βγάλανε.   :S

Εσύ αυτές τις "πληροφορίες" που τις ξέρεις;Προσωπικά μου φαίνονται μπαρούφες,δεδομένου ότι δε φαινόταν να το κάνει με το ζόρι...Και σε ηλικία ήταν 22 ετών.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ αυτές τις "πληροφορίες" που τις ξέρεις;Προσωπικά μου φαίνονται μπαρούφες,δεδομένου ότι δε φαινόταν να το κάνει με το ζόρι...Και σε ηλικία ήταν 22 ετών.
Καλή ερώτηση..Παντως μπορει ναι οντως να ηταν πολύ καλή αλλα μου έδινε και μενα μια αισθηση οτι αυτό ηταν μια καταναγκαστική δουλειά γι' αυτή..τι να πω..
 
OP
OP
I

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εγώ όποτε πήγαινα-και είχα πάει περισσότερες από 10 φορές-σε αυτή,πέρναγα καλά.Ποτέ δε δυσανασχέτησε σε στάση.Πάντα έκανε αυτά που ήθελα όσο καλά μπορούσε.Και στην τελική ανάλυση δεν είναι όλες γεννημένες για πορνοστάρ,ούτε εμείς είμαστε όλοι ίδιοι.Η "χημεία" ισχύει και σε αυτές τις κοπέλες.Επίσης,είναι λογικό να είναι πεσμένη η απόδοση της προς το τέλος της βάρδιας,αλλά στην αρχή που πήγαινα,δεν είχα αντιληφθεί κάτι "περίεργο".Αυτό που μου είχε πει,ήταν ότι πριν τη Φυλής δούλευε στην Κύπρο,κι εκεί έμαθε τα καλά Ελληνικά που μίλαγε.Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι η δουλειά αυτή δεν είναι η δουλειά που ονειρεύεται κάθε κοπέλα,και λογικό είναι.
 

Το Σφυρί

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τη θυμάμαι την κοπέλα πολύ καλα και εγώ, ξέρει κανείς αν ειναι ακόμα εν ενεργεια?? :grin: Ηταν πολυ ωράια σε όλα της!
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ψυχοφάρμακα ή καταναγκαστικά δεν μου είχε δείξει κάτι τέτοιο γιατί οι υπηρεσίες της ήταν καλές , μάλιστα μιά-δυό φορές είχε πάρει και πρωτοβουλία για εναλλαγή στάσης πέρα των κλασσικών.Πάντως μιας και αναφέρθηκε μιά χαρά θα μας καθότανε να ξαναγύριζε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom