Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
3
Like
1.490
Πόντοι
216
Είναι οντως τοσο καλη η τσατσα στο Διδυμου 27;Εγω στο Κωνσταντινουπόλεως 206 παλια ειχα περασει με τη κοπελα στο δωματιο αλλα ειχα παθει πλακα με τη νεαρη υπηρεσια.Πανεμορφη,αλλα εκατσε για λιγο μονο εκει,δε τη ξαναδα.Της ειχα κανει προταση αν περναει στο δωματιο αλλα επειδή δε καταλαβαινε φαινεται και πολύ καλα,νομιζε ότι ηθελα να μπει στο δωματιο και να παιρνει ματι.Οποτε δε καρποφορησε η προσπαθεια με τσατσα.Επισης ειχα κανει προταση παλαιοτερα και σε μια ομορφουλα μελαχρινη υπηρεσια  στο Διδυμου  αλλα αρνηθηκε ευγενικα.
ναι, τυπε, είναι δυνατο το κοριτσι! Κι ετσι αβαφο που το βλέπεις, μη σου πω πως σε ψηνει πιο πολύ! Κοιταει λιγο σκαλωμένα κι αυτή, μαλλον απορει τι και πως βρεθηκε κει....

Εγω εκανα προταση στην τσατσα του Διδ 18 που πουλαει την Αλιονα, αυτή η γλυκυτατη κυρια με καυλωνει και μου μεινε απωθημενο...πολύ ευγενικα ετσι της το πα, και της εξηγησα ότι μου εχει μεινει απωθημενο, και θα περναγαμε ομορφα τα δυο μας, χρυση θα την εκανα, αλλα εκανε την κινεζα, κοιταζοντας με απορημενη...αρα ακυρο!,....ρε γαμωτο...
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Παίδες τι απέγινε η Έλενα από Άγκυρας 12Α;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ναι, τυπε, είναι δυνατο το κοριτσι! Κι ετσι αβαφο που το βλέπεις, μη σου πω πως σε ψηνει πιο πολύ! Κοιταει λιγο σκαλωμένα κι αυτή, μαλλον απορει τι και πως βρεθηκε κει....

Εγω εκανα προταση στην τσατσα του Διδ 18 που πουλαει την Αλιονα, αυτή η γλυκυτατη κυρια με καυλωνει και μου μεινε απωθημενο...πολύ ευγενικα ετσι της το πα, και της εξηγησα ότι μου εχει μεινει απωθημενο, και θα περναγαμε ομορφα τα δυο μας, χρυση θα την εκανα, αλλα εκανε την κινεζα, κοιταζοντας με απορημενη...αρα ακυρο!,....ρε γαμωτο...

Εμενα μου αρεσει η τσατσα του 84.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Θα της δωσω 50 ευρο να μου κατσει για μιση ωρα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εγω δεν ειμαι τοσο φαν με της τσατσαδες αλλα καποιες μου αρεσουν εμενα του φωκαιας 27 η ξανθια  τσατσα μου αρεσει
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Τώρα το πρωί στην αμαρτωλή Κολωνού...
[size=11pt]Γαμάτη ενημέρωση Πουτσόχορτε...
Φαίνεσαι παλιό μέλος ή απλά μπορεί να είσαι χρόνια επισκέπτης...

Σίγουρα δεν είσαι ο Ντουντ007 (που όλοι υποπτευόμασταν), καθώς μιλήσαμε και συμφιλιωθήκαμε την ώρα περίπου που ανέβασες την ενημέρωση...

Πότε θα ξανακατέβεις στην πιάτσα να γνωριστούμε από κοντά?

:hi:[/size]
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Περνόντας δίπλα στο

Φ54Β με την κόκκινη/ροζ πόρτα, η τσατσά μας ενημέρωσε πως έχει δύο κοπέλες, την Ντεννίσα από ρουμανία, μια όμορφη μελαχροινή με ωραίο βυζί και καλό κωλαράκι, και η Βαλέρια η ρωσσίδα που ήταν και αυτή όμορφή, προσωπικά μ άρεσε πιο πολύ με ωραίο δυνατό κωλαράκι.

Πολύ ωραίο μωρό η Βαλέρια και καλή μέσα.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Πριν από λιγη ωρα :
...

Αλκιβιαδου 16β - Η μελαχρινη ζουμερη πιτσιρικα Νικολ, με ελευθερο στοματικο τελειωτικο, και κωλο στο "μενου" της.

...
Πρόκειται περί μεγάλης φολας μέσα μεσα στο δωμάτιο.Πως την πάτησα σαν πρωτάρης ενώ ο φολοδεικτης χτύπαγε κοκκινο.Μπηκα μέσα αλλά Βγηκα εντος 2 λεπτών ζητώντας τα χρήματα μου πίσω στο ακέραιο πράγμα που προς τιμή της η υπηρεσία αποδέχτηκε.
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Περασμα πριν μερικες ωρες απο Ιασωνος 20 στην γνωστη Κορινα.Ειχα καιρο να την παρω και την ειδα πολυ αλλαγμενη προς το χειροτερο.Μου θυμησε Κορινα προ τριετιας που ηταν εντελως τυπικη.Καραμπαλικινγκ γιοκ ουτε καν ενα μικρο περασμα,φοραγε το κυλωτακι της οποτε δαχτυλα γιοκ.Στην ουσια εκανε μια μετρια πιπα με δοντι και τιποτα περισσοτερο.Την ιδια εμπειρια ειχε και φιλος που ειμασταν μαζι και ο οποιος την ειχε παρει και προ δυο εβδομαδων με παρομοια επιδοση.Κριμα αν χαλασε υπηρεσιακα.Για μενα εχει τελειωσει δεν θα ξανατιμηθει...
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις σε ποιο σπιτι δουλευει η Γιαννα; (πρωην Τροφωνιου 11)
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μέχρι και πριν τρεις ημέρες,εκεί που αναφέρεις δούλευε.
 

Πυξ Λαξ

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά που μας ενημερώνουν!
Επειδή διάβασα μια κριτική για τη Σόνια στην Αλκιβιάδου και παρόμοια εμπειρία είχα και εγώ πριν μερικές μέρες,η Σόνια αν θέλει να προσέχει μαλλιά στήθος χέρια πόδια ας πάει τότε σε κάνα μουσείο κέρινων ομοιωμάτων να της βάλουν και την ταμπέλα " παρακαλώ μην αγγίζετε " και να τελειώνει το πανηγύρι.
Λεφτά για πέταμα και νεύρα για σπάσιμο δεν υπάρχουν πια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
στην σημερινή πρωινή μου βόλτα τιμήθηκε στο Φωκαιας 24 η "βραζιλιανα"Σαμπρινα, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.
 

panthras

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
πρωινη βολτα κωλ 30 2οροφο κατευθειαν βιαστικα

λογο δουλειας ελεγα να τιμησω την την νατασσα <που ειναι αυτη?> ειδα μονο νταρντανα αννουσκα νωμιζω την ειπε η τσατσα.τιμησα.φιλοτιμη δεν το κλαιω το δεκαρικο ,ενα ξεφορτομα με συνοπτικες διαδικασιες.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πρόκειται περί μεγάλης φολας μέσα μεσα στο δωμάτιο.Πως την πάτησα σαν πρωτάρης ενώ ο φολοδεικτης χτύπαγε κοκκινο.Μπηκα μέσα αλλά Βγηκα εντος 2 λεπτών ζητώντας τα χρήματα μου πίσω στο ακέραιο πράγμα που προς τιμή της η υπηρεσία αποδέχτηκε.

Ειναι η ιδια που εντοπισα στο Ιουλιανου 71;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πολύ αργά το βράδυ στην τρίτη βάρδια στο Μεταξουργείο...

Στο Ιάσωνος 20γ,την Αντριάννα έψαχνα,το μελαχροινό μουναροπιπινάκι,την Στέλλα βρήκα.Έχουμε και λέμε...

Η Στέλλα είναι η Βανέσα η "Ταϊλανδέζα",παλαιά Μεταξουργειώτισσα η οποία δούλευε στο "ονλυγκρηκάδικο" της Κολωνού 32β.
Κατόπιν προβιβάστηκε σε στουντιοκόριτσο στην γερμανική αλυσίδα,με το ίδιο όνομα και τελευταία (και ως πρόσφατα) δούλεψε ως Κιάρα στο Κηφισού 60.
Μελαχροινή,κοντή κοπέλα,με όμορφα ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου,έχει κανονικό σώμα-και σιλικονάτο στήθος παρακαλώ,καλής υφής και κατασκευής!
Με απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Στο Ιάσωνος 20β,ήταν η Μόνικα,το μελαχροινό νανοπούτανο για το οποίο έγινε αρκετή κουβέντα την προηγούμενη φορά.
Πολύ κοντούλα,πιπινοειδές,παρατηρώντας την καλύτερα δεν το λες και άσχημο το πρόσωπό της.Τώρα να πεις ότι το κορμί της είναι νορμάλ ενώ είναι μικρόβυζη και ο κώλος της έχει αχλαδογέμισμα;Τέλος πάντων.
Και χθες είχε τα δωματιάκια της και η πλειοψηφία των πελατών της ήταν Πακιστανοί.

Στο Ιάσωνος 20α,με το που μπεις και δεις την γηραιά υπηρεσία καταλαβαίνεις ότι θα ακολουθήσει η Κορίνα.
Μετά από κάνα τέταρτο αναμονής,βγήκε το Κορινάκι,μελαχροινούλα, με το ωραίο σωματάκι της,λίγο μπασμένος μού φάνηκε ο κώλος της αλλά μη λέμε ότι θέλουμε:πολύ καλή περίπτωση στην νυχτερινή αγορά του Μεταξουργείου.

Απέναντι,στο Ιάσωνος 19α,ήταν η Ντιάνα.
Μετρίου ύψους,αρκετά σκουρόδερμη,όχι κάτι το ιδιαίτερο στο πρόσωπο,έχει μεν τα πιασιματάκια της που τα κρύβει πάντα με ένα (ωραίο!) μαύρο τύπου μεσοφόρι αλλά οκ...δεν είναι ατσούμπαλη.
Συν τοις άλλοις παρατηρήστε τον κώλο της που τον έχει μονίμως έξω και θα δείτε ότι είναι ολοστρόγγυλος και ωραία ζουμερός!

Επάνω,στο 19β,ήταν η Νατάσα,το ξανθό Μολδαβάκι.
Στο ίδιο στυλ όπως ήταν όταν πρωτοξεκίνησε στο Λεωνίδου 28,απλά το πρόσωπό της είναι πλέον πιο γυναικείο σε σχέση με τότε (όπως και της Κορίνας) ενώ και στα κιλά παραμένει στην κατηγορία φτερού!

Στον ανακαινισμένο  όροφο του Ιάσωνος 46,για μια ακόμη νύχτα ήταν η Βίκυ που προχθές το πρωί την πέτυχα στο Φυλής 109 κάτω.
Καστανόξανθη μιλφ,με σκιστά μάτια,με μέτριο πρόσωπο και με κιλά παραπάνω στο σώμα της.
Δεν είναι ότι δεν της πάνε ή ότι την κάνουν χάλια αλλά...

Τα υπόλοιπα 46άρια και 44άρια ήταν κλειστά όπως και το Ιάσωνος 43.

Στο Μεγ.Αλεξάνδρου 28 δεξιά,το νέο μαγαζί δηλαδή,στο βάθος αριστερά ήταν η Αλίνα.
Ποια είναι η Αλίνα;Η πρώην Μπιάνκα.
Ποια είναι η (πρώην) Μπιάνκα;
Η (πολύ πολύ) πρώην Λαβίνια - και σίγουρα αν συνεχίσουμε το ψάξιμο θα ξεθάψουμε κι άλλα ονόματα που έχει βαπτιστεί κατά καιρούς.
Με ωραίο σωματάκι και πονηρή φατσούλα,μελαχροινή πλέον,με ψιλοκοντό το μαλλί της και με σημάδια καμένου.
Μαζί της ήταν το εντελώς άλλο άκρο (συγκριτικά με αυτήν) Πατρίτσια.
Ο ξανθός τόφαλος υπεργυρολόγος έχει κάνει πλέον μια κωλάρα που μπροστά της ο κεντρικός διάδρομος προσγείωσης του Ελ.Βενιζέλος μοιάζει με αδιέξοδο στενάκι!
Και συν τοις άλλοις κοτσάρησε στην κεφάλα της και ένα ξανθό περουκοειδές πράγμα!

Στο δεξί κατάστημα,ήταν η Τζούλια,δηλαδή η παλαιά Λαρίσα.
Αλήθεια,τί ωραίο πιπινάκι ήταν αυτό,εκείνα τα χρόνια που εμφανίσθηκε!
Μελαχροινή και τώρα,με ανοικτόχρωμα μάτια,με το γλυκό προσωπάκι της,μεγάλωσε,το γλυκό έγινε πιο θηλυκό,το πετίτ κορμάκι πήρε τα κιλάκια του αλλά...εντάξει,έχει ακόμη τη χάρη του.

Απέναντι,στο Μεγ.Αλεξάνδρου 25,στο δεξί μαγαζί ήταν η Βίκυ.
Μελαχροινή,παιχνιδιάρα,προστυχόφατσα,έχει πάρει και αυτή τα κιλάκια της και έχει κάνει την κοιλίτσα αλλά όχι τραγικά πράγματα-μια χαρά της πάνε.
Αριστερά,η μελαχροινή Μιρέλα,ψηλή κοπέλα,όμορφη με ωραίο "καθαρό" πρόσωπο και με καλές αναλογίες.Σαλιάριζε στο σαλόνι με έναν Πακιστανό και μού τη χάλασε λίγο αλλά θα μου πεις αφού Έλληνας δεν κυκλοφορούσε ούτε για δείγμα,με ποιόν να σαλιαρίσει;
Αφού ξεσβερκώθηκε από τον Πακιστανό μού είπε πρόγραμμα ψιλοστουντιακό:
Απλό στα 10 ευρώ,με ελεύθερο στοματικό στα 15 ευρώ και στα 20 ευρώ όλα τα άλλα συν ο κώλος.

Τα Ιάσωνος 37 ήταν κλειστά.

Στο Ιάσωνος 36,ήταν η Τάνια η μελαχροινή χοντρούλα.Με τα μακριά μαλλιά της,το θηλυκό (και γελαστό) πρόσωπό της,έχει τις βυζάρες της,τις μπουτάρες της και τις κωλάρες της-ο ορισμός της πληθωρικής γυναίκας.

Απέναντι,στο Ιάσωνος 33,ήταν η Τζουλιάννα,ένα μελαχροινό θωρηκτό όχι μεγάλο σε ηλικία αλλά τί να το κάνεις...Από που να το πιάσεις και που να το αφήσεις!

Στο Ιάσωνος 31 το νέο,ήταν η καστανή Σάρα η γνωστή μιλφ από το Ιάσωνος 2,με το μέτριο πολύ ταλαιπωρημένο πρόσωπο ρε παιδί μου και με τα τοπικά πιασιματάκια της- κλασσικά με κώλο στο πρόγραμμα.
Μαζί της ήταν και η Τζέσσικα-μουνάρα παιδιά είναι η γυναίκα,τί να λέμε τώρα.Με πρόσωπο γυναικάρας,ωραίες πληθωρικές αναλογίες,απίστευτη κωλάρα,ζαρτιεροειδή εσώρουχα...
Υπηρεσία ήταν ο τύπος με τα γυαλάκια που φέρνει σε ομιλία και στυλ στον "άει χάσου μυρμηγκάκι" που δουλεύει συνήθως Φυλής 61.
Τα'πιασε τα λεφτά του με τη Νίκη και την Τζούλια...

Στο Ιάσωνος 30 κάτω,ήταν η τελευταία των (μαύρων) Μοικανών στο Μεταξουργείο,η Τζούλια.
Στο δωμάτιο ήταν πιτσιρικάς,οι φίλοι του τον περίμεναν και για κάνα δεκάλεπτο ακούγονταν άγριο σφυροκόπημα με συνοδεία κωλοχαστουκιών!
Όταν τελείωσε το έργο,ο πιτσιρικάς βγήκε κάθιδρος και εξουθενωμένος και η Τζούλια άνετη,φυσούσε τη σκόνη από τους ώμους της!!!
Ο όροφος ανοικτός αλλά βαρέθηκα,το γωνιακό 27άρι κλειστό όπως και το Λεωνίδου 28 όροφος.

Στο Ιάσωνος 10,κάτω ήταν η ξανθιά μιλφ Γιάννα που βγήκε ολόγυμνη από δωμάτιο.Συμπαθητική μετριόφατσα,παιχνιδιάρα,κουνιόνταν από δω κι από κει αλλά μπα...όλοι σηκώθηκαν κι έφυγαν.
Στον όροφο ήταν η γνωστή Τάνια.

Απέναντι ανοικτά ήταν μόνο τα Ιάσωνος 1γ και από το 1β το αριστερό (το Ριτόσπιτο) όπως και τα δυο 2άρια.

Στο Κολωνού 11 ισόγειο,ήταν η Άντζελα.
Μελαχροινή κοντή με χαρακτηριστική Αλβανόφατσα όχι ως προς την τραχύτητα αλλά ως προς την πονηροματιά.
Έχει κάποια τοπικά πιασίματα αλλά δεν είναι άσχημο το σώμα της-ξεχωρίζει το στήθος της με τις ωραίες πολύ πεταχτές ρώγες της!

Το υπόγειο 11άρι ήταν κλειστό.

Στο Κολωνού 15 αριστερά,ήταν η Άννα η πολύ αδύνατη κοπέλα.
Μικροδείχνει λόγω κοριτσίστικου προσώπου,έχει ωραίο σωματάκι λουκούμι για τους σκινάδες και με γυαλάκια πλέον μόνιμα στα αξεσουάρ της για όσους είναι φετιχιστές.

Στο Κολωνού 15 δεξιά,ήταν η Άννα η επονομαζόμενη και φρυδάτη από κάποια εποχή που είχε αφήσει φρύδι!
Ομορφούλα είναι,με ωραίο προσωπάκι που το τονίζουν τα σκιστά μάτια της.
Από σώμα,ωραίο ζουμερό και μαυρισμένο-και με καυλωτικά σημάδια απ'το μαύρισμα στον κώλο της!

Στο Κολωνού 23 αριστερά,ήταν η Φωτεινή-Λουμινίτσα ενώ στο διπλανό 23άρι ήταν η Αντριάννα το ψηλό ξανθό γκιλφ.

Στον όροφο του Κολωνού 27 ήταν η Φωτεινή η γνωστή μιλφ και στο υπόγειο η Λόλα η μελαχροινή με την περίεργη μύτη αλλά και με το ωραίο αδύνατο κορμί.
Μόνο και μόνο λόγω σωματικής εμφάνισης,άνετα την πατάει κάποιος με δαύτην.

Το διπλανό ισόγειο  27άρι ήταν κλειστό όπως και το απέναντι 30άρι στο ισόγειο.

Στο Κολωνού 30 όροφος,στο κάτω μαγαζί ήταν η Όλγα.
Μια χαρά κοπελίτσα:γλυκοπρόσωπη,κοντούλα για να την κάνεις ότι θέλεις,ζουμερούλα όσο πρέπει και με ωραία γεμάτα βυζά.
Στο "ελάτε πάνω πολύ καλό σεξ" ήταν η Βικτώρια,η ξανθιά νταρντανούλα.
Ωραία γυναίκα και αυτή-τις προάλλες την είδα εκτός σε άσχετο χώρο,περιποιημένη και δίχως τα ρούχα εργασίας και "έδειχνε" διαφορετικά όμορφη.

Στο Κολωνού 32β,ήταν κλασσικά η Μισέλ με τις βυζάρες της,πολύ αδυνατισμένη έχει κάνει κορμάρα αλλά..

Στο Κολωνού 32 υπόγειο,ήταν η Μαρία η μελαχροινή με τα όμορφα σκιστά μάτια.
Πολύ αδυνατισμένη πλέον,με κορμάρα-έχασε βέβαια την ωραία κωλάρα που της είχε δώσει το προσωνύμιο "Μαρία η λάτιν" όταν δούλευε στα Ιάσωνος 30 και 33.

Στο Κολωνού 32 ισόγειο,ήταν η Σάρα η παλαιά μιλφ.Που στο καλό είχε χαθεί αυτή;;;
Γυρολόγος και αυτή,ξανθιά,με θηλυκή φάτσα και με κορμί με πιασιματάκια-έχει και καλό,ψιλογεμάτο στήθος.

Και στο τέλος του δρόμου τα δυο αντικρυστά Κολωνού 48 και 53 ήταν κλειστά.
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
...

Φιλιππίδου 11Β : Η Νικολ,η πιτσιρικα με ωραιο σωμα, αλλα με μετριο προσωπο. Η τσατσα μου ειπε ότι κανει "σουπερ φουλ" πρόγραμμα. Και τη ρωταω εγω. Τι είναι το σουπερ φουλ πρόγραμμα? Και μου απανταει ελευθερο στοματικο, και κωλαρακι... :uglystupid: Τι να της πεις τωρα.....Να πω ότι είναι η τσατσα που δουλευε πιο παλια στο Φωκαιας 19, και προσφάτως για πολύ καιρο στο Κολωνου 15 το αριστερο, με τη Παολα και χαρακτηριστικο της, να σιχτηριζει οποιον δε περναει. Βεβαια δεν εκανε το λαθος να μου πει κατι...

....

Ξέρουμε πού δουλεύει η κοπελιά; Πρωινή βάρδια που πέρασα στην αλυσίδα Φιδ/δου και Φωκαίας ήτανε

Φιδ/δου 11 αριστερά η ξανθιά Ελληνοουκρανέζα Χριστινα σε φούλ
Φιδ/δου 11 δεξιά η Ηλέκτρα σε φουλ
φωκ 27 υπογ. η βιολετα  σε φουλ
φωκ 27ισογ. η σιμονα με γυμνο τσιμπούκι και μια άλλη που ήταν στο δωμάτιο
φωκ 27 όροφος η καμέλια σε φούλ
φωκ 24 η μελαμψή χριστίνα και μια στραβομούτσουνη ξανθιά με μεγάλο κώλο μάλλον σε φούλ και οι δύο (δεν έκατσα ν' ακούσω προγραμμα αλλά προηγούμενες φορές έχει ανακοινωθεί φούλ και για τις 2)
 

taliouris77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές καλησπέρα...ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος να με ενημερώσει αν δουλεύει ακόμα η γνωστη μιλφ Τζούλια από Εξηκίου 18.Ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι να έχετε!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Μεσημεράκι στο Μετάξι

Κολωνού 11Α ένα μικρό 25χρονο αγενές και ειρωνικό κορίτσι με ξυνόφατσα (μαύρο)
Κολωνού 15 (Δεξιά) ένα μικρό πιπινάκι στο 10ρικο
Κολωνού 15 (Αριστερά) Η Λάουρα αδυνατούλη στα 10e
Κολωνού 47 (Κάτω) δυό μικρά στρουμπουλοζουμερά με 10e έκαστο
Κολωνού 47 (Πάνω) Κλειστόν
Κολωνού 48 Ένα στυλιάρι milf στο δεκαεύρο

Ιάσωνος 36  Το δίδυμο Μαρία/Αλεξάνδρα στο πακέτο του 10e η κάθε μιά η πακέτο και οι δύο 20e

Καλό Μεσημέρι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom