Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 322 άτομα (31 μέλη και 291 επισκέπτες)

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια..έχετε να προτείνετε καποιο καλο μουνακι για ξαλαφρωμα το απόγευμα στην φυλής;μετα απο πολυ καιρο η γυναίκα μου εφυγε για μια μερα και λεω να το γιορτάσω..βοηθήστε καποιον που ειναι εκτος δράσης καιρο στο μην φαει φόλα..ευχαριστω!καλα καλοκαιρινά γαμησια σε ολους ευχομαι..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παιδιά το ρωτάω κι εδώ που μπαίνουν πιο πολλοί "συνάδελφοι" μπας και γνωρίζουν κάτι...

η ΆΝΝΑ η Πολωνέζα που δούλευε στο Παιωνίου 47 συνήθως 3η βάρδια.... ξέρετε αν υπάρχει πουθενά αλλού?!?! Την έχω πελώρια ανάγκη την συγκεκριμένη...

 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Μεσημέρι
Βέργας 7
Under construction.
Εκεί πέρα γίνεται μεγάλη δουλειά.
Παρέλειψα να αναφέρω στην τελευταία ενημέρωσή μου οτι πέρασα και από Βέργας.Στο Βέργας 7 έβαλαν σκαλωσιές και τα έργα συνεχίζονται.
Επίσης ανακαινίζεται το Φυλής 81.Είχε σκαλωσιές και αυτό.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
λοιπον τυποι δεχομαι απο γιαουρτια ως ευσημα.το κανα το κασκαντεριλικι ..πηρα την Δημητρα απο Ιασωνος 46Α ...Κοντη,χοντρη,ξανθια με γυαλια.θα ακολουθησει επικη κριτικη :rockon: :rockon: :rockon:
κουιζ για δυνατους λυτες..ποιανου πασιγνωστου μελους του σαιτ εχει ταουαζ το ονομα του στο μπρατσο της :think: :S :S :S

γκροβερακι δουλευε επισης μια κοντη τσιγγανα στο Ιασωνος 31.Eπισης  στο Ιασωνος 20 δεξια η Νικολ και στον οροφο η Τζιωρτζαννα,απογευματινη βαρδια. :hi:
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Επίσης ανακαινίζεται το Φυλής 81.Είχε σκαλωσιές και αυτό.
Και για να μαθαίνουν οι νέοι, και να θυμούνται οι παλιοί, εκεί στεγαζόταν πρό 20ετίας και βάλε, η παλιά πιτσαρία gustoso.   :cool2:  
Επίσης σχεδόν έτοιμο "προς χρήση" είναι και το Αγκύρας 9.   ;)
:hi:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ξερετε καμια πουτανα που να αφηνει να την τραβαω δυνατα απ τα μαλλια στο πισωκολλητο;
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
η ρενατα φ66 θα επειστρεψει τελικα ξερει κανεις? καμοια απαντηση ακομα?
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Καλημέρα στους περισσότερους.
Πάμε μία ενημέρωση από σήμερα το πρωί που όμως μπορεί να φανεί χρήσιμη σε όσους σκοπεύουν να πάνε αύριο.

Φυλής
71 κάτω δεν ήταν το στανταράκι μου η Μαίρη αλλά η Αλίσια ωραία ήταν και αυτή αλλά Μαίρη δεν ήταν.Λεπτή με κάτι περίεργα χρώματα στα μαλλιά.Όλα εκτός από κώλο ανακοίνωσε η τσατσά.
71 πάνω Αντζελίνα.Λεπτή κοντοπούτανη με πρωκτικό αυτή που παίζει και στο ισόγειο.
69 κάτω η κλασική Τζούλια με φουλ.
67 η Μαρία κλασικά ελεύθερο στοματικό και κώλος ανακοινώθηκε.Έχω την εντύπωση ότι πιο παλιά έκανε μόνο πρωκτικό.
65 κάτω Τζάσμιν.Λεπτό κοντοπούτανο με πουτανιάρικο παρουσιαστικό όλα εκτός από κώλο λέει.
65 πάνω έλειπε η Σόνια και στην θέση της ήταν η άλλη μουνάρα η Αντζελίνα από τις ελάχιστες που είχαν δωμάτιο.
84 κάτω το Χριστινάκι της αλυσίδας.
86 επάνω Στέλλα και Νίκη μιλφ με φουλ και οι δύο.Η πρώτη με πιασίματα η δεύτερη πολύ λεπτή.
74 αριστερά η Άννα.Συμπαθητική κοπέλα που ήταν και μέχρι πριν κάναν χρόνο εκεί.Πρωκτικό λέει και ΑΝ θέλω (το τόνισε αυτό) και ελεύθερο στοματικό.
56 η Νάνσυ.Πολύ ωραίο μουνάκι με ωραίο πρόσωπο και κωλάρα και πιασίματα στα σωστά σημεία πέρασα εδώ και πέρασα καλά.Δεν έκανε τίποτα το αξιομνημόνευτο αλλά ήταν δεκτική σε προκαταρκτικά και τον έφαγε ανάσκελα και στα τέσσερα χωρίς κλεψιές.Θα την ξαναπάρω.
54 κάτω η Μάγια με τις τορπίλες με το περίεργο σχήμα.
54 πάνω η Χριστίνα η μουνάρα της αλυσίδας.
109 πάνω Βίκυ με εμφάνιση πορνοστάρ.Όλα εκτός από κώλο λέει.
109 κάτω η Αλίνα-Ροδίκα και μία Όλγα καινούργια λέει κοντή μέτρια.Δεν νομίζω ότι έχει ελπίδες μπροστά στην Ροδίκα να σταυρώσει πελάτη.
Πιπίνου 65 η Μάγδα με φουλ.

Διδύμου
Τα εφτάρια ήταν κλειστά και ήθελα ρε γαμώτο να γαμήσω καμία Τζώρτζια.
8 κάτω οι κλασικές μιλφ του οίκου με την φράντζα και οι δύο.Τι διάολο στον ίδιο κουρέα πηγαίνουν;Ελεύθερο στοματικό λέει.
8 πάνω η Τατιάνα της μοντελοαλυσίδας.Εδώ έχουν ανακαινίσει το μαγαζί και έχουν μικρύνει το σαλόνι που παλιότερα ήταν τεράστιο αλλά εκεί που το έκοψαν έχουν βάλει μία πόρτα που την έχουν φράξει με καναπέ.Μάλλον το προορίζουν για δωμάτιο αλλά δεν είναι ακόμα έτοιμο.

Φωκαίας
9 αριστερό η Άννα η μιλφ από το 19 με φουλ.
9 δεξί η Κατερίνα η οδοντογλυφίδα από το 134.
17 κάτω Τζένη και Άννα λέει η πρώτη κοντή παχουλή και ψηλή και πολύ αδύνατη η δεύτερη.Ελεύθερο στοματικό και για τις δύο.
Στον όροφο μία ψηλή που την είπε η τσατσά Γκλόρια.Καινούργια λέει.Μεσήλικας συναγωνιστής που πέρασε μαζί της βγήκε από το δωμάτιο κατενθουσιασμένος και έλεγε τα καλύτερα.Μαζί ήταν και μία Φελίτσια κοντή καινούργια και κείνη σύμφωνα με την τσατσά.
25 πάνω μια μαύρη χοντρή με βυζόμπαλα.Μπιούτυ λέει άμα είναι έτσι η μπιούτυ εγώ είμαι ο Γκουσγκούνης.
25 κάτω βγήκε η Ηλέκτρα μαστουρωμένη ίσα που κουνιότανε και μου λέει πάμε μέσα να γίνει χαμός;Τι χαμός ήθελα να της πω εσύ οδεύεις προς τον χαμό σου παραπάτησε κιόλας το βούρλο και πήγε να πέσει :jerking:
27 κάτω η Βιολέτα κλασικά και μία Μπέλα που ήταν πολύ ώρα στο δωμάτιο και δεν είχα χρόνο να περιμένω.
27 μεσαίο η Καμέλια.
Ανέβηκα και στον όροφο αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποιαν βρήκα :-
Αυτά.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Ειναι η παλια γνωστη κοντη Αννα που παχυνε και σταματησε;
Ναι μία που είναι πάντα πολύ ευγενική.
Πιστευω τουλαχιστον 2 πορνες του 20ευρου παιρνουν ηρωινη.
Τι 2;22 μπορεί.Με τόσα ψυχολογικά που κουβαλάνε όσες δεν το ρίχνουν στην πρέζα το ρίχνουν στο πιοτί όπως η Αλίνα από το 86 που είναι μονίμως μεθυσμένη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
MAGKES...
η ολγα απο κων/πολεως 166β υπογα σταματησε????

ψαχνω ουκρανικο αλογο με πλατινε ξανθο μαλλι.
μπου η στουντιο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.346
Πόντοι
22.785
μαγκες μια βοηθεια χωρις χαβαλε ......εσπασε το προφυλακτικο και τα εχω παιξει για aids ......τι να κανω ρε μαγκες θα δειξει καποια εξεταση κατι σημερα αυριο ?
.......................... :hi:

......... Πάρε σε αυτό τό τηλ... η απόλυτη στιγμιαία θεραπεια... 213 2046240
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
ΗΜ/ΝΙΑ 18/7/2017
ΦΥΛΗΣ 65Α
ΚΟΠΕΛΑ ΤΖΑΣΜΙΝ
ΩΡΑ 23:20


Μετά την τρελή ξενέρα που έφαγα εδώ : και αφού έφυγα άχυστος (εδώ η κριτική )
έπρεπε κάπου να αδείασω... Και επειδή είχα διαβάσει διθυραμβικές κριτικές για την Τζασμίν αλλά δεν την είχα δοκιμάσει είπα να περάσω...
Δυστυχώς όμως πλήρη απογοήτευση!!!  :headbang:
Άλλη μια επιβεβαίωση πως οι Ρουμάνες είναι για τον ΠΟΥΤΣΟ Καλαμαριά!!

Εμφανισιακά δε λέω είναι ΑΚΡΙΒΩΣ του στύλ μου... κοντοπούτανο ξεκάθαρα πετιτ... μου μοιάζει ΠΑΡΑ πολύ με την Ρουμάνα Αλέξια (πρώην ΑΝΚΑ) που είναι δίπλα στο Φυλής 61... Θα τις έκανα και ξαδέλφες έστω...

Πήγα 23:00 στο -δέλο, και ήρθε 23:20 στο δωμάτιο.... Άκουσα και από τον τσάτσο ότι 00:00 τέλειωνε η βάρδια της...

ήρθε, κρύωνε από το a/c πήγε έφερε κοντρολ το κλείσαμε (και εγώ να πω την αλήθεια δεν το πολυήθελα), ήρθε δίπλα στο κρεβάτι, της ζήτησα να βγάλει τα πέδιλα (το έκανε οκ...) και μετά οι ξενέρες φούλ...
αξύριστο μουνί απεριποίητο,  :tickedoff:
αξύριστα πόδια,  :humpleg:
πήρε πίπα με καπότα (που το ήθελα) αφού με ρώτησε κακήν κακώς ξαπλώνω και μου κάνει 2-3 βαρετά γλειψίματα  :S
μετά τις λέω να ανέβει από πάνω και τρώω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ξεγυρισμένο ΟΧΙ....  :birdman: :birdman: :birdman:
μου γυρνάει και μου λέει να μπω με το ζόρι ιεραποστολικά...μπαίνω με βλέπει που κάπως ξενερώνω και μπαμ μπουμ μου λέει "άντε έλα στα 4" λες και μου έκανε χάρη....  :idiot: :idiot: :idiot:
γυρνάει (δε λέω... έχει κωλαράκι από αυτά που μου αρέσουν...πετιτ) και την γαμάω λίγο άντε να χύσω να τελειώνουμε σε τέτοια φάση...

Σηκώνεται , ντύνεται και με χαιρετάει με μια πολύ πιο λεπτή φωνή τελείως ειρωνεία φάση όμως ρε παιδιά...
απαντάω κι εγώ κάπως ειρωνικά "ναι ναι γεια σου..." και ξαναπαντάει "γεια γεια" με λεπτή φωνή σε φάση κοροϊδία....

Τι να πω.... χάλια μέρα η χτεσινή.... Απορώ πως δίνονται ΤΟΣΟ φοβερές κριτικές για αυτή την Ρουμανοξεπέτα ειλικρινά....
Ευτυχώς που είχα πάει καυλωμένος και άχυστος από το προηγούμενο μασαζ-φόλα και κατάφερα και καύλωσα και έχυσα...
Μπορώ να δώσω ένα ελαφρυντικό ότι τέλειωνε η βάρδια και αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και πρωί η κοπέλα... Ίσως τα είχε φτύσει δε λέω....
Αλλά απτην άλλη αφού μας μένει και ένα 20λεπτο σχεδόν να τελειώσουμε τη δουλειά και ουσιαστικά είμαι και από τους ψιλοτελευταίους πελάτες της βάρδιας, ε κάνε λίγο υπομονή ρε ξεκώλι... μην έχεις τόσο χάλια συμπεριφορά...

Ο τσάτσος ο Βασίλης που μιλάει πολύ ... στο τέλος κρυμμένος μέσα... αν έβγαινε και με ρωτούσε θα έτρωγε και αυτός ένα χέσιμο αλλά τες πα...  :s&m_1:

Τι να πω... καταλήγω πως οι ΡΟΥΜΑΝΕΣ είναι τεράστιες ξεπέτες...  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom