Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 325 άτομα (31 μέλη και 294 επισκέπτες)

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Φιλαρακι οι ρουμανες ειναι επιλεκτικες κοπελες. Πρεπει να εισαι ομορφοπαιδο!  :afro:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Φιλαρακι οι ρουμανες ειναι επιλεκτικες κοπελες. Πρεπει να εισαι ομορφοπαιδο!  :afro:

πίστεψε με.... μια χαρά είμαι εμφανισιακά...
ούτε χοντρός, ούτε βρωμιάρης...
με το γυμναστηριάκι μου, μπανιαρισμένος, με τα αρώματα μου...
και ξυρισμένο γλόμπος κάτω...

άστο φίλε δυστυχώς είναι ξεπέτες τα πουτανάκια όλα τα Ρουμάνικα.... επιβεβαιώνεται με τον καιρό....

 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Και για να μαθαίνουν οι νέοι, και να θυμούνται οι παλιοί, εκεί στεγαζόταν πρό 20ετίας και βάλε, η παλιά πιτσαρία gustoso.   :cool2:
Στο Φυλής 81 δεν ήταν πριν 6-7 χρόνια,τρία μπουρδέλα μαζί όπου δούλευε και η Κατερίνα η «Σέρβα»;
Επίσης σχεδόν έτοιμο "προς χρήση" είναι και το Αγκύρας 9.   ;)
:hi:
Της αλυσιδας απέναντι;
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
ΗΜ/ΝΙΑ 18/7/2017
ΦΥΛΗΣ 65Α
ΚΟΠΕΛΑ ΤΖΑΣΜΙΝ
ΩΡΑ 23:20

Δυστυχώς όμως πλήρη απογοήτευση!!!  :headbang:
Ο τσάτσος ο Βασίλης που μιλάει πολύ ... στο τέλος κρυμμένος μέσα... αν έβγαινε και με ρωτούσε θα έτρωγε και αυτός ένα χέσιμο αλλά τες πα...  :s&m_1:
Γι΄αυτό δεν βγήκε  :grin:  Βρε τον πούστη,τον παρλαπίπα,τον κύριο Βασίλη με τα τζιτζιλόνια του και τα μπιχλιμπίδια του.
Φίλε,γράφτηκε εδώ οτι η Τζασμίν είναι φόλα.Διάβασες διαφημιστικές κριτικές.
Τι να πω... καταλήγω πως οι ΡΟΥΜΑΝΕΣ είναι τεράστιες ξεπέτες...
Αρκεί να παίρνεις μαθήματα από τα παθήματα.
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
λοιπον τυποι δεχομαι απο γιαουρτια ως ευσημα.το κανα το κασκαντεριλικι ..πηρα την Δημητρα απο Ιασωνος 46Α ...Κοντη,χοντρη,ξανθια με γυαλια.θα ακολουθησει επικη κριτικη :rockon: :rockon: :rockon:
κουιζ για δυνατους λυτες..ποιανου πασιγνωστου μελους του σαιτ εχει ταουαζ το ονομα του στο μπρατσο της :think: :S :S :S

γκροβερακι δουλευε επισης μια κοντη τσιγγανα στο Ιασωνος 31.Eπισης  στο Ιασωνος 20 δεξια η Νικολ και στον οροφο η Τζιωρτζαννα,απογευματινη βαρδια. :hi:
Ευκολα μας βαζεις.....
Του Kostakisssss!!!!!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Γι΄αυτό δεν βγήκε  :grin:  Βρε τον πούστη,τον παρλαπίπα,τον κύριο Βασίλη με τα τζιτζιλόνια του και τα μπιχλιμπίδια του.
Φίλε,γράφτηκε εδώ οτι η Τζασμίν είναι φόλα.Διάβασες διαφημιστικές κριτικές.Αρκεί να παίρνεις μαθήματα από τα παθήματα.

Έτσι ακριβώς..... έχεις δίκιο....

Και είπες και την σωστή φράση "διαφημιστικές κριτικές".....
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
ΗΜ/ΝΙΑ 18/7/2017
ΦΥΛΗΣ 65Α
ΚΟΠΕΛΑ ΤΖΑΣΜΙΝ
ΩΡΑ 23:20


Μετά την τρελή ξενέρα που έφαγα εδώ : και αφού έφυγα άχυστος (εδώ η κριτική )
έπρεπε κάπου να αδείασω... Και επειδή είχα διαβάσει διθυραμβικές κριτικές για την Τζασμίν αλλά δεν την είχα δοκιμάσει είπα να περάσω...
Δυστυχώς όμως πλήρη απογοήτευση!!!  :headbang:
Άλλη μια επιβεβαίωση πως οι Ρουμάνες είναι για τον ΠΟΥΤΣΟ Καλαμαριά!!

Εμφανισιακά δε λέω είναι ΑΚΡΙΒΩΣ του στύλ μου... κοντοπούτανο ξεκάθαρα πετιτ... μου μοιάζει ΠΑΡΑ πολύ με την Ρουμάνα Αλέξια (πρώην ΑΝΚΑ) που είναι δίπλα στο Φυλής 61... Θα τις έκανα και ξαδέλφες έστω...

Πήγα 23:00 στο -δέλο, και ήρθε 23:20 στο δωμάτιο.... Άκουσα και από τον τσάτσο ότι 00:00 τέλειωνε η βάρδια της...

ήρθε, κρύωνε από το a/c πήγε έφερε κοντρολ το κλείσαμε (και εγώ να πω την αλήθεια δεν το πολυήθελα), ήρθε δίπλα στο κρεβάτι, της ζήτησα να βγάλει τα πέδιλα (το έκανε οκ...) και μετά οι ξενέρες φούλ...
αξύριστο μουνί απεριποίητο,  :tickedoff:
αξύριστα πόδια,  :humpleg:
πήρε πίπα με καπότα (που το ήθελα) αφού με ρώτησε κακήν κακώς ξαπλώνω και μου κάνει 2-3 βαρετά γλειψίματα  :S
μετά τις λέω να ανέβει από πάνω και τρώω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ξεγυρισμένο ΟΧΙ....  :birdman: :birdman: :birdman:
μου γυρνάει και μου λέει να μπω με το ζόρι ιεραποστολικά...μπαίνω με βλέπει που κάπως ξενερώνω και μπαμ μπουμ μου λέει "άντε έλα στα 4" λες και μου έκανε χάρη....  :idiot: :idiot: :idiot:
γυρνάει (δε λέω... έχει κωλαράκι από αυτά που μου αρέσουν...πετιτ) και την γαμάω λίγο άντε να χύσω να τελειώνουμε σε τέτοια φάση...

Σηκώνεται , ντύνεται και με χαιρετάει με μια πολύ πιο λεπτή φωνή τελείως ειρωνεία φάση όμως ρε παιδιά...
απαντάω κι εγώ κάπως ειρωνικά "ναι ναι γεια σου..." και ξαναπαντάει "γεια γεια" με λεπτή φωνή σε φάση κοροϊδία....

Τι να πω.... χάλια μέρα η χτεσινή.... Απορώ πως δίνονται ΤΟΣΟ φοβερές κριτικές για αυτή την Ρουμανοξεπέτα ειλικρινά....
Ευτυχώς που είχα πάει καυλωμένος και άχυστος από το προηγούμενο μασαζ-φόλα και κατάφερα και καύλωσα και έχυσα...
Μπορώ να δώσω ένα ελαφρυντικό ότι τέλειωνε η βάρδια και αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και πρωί η κοπέλα... Ίσως τα είχε φτύσει δε λέω....
Αλλά απτην άλλη αφού μας μένει και ένα 20λεπτο σχεδόν να τελειώσουμε τη δουλειά και ουσιαστικά είμαι και από τους ψιλοτελευταίους πελάτες της βάρδιας, ε κάνε λίγο υπομονή ρε ξεκώλι... μην έχεις τόσο χάλια συμπεριφορά...

Ο τσάτσος ο Βασίλης που μιλάει πολύ ... στο τέλος κρυμμένος μέσα... αν έβγαινε και με ρωτούσε θα έτρωγε και αυτός ένα χέσιμο αλλά τες πα...  :s&m_1:

Τι να πω... καταλήγω πως οι ΡΟΥΜΑΝΕΣ είναι τεράστιες ξεπέτες... 
Τι επαθες ρε φιλε....
Θα ρεφαρεις ομως δεν πειραζει.Μαθηματα γινονται ολα αυτα!!!!
Εγω σε πιστευω και θα περναω να τα απαξιωνω ολα αυτα τα πορνιδια που σε στενοχωρησαν αλλα να ξερεις διαφοροι γαματοι εδω με των "κλωναριων τους"  :smiley6600: :smiley6600: ευκολα θα πουν οτι εισαι ψευταρας!!!
Θα ερθει και η ωρα τους ομως...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Δεν χρειάζεται να αναμασάμε και να επαναλαμβάνουμε χιλιοαναλυμένες συζητήσεις,είναι γνωστό ότι οι περισσότερες Ρουμάνες και λοιπές Βαλκάνιες δεν είναι επαγγελματίες με την αυστηρή έννοια του όρου,διαλέγουν με ποιούς θα γαμηθούν καλά και ποιούς θα φολιάσουν,παίζει ρόλο και το φεγγάρι...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Τι επαθες ρε φιλε....
Θα ρεφαρεις ομως δεν πειραζει.Μαθηματα γινονται ολα αυτα!!!!
Εγω σε πιστευω και θα περναω να τα απαξιωνω ολα αυτα τα πορνιδια που σε στενοχωρησαν αλλα να ξερεις διαφοροι γαματοι εδω με των "κλωναριων τους"  :smiley6600: :smiley6600: ευκολα θα πουν οτι εισαι ψευταρας!!!
Θα ερθει και η ωρα τους ομως...

Α καλά... από τέτοιους... πολλοί... ούτε με απασχολεί...
αν περνάνε αυτοί μαζί με την κοπέλα καλά... ποσώς με ενδιαφέρει....
τουλάχιστον εγώ το χρέος μου ως προς το site και τους συντρόφους το έκανα...
από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom