Νέα

Μαγαζια για γνωριμια με τουριστριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
www.tovima.gr/society/article/?aid=874978&wordsinarticle=%CF%81%CE%B5%CE%BA%CE%BF%CF%81%3b%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1]Ρεκόρ για την Αθήνα με 4,6 εκατ. τουρίστες το 2016[/url]

Καλά ρε τύποι, από αυτούς οι μισοί και πάνω, δηλαδή κοντά στα 2,5 εκατομμύρια ήταν γυναίκες.

Και δεν βρέθηκε ούτε ένας από το bou.com να πηδήξει;;;;;

ΥΓ. Ντόπα, από τότε που σταμάτησε να μπαίνει το Μαριαννάκι και να καυλαντίζεις τον έχεις κάνει λάστιχο.

ποια μαριαννα την γιατρο του σαιτ?

γαμας εσυ τυπε που εισαι 70 φευγα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
ποια μαριαννα την γιατρο του σαιτ?

γαμας εσυ τυπε που εισαι 70 φευγα

Ντόπα, όχι μόνον γαμάω αλλά ξέρω και τα μέρη που συχνάζουν οι τουρίστριες στην Αθήνα. Και έχω γράψει για αυτά στο παρελθόν.

Αλλά το θέμα δεν είναι τι γίνεται τώρα. Το θέμα είναι πόσο γαμούσα όταν ήμουν στην ηλικία σου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
πλερωνεις! απεριοριστα λαικ κ περιοχες..μηνυματα δεν στελνεις οπου θες πρεπει να γινει match πρωτα.


Μπορώ  να postάρω πάνω από 50 προφιλ με μπαλοτσες που μου έκαναν superlike και μου έστειλαν  μνμ,
χωρίς να τις έχω κάνει like.

Eνδεικτικα

anWtzcX.jpg


PQjZGo4.jpg


4tRwws8.jpg


Επίσης έχω κάνει superlike και έχω στείλει μνμ σε γκόμενα που όταν συναντηθήκαμε μου είπε ότι χάρηκε που την έκανα superlike γιατί είμαι ο τύπος αντρα που της αρέσει,αλλά δυστυχώς δε με είχε δει στο Tinder.
Οπότε δεν προυπήρχε match....

Δεν έχω λόγο να γράφω μαλακίες,έτσι λειτουργεί σε εμένα,δεν ξέρω πως και γιατί...

 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
αγοραζεις το plus στο οφφισιαλ αππλικεισον και μετα τα αμετρητα σουπερλικες περνανε και σε γουιντοζ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επειδη εχω χωθει φουλ σε τουριστριες και αυτο κανω θελει θαρρος και θρασος αλλα ωραιο θρασος,ολοι αυτοι οι ακυροι που αναφερθηκαν και πουλανε πραγματα οσες ξενες ρωταω μου λενε γιατι δεν τους μαζευει η αστυνομια,ειδικα η πολωνεζα που εχω μου λεει ειναι σαν να ζουν στην ζουγκλα.
Απλα οι γκομενες για δυο λογους τους μιλανε,πρωτον απο φοβο γιατι τετοιο ασχημο πεσιμο τις φοβιζει στο τι θα πουν ωστε να μην τους αγριεψουν και δευτερον γιατι ειδικα οι τουριστριες δεν θελουν να χαρακτηριστουν ρατσιστριες οσο περιεργο και να ακουγεται,παντως αμα πατε με τετοιο στυλ θα φατε χαστουκι στην καλυτερη γιατι εσας δεν θα φοβηθουν μηπως τις σπασετε στο ξυλο.
Σας το λεω απο φιλο επιβεβαιωμενο που αρπαξε απο αγγλιδες κατι ψιλες οταν ειπε χοντραδες

Για το live καμάκι πρέπει να σκέφτεσαι πολύ γρήγορα να κάνεις καλιμπράρισμα σε dt.Δεν έχεις χρόνο να σκεφτείς όπως στο ολάιν.Πρέπει να αντιδράς ακαριαία.Συχνά με όλες τις συνθήκες όλο το περιβάλλον εναντίον σου.
Αντε τώρα να προσαρμόσεις το παίγνιο ανάλογα με τις χίλιες δυο εθνικότητες που κυκλοφορούν Αθήνα μένουν δυο μέρες το πολύ πριν πάνε στα νησιά και έχεις κάπου μισό λεπτό για κάθε γκόμενα πολλές φορές ούτε καν αυτό.
Οι πιο πολλοί απλά αποτυγχάνουν στο calibration,δεν έχουν αντίδραση και δεν μπορούν να λειτουργήσουν υπό συνθήκες πίεσης.
Φαντάσου τώρα ο καμάκιας που έχει μισό λεπτό να πλησιάσει το θήραμα Αθήνα και να ξεράσει το παίγνιο,να βρεθεί σλαβική χώρα με ένα τεράστιο πεζοδρόμιο,άπειρους στόχους και μαγαζιά όπου μπορείς να πετύχεις ιδανικές συνθήκες.Είσαι τόσο εξασκημένος στο δύσκολο που στο εύκολο οι δυνατότητές σου απελευθερώνονται βομβαρδίζεις με Tomahawk.
Το μόνο πρόβλημα είναι οτι στις σλαβικές χώρες γίνεσαι μαλθακός χάνεις το edge επειδή ακριβώς είναι πολύ εύκολο και δε χρειάζεται ιδαίτερη προσπάθεια.Αντίθετα Ελλάδα το καμάκι σε κάνει γάτο με πέταλα ικανό να ανταπεξέλθεις σε οποιοδήποτε περιβάλλον γιατί ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος.
Απλά βλέπεις πράγματα γύρω(γκόμενες,ευκαιρίες κτλ) που δεν τα βλέπουν οι άλλοι.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ντόπα, όχι μόνον γαμάω αλλά ξέρω και τα μέρη που συχνάζουν οι τουρίστριες στην Αθήνα. Και έχω γράψει για αυτά στο παρελθόν.

Αλλά το θέμα δεν είναι τι γίνεται τώρα. Το θέμα είναι πόσο γαμούσα όταν ήμουν στην ηλικία σου.
ναι αλλα τωρα εισαι μουστογρια
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μπορώ  να postάρω πάνω από 50 προφιλ με μπαλοτσες που μου έκαναν superlike και μου έστειλαν  μνμ,
χωρίς να τις έχω κάνει like.

Eνδεικτικα

anWtzcX.jpg


PQjZGo4.jpg


4tRwws8.jpg


Επίσης έχω κάνει superlike και έχω στείλει μνμ σε γκόμενα που όταν συναντηθήκαμε μου είπε ότι χάρηκε που την έκανα superlike γιατί είμαι ο τύπος αντρα που της αρέσει,αλλά δυστυχώς δε με είχε δει στο Tinder.
Οπότε δεν προυπήρχε match....

Δεν έχω λόγο να γράφω μαλακίες,έτσι λειτουργεί σε εμένα,δεν ξέρω πως και γιατί...
Δεν εχω ουτε ενα λαικ...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Για το live καμάκι πρέπει να σκέφτεσαι πολύ γρήγορα να κάνεις καλιμπράρισμα σε dt.Δεν έχεις χρόνο να σκεφτείς όπως στο ολάιν.Πρέπει να αντιδράς ακαριαία.Συχνά με όλες τις συνθήκες όλο το περιβάλλον εναντίον σου.
Αντε τώρα να προσαρμόσεις το παίγνιο ανάλογα με τις χίλιες δυο εθνικότητες που κυκλοφορούν Αθήνα μένουν δυο μέρες το πολύ πριν πάνε στα νησιά και έχεις κάπου μισό λεπτό για κάθε γκόμενα πολλές φορές ούτε καν αυτό.
Οι πιο πολλοί απλά αποτυγχάνουν στο calibration,δεν έχουν αντίδραση και δεν μπορούν να λειτουργήσουν υπό συνθήκες πίεσης.
Φαντάσου τώρα ο καμάκιας που έχει μισό λεπτό να πλησιάσει το θήραμα Αθήνα και να ξεράσει το παίγνιο,να βρεθεί σλαβική χώρα με ένα τεράστιο πεζοδρόμιο,άπειρους στόχους και μαγαζιά όπου μπορείς να πετύχεις ιδανικές συνθήκες.Είσαι τόσο εξασκημένος στο δύσκολο που στο εύκολο οι δυνατότητές σου απελευθερώνονται βομβαρδίζεις με Tomahawk.
Το μόνο πρόβλημα είναι οτι στις σλαβικές χώρες γίνεσαι μαλθακός χάνεις το edge επειδή ακριβώς είναι πολύ εύκολο και δε χρειάζεται ιδαίτερη προσπάθεια.Αντίθετα Ελλάδα το καμάκι σε κάνει γάτο με πέταλα ικανό να ανταπεξέλθεις σε οποιοδήποτε περιβάλλον γιατί ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος.
Απλά βλέπεις πράγματα γύρω(γκόμενες,ευκαιρίες κτλ) που δεν τα βλέπουν οι άλλοι.

ναι, αλλα εγω πχ που δεν μιλαω σλαβικα τι ποσοστα επιτυχιας εχω στις σλαβικες χωρες με τα πεζοδρομια τιγκα στο μουνι?
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
κατεβασα το tinder και το happn και θελουν και τα δυο IOS 8.0 Και πανω.

Και εμενα δεν παιρνει τοσο updated image λογω Iphone 4
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ναι, αλλα εγω πχ που δεν μιλαω σλαβικα τι ποσοστα επιτυχιας εχω στις σλαβικες χωρες με τα πεζοδρομια τιγκα στο μουνι?

Τσεχία,Πολωνία έχεις αρκετές πιθανότητες.Πας σε μικρή τσέχικη πόλη όπως το Rokycany και βλέπεις όλες τις Τσέχες μουνάρες να σπρώχνουν τα πορτ μπεμπέ βασανιστικά αργά ψάχνοντας για τον πουτσαρά που θα τους την πέσει επιτέλους.
Δε συζητάμε για τις Πολωνέζες που μέ κάθε ευκαιρία βγαίνουν να καπνίσουνε μόνες έξω και ελέγχουν για πιθανή ψωλή σε ακτίνα μιλίου.
Οι κομμουνιστές έφτιαξαν τεράστια πεζοδρόμια,μεγάλα πάρκα απέραντες λεωφόρους είναι τόσο εύκολο να βρεις γκόμενα που καταντά αστείο.Γενικά στο διήμερο σε σλαβική χώρα είσαι καλυμένος δε χρειάζεται παραπάνω.
Αμα γαμήσεις μερικές Σλάβες τα μαθαίνεις τα σλαβικά έτσι κι αλλιώς.Είναι αναπόφευκτο αφού όλοι σλαβικά σου μιλάνε.
Αμα δε θυμάσαι μια λέξη στα τσέχικα την λες στα πολωνικά ή στα ρωσικά και πάντα καταλαβαίνουνε τι θες να πεις.Είναι mutual intelligible αμοιβαία καταννοητές.Γενικά παντού η ίδια ατμόσφαιρα.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τσεχία,Πολωνία έχεις αρκετές πιθανότητες.Πας σε μικρή τσέχικη πόλη όπως το Rokycany και βλέπεις όλες τις Τσέχες μουνάρες να σπρώχνουν τα πορτ μπεμπέ βασανιστικά αργά ψάχνοντας για τον πουτσαρά που θα τους την πέσει επιτέλους.
Δε συζητάμε για τις Πολωνέζες που μέ κάθε ευκαιρία βγαίνουν να καπνίσουνε μόνες έξω και ελέγχουν για πιθανή ψωλή σε ακτίνα μιλίου.
Οι κομμουνιστές έφτιαξαν τεράστια πεζοδρόμια,μεγάλα πάρκα απέραντες λεωφόρους είναι τόσο εύκολο να βρεις γκόμενα που καταντά αστείο.Γενικά στο διήμερο σε σλαβική χώρα είσαι καλυμένος δε χρειάζεται παραπάνω.
Αμα γαμήσεις μερικές Σλάβες τα μαθαίνεις τα σλαβικά έτσι κι αλλιώς.Είναι αναπόφευκτο αφού όλοι σλαβικά σου μιλάνε.
Αμα δε θυμάσαι μια λέξη στα τσέχικα την λες στα πολωνικά ή στα ρωσικά και πάντα καταλαβαίνουνε τι θες να πεις.Είναι mutual intelligible αμοιβαία καταννοητές.Γενικά παντού η ίδια ατμόσφαιρα.

Μονο αγγλικα γνωριζω....και χαλια ελληνικα !!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
www.tovima.gr/society/article/?aid=874978&wordsinarticle=%CF%81%CE%B5%CE%BA%CE%BF%CF%81%3b%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1]Ρεκόρ για την Αθήνα με 4,6 εκατ. τουρίστες το 2016[/url]

Καλά ρε τύποι, από αυτούς οι μισοί και πάνω, δηλαδή κοντά στα 2,5 εκατομμύρια ήταν γυναίκες.

Και δεν βρέθηκε ούτε ένας από το bou.com να πηδήξει;;;;;

ΥΓ. Ντόπα, από τότε που σταμάτησε να μπαίνει το Μαριαννάκι και να καυλαντίζεις τον έχεις κάνει λάστιχο.

η μια εξηγηση οτι η μεγαλη πλειοψηφια δεν ηρθαν μονες τους, αλλα με το αλλο μισο
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Όπως έχει γίνει η Αθήνα , ένα βρώμικο τριτοκοσμικό μπουρδέλο , οι τουρίστριες δεν κάθωνται εδώ.Προγραμματίζουν μια ή δύο μέρες να δουν την Ακρόπολη και ένα φαγητό στην Πλάκα και μετά βουρ για νησιά.Έχουν πολύ στενό πρόγαρμμα και δεν θα πηδηχθούν σε μια ώρα εκτός και αν είσαι ο θεός του καμακιού.Μετά έχει αλλάξει το στυλ στην Ευρώπη και Αμερική.Οι γκόμενες  είναι πιο συντηρητικές και επιφυλακτικές και δεν θα γαμηθούν όπως τις δεκαετίες των 60, 70 και 80.  :(
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μονο αγγλικα γνωριζω....και χαλια ελληνικα !!

Τσεχική επαρχία παίζουν απίστευτα γαμήσια.Βασικά γαμάς τη γκόμενά σου και βλέπεις τη διπλανή να κυκλοφορεί στον κήπο ή στο μπαλκόνι με τα εσώρουχα ή γυμνόστηθη.Ολοι γαμάνε ανηλεώς είναι ωραία διασκέδαση.
Τσεχικό χωριό,πολωνικό χωριό μιλάμε μόνο για φαί,ποτό,γαμήσι και επιστροφή στη φύση.Είναι ακόρεστες οι Σλάβες επαρχιωτοπούλες σε ταίζουν και μετά θέλουν κοκό.Τρως και πίνεις σαν άρχοντας.
Είχα ρωτήσει μια Τσέχα αν της άρεσε πιο πολύ το χωριό της ή η Πράγα και μου λέει φυσικά το χωριό.Γιατί ρωτάω?Στο χωριό μου λέει οι άνθρωποι έχουν χρόνο και κάνουμε πολύ σεξ ενώ στην Πράγα όλοι βιάζονται δεν κάνω αρκετό σεξ.
Τα ίδια λένε και Πολωνέζες το χωριό μου αρέσει πολύ,το Κράκωβ είναι πολύ μεγάλο για εμένα ή στο χωριό είναι ωραία κάναμε παρτούζες κτλ.
Μάλιστα παραξενεύονται που οι Ελληνες φοιτητές δεν κάνουν παρτούζες στις εστίες.
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
να επαναφερω το θεμα..

ανακαλυψα το εξης μπαρ/κλαμπ O.n.o.m.a. - The art bar στην αθηνα, θυμιζει καπως τα ξεφτυλοκλαμπ της ευρωπης. Καθε τοσο εχει erasmus parties. φυσικα τις καλες ερασμιτισες τις καπαρωνουν οι γελιοι σερβιτοροι του
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
ΚΜΑΝ ειναι η τσεχικη επαρχια ασφαλης για εναν πορνοτουριστα? η θα πει ο τσεχος ηρθε αυτος στο χωριο μας να μας πηδηξει τις γκομενες και θα αρχισει τισ φαπες (υποθετω οτι στα χωρια τουλαχιστον υπαρχουν μαχιμοι τσεχοι)
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.978
Κριτικές
33
Like
7.011
Πόντοι
3.496
Τσεχία,Πολωνία έχεις αρκετές πιθανότητες.Πας σε μικρή τσέχικη πόλη όπως το Rokycany και βλέπεις όλες τις Τσέχες μουνάρες να σπρώχνουν τα πορτ μπεμπέ βασανιστικά αργά ψάχνοντας για τον πουτσαρά που θα τους την πέσει επιτέλους.
Δε συζητάμε για τις Πολωνέζες που μέ κάθε ευκαιρία βγαίνουν να καπνίσουνε μόνες έξω και ελέγχουν για πιθανή ψωλή σε ακτίνα μιλίου.
Οι κομμουνιστές έφτιαξαν τεράστια πεζοδρόμια,μεγάλα πάρκα απέραντες λεωφόρους είναι τόσο εύκολο να βρεις γκόμενα που καταντά αστείο.Γενικά στο διήμερο σε σλαβική χώρα είσαι καλυμένος δε χρειάζεται παραπάνω.
Αμα γαμήσεις μερικές Σλάβες τα μαθαίνεις τα σλαβικά έτσι κι αλλιώς.Είναι αναπόφευκτο αφού όλοι σλαβικά σου μιλάνε.
Αμα δε θυμάσαι μια λέξη στα τσέχικα την λες στα πολωνικά ή στα ρωσικά και πάντα καταλαβαίνουνε τι θες να πεις.Είναι mutual intelligible αμοιβαία καταννοητές.Γενικά παντού η ίδια ατμόσφαιρα.
Καποτε ειχε πει πολυ σωστα..ενας συναγωνιστης οτι,
Τι ωραιες γκομενες στο εξωτερικο μπορει να τις συναντησει καποιος στα Μ.Μ.Μ, η' οπουδηποτε..
Να εξελιχθει το φλερτ, και συντομα να γινει φαση. Ενω στην Ελλαδα οι ωραιες γκομενες,
βρισκονται μονο στις πασαρελες, εκει τις βλεπεις' και δεν γινεται φαση σχεδον ποτε.
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Καποτε ειχε πει πολυ σωστα..ενας συναγωνιστης οτι,
Τι ωραιες γκομενες στο εξωτερικο μπορει να τις συναντησει καποιος στα Μ.Μ.Μ, η' οπουδηποτε..
Να εξελιχθει το φλερτ, και συντομα να γινει φαση. Ενω στην Ελλαδα οι ωραιες γκομενες,
βρισκονται μονο στις πασαρελες, εκει τις βλεπεις' και δεν γινεται φαση σχεδον ποτε.

κοιτα οι "ωραιες" και στο εξωτερικο δεν ειναι ιδιαιτερα προσιτες. το θεμα ειναι οτι εδω η καθε φλομπα ειναι "ωραια" ενω σε καποια αλλα μερη η καθε ωραια ειναι "καθημερινο κοριτσι"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom