Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλε μου, ενεργητικος ειμαι αρα μαλλον εχω βγει αρκετα οφφ μ φαινεται  :2funny: :2funny:
σαν παθητικες ποιες θα προτεινες;;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Αν γουσταρεις τρανς θα πας με την Ρια αν γουσταρεις κρος η Αμαντα ειναι εξαιρετικη περιπωση.Η αννυ επισης ειναι εξαιρετικη περιπτωση αλλα αυτη την περιοδο δεν δουλευει.Στην αναφερω διοτι οταν θα ερθεις μπορει και να δουλευει. :tn04:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Καλημέρα στην παλιοπαρεα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.692
Κριτικές
2
Like
5.399
Πόντοι
1.056

Μια "Stella Papadopoulou" από Θεσσαλονίκη, την έχει τιμήσει κανείς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

gynemimetoafto

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα κι εγώ ως νέο μέλος. Ελπίζω να συμμετέχω κι εγώ εποικοδομητικά στην όποια ανταλλαγή πληροφοριών αν και σε πρώτη φάση μάλλον έχω πιο πολλές ερωτήσεις απ'ότι απαντήσεις!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια.
Έχουμε τίποτα πληροφορίες για τις κάτωθι κυρίες:


Ευχαριστώ εκ των προτέρων
δεν εχεις ψαξει καλα το σαητ.
και οι δυο πολύ θυληκες σε εμφανιση.
η πρωτη πιο μπιχτρα και εχει τσακωθεί με καποιους.
αρα σαν χαρακτήρας η δευτερη η ρια η ροδιτισα καλυτερη και πιο παθητικη.
σαν εμφανιση επισης και οι 2 δειχνουν ωραιες γυναικες από κοντα αλλα εγω φτιαχτηκα παλι με την δευτερη περισσοτερο λογω ξανθου μαλλιου, ψηλοτερη, πιο εντυπωσιακη, πορνοσταρ κανονικη σου πεφτει το σαγονι, ενώ η ελενα είναι λιγο σαν την μελαχροινη φοιτητρια της διπλανης πορτας που παει μπουζούκια και θελεις να την γαμησεις.
 

gynemimetoafto

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Μιας και πρέπει να συμπληρώσω και τον απαραίτητο αριθμό post,θέλω πρώτα να ρωτήσω για 2 παλιές παρουσίες της πόλης που δεν έχω δει πουθενά και ίσως κάποιος παλιός να ξέρει κάτι.

Η μία είναι μία ψηλή που τη θυμάμαι πριν 10+ χρόνια με κοντό ξανθό μαλλί και την έχω πετύχει και σε εξόδους σε καφέ του κέντρου και στην αρχή της Αναγεννήσεως ή Γιαννιτσών αν θυμάμαι καλά. Δεν έτυχε να βρεθώ μαζί της αλλά τη θυμάμαι ως μια εντυπωσιακή παρουσία(με ελαφρώς σκαμμένο πρόσωπο αν θυμάμαι καλά για να βοηθήσω).
 

gynemimetoafto

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Η άλλη,αν κρίνω από τα συμφραζόμενα διαβάζοντας παλιότερα post,ίσως να είναι η Ζωζώ. Πρέπει να βρεθήκαμε πριν 7-8 χρόνια, είχε μαύρο καρέ μαλλί και σέξυ γυαλί γραμματέα,(μάλλον) μικρό πράσινο/λαχανί αμάξι,επίσης εντυπωσιακή και τα δύο που θυμάμαι σίγουρα είναι μία σχεδόν ψυχαναγκαστική σχέση με την καθαριότητα και ένα μπουρί ανάμεσα στα πόδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

gynemimetoafto

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε. Υπάρχει κάποιος με πρόσφατη εμπειρία; Η χρήση παλιών φωτογραφιών δεν μου φαίνεται καλό σημάδι...
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
21
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε. Υπάρχει κάποιος με πρόσφατη εμπειρία; Η χρήση παλιών φωτογραφιών δεν μου φαίνεται καλό σημάδι...
την εχω πετυχει στον δρομο...εχει μεγαλωσει αρκετα
 

mainomenosorlandos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2015
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Μάγκες αυτή η Ιωάννα για καθάρα ενεργητικούς συνίσταται; Το "κορίτσι" στις φώτο είναι τούμπανο, απλώς από τα σχόλια που έχω διαβάσει κατα καιρούς ότι αποδίδει καλύτερα ως ενεργητική, προκαλεί τρόμο σε μία μερίδα του αγοραστικού κοινού. Μη πάμε για μανίκι  :erection: :erection: :erection: :erection: και φύγουμε με το άντερο μας στο χέρι....  :tn04: :tn04: :tn04:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

elos3212

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα θα μπορουσε να μου στειλει καποιος το λινκ της ιωαννας γιατι δεν το βρισκω ωστε να μπορω να εποικοινωνησω, και αμα ξερει κανεις τιμη που ζηταει μπας και αποφυγω την ερωτηση απτο τηλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Horny Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Σαν πρωταρης κι εγω να καλησπερισω...
και θα ήθελα να ρωτησω τους παλιούς ποιες θεωρουνε τις καλυτερες στο ενεργητικο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

The_Stormbringer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.
Έχουμε τίποτα πληροφορίες για τις κάτωθι κυρίες:


Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ίσως να μην ειμαι ο κατάλληλος για να σου απαντήσω μιας και έχω εμπειρίες μόνο με την Ρια,αλλά αν ψάχνεις για καθαρά παθητική τρανς τότε η Ρία είναι κορυφή και από άποψη εμφάνισης αλλά και χαρακτήρα...και εννοείται το κατέχει το άθλημα στο μάξιμουμ.
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Σαν πρωταρης κι εγω να καλησπερισω...
και θα ήθελα να ρωτησω τους παλιούς ποιες θεωρουνε τις καλυτερες στο ενεργητικο;
Ιωαννα δαγκοτο...διαβασε λιγο πιο πισω και θα καταλαβεις...αν παλι θες να γαμησεις Αμαντα..
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Για παθητικούς είναι η Νίνα και η Ρία και οι δύο με ωραία  :tits:  (απλά η Νίνα πιο εντυπωσιακή) αλλά με την Ρία θα έχεις πιο άνεση χρόνου.
Απο την άλλη η Αμάντα θυμίζει της μικρές λολίτες.
Όσο αφορά την Ιωάννα αν δεν έχεις επαφή με το σπόρ και το δοκιμάσεις δεν είναι κακό να ενημερώσεις ότι είσαι νέος ώστε να αποφύγεις τυχόν κακοτοποιές, επαγγελματίας είναι θα καταλάβει για πελάτες ψάχνει και αυτή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom