Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 629
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FAST S

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη εχτες μετα απο αρκετα χρονια με τον φιλο μου τον Γιωργακη.ωραια ατμοσφαιρα.συνολικα 6-7 κοριτσια που στην ουσια μονο δυο αξιζαν.Η ριτα και η μονικα αν θυμαμαι καλα.πηρα την ριτα λοιπον για χορο στο πριβε.ωραιο κορμι,ψηλο ξανθο με μια γραμμουλα στο μουνι οπου το εγλυψα λιγο.20€ ολη η φαση μαζι με το ποτο μου.

Ρε φίλε είναι καλό αυτό το μουνί η Ρίτα; Αξίζει; Παίζει και τίποτα after;
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
Ξανα στο ιδιο μαγαζι και αυτη τη φορα πηρα για χορο την τερεζα απο τσεχια.22 ετων μελαχρινη κοντη αλλα τσαχπινα και φοβερο μουνι....αχ τερεζουλινι ...! :cum:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326


10+2 ! για να γινω Αμαρτωλός. :rockon:

Μέσος όρος:

8.8
Εμφάνιση κοριτσιών:

9.0
Χορός κοριτσιών (πίστα):

9.0
Χορός κοριτσιών (privé):

10.0
Χώρος:

7.0
Μουσική:

10.0
Ποιότητα ποτών:

10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού:

10.0
Πρόσβαση/parking:

5.0
Σχέση ποιότητας-τιμής/κόστους:

7.0





Επίσκεψη μαζί με τον πομακο Aza! :rockon:
Έψαχνε εχθες την στοργική αγάπη ...αλλλα δεν!
Με το που μπαίνουμε στο μαγαζί εχει ενα μεγάλο αυτοκόλλητο που λέει λογω Πασχα το ποτό είναι 10+2! :grin: Σαν χώρος το μαγαζί είναι μικρό που τα βλέπεις όλα από που και να κάθεσαι! Μέσα στο μπαρ ειχε τους 4 manager.   :birdman: Ωραίος φωτισμός με τις κατάλληλες πορτοκάλι αποχρώσεις του προς την πίστα και μουσική ξένα ότι παίζει ο plus radio!( :rockon:) Ωραία εξυπηρέτηση και γρήγορη με συνοδευτικά!( :grin:) Τα ποτά καλά δεν είχαμε θέμα...κάτι μακαρόνια με πείραζαν όλη την ώρα αλλά δεν ξέρω γιατί!( :2funny:)
Ηρθε πρωτα σε μενα μια Νικολινα που μου το παιζε η μοναδικη ρωσσιδα του μαγαζιου.  :jerking: Ξανθιά με ψιλοσπασμενο πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα! Μου είπε τα ποτά μπορεί να φτάσουν από 20 - 130! Οκ έγινε της λέω...
Μετά μου ήρθε το μωρό ή Μονικα η ουγγαρέζα! :smitten: Φοβερό μωρό που ξέρει πολλά για την πόλη μας , για το τι γίνεται μέσα σε καμαρίνια με γνωστές!( :o) Δεν μπορούσα να αντισταθω και ψηθηκα για πριβέ! ( 20€) Ωραίος χώρος που άφηνε να την αγγιζω όπου γουσταρω... Την φιλουσα και τον λαιμο και έλεγε βρίσκεις το σημείο μου που Μαρεσει! Αφού τελείωσε τον παθιασμένο χορό της με ρώτησε αν θέλω κι άλλο? την κοιτάω στα μάτια της δίνω ένα φιλί στα χείλη και την λεω "είσαι πολύ ωραία αλλά φτάνει!"  :grin:
Ερρικα κι αυτό δυνατό μωρό από την Ουγγαρία μαυρομαλα με λεπτό σώμα,ωραία βυζακια και μία κωλαρα πάτος!  :kissass2: Εψηνε τον μλκ μου αλλά δεν !  Αλλα κατι παραπάνω έξτρα ήθελε ο μλκ μου για να ενδώσει! :kneel:
Γιασμίν από Τσεχία ξανθιά Μιλφαρα με αφρατο ΚΩΛΑΡΑ που θα θελα να την τσουβαλιασω! :grin:
Είχε κι άλλα 5 μωρά τα οποία όλα ήταν καλά,δεν μπορείς να πεις ότι είχε άσχημη γυναίκα στο μαγαζί και μου έκανε εντύπωση!

Οι τιμές είναι τσιμπημενες και σε αποτρέπουν να γίνεις πελάτης τους! Παρόλο που έχει τα καλύτερα μωρά ,που κατάλαβα και  πως δουλεύουν! :grin:

Γι αυτό πίσω στην Θρησκεία! :rockon:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
10+2 ! για να γινω Αμαρτωλός. :rockon:

Μέσος όρος:

8.8
Εμφάνιση κοριτσιών:

9.0
Χορός κοριτσιών (πίστα):

9.0
Χορός κοριτσιών (privé):

10.0
Χώρος:

7.0
Μουσική:

10.0
Ποιότητα ποτών:

10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού:

10.0
Πρόσβαση/parking:

5.0
Σχέση ποιότητας-τιμής/κόστους:

7.0





Επίσκεψη μαζί με τον πομακο Aza! :rockon:
Έψαχνε εχθες την στοργική αγάπη ...αλλλα δεν!
Με το που μπαίνουμε στο μαγαζί εχει ενα μεγάλο αυτοκόλλητο που λέει λογω Πασχα το ποτό είναι 10+2! :grin: Σαν χώρος το μαγαζί είναι μικρό που τα βλέπεις όλα από που και να κάθεσαι! Μέσα στο μπαρ ειχε τους 4 manager.  :birdman: Ωραίος φωτισμός με τις κατάλληλες πορτοκάλι αποχρώσεις του προς την πίστα και μουσική ξένα ότι παίζει ο plus radio!( :rockon:) Ωραία εξυπηρέτηση και γρήγορη με συνοδευτικά!( :grin:) Τα ποτά καλά δεν είχαμε θέμα...κάτι μακαρόνια με πείραζαν όλη την ώρα αλλά δεν ξέρω γιατί!( :2funny:)
Ηρθε πρωτα σε μενα μια Νικολινα που μου το παιζε η μοναδικη ρωσσιδα του μαγαζιου.  :jerking: Ξανθιά με ψιλοσπασμενο πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα! Μου είπε τα ποτά μπορεί να φτάσουν από 20 - 130! Οκ έγινε της λέω...
Μετά μου ήρθε το μωρό ή Μονικα η ουγγαρέζα! :smitten: Φοβερό μωρό που ξέρει πολλά για την πόλη μας , για το τι γίνεται μέσα σε καμαρίνια με γνωστές!( :o) Δεν μπορούσα να αντισταθω και ψηθηκα για πριβέ! ( 20€) Ωραίος χώρος που άφηνε να την αγγιζω όπου γουσταρω... Την φιλουσα και τον λαιμο και έλεγε βρίσκεις το σημείο μου που Μαρεσει! Αφού τελείωσε τον παθιασμένο χορό της με ρώτησε αν θέλω κι άλλο? την κοιτάω στα μάτια της δίνω ένα φιλί στα χείλη και την λεω "είσαι πολύ ωραία αλλά φτάνει!"  :grin:
Ερρικα κι αυτό δυνατό μωρό από την Ουγγαρία μαυρομαλα με λεπτό σώμα,ωραία βυζακια και μία κωλαρα πάτος!  :kissass2: Εψηνε τον μλκ μου αλλά δεν !  Αλλα κατι παραπάνω έξτρα ήθελε ο μλκ μου για να ενδώσει! :kneel:
Γιασμίν από Τσεχία ξανθιά Μιλφαρα με αφρατο ΚΩΛΑΡΑ που θα θελα να την τσουβαλιασω! :grin:
Είχε κι άλλα 5 μωρά τα οποία όλα ήταν καλά,δεν μπορείς να πεις ότι είχε άσχημη γυναίκα στο μαγαζί και μου έκανε εντύπωση!

Οι τιμές είναι τσιμπημενες και σε αποτρέπουν να γίνεις πελάτης τους! Παρόλο που έχει τα καλύτερα μωρά ,που κατάλαβα και  πως δουλεύουν! :grin:

Γι αυτό πίσω στην Θρησκεία! :rockon:
ΔΩΣΕ ΑΓΑΠΗ ΤΩΡΑ !!!....
και δε μιλας ....οκ...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Καλα δε σας ηρθε η Ντανα - Ντανιελα; Μιλαμε το κορμι της δεν υπαρχει στον χαρτη... μια κλαση μονη της εκει μεσα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Καλα δε σας ηρθε η Ντανα - Ντανιελα; Μιλαμε το κορμι της δεν υπαρχει στον χαρτη... μια κλαση μονη της εκει μεσα
Αεροδυναμικό όπισθεν σύστημα! Κωλάρα από τις λίγες! Έρχεσαι σε οργασμό μόνο που τη βλέπεις από πίσω, πόσο μάλλον να έρθει να κάτσει δίπλα σου ή να την πας για πριβέ. Η τύπισσα είναι άλλη φάση! Έτη φωτός μπροστά!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Καλα δε σας ηρθε η Ντανα - Ντανιελα; Μιλαμε το κορμι της δεν υπαρχει στον χαρτη... μια κλαση μονη της εκει μεσα
Μία ξανθιά ήταν που με θύμιζε την Μαρία την Τσεχα στα πρώτα της βήματα! Ωραίο κορμί μαυρισμένο από σολαριουμ, ήταν πιασμενη όλη την ώρα! :grin:
 

Efiagapoula

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω κ γω Θεσσαλονίκη. Μπορεί να περασω
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πηγα σημερα μια βολτα. Κοσμος αρκετος. Στα απαραδεκτα του μαγαζιου οτι για μια σοδα ζητησε 12€

Ροστερ:

Ντανιελα με τον εξωγηινο κωλο. Την καπαρωσε ενας θειος μεχρι που εφυγα
Μονικα δυνατη ξανθια με πιασιματα. Περιεργος χαρακτηρας
Ερικα ουγγαρεζα, μελαχροινη κουκλα, με δοντακια που θυμιζουν Αλιφερη. Ερωτευσιμη
Ριτα ουκρανη πολυ δυνατο σωμα, ψηλη με μετρια φατσα
Βικτωρια μια καστανη με πολυ μετριο σωμα
Γιασμιν παλια καραβανα ουγγαρεζα που εχει παρει κιλα και πρεπει να κρεμασει τα στρινγκ της
 

parthenoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν παιζει τιποτα extra με κανενα απο τα κοριτσια;
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.867
Like
471
Πόντοι
36
Αεροδυναμικό όπισθεν σύστημα! Κωλάρα από τις λίγες! Έρχεσαι σε οργασμό μόνο που τη βλέπεις από πίσω, πόσο μάλλον να έρθει να κάτσει δίπλα σου ή να την πας για πριβέ. Η τύπισσα είναι άλλη φάση! Έτη φωτός μπροστά!
:kneel: :wanker:
 

paulito

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
92
Like
14
Πόντοι
0
Στα πλαίσια ενος μπάτσελορ που συνεχίζεται βρέθηκα χθες στο εν λόγω μαγαζί...

Συμπαθητικός χώρος, τιμιες συναλλαγές, καλά ποτακια και συνοδευτικά(!!!)...

Αυτή η Γιασμίν που λέτε ιδανική για κουβέντα.
Τρελάθηκα με τη Μόνικα και το κορμί της και ηταν αυτή με την οποία πήγα πίσω. Φορούσε ολόσωμο baywatch μαγιό αλλά μετα απο λίγο τα δάχτυλα μου ηταν μέσα της οποτε δε με ενοιαζε... Εξυπνο πριβέ, χωρίς πολύ αισθησιασμό, διάθεση για αγγιγματα, δαγκώματα στις ρώγες και υποψία κωλοδαχτυλου..
Τα μελαχρινά ηταν όλα πολύ όμορφα και ευδιαθετα πλην μιας που δεν μου άρεσε.
Ειδική αναφορά σε ενα πολύ συνεσταλμένο μελαχρινακι υπερβολικά ντυμένο αλλά με γαματες ζαρτιερες που με είπε για πριβε, αλλά λόγω του μεγάλου τιμ και του περασμένου της ώρας, δεν ενεδωσα. Λώρα νομίζω την έλεγαν...

Θα ξαναπαω.
 

stroumfakios93

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω αυτή τη στιγμή με σχέση το παράγοντα πάντα τιμή/απόδοση, το μαγαζί αυτό πρέπει να είναι το καλύτερο στη πόλη. Έχει πλέον αρκετά μεγάλο ρόστερ σε σχέση με παλιότερα και θα περάσουν όλες οι κοπέλες από το τραπέζι που κάθεσαι με την παρέα σου. Ο πριβέ χορός αν και είναι φουλ στριπ όμως, παραείναι μικρός ακόμη. Για ένα ποτάκι χαλαρά με την παρέα όμως είναι μια χαρά περίπτωση.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Θεωρώ ότι πρέπει οι υπεύθυνοι να κάνουν μαθήματα καλής συμπεριφοράς στις "κυρίες" που εργάζονται στο μαγαζί γιατί μπορεί εγώ και ο κολλητός μου να είμαστε χαλβάδες και να μη μιλήσαμε αλλά κάποιοι άλλοι είναι μάγκες και μπορεί να κάνουν φασαρία και να ζητήσουν μέχρι και λεφτά πίσω. Προσέξτε επίσης το θέμα της στοματικής κακοσμίας κάποιων κοριτσιών. Ας πιπιλάνε και καμιά καραμέλα κάπου κάπου. Άντε γεια μας!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο μαγαζί αργά καθημερινή με σχετική νέκρα. Παρούσες οι Νικόλ, αδυνατισμένη ρωσσίδα πολύ καλή στον στύλο και η γνωστή Μόνικα. Η έκπληξη ήταν δύο αδερφές ισπανίδες 33 - 35 χρ. που ζούν στην Ελβετία, μορφωμένες (Ψυχολόγος η μεγάλη, κτηνίατρος η μικρή) με τέλεια αγγλικά - γαλλικά, με σωματάρες οι οποίες ήταν ανεκπαίδευτες και δεν ήταν ποτορουφήκτρες και μιλήσαμε για αρκετή ώρα αφού πήρα για χορό την κάθε μία. Στην σύντομη ιστορία της ζωής τους που μου ειπαν μου εξήγησαν πως έχει η πορνεία στην Ελβετία (Πανάκριβη) αφού είναι συνιδιοκτήτριες του κεκαλυμένου μπουρδέλου Salon su plaisir () και όποθ η μεγάλη κάνει και εξτραδάκια ως dominatrix
 

Epistimonas77

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Για γιασμιν ξερει κανενασ τιποτα περισσοτερα? Μια συναντηση, ξενοδοχειο?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
ξεχασετην φιλε,ειναι κατελημενη εδω και3 χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom