Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
δεν σε πλακωσε κανας κωλογερος με 200 ευρω συνταξη στο ξυλο με την μπαστουνα του ακομα?

ναι δεν παει καλα το πραγμα
το βλεπω
θεμα χρονου ειναι να γινει η μαλακια
βλεπω κατι αγριεμενα βλεμματα οταν οδηγαω το αμαξι λες τωρα θα μπει μεσα θα μου κανει την μουρη κρεας ο αλλος

για πολλα νευρα ,και πολυ θυμο

εντωμεταξυ δεν εχω και αλλο τωρα
για καθημερινες μετακινησεις τα παντα ολα χρησιμοποιω το ιδιο

μαλλον η λυση ειναι να εχεις μια μαλακια για τις καθημερινες ασχολιες και για τα clubakia να το βγαζεις 1-2 φορες το σκ και τελος.

Απο την αλλη λες αξιζει τον κοπο ? για τοσο λιγο χρονο οδηγησης να το παρεις ?

Τι να πω δεν ξερω

μπορει αργα η γρηγορα να αφησω την τρελα με τα αμαξια να τα φαω στις πουτανες να τελιωνει το θεμα

τωρα να αλλαξεις χωρα μονο και μονο για να οδηγας ενα καλο αμαξι ειναι παρανοια
να την χεσω την ferrari αν πρεπει να παω λονδινο να την οδηγαω και να δουλευω εκει

καλα χαρηκανε ολα τα πουτανακια το 2004 με τα πολυτελη αμαξια και τις porsche και τωρα εμεις φοβομαστε να παμε στο απεναντι στενο μην μας κλεψουνε το αμαξι...καταλαβες πουστια ?

παω να παρω τσιγαρα και κοιταω απο πισω μην μου την γρατζουνησει κανενας
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
το διδαγμα ειναι οτι ακομα και να τα εχεις στην Ελλαδα πρεπει να κανεις πραγματα που δεν χτυπανε στο ματι

σου λεει φαε οσα θες στις πουτανες κανε οσα ταξιδια θες πηγαινε στα καλυτερα ξενοδοχεια κτλπ

αλλα μην δειξεις τιποτα το οποιο να υποδηλωνει οτι εχεις φραγκα

ακομα και σκαφος μπορεις να παρεις να το εχεις αραγμενο στον πειραια που κανει εκατομμυρια δεν πειραζει

ακομα και ιδιωτικο τζετ να παρεις κομπλε εισαι δεν το κοιταει κανενας στο αεροδρομιο

αλλα αμαξια πλεον τελιωσανε

οι απειλες και το αγχος οχι μονο του αμαξιου αλλα και της προσωπικης σου ακεραιοτητας ξεπερνανε την αναγκη να οδηγησεις κατι ωραιο

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
τι δουλεια κανεις ρε φιλε?

τι σημασια εχει η δουλεια ?
Κανω μια δουλεια που μου επιτρεπει να οδηγαω πολυτελες αυτοκινητο

snake_oil.jpg

 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
οποτε λες φιλε ντοπα αξιζει να εχεις το καλο αμαξι και να εχεις τα γεροντια τυπου mariath να σε σταμπαρουνε και να σου παιξουν την πουστια ή να καθεσαι να τα τρως στα πουτανακια καθε βραδυ city-touraki να γουσταρεις να τελιωνει το παραμυθι ?

 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δεν έχω λίρες αγγλίας πλέον, ρε ούφο!

Τις γύρισα σε δολλάρια Ζαμπια.

χαχααχχααχ ετσι μπραβο
και εις ανωτερα.

οταν μαθεις για επενδυσεις ελα να μου πεις για φιδια και oil και πουτσες μπλε

προς το παρον εγω ξερω οτι τα αμερικανικα επιτοκια τα 10-year θα εχουνε αγγιξει το 4% σε βαθος 1μιση χρονου
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
αν γνωριζει κανενας μαλακας να μου απαντησει στις ερωτησεις που εκανα παραπανω καλως.
αλλιως δεν μπηκα για να μου πρηζει το γεροντι ο mariath τον πουτσο.
ευχαριστω
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
αν γνωριζει κανενας μαλακας να μου απαντησει στις ερωτησεις που εκανα παραπανω καλως.

Απαντήσε ρε μαλάκες στον άνθρωπο!

Ρώτησε για να μάθει!

Τι θα κάνει αν δεν του πει κάποιος?

Κοπρίτες, τεμπέληδες!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
το διδαγμα ειναι οτι ακομα και να τα εχεις στην Ελλαδα πρεπει να κανεις πραγματα που δεν χτυπανε στο ματι

σου λεει φαε οσα θες στις πουτανες κανε οσα ταξιδια θες πηγαινε στα καλυτερα ξενοδοχεια κτλπ

αλλα μην δειξεις τιποτα το οποιο να υποδηλωνει οτι εχεις φραγκα

ακομα και σκαφος μπορεις να παρεις να το εχεις αραγμενο στον πειραια που κανει εκατομμυρια δεν πειραζει

ακομα και ιδιωτικο τζετ να παρεις κομπλε εισαι δεν το κοιταει κανενας στο αεροδρομιο

αλλα αμαξια πλεον τελιωσανε

οι απειλες και το αγχος οχι μονο του αμαξιου αλλα και της προσωπικης σου ακεραιοτητας ξεπερνανε την αναγκη να οδηγησεις κατι ωραιο


Αυτο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
αν γνωριζει κανενας μαλακας να μου απαντησει στις ερωτησεις που εκανα παραπανω καλως.
αλλιως δεν μπηκα για να μου πρηζει το γεροντι ο mariath τον πουτσο.
ευχαριστω

Πας σε ένα οποιδήποτε Μ και τελειώνει η υπόθεση. Υπεραυτοκίνητο καθημερινής χρήσης. Βέβαια με τισ γρατζουνιές και τους τσαμπουκάδες δε μπορώ να σου εγγυηθώ, ο κόσμος έχει σαλτάρει για τα καλά πλέον.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
μια μικρη βοηθεια αν μπορει/ξερει κανενας :

1)
2)
Γιατι , ενω προκειται για το ιδιο αμαξι , με πανω-κατω τα ιδια χιλιομετρα το ενα κοστιζει 73.000 ευρω παραπανω ?

Υπαρχει καποια λογικη ?

Κατι τελευταιο  :

Γνωριζει κανεις αν η αποφαση της audi για να μην στελνει πλεον στην Ελλαδα τα μοντελα R8 ειναι οριστικη ?

Τυπε τωρα αυτην εχεις  :think: :S :S :S

URL]]
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Πας σε ένα οποιδήποτε Μ και τελειώνει η υπόθεση. Υπεραυτοκίνητο καθημερινής χρήσης. Βέβαια με τισ γρατζουνιές και τους τσαμπουκάδες δε μπορώ να σου εγγυηθώ, ο κόσμος έχει σαλτάρει για τα καλά πλέον.

ο μονος λογος που γουσταρω να τις οδηγαω ειναι για να παταω γκαζια μπροστα απο τα γεροντια σαν τον mariath

να τα βλεπεις ανημπορα να παιρνουνε την συνταξουλα τους μπροστα στην ουρα και εσυ να πατας γκαζιες διπλα τους...ΑΛΛΗ ΦΑΣΗΗΗ ΤΡΕΛΕ....

αλλα νταξει οτι ειναι θεμα χρονου να μου την γρατζουνισει καποιο αρχιδι το ξερω...να ναι καλα τα βαψιματακια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
ο μονος λογος που γουσταρω να τις οδηγαω ειναι για να παταω γκαζια μπροστα απο τα γεροντια σαν τον mariath

να τα βλεπεις ανημπορα να παιρνουνε την συνταξουλα τους μπροστα στην ουρα και εσυ να πατας γκαζιες διπλα τους...ΑΛΛΗ ΦΑΣΗΗΗ ΤΡΕΛΕ....

αλλα νταξει οτι ειναι θεμα χρονου να μου την γρατζουνισει καποιο αρχιδι το ξερω...να ναι καλα τα βαψιματακια

Τον αγαπάς πολύ τον mariath τύπε.  :grin:

Πάντως, το να πας στο εξωτερικό είναι η μόνη λύση, όχι μόνο για να μην ασχολούνται οι γύρω μαλάκες με το αυτοκίνητό σου αλλα και να απολαύσεις να το οδηγείς.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom