Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας που κατήργησε ο ελεεινός Ανδρέας Παπανδρέου το 1982 για να μπορεί να κερατώνει ελεύθερα. Σε μια χώρα με τόσο ελεύθερη πορνεία πρέπει σαφώς να τιμωρείται η μοιχεία.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Dopamina πάω πάρα πολύ καλά και αισθάνομαι σοφότερος από ποτέ. Μέρα με τη μέρα στερεώνω σε όλο και πιο συμπαγείς βάσεις το νόμο μου. Έχω κάνει λάθη βέβαια και έχω μετανιώσει για κάποια πράγματα που έχω πει, το παραδέχομαι.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Ακούω βαθιά στην ψυχή μου τη φωνή του Θεού, νιώθω μέσα μου το πνεύμα Του να με οδηγεί όλο και περισσότερο στο δρόμο της σύνεσης και της αρετής. Όσοι απατάτε τις γυναίκες σας, όσοι είστε πλεονέκτες θα καείτε όλοι στην κόλαση!
πάρε φάρμακα να πάψουν οι φωνες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τα λαμόγια απλά τα λυπάμαι. Νομίζουν ότι είναι έξυπνοι αλλά είναι πολύ χαζοί. Θα έρθει κάποια στιγμή που θα μετανιώσουν οικτρά για τις απατεωνιές τους. Η σχετική παροιμία είναι σοφή: Ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικοί και τίμιοι άντρες μη ζηλεύετε τα λαμόγια. Αν έχετε γυναίκα να τη σέβεστε και να της λέτε πάντα την αλήθεια. Αν είστε μόνοι σας να γαμάτε μέρα παρά μέρα στα μπουρδέλα. Ο Θεός θα καταλάβει την ανάγκη της αντρικής ψυχής σας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.956
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Ακούω βαθιά στην ψυχή μου τη φωνή του Θεού, νιώθω μέσα μου το πνεύμα Του να με οδηγεί όλο και περισσότερο στο δρόμο της σύνεσης και της αρετής. Όσοι απατάτε τις γυναίκες σας, όσοι είστε πλεονέκτες θα καείτε όλοι στην κόλαση!
Η υπογραφη μου προς απαντηση σου...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.956
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Μοναχικοί και τίμιοι άντρες μη ζηλεύετε τα λαμόγια. Αν έχετε γυναίκα να τη σέβεστε και να της λέτε πάντα την αλήθεια. Αν είστε μόνοι σας να γαμάτε μέρα παρά μέρα στα μπουρδέλα. Ο Θεός θα καταλάβει την ανάγκη της αντρικής ψυχής σας.
Ο θεος οσο καταδικαζει την μοιχεια αλλο τοσο καταδικαζει και την πορνεια. Σταματα να κοβεις και να ραβεις τον θεο στα μετρα σου και αναλαβε την ευθυνη σου να στηριζεις αυτο που γουσταρεις χωρις να ψαχνεις θεϊκά άλλοθι.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το τραγούδι της ημέρας:


How low will you go to be part of the show
Are you willing to leave God behind
Do you think you can ride on your ego and pride
With your faith out of sight, out of mind  

I want you to know, I don't want you to wait
I want you to know before it's too late

Do you know who to trust as your life turns to dust
Will it be the beginning or the end?
With eternity to lose, be very careful as you choose
Whether God is your enemy or your friend

I want you to know, I don't want you to wait
I want you to know before it's too late

He's going to return, the tide is gonna turn
You can choose to live and learn
Or you can crash and burn
But he's going to return

Will you be ready when he comes
To feel the thunder of his drums
Will you be ready for the call
You can stand or you can fall
He's gonna take it all

Sure, you can hold all your silver and gold
If you think it will do you any good
But on your judgement day
There is no price you can pay
For it was paid, not in gold but in blood

I want you to know, I don't want you to wait
I want you to know before it's too late

He's going to return, the tide is gonna turn
You can choose to live and learn
Or you can crash and burn
But he's going to return

Will you be ready when he comes
To feel the thunder of his drums
Will you be ready for the call
You can stand or you can fall
He's gonna take it all
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

troll mode on?
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Dopamina πάω πάρα πολύ καλά και αισθάνομαι σοφότερος από ποτέ. Μέρα με τη μέρα στερεώνω σε όλο και πιο συμπαγείς βάσεις το νόμο μου. Έχω κάνει λάθη βέβαια και έχω μετανιώσει για κάποια πράγματα που έχω πει, το παραδέχομαι.

πρεπη να τον ξανακιταξης το νομο εχη καπια λαθη. χρηζη βελτιοσης

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οταν ο ανθρωπος βρεθει σε αδιεξοδο με ψυχολογικα προβληματα χρειζεται τη στηριξη τη βοηθεια τη θεραπεια.

Θα συμπληρωθει το πυθαγορειο πενταγωνο;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.173
Κριτικές
3
Like
1.336
Πόντοι
566
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ. ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΨΗΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΣΕΞ ΣΕ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ. 

STEKAS72
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.173
Κριτικές
3
Like
1.336
Πόντοι
566
Ακούω βαθιά στην ψυχή μου τη φωνή του Θεού, νιώθω μέσα μου το πνεύμα Του να με οδηγεί όλο και περισσότερο στο δρόμο της σύνεσης και της αρετής. Όσοι απατάτε τις γυναίκες σας, όσοι είστε πλεονέκτες θα καείτε όλοι στην κόλαση!

Σιγα μην σου δείνει και 10ευρω για σπρωξεις πικερακο... :jerking: :jerking: :jerking:


Ο Θεος θα ηθελε από εσενα να κανεις οικογένεια και παιδιά....εστω και με την Κορίνα  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο Θεός θέλει να είσαι σωστός και τίμιος άνθρωπος ανόητε. Ποιος νομίζεις ότι θα σωθεί; Εσύ που έκανες παιδιά αλλά ήσουν ένας ελεεινός απατεώνας ή ο μοναχός που δεν έκανε παιδιά αλλά ήταν όλη τη ζωή του τίμιος, συνετός και αληθής;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο μπουρδελιάρης δεν κάνει καμία αμαρτία όταν είναι μόνος του και πάει στα μπουρδέλα από ανάγκη. Αυτές οι γυναίκες έχουν ταπεινωθεί και είναι εκεί ακριβώς για τους μοναχικούς άντρες. Αμαρτωλός είναι ο πλεονέκτης και ο ψεύτης που, ενώ έχει γυναίκα, συνεχίζει πίσω από την πλάτη της να γαμάει πουτάνες. Θα είναι σκληρή η εκδίκηση του Θεού για τα λαμόγια.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω ξαναπεί πολλές φορές ότι ο γνήσιος μοναχικός μπουρδελιάρης δεν έχει την παραμικρή σχέση με τα δεσμευμένα λαμόγια που γαμάνε πουτάνες. Εμείς στα μπουρδέλα καταθέτουμε την ψυχή μας και σεβόμαστε τις γυναίκες αυτές, δεν πάμε για διασκέδαση αλλά από ανάγκη. Δεν θεωρούμε τις πουτάνες σκουπίδια και μας συγκινεί η αυτοθυσία τους για εμάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom