Νέα

Tα δικαιώματα των gay πρέπει επιτέλους κάποτε να ακουστούν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayseven7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
Συζω με αλλους 2 γκει. Ποτε επιτελους θα αναγνωριστει το δικαιωμα του πολυμερους γκει γαμου;
θα ηθελα να υιοθετησουμε και ενα παιδακι
ελε ντε τυπε, τι περιμενουνε? ασε που περιμενει και το δικαιωμα του πορνομεταναστη να συζει με την κατσικα και την κορεατισα και να υιοθετισουνε και ενα γουρουνακι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
Φρίκη: Ζεύγος ομοφυλόφιλων ασελγούσε στα πέντε από τα εννέα υιοθετημένα παιδιά τους


βρωμυλοι πισωγλεντηδες

θελουν και δικαιωματα

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
Tωρα οι καθε λογης προοδευτικοι θα σου πουν "ποσοι βιολογικοι πατεραδες ασελγουν στις κορες τους?"
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
kaνονισε να φας τιποτα μαπες που θες κ παιδακι μαλακισμενε,.... κανονιστε ρε σπιτια σας καντε οτι θελετε, εξω να εισαστε κυριες παλιοκοφες.... αι σιχτιρ

θελουν να τα κανουν σαν τα μουτρα τους μαστορα η μαλλον σαν την σουφρα τους

ελεεινοι τυποι

 

audi3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Νομιζω με τον ΣΥΡΙΖΑ φεύγουν πολλα taboo
 

audi3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Εχω πεσει σε συζήτηση με αντρα βαρβάρους;;;γαμηκουλες;
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
Αγόρια μου γειά σας. Έιμαι ο gayseven7 η παρέα μου με φωνάζουν seven, άκουσα για το σάιτ απο ένα φίλο gay και ήρθε η ώρα να σας ενημερώσω και εσάς για τα δικαιώματα των gay.
Επιτέλους πρέπει κάποτε να αναγνωριστούμε και εμείς σε αυτή τη χώρα.
τυπε ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ..
 

Συνημμένα

  • images (12).jpg
    images (12).jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 20

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Σεξ, υποταγή, ταπείνωση και μαστιγώματα σε όργια για τον μόδιστρο Ιβ Σεν Λοράν

Σεξ, υποταγή και ταπείνωση. Αυτά ήταν τα συστατικά της πολύχρονης όσο και πολυτάραχης σχέσης του διάσημου Γάλλου δημιουργού Ιβ Σεν Λοράν με τον συνεταίρο του Πιερ Μπερζέ αλλά και ανθρώπους που εργάζονταν γι’ αυτούς.

Αυτό υποστηρίζει ο Φαμπρίς Τομά, ο οποίος ήταν για κάποια χρόνια σοφέρ αλλά και εραστής του ζευγαριού. Το ερωτικό τρίο με «τα ινδάλματα» που ήταν παράλληλα και «πλάσματα πολύ άρρωστα σεξουαλικά» και τους κανόνες του περιγράφει με σκανδαλιστικές λεπτομέρειες στις 329 σελίδες του νέου βιβλίου του με τίτλο «Saint Laurent et moi». Ο Τομά έπειτα από μια σεξουαλική εμπειρία με τον Πιερ Μπερζέ έγινε πάσα στην αγκαλιά του σχεδιαστή, με τον οποίο συζούσε επισήμως για τρία χρόνια.

Η ιστορία αυτή άρχισε, όπως αποκάλυψε σε συνέντευξη που παραχώρησε σε κανάλι του Καναδά -χώρα στην οποία ζει-, όταν είχε δηλώσει ενδιαφέρον να γίνει οδηγός του Μπερζέ, πόστο το οποίο είχε προηγουμένως ο πατέρας του.

«Ο Πιερ Μπερζέ ήθελε να είναι περιτριγυρισμένος από σεξουαλικούς σκλάβους. Τελεία και παύλα» δήλωσε χαρακτηριστικά ο Τομά, ο οποίος παραδέχεται ότι αυτό που επέλεξε να κάνει τότε «ήταν χαμηλού επιπέδου» αλλά ήταν «το τίμημα που έπρεπε να πληρώσει» για να έχει ασφάλεια και σταθερότητα αναφέρει η «Espresso».

Αρχικά έβλεπε σπάνια τον Ιβ Σεν Λοράν, ο οποίος ζούσε απομονωμένος. Ο Μπερζέ τον χρειαζόταν κατά κανόνα τα βράδια για να τον πηγαίνει σε δείπνα και σε σαρκικής απόλαυσης συναντήσεις. «Δεν έκανα τίποτε άλλο από το να βλέπω όργια, ήμουν κυρίως το σεξουαλικό αντικείμενό του. Για τον Μπερζέ ήμουν αυτός που μαστίγωνε και για τον Σεν Λοράν αυτός που τον μαστίγωνε» δήλωσε χαρακτηριστικά, αποκαλύπτοντας ότι χρησιμοποιούσε «το αγαπημένο του ραβδί από μπαμπού».

Το δεύτερο σκέλος άργησε λίγο να γίνει, καθώς ο Μπερζέ δεν του τον είχε καν συστήσει, αλλά καθώς περνούσε ο καιρός ο Τομά διαπίστωσε ότι ο σχεδιαστής τον είχε προσέξει και παρατηρήσει. «Είχα καλή φήμη στην επιχείρηση. Οτι ήμουν διακριτικός και αυτό ήταν αλήθεια. Επιπλέον, ήμουν Παριζιάνος, ένα αγόρι περπατημένο, και πιστεύω ότι αυτή η πλευρά μου τους άρεσε» εξηγεί. Οσο για τον ρόλο του στο ζευγάρι, εξηγεί ότι εκείνο το διάστημα οι δυο τους ήταν σε εμπόλεμη κατάσταση και τον χρησιμοποιούσαν για να προκαλούν πόνο ο ένας στον άλλον.
Πηγή: Διαδίκτυο 9/11/2017
:vomit:
 

Συνημμένα

  • Ιβ Σεν Λοράν.jpg
    Ιβ Σεν Λοράν.jpg
    94,1 KB · Εμφανίσεις: 27

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
φωτια κ τσεκουρι στους μπουστηδες
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Συζω με αλλους 2 γκει. Ποτε επιτελους θα αναγνωριστει το δικαιωμα του πολυμερους γκει γαμου;
θα ηθελα να υιοθετησουμε και ενα παιδακι


τυπε ζησε με αλλους 23 δροσερους να βγειτε  και 24αδα οπως οι μπυρες    :grin: :grin: :grin: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Η οργισμένη απάντηση της Βίσση για το bisexual τραγούδι της [βίντεο]

Απάντηση σε όσους σχολίασαν με αρνητικό τρόπο το νέο της τραγούδι «Αφού» έδωσε η Αννα Βίσση.

Το νέο της τραγούδι προκάλεσε ποικίλα σχόλια καθώς μιλά για την ομοφυλοφιλική σχέση που είχε ο αγαπημένος της στο παρελθόν.
Η τραγουδίστρια, που έκανε πρεμιέρα στο Hotel Ερμού, πριν τραγουδήσει τη νέα της απάντησε στην κριτική που δέχθηκε.
«Εγώ έχω συγκινηθεί με το τραγούδι και βγαίνουν κάτι μ@λ@κες και αντιδρούν. Εμένα αυτά που λέει το τραγούδι είναι που με κάνουν να νιώθω ότι είμαι άνθρωπος. Δεν έχω ταμπού, ούτε ανώμαλη είμαι με τον άσχημο τρόπο που το λένε κάποιοι. Έχω κάποιες ευαισθησίες. Εγώ δεν μπορώ να μ@λ@κίζομαι. Ξέρετε πως το λέω. Δεν θέλω να ενοχλήσω κανέναν με αυτά που λέω, αλλά αυτά που γράφουν ότι τους ενοχλούν, εμένα με συγκινούν και λέω τόσο μακριά είμαστε μερικοί άνθρωποι. Το σέβομαι, αλλά και εγώ θέλω να σέβομαι τον εαυτό μου και να λέω αυτά που αγαπώ και γουστάρω και που τα πιστεύω.», ανέφερε με το κοινό να ξεσπά σε χειροκροτήματα.

Πηγή Ελεύθερος Τύπος

:zombie: :zombie: :zombie:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Εχουν και δικαιωματα οι πουστρες;;;; :S
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάντως υποστηρίζω τα δικαιώματα των ομοφυλόφιλων, των τρανς, κτλ.  Και αυτοί άνθρωποι είναι. Και γιατί να ενοχληθώ με το τι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του;

Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατί κάποιος τους αντιπαθεί χωρίς να του έχουν κάνει κάτι προσωπικά. Έστω ότι είναι εναντίον της φύσης. Ε και; 

Υπάρχουν μεγαλύτερα καθίκια εκεί έξω.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εξ'αλλού άμα ο άλλος είναι ομοφυλόφιλος, δεν κινδυνεύετε να σας φάει τη γκόμενα εφ'όσον εκείνος έχει άλλα γούστα.

Προσπαθώ να μπω στη λογική γιατί κάποιος τους αντιπαθεί. Εκτός του ότι "τεχνικά" είναι εναντίον της φύσης.

Μιλήστε με επιχειρήματα.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
το θεμα δεν ειναι αυτο

το θεμα ειναι οτι πανε να το επιβαλλουν με τον τσαμπουκα

μπορει αν θελουν να πηδιουνται μεταξυ τους

αλλα δεν μπορουν και δεν εχουν δικαιωμα να αναφερουν λεξεις γαμο υιοθεσια κλπ

 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
Τα δικαιωματα δηθεν (τωρα ας πουμε οτι νοιαστηκαν και καλα τα πολιτικα ρουφοκαβλετονια να δωσουν δικαιώματα στους γκει) εχουν ενα στοχο οπως ολα σε καποιο σημειο βαθύτερο να πλήξουν τον λαοτζικο και να οικονομήσουν οι καρχαριες . Λοιπον οπως η ισοτητα δημιουργησε τις Ελλεηνιδες , στο μελλον θα στοχοποιηθουν οι γκει απο το κρατος ....οτι να κοιταξτε ο ενας γκει παίρνει την συνταξη του αλλου γκει και γι αυτο δεν εχουν τα ταμεια να πληρώσουν η κομμένη η ασφάλιση της οικογενείας γιατι οι γκει φουλαρουν τα ιατρεια κλπ κλπ. Εγω μεχρι σημερα ουτε με πειραξε κανενας γκει ουτε σφαλιαρες ειδα να ριχνει κανενας ουτε οταν μιλούσα σε κανενα γκει τον ειρωνευομε η προσπαθω να τον αποφυγω. Οπως και με την ισοτητα των γυναικων πχ η γιαγια μου ουτε ο Γ Παπαδοπουλος δεν έπιανε μια μπροστα της οτι ελεγε παιδια και παππους απλα εκτελούσαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom