Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 144 άτομα (2 μέλη και 142 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Η νικη το νινακι ροθμανακι γλιφιντζοθρακι απο γκολονοθ ισογιο γωνια ποθ ινε ?πιγα κ με ιπαν οτι σταματισε εκη!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η αθηνα δεν κανει  σταθερες εμφανισεις    εγω  ευτυχως γαμαω και αλλες κοπελες   
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Σε μερικά στο Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια:
Κολωνού 11 υπόγειο μια πολύ όμορφη νεαρή λευκόδερμη κοπέλα κανονικού ύψους με καλλίγραμμο κορμί,σαλονάρισε εμφανώς τρακαρισμένη,ανακοινώθηκε ''69'',μπήκε στα υπόψιν.Στο ισόγειο μια μάλλον αδιάφορη εμφανισιακά.
Κολωνού 15 αριστερά δύο κοπέλες,η Ροξάνα με πιασιματάκια και η Έλενα με μοντελέ κορμί και στητά βυζάκια.Στο δεξί η σκουρόχρωμη νταρντανοκοπέλα Κορίνα.
Κολωνού 23 μια ψηλή με κιλάκια,ανακοινώθηκε πίπα ακά και ''69''.
Κολωνού 27 υπερυψωμένο ισόγειο η Έλενα,νεαρή σκουρόχρωμη κοντή κι αδύνατη κοπέλα,κι αυτή με ακά και ''69''.Στο υπόγειο στις 12:00 ξεκινούσε τη βάρδια η Γωγώ με πρωκτικό στο πρόγραμμά της.
Ιάσονος 36 η milf Ρίτα,όμορφη μεγαλοκοπέλα με τα παχάκια της ηλικίας,φαίνεται αρκετά επικοινωνιακή,με επιλεκτικό ακά στους 'Ελληνες.
Δεληγιώργη 39 η τσιγγάνα Μαρία,γνωστή από το Ιάσονος 46 μεσαίο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
:hi:
Έκανα και εγώ ένα πέρασμα από αυτόν τον οίκο(για Κρυσταλλία πήγαινα)την είδα την κοπέλα και δεν ψήθηκα να περάσω έδειχνε βιαστική και όχι χαλαρή.
:hi: Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ για την Κρυσταλλία,αξίζει τον κόπο να τη δοκιμάσω;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ευχαριστώ,θα ενημερώσω όταν δοκιμαστεί.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια, ως μη κατοικος Αθηνων και μη γνωστης καλα των κοκκινων σπιτιων, θελω να κανω μια ερωτηση αλλα μην με παρετε με τις πετρες. Οταν κανετε τις λιστες με τις κοπελες σε Φυλης/ Μεταξουργιο και λετε "φουλ" εννοειται συμπεριλαμβανομενου και πρωκτικο? Η μονο ακαποτο τσιμπουκι?
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
γεια σας :) γνωριζει κανενας μηπως η παλια καρλα καυλα απο ιασωνος 44 ηρθε αθηνα η εμφανιζεται σε καποιο σπιτακι? :) ευχαριστω πολυ
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Η Κάρλα υποτίθεται ότι θα έρχονταν γύρω στα τέλη του Φεβρουαρίου αλλά  τελικά...τίποτα-προς το παρόν τουλάχιστον.
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Η Κάρλα υποτίθεται ότι θα έρχονταν γύρω στα τέλη του Φεβρουαρίου αλλά  τελικά...τίποτα-προς το παρόν τουλάχιστον.

σε ευχαριστω πολυ :) περιμενω με ανυπομονυσια ^_^
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Για να δούμε τι θα θυμηθώ κι εγώ από την τρέχουσα ακόμα πρωινή βάρδια γιατί  δεν είμαι εκπαιδευμένος και δεν έχω την αύρα των ενημερωτών.
Φώκαιας 27 υπόγειο.Δύο εύσωμες αδιάφορες και μια τσατσά με κρύο «χιούμορ».Η μία ξανθιά μεσήλιξ και η άλλη καστανή στρουμπουλούλα...ελαφρώς.
Ισόγειον, η Καμέλια το ξυλάγγουρον.Πλήρες μενού.
Όροφος.Ήταν δύο Ρωσίδες κατά τας ανακοινώσεις! Ολίγη πλαδαρότης.Ξανθιές η καστανόξανθες αν θυμάμαι καλά.
Φώκαιας 19.Αντριάνα επέδειξε μουνί στο πιάτο διά γλείψιμον.Αδύνατο μουνί.
Φώκαιας 17 όροφος.Μιχαέλα.Βικτώρια Πρίνσιπαλ.Το κάτω κλειστό.
Αγκυρας 12β.Ήρα και αν θυμάμαι καλά Μιλένα.Μεσήλικες και.Η Ήρα νταρντανοχονδρή.Η άλλη είχε μίαν ελαφράν ευτραφίαν  :grin:  τέλος πάντων.
Άγκυρας 12α.Μαρία με το κοντό μαλλί και Χριστίνα.Η Χριστίνα είναι όμορφη και γλυκιά κοπέλα.Κάπου την ξέρω,κάπου την ξέρω.... :think: Από που την ξέρω;  :hmm:
Φυλής 56.Ξανθιά,όμορφη με ψιλή φωνούλα και χορταστικά καπούλια.Απλό.
Πιπίνου 118.Λάνα.Παλιά ξανθιά και αδυνατισμένη πλέον.Εύγε.Από Αγκύρας 12α.Επίσης ήταν και μια άλλη που δεν τη θυμάμαι καλώς.Ναταλί την είπε... :think:  Αδύνατη κι αυτή με έντονο βλέμμα.
Διδύμου 22.Πωλίνα σόλο.
Καλύμνου 48 ισόγειο.Κλειστό.Για Πωλίνα πήγαινα.Να τη δοκιμάσω επιτέλους.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ευχαριστώ,θα ενημερώσω όταν δοκιμαστεί.
Επίσης,την είχα ρωτήσει πώς μπορώ να έχω περισσότερο χρόνο,και μου είπε το μισάωρο 60 ευρώ στο μπουρδέλο και 100 σε ξενοδοχείο.Προσπάθσα να μην σκάσω στα γέλια και άλλαξα κουβέντα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Για να δούμε τι θα θυμηθώ κι εγώ από την τρέχουσα ακόμα πρωινή βάρδια γιατί  δεν είμαι εκπαιδευμένος και δεν έχω την αύρα των ενημερωτών.
Φώκαιας 27 υπόγειο.Δύο εύσωμες αδιάφορες και μια τσατσά με κρύο «χιούμορ».Η μία ξανθιά μεσήλιξ και η άλλη καστανή στρουμπουλούλα...ελαφρώς.
Ισόγειον, η Καμέλια το ξυλάγγουρον.Πλήρες μενού.
Όροφος.Ήταν δύο Ρωσίδες κατά τας ανακοινώσεις! Ολίγη πλαδαρότης.Ξανθιές η καστανόξανθες αν θυμάμαι καλά.
Φώκαιας 19.Αντριάνα επέδειξε μουνί στο πιάτο διά γλείψιμον.Αδύνατο μουνί.
Φώκαιας 17 όροφος.Μιχαέλα.Βικτώρια Πρίνσιπαλ.Το κάτω κλειστό.
Αγκυρας 12β.Ήρα και αν θυμάμαι καλά Μιλένα.Μεσήλικες και.Η Ήρα νταρντανοχονδρή.Η άλλη είχε μίαν ελαφράν ευτραφίαν  :grin:  τέλος πάντων.
Άγκυρας 12α.Μαρία με το κοντό μαλλί και Χριστίνα.Η Χριστίνα είναι όμορφη και γλυκιά κοπέλα.Κάπου την ξέρω,κάπου την ξέρω.... :think: Από που την ξέρω;  :hmm:
Φυλής 56.Ξανθιά,όμορφη με ψιλή φωνούλα και χορταστικά καπούλια.Απλό.
Πιπίνου 118.Λάνα.Παλιά ξανθιά και αδυνατισμένη πλέον.Εύγε.Από Αγκύρας 12α.Επίσης ήταν και μια άλλη που δεν τη θυμάμαι καλώς.Ναταλί την είπε... :think:  Αδύνατη κι αυτή με έντονο βλέμμα.
Διδύμου 22.Πωλίνα σόλο.
Καλύμνου 48 ισόγειο.Κλειστό.Για Πωλίνα πήγαινα.Να τη δοκιμάσω επιτέλους.

καλτιλα ! δεν εχασες τιποτα! :vomit: :vomit:
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Σε μερικά στο Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια:
Κολωνού 11 υπόγειο μια πολύ όμορφη νεαρή λευκόδερμη κοπέλα κανονικού ύψους με καλλίγραμμο κορμί,σαλονάρισε εμφανώς τρακαρισμένη,ανακοινώθηκε ''69'',μπήκε στα υπόψιν.Στο ισόγειο μια μάλλον αδιάφορη εμφανισιακά.
Κολωνού 23 μια ψηλή με κιλάκια,ανακοινώθηκε πίπα ακά και ''69''
Στο Κολωνου 11 το υπογειο, ειδες την Ελενα.
Στο Κολωνου 11 το ισογειο, ειδες τη Δαναη, και
στο Κολωνου 23 το ανακτορο, ειδες τη Τζωρτζιαννα(πρωην Χριστινα).
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Επίσης,την είχα ρωτήσει πώς μπορώ να έχω περισσότερο χρόνο,και μου είπε το μισάωρο 60 ευρώ στο μπουρδέλο και 100 σε ξενοδοχείο.Προσπάθσα να μην σκάσω στα γέλια και άλλαξα κουβέντα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να τα λεμε αυτα για να "Μαυριζουμε" και καποιες κουτοπονηρες....!!!Με αυτα τα λεφτα φοιτητριουλα θα μου φιλησει και τα ποδια!!!!Μιλαμε για 200 ευρω την ωρα ετσι....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom