Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Ρε παιδια καλησπερα καταρχην κανοντας μια ερευνα αγορας για σημερα στην πολη μας επεσα σε μια συμπτωση..
Τι παιζει με τη συγκεκριμενη εχει δυδιμη αδερφη;;;
Αντε να εμπιστευτεις φωτογραφιες
Το ίδιο γραφείο είναι απλά διαφορετικά προφίλ για κάθε χώρα που δουλεύει.

Δεν υπάρχει κάποια απάτη..

Όλες έτσι τις εμφανίζει.
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Το ίδιο γραφείο είναι απλά διαφορετικά προφίλ για κάθε χώρα που δουλεύει.

Δεν υπάρχει κάποια απάτη..

Όλες έτσι τις εμφανίζει.

ευχαριστω πολυ για τη διευκρινηση λεω και εγω τοσο πολυ θρασος να ειναι η ιδια κοπελα σε 2 διαφορετικες χωρες
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Θα πας να σκάσεις 200 παίχτη?
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Θα πας να σκάσεις 200 παίχτη?

Μπα δυσκολα να δωσω 200ρι ειμαι σε διλημμα αναμεσα σε aLONA GYUZEL και Katrin δεν πηρα ακομα αποφαση ακομα.. αν ξερει κανεις καμια απο τις 3 ας ριξει καμια βοηθεια αλλιως θα σας πω εγω αυριο για μια απ τις 3. παντως το κασκαντεριλικι θα γινει σημερα
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μπα δυσκολα να δωσω 200ρι ειμαι σε διλημμα αναμεσα σε aLONA GYUZEL και Katrin δεν πηρα ακομα αποφαση ακομα.. αν ξερει κανεις καμια απο τις 3 ας ριξει καμια βοηθεια αλλιως θα σας πω εγω αυριο για μια απ τις 3. παντως το κασκαντεριλικι θα γινει σημερα
Η Γκιουζελ καλή είναι,το ίδιο έχει λεχθεί και για την Αλόνα προ καιρού
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Η Γκιουζελ καλή είναι,το ίδιο έχει λεχθεί και για την Αλόνα προ καιρού

Σαυτες αναμεσα ειμαι επειδη μαρεσουν οι κοντες λεω να κλεισω αλονα αλλα επειδη μαρεσει να πω και μια κουβεντα και να συνενοηθω λεω γκιουζελ. αστα εχω καταμπερδευτει... ¨)
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δεν είναι δα και μαθηματικά ρε παίχτη...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Εντωμεταξύ για να γράφει ο τύπος ότι ούτε πετσέτα δεν είχε στο δωμάτιο φαντάσου πόσοι πήγανε,πήδηξαν με 200 κ 250  :headbang:
Και φυσικά φρόντισαν να ενημερώσουνε  :S

Ήμαρτον πιά..πόσους πχ γιατρούς-δικηγόρους έχει αυτή η πόλη.

Αδυνατώ να καταλάβω την λογική που κάποιοι ακόμα δίνουνε 200-250ευρώ μετρητά σε μία μέτριας εμφάνισης άγνωστη κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο,με σέρβις "ψεκασμού"

Να'στε καλά που χαλάτε την (όποια ανύπαρκτη έχει μείνει) πιάτσα.

Hell's bells  :priest: τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ σε αυτή την πόλη όσον αφορά τα ct..
Φίλε μου υπάρχουν πράγματι συμπολίτες μας που ακόμα έχουν λεφτά και τα δίνουν όπου να 'ναι και χαλάν την πιάτσα. Σκέψου όμως πόσοι δεν ξέρουν ή δεν ψάχνονται αρκετά να βρουν σίγουρες λύσεις και πάνε κάπου απλά να ξεχαρμανιάσουν με ένα φρέσκο κοριτσάκι χωρίς κριτικές. Σου λέω ότι είναι οι περισσότεροι με λεφτά σ' αυτή την κατηγορία, επειδή δεν έχουν χρόνο να ψαχτούν. Υπάρχουν κι άλλοι, όπως εγώ, που παρότι έχω ακόμα τη δυνατότητα, αλλά έχω φάει φόλες των 250 € με καλές κριτικές. Τα έχω κόψει τα διακοσάρια και βάλε, εκτός πολύ εξαιρετικών γυναικών και μόνο στην Αθήνα, που έχει επιλογές. Τα γραφεία των 130-140 πάντως φέρνουν διαμαντάκια, αρκεί να ψάχνεις.         
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Είναι που δεν θα ερχόταν. Μάλλον έκανε καλή μπάζα και μας προτίμησε λίαν συντόμος. Και παλι εδώ το πολωνέζικο τουμπανακι αλλά απλησίαστο απο τιμές

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
216
Like
17.345
Πόντοι
35.697
Είναι που δεν θα ερχόταν. Μάλλον έκανε καλή μπάζα και μας προτίμησε λίαν συντόμος. Και παλι εδώ το πολωνέζικο τουμπανακι αλλά απλησίαστο απο τιμές


Εσυ τώρα της κάνεις επιπλέον διαφήμιση?Γιατί δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που την αναφέρεις...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Σαυτες αναμεσα ειμαι επειδη μαρεσουν οι κοντες λεω να κλεισω αλονα αλλα επειδη μαρεσει να πω και μια κουβεντα και να συνενοηθω λεω γκιουζελ. αστα εχω καταμπερδευτει... ¨)

παρε τη Giuzel με κλειστα ματια
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Εσυ τώρα της κάνεις επιπλέον διαφήμιση?Γιατί δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που την αναφέρεις...

Απλά την είδα πάλι στα λιμερια της Θεσσαλονίκη , γιατί τις προαλλες ήταν εδώ και κάποιοι από εδω  δεν πίστευαν ότι θα έρθει....και να σου την πάλι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
216
Like
17.345
Πόντοι
35.697
Απλά την είδα πάλι στα λιμερια της Θεσσαλονίκη , γιατί τις προαλλες ήταν εδώ και κάποιοι από εδω  δεν πίστευαν ότι θα έρθει....και να σου την πάλι.

Για να ξαναέρθει σημαίνει ότι έκανε καλές δουλειες (μάζεψε όλο το χρημα)
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
καλησπερα παιδια!

θα ηθελα να παω με κατι πλεον περισσοτερο σιγουρο μιας που οπως θα εχετε διαβασει εκανα πολαπλες φορες επισκεψεις σε κοπελες που δεν ηταν γνωστες και εφαγα φολα! Θα ηθελα μια κοπελα σχετικα ψηλη 1.70+ που να εχει ομως και αρκετα πιασιματα σε κολο! απο αυτες που ειδα τωρα η αναστασια και η γκιουζελ μου κεντρισαν το ενδιαφερον απλα δεν εχω δει καμμια απο τις 2. Υποψην οτι εχω παρει την λικα γλυκα η οπως την λενε και δεν τρελαθηκα. Καθε προταση δεκτη φυσικα. ΕΠΙΣΗΣ οποιος θελει καμια παρτουζιτσα με καποια κοπελα CT, CALL GIRL κλπ να μου στειλει ενα μυνημα.
 

farmer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2016
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Φιλε μακρια απο αναστασια εχει μια κοιλια μεγαλυτερη και απο τον Τατο εφαγα φολα στο προηγουμενο tour πριν κανα 2 μηνες
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
Φιλε μακρια απο αναστασια εχει μια κοιλια μεγαλυτερη και απο τον Τατο εφαγα φολα στο προηγουμενο tour πριν κανα 2 μηνες

δεν εχω μεγαλο θεμα με τις κοιλιες ειλικρινα απο πισω συστημα και απο υπηρεσιες (αν και διαβασα) πως ειναι;
 

farmer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2016
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Γενικως φολα σε ολα η κοπελα πρεπει να εγινε μανα προσφατα και ολα ειναι κρεμασμενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom