Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lakis1975

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
209
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας,

Βασικά πρώτη φορά γράφω. Συνάντησα την "AGATHA 24CMS"(Ιταλικά) στο συμπαθητικό χώρο στον Άλιμο, πολυ εύκολη πρόσβαση, άνετο πάρκινγκ,πεντακάθαρο δωμάτιο όμορφα διαρρυθμισμένο. Πολυ καλη υποδοχη με χαμογελα,ομιλιτικες αν και τα Αγγλικα δεν ειναι τα καλυτερα τους.  Εμφανισιακά είναι όπως στις φώτος,τον πούτσο της που είναι γύρω στα 24-25 εκ. πλήρως λειτουργικό και πέτρα. Με τα τακούνια είναι άνω του 1.85 και το κορμί της αψεγάδιαστο.
Αγωνιστικά είναι πολύ καλή στον ενεργητικό ρόλο, προσπαθεί να καταλάβει τι σου αρέσει για να πάει με τα νερά σου. Με ρωτάει τι θελω και της λέω. Και εκει ξεκινάει το σφυροκόπημα. Ανελέητο και φυσικά με πολυ πόνο καθώς ήταν τεράστιο. Συνεχίσαμε σε διάφορες στάσεις μέχρι τελικά που έχυσε (κατι που με εντυπωςιαςε). Στην συνέχεια τελείωσα και εγω.
Αμέσως μετά πήγαμε μαζι για μπάνιο. Εχει τέλειο στήθος και απίστευτο κωλο.
Γενικά ήταν πολυ θερμή και συμμετοχική. Σίγουρα θα την ξανασυναντούσα.  :knockinb:  :rockon:  :fuck1:


Αν και το γρμμα του Δημητρη ειναι περιεκτικοτατο  μηπως πηγε και καποιος αλλος μαζι της????  Να εχουμε μια 2η γνωμη τωρα που ερχεται Θεσσαλονικη???  :sunglasses:

 

prasiniaraxni7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα κυριοι ... Αποψε ειχα τη δευτερη ερωτική μ συνεύρεση μετρανς(πρωτη τυχαια μ κοπελα απο τ γυμναστηριο) πρωτη φορα πλήρωσα  100 ευρω για. 30λεπτα .. Την Juliana leme
 αρχικά τ σπιτι βρίσκετε στο παγκρατι  μ ανοιξε κ ουτε φίλο ουτε τπτ με πηγε στ δόματιο οπου μιλούσε μ καποιον φίλο μαλλον στ τηλ κ πεντε λεπτα περιμενα σα μλκας ..κλείνει χόρεψε λιγο μπροστα μ την άρπαξα φιλια κ τετοια μ πηρε πλ μέτρια πίπα , για πολυ λιγο,  της έγλυψα τ σουφρακι (πετντακαθαρο) . Την πηρα απο πανω αυτη ολο δυσανασχετουσε κ τν εβγαζε.. Την εβαλα κατω κ τ πηρα ιεραποστολικό πλ στενή ,έκλεβε μ τ ποδια της,τον έπαιζε κ εχυσε χωρις ν τ κτλβω...μετα μ γκρίνιαζε ολη την ωρα κ δε μ άφηνε ν της τ χώνω βαθιά μετα όρθια κ αφου μ εσπασε τ αρχιδια μ τν επαιξε κ τελος... Γενικα πλ ξεπετα πανέμορφο κοριτσακι σα ν εισαι μ τη πανεμορφη κοπελα σ.. Λιγα photoshop στ πρόσωπο! Κορμί απιστευτο κλτρο κ απο τις φωτο υπερβολικά σφικτη κωλαρακι...σιγουρα κατι περνει κ τ πουλακι της ηταν τερμα καυλωμενο κ σφικτο ολη την ωρα ,θα βαράει καμια τεστοστερονη .... Τ πουλακι της ειναι πιο μικρο απο τ δικο μ σιγουρα αρα μ τπτ 19 αντε 14 κ πλ λεπτο κ στραβό...ισως της αρεσε ν ειναι active κ της τ χαλασα τι ν πω.. Ισως ν μη της άρεσα (αντίκημενικα ειμαι πλ ωραιο παιδι 24 ετών 176 82 κιλα διατροφη άριστη κ πλ κλ σώμα, αλλα γούστα ειναι αυτα) .... Γενικα αν την πέτυχενα εξω δε θα την εκανα τρανς ισως κ ν την ερωτευομουν μουναρος ειναι αλλα 100 δε θ ξανα έδινα μ τπτ :kissass2:
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
Αν και το γρμμα του Δημητρη ειναι περιεκτικοτατο  μηπως πηγε και καποιος αλλος μαζι της????  Να εχουμε μια 2η γνωμη τωρα που ερχεται Θεσσαλονικη??

σωστος, να ξεραμε εστω το κανονικο ονομα μπας και βρισκαμε μια κριτικη απο εξωτερικο...
 

Oldman36

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Τελικά ΑΠΌ αυτές που είναι τώρα εδώ ποια αξίζει για έναν καινούργιο όπως εγω;
 

Oldman36

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστώ μάλλον θα την τιμήσω αν και το εργαλείο μπουρι δεν είναι και το πρώτο που κοιτάω
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Μυρο, αντίθετα εγώ, έχω καλές εντυπώσεις από την Αντζελ Σταρ


Για τους καλά μυημένους στις ξένες, γνωρίζετε αν αυτή


είναι η γνωστή πορνοστάρ Angel Star?


Ο χρήστης david () που έγραψε στο άλλο θρεντ αν μπορεί να μας ενημερώσει.

Αν όντως είναι η ίδια τότε απλά μείνετε μακρυά, πολύ καλή σαν πορνοστάρ αλλά στην κατ'ιδίαν επαφή δεν το'χει!
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Παίδες, μεταξύ www.shemalewiki.com/?id=987&profileid=2942&lan=en]Sarah [/url] και www.shemalewiki.com/?id=987&profileid=2578&lan=en]Bianca Hills[/url] Τι προτείνεται;


Την Bianca την έχω τιμήσει 2 φορές. Για την άλλη έχω διαβάσει πολλά. Τι θα κάνατε; Δοκιμή ή στα σίγουρα;
αφού έχεις δοκιμάσει την Bianca καιρος να δοκιμάσεις και Sarah...τι το σκέφτεσαι;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
αφού έχεις δοκιμάσει την Bianca καιρος να δοκιμάσεις και Sarah...τι το σκέφτεσαι;

Μαρικος... Γηα σου φηλε μου.

Λες τούτη να ναι καλύτερη από αφτρς τις δυο?


Δεν πήρα σάρα ποτε.. Μπιανκα όμως πιο θυλυκη από τη μαύρη καρολ..

Αλλά η καρολ .. Εκφηλι πόρνη σας λέω..
Σε κανη πόρνη και σαρεσ..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Μαρικος... Γηα σου φηλε μου.

Λες τούτη να ναι καλύτερη από αφτρς τις δυο?


Δεν πήρα σάρα ποτε.. Μπιανκα όμως πιο θυλυκη από τη μαύρη καρολ..

Αλλά η καρολ .. Εκφηλι πόρνη σας λέω..
Σε κανη πόρνη και σαρεσ..
φίλε μου και οι τρεις φαινονται σούπερ...χρήμα να υπάρχει...πάντως η Σάρα που μένει και μόνιμα πλέον έχει πολύ καλό όνομα...
 

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Υπαρχει κανεις που να εχει δοκιμασει μαζι σαρα και μπιανκα? Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος πρεπει να μενουν μαζι. Αν γνωριζει κανεις κατι ας μας διαφωτισει. Νομιζω θα ειναι ιδανικο διδυμο.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Υπαρχει κανεις που να εχει δοκιμασει μαζι σαρα και μπιανκα? Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος πρεπει να μενουν μαζι. Αν γνωριζει κανεις κατι ας μας διαφωτισει. Νομιζω θα ειναι ιδανικο διδυμο.
σιγουρα είναι μαζί στον ίδιο χώρο...τις βλέπω και με φωτό στο instagram...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.449
Κριτικές
165
Like
25.184
Πόντοι
34.168

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Υπαρχει κανεις που να εχει δοκιμασει μαζι σαρα και μπιανκα? Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος πρεπει να μενουν μαζι. Αν γνωριζει κανεις κατι ας μας διαφωτισει. Νομιζω θα ειναι ιδανικο διδυμο.
Μαζί μένουν 3, Sarah, Bianca και μια Sabrina όπως μου είπε σήμερα. Σίγουρα θα αξίζει ένα δίδυμο με Bianca
 

Mpougiampesas

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Συναντηση σημερα με την . Καλη παρουσια αλλα οχι στις τοπ Βραζιλιανες που εχω δοκιμασει,μετρια δεκτικοτητα στις επιθυμιες φιλια στο στομα γιοκ :( και τελος ΤΕΡΑΣΤΙΟ εργαλειο το οποιο δεν το καταφερα λογω μεγεθους για να δω τι λεει στο ενεργητικο. ενα 8/10 στην εμφανιση 6.5/ στη συμπεριφορα κατ εμε
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Αυτες οι 2 selfie της Carol .... μαγκα μου ...! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom