Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Βολτούλα χτες από Πιπίνου 118. Παρούσες η Ναταλί και η Λάνα. Η Λάνα έχει αδυνατίσει, έχουν μακρύνει τα ξανθά μαλλιά της και έχει γίνει τούμπανο. Φορούσε δε ένα ολόσωμο λύκρα λευκό, σκισμένο σε διάφορα επίμαχα σημεία και φορούσε και πορνοτάκουνα περιοπής. Δεν ήθελα και πολύ. Στο δωμάτιο της ψιλοκατέβασα το λύκρα και εκείνη έστησε την κωλάρα της στον καθρέφτη προσφέροντά μους μεγαλειώδες θέαμα. Της είχα βάλει δάχτυλο μέχρι που μούσκεψε ενώ εκείνη με πίπωνε μέχρι που με στράγγιξε. Χαμόγελο, μπανάκι και γειά σας. Ακολουθεί ενημέρωση.

Πρωινή περιήγηση στους οίκους αμαρτίας.





Πιπίνου 118: Η ξανθιά (πλέον) Χριστίνα η γνωστή πιτσιρίκα που παρεμπιπτόντως δεν της πάει καθόλου το ξανθό και επίσης ξανθιά Λάνα που την είδα για πρώτη φορά από τότε που αδυνάτησε.Πραγματικά άλλος άνθρωπος!
Ανακοινώθηκε βασιλικό τσιμπούκι...
Tην ειδα σημερα μετα την  πρωινη ενημερωση σου
Η περιγραφη του αγαπημενου μου φιλου hellover λιγες μερες πριν για την λανα δεν αρκει για να περιγραψει κανεις ποσο μουναρα εχει γινει
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Πρωινή περιήγηση στους οίκους αμαρτίας.


Διδύμου 8 κάτω: Ελένη με την ξανθιά φράντζα και Βερόνικα η άλλη γνωστή ψιλογεματούλα μιλφ.
Δεν θυμάμαι τίποτα από προγράμματα.
Ελευθερο στοματικο και οι δυο και τελειωτικο στο στομα.Κωλο καμια τους δεν δινει.
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
θελω να κανω μια ανακοινωση
απευθυνομαι στον/στους ιδιοκτητες των μαγαζιων ιασωνος 31 και ιασωνος 33

διαμμενω στην πολυκατοικια στην ακριβως πισω μερια των μαγαζιων αυτων. ο ακαλυπτος χωρος απο την πισω μερια της πολυκατοικιας βλεπει στα 2 αυτα μαγαζια,ιασωνος 31/33 . εχετε αφησει καποιον/καποιους να μπουν στο εγκαταλελημενο σπιτι που ειναι ακριβως αναμεσα στην πολυκατοικια μας και τα μαγαζια σας . ο αστεγος εχει σκυλια μαζι του τα οποια γαυγιζουν 24 ωρες το 24ωρο και δεν μας αφηνουν σε ησυχια ακομη και στις 2/3/4/5 τα χαραματα...

εχω καλεσει επαναλελημενα την αστυνομια για αυτον τον λογο τις τελευταιας 10 ημερες αυτη η ιστορια... σας παρακαλω κοιταξτε το κι εσεις..η εισοδος στο εγκαταλελημενο βλεπει στην πισω μερια των 2 μαγαζιων που προανεφερα...

ειναι επεισης παρανομο να διαμενει αστεγος στο εγκαταλελημενο ετοιμοροπο σπιτι,καθως εχω ακουσει να κανει και εργασιες(θρασσος) με σφυρια και χτυπηματα στις 3 τα ξημερωματα και δεν μπορουμε να κοιμηθουμε τις τελευταιες 10 ημερες

κανω εκληση αν γνωριζεται τιποτα να καλεσετε εσεις οι ιδιοι την αστυνομια ωστε να βαλουν μια ταξη...

ευχαριστω
 

aris_164

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά παίζει κάτι καλό σε ελεύθερο τελειωτικό στοματικό σημερα προς τις 10.30;
Ευχαριστώ
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Παιδιά παίζει κάτι καλό σε ελεύθερο τελειωτικό στοματικό σημερα προς τις 10.30;
Ευχαριστώ
Τσεκαρε προσφατες ενημερωσεις απογευματινης βαρδιας λιγες σελιδες πισω.εγω προσωπικα δεν εχω να σου προτείνω αυτο το καιρο κατι στη συγκεκριμενη βαρδια μιας και δεν κυκλοφορω..
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
μειωση τιμων εχετε ζητηση ποτε από τις κοπελες?????π.χ από 20€ στα 15€ ????????
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
η ακομα και στα 12€ αν η κοπελα δεν είναι τοσο elegance  :tits2: :tits2:
 

aris_164

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τσεκαρε προσφατες ενημερωσεις απογευματινης βαρδιας λιγες σελιδες πισω.εγω προσωπικα δεν εχω να σου προτείνω αυτο το καιρο κατι στη συγκεκριμενη βαρδια μιας και δεν κυκλοφορω..

Ευχαριστώ φίλε. Έριξα μια ματιά σε προηγούμενες σελίδες, αλλά δε βλέπω καλα λόγια για κάποια κοπέλα. Μόνο ενημέρωση υπηρεσιών..

Αν κάποιος ξέρει κάτι καλό για ελεύθερο τελειωτικό στοματικό κατά τις 10.30 το βραδυ, ας πει παρακαλώ κάτι..

Ευχαριστώ πολύ
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ευχαριστώ φίλε. Έριξα μια ματιά σε προηγούμενες σελίδες, αλλά δε βλέπω καλα λόγια για κάποια κοπέλα. Μόνο ενημέρωση υπηρεσιών..

Αν κάποιος ξέρει κάτι καλό για ελεύθερο τελειωτικό στοματικό κατά τις 10.30 το βραδυ, ας πει παρακαλώ κάτι..

Ευχαριστώ πολύ

Αλιονα τυπε, δεν υπαρχει αλλη! Αλλα εχει νευρακια τον τελευταιο καιρο. Κοψε διαθεση στο σαλονι αν ειναι καλη μπες.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Διδυμου 8 στον οροφο η κριστυ αν δουλευει
Επισης αλκαμενους 117 ειναι η σπεσιαλιτε του μαγαζιου ανεξαρτητως κοριτσιων
 

aris_164

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ και τους δύο πολύ!

Duke η Αλιόνα που δουλεύει..;

Επίσης διάβασα για μία γκιλφ Ελένη στη Διδύμου 18. Ειναι η ίδια που ήταν πριν κάποιο καιρό στη Διδυμου 27..; Την είχα τιμήσει αυτή και είχα μείνει ευχαριστημένος..!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
στην σημερινή μου απογευματινή βόλτα επιτέλους πριν από μερικά λεπτά πέτυχα την Αλιονα στο Φυλής 109β, ξανθιά με ύψος 1.73 με μοντελε σώμα 1.5αρι σακουλιασμενο βυζι λόγω θηλασμού,με ακα τελειωτικο, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου, δυνατό σημείο το τσιμπουκι της αν έκανε 69 το αποφεύγει λέγοντας (μιλάει μόνο αγγλικά) ότι έχει βάλει ειδική κρέμα για γαμισι θα ήταν τέλεια. μαζί της δούλευε και η Νατάσα
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
φιλε εχω παει με τοσες πουτανες και κανονικες γυναικες που αυτη  η  κοπελα   μου κανει το καλυτερο   τσιμπουκι   με ηρεμει η κοπελα  αυτη 

τελικα χτες βραδυ δοκιμαστηκε η Λιζα...δεν εχει κ το πιο τελειο προσωπακι αλλα μιας κ ειπες για τσιμπουκι δοκιμασε την... ειναι οπως κ η αννυ...
τον εξαφανιζει ολον μεσα στο στομα...κ τα μπαλακια κ τα δυο μαζι μεσα... καλη συνερευση
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Καλησπέρα παιδιά!

Προς όσους ειναι ακόμη Αθήνα και συνεχίζουν τον αγώνα, μία ερώτηση.

Παίζει τέτοιες μέρες καμία στην περιοχή της φυλής, έμπειρη στο ελεύθερο στοματικό, στυλ Ζάνας..;; Προς 10 το βράδυ θα πάω προς τα εκεί.

Αν όχι πείτε απλά αν παιζει κάτι αξιοπρεπές γενικά.

Ευχαριστώ,
Άρης

δεν ξερω  την ζανα που λες αλλα φιλιππιδου το βραδυ που βρισκονται στο 11α κ 11β η λιζα κ αννυ το εχουν πολυ καλα το στοματικο... θα τον χασεις
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
δεν ξερω  την ζανα που λες αλλα φιλιππιδου το βραδυ που βρισκονται στο 11α κ 11β η λιζα κ αννυ το εχουν πολυ καλα το στοματικο... θα τον χασεις

Υπάρχει ζωντανός οργανισμός που δε γνωρίζει τη Ζάνα???.....ανεπίτρεπτο φίλε μου......για να μυηθείς εδώ..πρέπει να τη συναντήσεις έστω και μια φορά... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom