Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αν καποια γκομενα σας ρωτήσει ετσι πάνω στα ποτακια και τα γελάκια.. "απο που γνωρίζεστε εσείς;"
τι θα πείτε? Πειτε απ το μπου ενα σαιτ για το αγοραιο σέξ...  θα φύγουν τρέχωντας.. χαχα
Τύπε θα πούμε μπου μεμπερς και θα την στείλουμε αδιαβαστη την γαλοτσα.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Καλο κουραγιο στους τυπους που εν ετη 2017,5 πιστευουν ακομα στο καμακι.... και ειδικα σε μια κατεστραμμενη, μπουρδελοποιημενη χωρα...
Θα σας παρακολουθω στο κινητο αραχτος στο μπαλκονακι μου με ουζακι και μπιριτσες!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Τύπε θα πούμε μπου μεμπερς και θα την στείλουμε αδιαβαστη την γαλοτσα.

Εντωμεταξύ ok δε θέλω να σας αποκαρδιώσω αλλά.. πως κάποιοι τύποι που δε γνωρίζονται και δεν εχουν κοινά πέρα απ το μπου θα βγούν απευθείας να χτυπήσουν γκόμενες; Πρώτα απ ολα κολλάτε σαν παρέα; Μεγάλη υπόθεση.. Αν σκάσω και γω που ειμαι πχ μπιχλας και ατημέλητος, γελάω εκνευριστηκά δυνατά, σκαλίζω τη μύτη μου, πετάω ολο μαλακίες... πώς θα χτηπήσετε γκόμενα; Τεσπα.. good luck!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
θα ερθω για την πλακα μου  και  ισως κατι βγει  απο την προσπαθεια σας 
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
flirter καλη φαση .....ποιος ξερει μπορει να παιξει τιποτα καλο
Ειδωμεν φίλε. Ας μαζευτούμε να ενεργοποιηθουμε τουλάχιστον κι ότι γίνει. Πρωτο βήμα η κοινωνικοποίηση και μετά η δημιουργία 2αδων για εξόρμηση στα μπαρ και το στριτ γκειμ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εντωμεταξύ ok δε θέλω να σας αποκαρδιώσω αλλά.. πως κάποιοι τύποι που δε γνωρίζονται και δεν εχουν κοινά πέρα απ το μπου θα βγούν απευθείας να χτυπήσουν γκόμενες; Πρώτα απ ολα κολλάτε σαν παρέα; Μεγάλη υπόθεση.. Αν σκάσω και γω που ειμαι πχ μπιχλας και ατημέλητος, γελάω εκνευριστηκά δυνατά, σκαλίζω τη μύτη μου, πετάω ολο μαλακίες... πώς θα χτηπήσετε γκόμενα; Τεσπα.. good luck!
Το σκέφτηκα αυτό μην φοβάσαι. Αυτό συνήθως γίνεται μόνο του. Ίσως από την πρώτη συνάντηση θα καταλάβει ο ένας αν ταιριάζει με κάποιον στην παρέα οπότε η συναντώνται και 2η φορά η απλά δεν ξανασυναντιούνται. Αν κάθε φορά προστίθεται νέο μέλος αυτός που είναι λίγο παράξενος κι όχι τόσο αποδεκτός από κανέναν από τους άλλους μπορεί να βρει κοινά με το νεο μέλος. Αυτός μπορεί να είναι κι εγώ ο ίδιος. Σαφώς κι όλοι δεν είμαστε καλοί στην παρέα με όλους. Είναι τα ενδιαφέροντα η μόρφωση το επάγγελμα ή συμπεριφορά το χιούμορ που χτίζουν την φιλία.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Καλο κουραγιο στους τυπους που εν ετη 2017,5 πιστευουν ακομα στο καμακι.... και ειδικα σε μια κατεστραμμενη, μπουρδελοποιημενη χωρα...
Θα σας παρακολουθω στο κινητο αραχτος στο μπαλκονακι μου με ουζακι και μπιριτσες!
Τύπε έλα για ούζα και μετά γυρνά σπίτι.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Το σκέφτηκα αυτό μην φοβάσαι. Αυτό συνήθως γίνεται μόνο του. Ίσως από την πρώτη συνάντηση θα καταλάβει ο ένας αν ταιριάζει με κάποιον στην παρέα οπότε η συναντώνται και 2η φορά η απλά δεν ξανασυναντιούνται. Αν κάθε φορά προστίθεται νέο μέλος αυτός που είναι λίγο παράξενος κι όχι τόσο αποδεκτός από κανέναν από τους άλλους μπορεί να βρει κοινά με το νεο μέλος. Αυτός μπορεί να είναι κι εγώ ο ίδιος. Σαφώς κι όλοι δεν είμαστε καλοί στην παρέα με όλους. Είναι τα ενδιαφέροντα η μόρφωση το επάγγελμα ή συμπεριφορά το χιούμορ που χτίζουν την φιλία.

Δηλαδη θα έρθει καποιος και μπορει να μη του ξαναπείτε επειδή δε θα κολλάει στη παρεα?
Και μετά θα αλληλοκράζεστε εδω στο νήμα..  πως θα πεις στον αλλον οτι ειναι μαλάκας ρε τύπε ειδικά οταν θα διαβάζει οτι κανονίζετε μεταξύ σας κάποιοι? Θα τους πεις σορρυ μεγάλε εισαι λιγο παράξενος περιμενε καναν άλλον να δηλώσει συμμετοχή στη μπαρότσαρκα..
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Αύριο λέμε 3 μέλη από το φόρουμ να οργανώσουμε μια συνάντηση να γνωριστούμε και μετά να κάνουμε τις βόλτες μας για να βρούμε γκομενάκια. Οποίοι πιστοί προσέλθουν αφού πρώτα στείλουν πμ να ξέρουμε ποιοι θα είμαστε. Ήδη έχουν στειλει από προχθές 3 παιδιά. Όποτε σχηματίζουμε 3 2αδες μέχρι στιγμής τουλάχιστον για την αυριανή εξόρμηση.
Ούτε οργάνωση πάμε να κάνουμε ούτε κόμμα ούτε σύλλογο. Βαρεθηκαμε να μένουμε σπίτι και είπαμε να βγούμε και να οργανωθούμε λίγο για να έχουμε πληροφορίες σε ριάλ ταιμ ώστε αν ένα μέρος δεν μας αρέσει να πάμε σε ένα άλλο για το οποίο έχουμε πληροφορίες ότι γίνεται παιχνίδι. Θα ενημερώνουμε παράλληλα και το τρέχον θέμα.
Από ότι έμαθα κάτι ανάλογο γίνεται στη Θεσσαλονίκη.
Επομένως είναι σειρά της Αθήνας να οργανωθεί και να κοινωνικοποιηθεί.
Δεν θέλουμε να κόψουμε κανέναν από τα μπουρδέλα.
Αν κάποιες κοπέλες από το φόρουμ επίσης θέλουν να έρθουν είναι ευπρόσδεκτες. Ίσως να λειτουργήσουν και θετικά στην προσέγγιση των γυναικών. Μπορεί και κάποια μέλη να τις ερωτευτουν. Κι αυτό θετικό αποτέλεσμα θα είναι.
Σε κάποιους μπορεί να φαίνεται αστεία η κίνηση ή να την θεωρήσουν αποτυχημένη. Ήδη είναι επιτυχημένη θέλω να τους ενημερώσω γιατί γνωρίστηκαν μέλη μεταξύ τους.
Καλή η πλάκα στο φόρουμ παίδες αλλά είναι ονλαιν. Ας γίνει και οφλαιν με γελιο, τσάρκες όχι σε ρδελα αλλά σε χώρους όπου μπορεί να γίνει καμάκι. Ας είναι αποτυχημένο κι ας μην το έχουμε. Όλα στη ζωή είναι. Μπορεί να γίνουμε καλύτεροι αρκεί να το προσπαθήσουμε. Μην σας(μας) πτοεί η κάθε γαλοτσα που μας το παίζει ξεχωριστή και επιλεκτική και είναι σαν ανάποδο γαμωτο και μόνο από μόδα ξέρει και φωτό στο ινστα και να γκρινιάζει λόγω αγαμίας.
Εμείς πάμε εξω για γυναίκες που γουστάρουν άνδρες κι ας είναι και λίγες. Που θα πάει θα τις βρούμε.

Τύπε πιο πιθανόν ειναι να σε χτυπήσει κεραυνός στη ΣΑΧΑΡΑ παρα να βγάλεις γκομενα με το συςτημα σου

Δοκίμασε να πας σε ΣΚΥΚΑΔΙΚΑ , πάρε ενα πούρο Αβάνας κ κανε πέσιμο , στα μπαράκια με άλλους άσχετους απο το bou , δεν θα εχεις καμια τύχη
Γνώμη μου
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δηλαδη θα έρθει καποιος και μπορει να μη του ξαναπείτε επειδή δε θα κολλάει στη παρεα?
Και μετά θα αλληλοκράζεστε εδω στο νήμα..  πως θα πεις στον αλλον οτι ειναι μαλάκας ρε τύπε ειδικά οταν θα διαβάζει οτι κανονίζετε μεταξύ σας κάποιοι? Θα τους πεις σορρυ μεγάλε εισαι λιγο παράξενος περιμενε καναν άλλον να δηλώσει συμμετοχή στη μπαρότσαρκα..
Εγώ δεν έχω σκοπό να φτιάξω κλειστή ομάδα ανθρώπων. Να φέρω κοντά ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα. Μπορεί και να το διατύπωσα λάθος. Μόνος του ο καθένας θα αντιληφθεί αν κολλάει με κάποιον. Προς θεού δεν θα το παίξω αρχηγός της ομάδας. Μία πρωτοβουλία παίρνω να βγάλω ανθρώπους από το σπίτι και να δημιουργηθούν φιλίες για καμάκι και διασκέδαση.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τύπε πιο πιθανόν ειναι να σε χτυπήσει κεραυνός στη ΣΑΧΑΡΑ παρα να βγάλεις γκομενα με το συςτημα σου

Δοκίμασε να πας σε ΣΚΥΚΑΔΙΚΑ , πάρε ενα πούρο Αβάνας κ κανε πέσιμο , στα μπαράκια με άλλους άσχετους απο το bou , δεν θα εχεις καμια τύχη
Γνώμη μου
Τύπε ναι μπορεί να αποτύχει. Το σύστημα με τα Σκυλαδικα μπορεί να το εφαρμόσουν τα παιδιά. Στα Σκυλαδικα εγώ δεν πάω.
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Φίλε κανε μια εξαίρεση , πηγαινε ΓΑΒ γαβγαδικο κ θα με θυμηθείς
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Εγώ δεν έχω σκοπό να φτιάξω κλειστή ομάδα ανθρώπων. Να φέρω κοντά ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα. Μπορεί και να το διατύπωσα λάθος. Μόνος του ο καθένας θα αντιληφθεί αν κολλάει με κάποιον. Προς θεού δεν θα το παίξω αρχηγός της ομάδας. Μία πρωτοβουλία παίρνω να βγάλω ανθρώπους από το σπίτι και να δημιουργηθούν φιλίες για καμάκι και διασκέδαση.

Ωραια βγαινετε αυριο 3 ας πουμε και δε κολλάτε οπως στη φωτο, τι κάνετε?
 

Συνημμένα

  • bou.jpg
    bou.jpg
    57 KB · Εμφανίσεις: 20

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.569
Like
2.881
Πόντοι
506
Το σκέφτηκα αυτό μην φοβάσαι. Αυτό συνήθως γίνεται μόνο του. Ίσως από την πρώτη συνάντηση θα καταλάβει ο ένας αν ταιριάζει με κάποιον στην παρέα οπότε η συναντώνται και 2η φορά η απλά δεν ξανασυναντιούνται. Αν κάθε φορά προστίθεται νέο μέλος αυτός που είναι λίγο παράξενος κι όχι τόσο αποδεκτός από κανέναν από τους άλλους μπορεί να βρει κοινά με το νεο μέλος. Αυτός μπορεί να είναι κι εγώ ο ίδιος. Σαφώς κι όλοι δεν είμαστε καλοί στην παρέα με όλους. Είναι τα ενδιαφέροντα η μόρφωση το επάγγελμα ή συμπεριφορά το χιούμορ που χτίζουν την φιλία.

ξερεις τι μου περασε απο το μυαλο σαν εναλλακτικο πλανο;

μπορει να δοκιμασετε το εξης.... πατε πρωτα ολοι μαζι σε ενα στουντιακι να παρτουζωσετε καποια .....

αφου γαμησετε καλα και χορτασετε, μπορειτε μετα ανετοι, χαλαροι και χαμογελαστοι, να βγειτε εξω να πιειτε τα ποτακια και να δοκιμασετε την τυχη σας και αν βαλει ο θεος το χερι του να ξαναγαμησετε

........κατι σαν ρωμαικο οργιο.....να τρωτε, να γαματε και στο ενδιαμεσο να φιλοσοφειτε
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ξερεις τι μου περασε απο το μυαλο σαν εναλλακτικο πλανο;

μπορει να δοκιμασετε το εξης.... πατε πρωτα ολοι μαζι σε ενα στουντιακι να παρτουζωσετε καποια .....

αφου γαμησετε καλα και χορτασετε, μπορειτε μετα ανετοι, χαλαροι και χαμογελαστοι, να βγειτε εξω να πιειτε τα ποτακια και να δοκιμασετε την τυχη σας και αν βαλει ο θεος το χερι του να ξαναγαμησετε

........κατι σαν ρωμαικο οργιο.....να τρωτε, να γαματε και στο ενδιαμεσο να φιλοσοφειτε
Αυτό μπορεί να το κάνουν όσοι θέλουν. Δεν είναι όλοι να το κάνουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom