Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Αφού αρχισες να περνάς εσύ από την πιάτσα πρέπει να αρχίσω να παιρνω και εγώ call girls :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168
Αφού αρχισες να περνάς εσύ από την πιάτσα πρέπει να αρχίσω να παιρνω και εγώ call girls :2funny:
Το φιλαρακι σου ο ΜΠΟΥΞΟΣ φταιει...
Ασε που περνουσα και παλια αλλα δεν εγραφα...
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Ασε που περνουσα και παλια αλλα δεν εγραφα...

Και 'γω όταν εμένα μόνος έπαιρνα βυζιτες στο σπίτι, αλλά δεν έγραφα τότες.
Ωραίοι καιροι, έβγαζα 30-40 χιλιάρικα (δραχμές τότες) και την επόμενη δεν υπήρχε σάλιο.
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
φιλε black adder

κανεις μια εξωτερικη περιγραφη της φωτεινης σε παρακαλω?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Γύρω στο 1,60, μελαχρινή συνήθως με φουλάρι, φρύδια Κλεοπάτρα, μικρό βυζί.
Δεν έχει ωράριο, την έχω πετύχει και 5 το απόγευμα και 8 και πολύ σπάνια μετά τις 12 το βράδυ.
Έχω γράψει και άλλες φορές για αυτήν, και αν είναι τόσο δύσκολο να γυρίσετε μερικές σελίδες πίσω, μπορείτε να μπείτε στο προφίλ μου στα μνμτα και να βρείτε περιγραφές από εκεί.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Εχοντας αφησει πλεον γυναίκα και κλώνους μόνους για διακοπές, πήγα χθες για σινεμά στο ΟΝΕ. Βγήκα από το ΟΝΕ κατά τις 00:00.
Στην διασταύρωση Γιαννιτσών με Κωλέττη μπροστά στην μπουγάτσα..

:kneel: Respect στον μεγάλο άρχοντα της πιάτσας.

Διάβαζα και δεν ήθελα να τελειώσει το ποστ με καταδιώξεις κτλπ  :rockon:
Μόνο το pop-corn,nachos,coca-cola μου έλειπαν.

Υ.Γ Και γώ σινεμά πήγα χθές αλλά στην άλλη άκρη της πόλης,σ᾽αυτό με τον καρχαρία.
Έπρεπε ρε γμτ να υπήρχαν και κριτικές για πιάτσες για να μέναν στο αρχείο και να σε ψηφίζαμε  :hi:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
:kneel: Respect στον μεγάλο άρχοντα της πιάτσας.

Διάβαζα και δεν ήθελα να τελειώσει το ποστ με καταδιώξεις κτλπ  :rockon:
Μόνο το pop-corn,nachos,coca-cola μου έλειπαν.

Υ.Γ Και γώ σινεμά πήγα χθές αλλά στην άλλη άκρη της πόλης,σ᾽αυτό με τον καρχαρία.
Έπρεπε ρε γμτ να υπήρχαν και κριτικές για πιάτσες για να μέναν στο αρχείο και να σε ψηφίζαμε  :hi:

Μετρισα 9 μηχανές Διας χθες. 18 άτομα λοιπον, πιο πολλοί από τις κοπέλες που ήταν στο δρόμο.
Η πλάκα ήταν ότι οι βουλγαρονταβαδες τους καθόντουσαν στα παγκάκια έξω από το ΟΝΕ και χαζευαν την κατάσταση.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168
Μετρισα 9 μηχανές Διας χθες. 18 άτομα λοιπον, πιο πολλοί από τις κοπέλες που ήταν στο δρόμο.
Η πλάκα ήταν ότι οι βουλγαρονταβαδες τους καθόντουσαν στα παγκάκια έξω από το ΟΝΕ και χαζευαν την κατάσταση.
Και κατα τις 0200 που περασα εγω...ειχε καμποσους ακομα...
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Μετρισα 9 μηχανές Διας χθες. 18 άτομα λοιπον, πιο πολλοί από τις κοπέλες που ήταν στο δρόμο.
Η πλάκα ήταν ότι οι βουλγαρονταβαδες τους καθόντουσαν στα παγκάκια έξω από το ΟΝΕ και χαζευαν την κατάσταση.

Δεν έχουν τί να κάνουν και καυλαντίζουν τα κορίτσια....
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Δεν έχουν τί να κάνουν και καυλαντίζουν τα κορίτσια....

Το οργανώνουν φαίνεται να μαζευτούν καμια 20αρια να πάρουν την κατσαρίδα και κάνα δυο-τρεις ακόμα και να κάνουν ένα Police gang bang.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Το οργανώνουν φαίνεται να μαζευτούν καμια 20αρια να πάρουν την κατσαρίδα και κάνα δυο-τρεις ακόμα και να κάνουν ένα Police gang bang.

20 μικροτσούτσουνοι και 1 κατσαρίδα.....σαν ταινία του John Carpenter θα είναι....
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.192
Like
8.065
Χθεσινοβραδυνο περασμα απο τη πιατσα κατα τις 0200-0230...
Γιαννιτσων πεθαμενα πραγματα..
Ενα τσουβαλι στα κοκκινα στις αρχες του δρομου..
Κανα δυο μπαζα προς τον ΟΠΑΠ στη γωνια..
Τα μαυρακια κλασσικα στις θεσεις τους,μονο εκει υπηρξε κινητικοτητα απο ΙΧ..
Και κατι σαπιοτραβελογυφτακια στη Μοναστηριου....για μπατσες..

Αφου πηγα μια βολτα απο τη ΝΙΝΑ να πω μια καλησπερα και να τα πουμε λιγο μιας
και ειχα καιρο να τη δω,πηγα για υπνο..
Η νιναρα παντως οσο παει ομορφαινει...
:tits: :tits: :tits:
:smitten: :smitten:
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Περασμα απο την πιατσα προ μισαωρου. Οχι πολλα πραγματα στην γωνια απεναντι απο το shell 2 τμχ αδιαφορα. Πιο κατω πριν το Citygate μια ξανθια με κοντο μαλλι και στο τελος 2 αδιαφορα μπαζακια. Συνεχισα αππο Μοναστηριου οπου εκει στην σταση ενα πολυ ενδιαφερον τμχ. Γρηγορη γυρα για να ξαναπερασω αλλα μας προλαβε το Ηyundai στη στροφη!. Ξεχασα να πω εκει στο στενο του παλιου Εσκιαδη επισης ενα πολυ ψηλο ξανθο Ντισεπτικον πολυ εντυπωσιακο. Συνεχισα με μια γυρα στις βιλλες αυτα απο εμενα. ΟΒΕΡ!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
Περασμα απο πιατσα κατα τις δεκα παρα μεχρι εντεκα παρα  ενα πραμα θα πω τραγικα πραματα τα κλασικα μπαζακια ουτε ενα αξιολογο μουνι
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Εχοντας αφησει πλεον γυναίκα και κλώνους μόνους για διακοπές, πήγα χθες για σινεμά στο ΟΝΕ. Βγήκα από το ΟΝΕ κατά τις 00:00.
Στην διασταύρωση Γιαννιτσών με Κωλέττη μπροστά στην μπουγάτσα η κατσαρίδα παρέα με 3 βουλγαρακια και 4 Διαςδακια.
Άναψα ένα τσιγάρο και αραξα σε ένα παγκάκι και τις έστειλα μνμ αν θα αργήσει για να ξέρω να περιμένω.
Μόλις το διάβασε με έψαξε και διακριτικά μου έκανε νόημα "φυγε".
Πήρα λοιπον στο αμάξι και έκανα μια γύρα.
Εκανα την γύρα από τον ΟΠΑΠ, όπου κάτω χαμηλά ήταν η Λια.
Στην Μαζαράκη ήταν η Νανα η Κυπρια, και λίγο πιο πάνω αυτή με το ασήμι Φορντ, Νικόλ νομίζω την λένε δεν θυμάμαι.
Εστριψα αριστερά Γιαννιτσών και πάλι 6 Διαςδακια είχαν μαζέψει 3 βουλγαρακια.
Στην Δάφνης η νταρντάνα η μελαχρινή που φοράει πάντα μαύρο κολάν.
Βγήκα Μοναστηριού, στη στάση στο κοκκινο κάθονταν μια βουλγαρογυφτισα με τον χοντρονταβα της.
Απέναντι κρύβονταν πίσω από τα αμάξια 3 μαυρουλες.
Στην στάση πρην την Κωλέττη ένα ξανθό καλό, που το έβαλα στην -To do list, σε περίπτωση που δεν έβρισκα κάποια από τις στάνταρ μου.
Μέχρι Α.Π. μόνο 3 μαυρουλες.
Γιαννιτσών αριστερά και από την Βουτηρα περπατούσε ένα σκινι βουλγαροτραβελο.
Πέρασμα από την Σταθμού, η Νινα δεν ήταν εκεί εκείνη την ώρα.
Ξανά μέσα από Κωλέττη και στροφή δεξιά αυτη την φορα μια και οι Δίας είχαν φυγει από την διασταύρωση.
Μετακόμισαν στην Πεσ. Πυροσβεστών δυο στενά πιο κάτω όπου είχαν μαγκωσει άλλες 2 βουλγαρες και ένα βουλγαροτραβελο.
Στρίβω Οικονόμου και πρην το παρκινγ η Φωτεινή αυτή που έχω γράψει ότι τις αρέσει να κάνει γλυφόκωλαδα.
Την πήρα σπίτι λοιπον για να έχουμε την ανεση μας.
Αφού έκανε ντοζ πρώτα αυτη και μετά εγώ, ξαπλώσαμε και με γύρισε μπρούμυτα και μου έκανε για κανα 20 λεπτό ένα ας πούμε μασάζ. Προσπαθούσε πάντως, για να μην την αδικησω.
Μετά γύρισα ανάσκελα και άρχισε να μου κάνει μια απίστευτη πίπα με πολύ μα πολύ εργασία στα μπαλάκια, αφού κάποια στιγμή άρχισαν να με πονάνε. Ταυτόχρονα της έπιανα τα κωλομερια και την κωλοδαχτυλιαζα μέχρι που άρχισε να μπαίνει πολύ χαλαρά το δαχτυλο και της έβαλα και δεύτερο.
Της λέω να σταματήσει πάω στο μπάνιο φέρνω το baby oil της γυναίκας μου και μια πετσέτα, την βάζω πάνω στην πετσέτα στα 4 στην άκρη του κρεβατιού, περνάω πρώτα την καπότα σε εμένα και μετά της άπλωσα το λάδι στην τρύπα της, και έτσι όρθιος εγώ στα 4 αυτή της τον έβαλα με την μια όλο μέσα. Την είχα στο σφυροκοπιμα κανα 15 λεπτό με μικρές εναλλαγές στην στάση, αλλά από πίσω δεν τον έβγαζα. Με ρώτησε αν θα τελειώσω έτσι και της είπα Όχι τελείωμα στο στόμα σου, εδω απλος το διασκεδάζω.
Με σταμάτησε λοιπον και με είπε να ξαπλώσω στην άκρη του κρεβατιού.
Γονάτισε στο πάτωμα και μου έβγαλε την καπότα και άρχισε πάλι να με γλύφει, αυτή την φορά η γλώσσα της πήγαινε μέχρι κάτω σαν σπάτουλα.
Άρχισε πάλι να μου ρουφα τα μπαλάκια και ξανα πάνω και να το επαναλαμβάνει μέχρι που καταλαβε ότι πάω να τελειωσε και τον κλείδωσε βαθιά στο στόμα της μέχρι να αδεισω και την τελευταία σταγόνα.
Πήγαμε στο μπάνιο τα έφτυσε, πλυθηκαμε ντυθήκαμε και φυγαμε.
Σούμα.
Κάτι σαν μασάζ, πίπα κωλος πίπα, όλα μαζί διάρκεια πάνω από ώρα 50€.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Piatsovie, έγραψες κάτι κάτω από την παράθεση;
γιατί από το τηλέφωνο που μπαίνω δεν φαίνεται κάτι.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Μια μαγεια η βολτα μαζι με τον λορδο της Πιατσας black adder! :rockon:

Καμια τεσσερις φορες τα γυρισαμε ολα..
Στην Μοναστηριου τα Μαυρακια( :kissass2:) και η Ντανιελλα μου να ακουει τραγουδακια απο το κινητο της! :boobies:
Στον Οπαπ η Λαουρα με σηκωμενη την φουστα της.
Τα χοντρα βουλγαροτσουβαλακια στην Κωλεττη! Το ενα ηταν γαμευσιμο πολυ και ελεγε ο μπλακ παιζει να ναι εγκυος! :2funny: Ωσπου εμφανιστηκε η κατσαριδα η πιπατζου του ( :pipa1:) και με ξεφορτωσε ο μλκ μου! :grin: Ηταν κυριος ο μλκ μου πρωτα με ρωτησε αν θελω να την παρω! ( :rockon:) .

ΦΑΚΙΡΗ εχασες μλκ μου θα σε βαζαμε πισω με κατι λαδια που ειχε ο μπακαγιοκος! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom