Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
28
Like
2.554
Πόντοι
6.265
Ας πει καποιος στα ταγαρια του σκαι να διορθωσουνε το ονομα του

image.jpg
image.jpg
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Κανένας από Πετρούπολη-Ίλιον να πάω να το δούμε παρέα απόψε?
Έχει αποχώρηση σήμερα, νομίζω ότι χρειάζεται να είμαι δίπλα σας, γιατί μπορεί να γίνει καμία μαλακία και να φύγει η Ειρήνη. Οπότε να μαζέψω τα υγρά, σε περίπτωση που ξεσπάσετε πάνω μου, με κλάματα.
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Κανένας από Πετρούπολη-Ίλιον να πάω να το δούμε παρέα απόψε?
Έχει αποχώρηση σήμερα, νομίζω ότι χρειάζεται να είμαι δίπλα σας, γιατί μπορεί να γίνει καμία μαλακία και να φύγει η Ειρήνη. Οπότε να μαζέψω τα υγρά, σε περίπτωση που ξεσπάσετε πάνω μου, με κλάματα.


δε παιζεσαι ρε λαγνε, αστειρευτη ορεξη, στα μισα νηματα μας γκαβλωνεις, στα αλλα διπλωνουμε απο το γελιο...που ειναι ο νασος και οι αλλοι, στειλαν ακομα,,,?
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Κανένας από Πετρούπολη-Ίλιον να πάω να το δούμε παρέα απόψε?
Έχει αποχώρηση σήμερα, νομίζω ότι χρειάζεται να είμαι δίπλα σας, γιατί μπορεί να γίνει καμία μαλακία και να φύγει η Ειρήνη. Οπότε να μαζέψω τα υγρά, σε περίπτωση που ξεσπάσετε πάνω μου, με κλάματα.
χαχαχαχα παλι καλα που εισαι και εσυ και μας φτιαχνεις το κεφι
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
δε παιζεσαι ρε λαγνε, αστειρευτη ορεξη, στα μισα νηματα μας γκαβλωνεις, στα αλλα διπλωνουμε απο το γελιο...που ειναι ο νασος και οι αλλοι, στειλαν ακομα,,,?

Όχι σήμερα δεν έχουν φανεί ακόμη, και δεν σας γνωρίζω και όλους καλά καλά εδώ πέρα, δεν ξέρω καν αν δουλεύετε κτλπ.

Πάντως γίγαντα μου, χαίρομαι να σας καυλώνω. Κι εγώ όσο είμαι εδώ μέσα, είμαι καυλωμένος εννοείται και μαλακίζομαι.

Θα ήθελα πολύ να αρχίσω να γνωρίζω μέλη από εδώ μέσα, και να με γνωρίζετε κι εσείς, και το σημαντικό είναι να καταλάβετε ότι δεν ψάχνω σεξ. Εννοώ και μόνο να σας την παίξω, ή μόνο να σας γνωρίσω ενώ βλέπουμε πχ survivor και τα λέμε, μου αρκεί και με το παραπάνω.

:*
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Σιγουρα εχουν γινει επαφες. Ειδες την Πασχαλη που εσπευσε να πει στις καμερες οτι ο Τσανγκ εχει προβλημα με τις γυναικες και τις καταδιωκει.
Λογικο ειναι να μιλανε οι αντιπαλες ομαδες μεταξυτους... Εχουν πολυ χρονο στα παιχνιδια για κουβεντα και κουτσομπολιο για το τι γινεται στις ομαδες τους... Μεταξυ του παιχνιδιου ενος ζευγους και του επομενου μεσολαβει πολυς χρονος ωστε να ξαναστηθει η πιστα... ΕΚΤΟΣ ΑΝ υπαρχει ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ στις ομαδες να πλησιαζουν μεταξυ τους κατα τη διαρκεια των διαλειμματων
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Όχι σήμερα δεν έχουν φανεί ακόμη, και δεν σας γνωρίζω και όλους καλά καλά εδώ πέρα, δεν ξέρω καν αν δουλεύετε κτλπ.

Πάντως γίγαντα μου, χαίρομαι να σας καυλώνω. Κι εγώ όσο είμαι εδώ μέσα, είμαι καυλωμένος εννοείται και μαλακίζομαι.

Θα ήθελα πολύ να αρχίσω να γνωρίζω μέλη από εδώ μέσα, και να με γνωρίζετε κι εσείς, και το σημαντικό είναι να καταλάβετε ότι δεν ψάχνω σεξ. Εννοώ και μόνο να σας την παίξω, ή μόνο να σας γνωρίσω ενώ βλέπουμε πχ survivor και τα λέμε, μου αρκεί και με το παραπάνω.

:*

Οταν βγει ο Πάνος ο μανατζερ απο το παιχνίδι , ζητά του να τα φτιάξετε
Θα παίξει κ τριολε με το πουτανακι του , τον κινέζο .. Τυχεράκια
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
28
Like
2.554
Πόντοι
6.265
o φουσκωτος ηταν το ξεβρακωμα των απανταχου παρομοιων φουσκων που ολη μερα παιρνουνε χαπια και ανα μηνα-ες κανουνε και τις ενεσουλες τους

'θηρια" στην οψη  γατακια απο πραγματικη δυναμη
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
o φουσκωτος ηταν το ξεβρακωμα των απανταχου παρομοιων φουσκων που ολη μερα παιρνουνε χαπια και ανα μηνα-ες κανουνε και τις ενεσουλες τους

'θηρια" στην οψη  γατακια απο πραγματικη δυναμη

Τυπε μονο ο Πανος συνδυαζει φυσικη σωματικη κατασταση πνευμα και ηγετικη ικανοτητα
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Αφου βλεπω δεν σας αρεσει αυτό το κωλι,αφηστε το για μενα,θα θυσιαστω εγω
 

Συνημμένα

  • 8833b12683f453c0e6b264b003fa8284.jpg
    8833b12683f453c0e6b264b003fa8284.jpg
    157,1 KB · Εμφανίσεις: 32
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
o φουσκωτος ηταν το ξεβρακωμα των απανταχου παρομοιων φουσκων που ολη μερα παιρνουνε χαπια και ανα μηνα-ες κανουνε και τις ενεσουλες τους

'θηρια" στην οψη  γατακια απο πραγματικη δυναμη

Του τελείωσαν τα αναβολικά κ ξεφούσκωσε
Ίσως εχει κ μικρο εργαλείο , γαριδάκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom