Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
εντάξει σε ευχαριστώ φίλε.
να ρωτήσω κάτι ακόμα για το ωράριο??
τα μπουρδέλα στην διδύμου είναι κλειστα την νύχτα ενώ φυλής ειναι ανοιχτα.
πως πάει αυτό???δηλαδη
όποιος θέλει ανοίγει όποιος θέλει κλείνει??
δηλαδή αυτοί που είναι ανοιχτά στη φυλής γιατί κάθονται ??(με την λογική μου απαντώ για να δουλέψουν)
οι αλλοι στην διδυμου δεν θέλουν να δουλέψουν?
Ναι,Διδυμου συνηθως κλεινουν νωρις το βραδυ,δε πανε τριτη βαρδια.Φυλης είναι καποια ανοιχτα,οχι όλα.Εχει τυχει μια φορα να περναω Φυλης 04.00 η ωρα και δεν ακουγοταν ψυχη,ερημια.Μονο από ένα ανοιχτο παραθυρο από δευτερο οροφο από μπουρδελο,ακουγοταν η κοπελα με τα βογγητα και με φωνες της μεχρι απέναντι.Εσπαγε τη σιγαλια της νυχτας.
 

central_player26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πηγα   καρφωτος   στο φυλης 65 β γαμησα την γνωστη ελενα την μπασκεμπολιτρια ειχαμε αγκαλιες φιλια διοτι ειχαμε   καποιους μηνες να την   γασμησω εκανα  ενα καλο  ησυχο  γαμησακι ωστε να ετοιμαστω για το επομενο  γαμησακι  που δεν ξερω  που  θα  ειναι  και σε  ποια 

Υπαρχει φωτογραφια της κοπελας;;;Ξερουμε τη βαρδυες δουλευει;;;;
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Λάθος, εμείς γλυτώσαμε από τις ξέκωλες ντίβες και θα κάνουμε τις τσάρκες μας με ηρεμία.

Ναι μύστη έσπερναν τον πανικό οι γκόμενες που πήγαιναν στο πλυντήριο !  :2funny:
Το μόνο αρνητικό που μπορούσα να σκεφτώ όταν τις έβλεπα, ήταν το σαπίδι
που θα γαμούσα σε λιγάκι  :grin:
 
Εγγρ.
3 Μαΐ 2016
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Μέχρι χθες σταθερή στις επαλξεις είναι η μπεμπα,

ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση αλλά με πήρε ο ύπνος και δεν πήγα τελικά..θα κάνω μια βόλτα σήμερα προς τα κειθε
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ιωαννίνων 5
Ένα μπουρδέλο - υπόδειγμα, με καινούργιες και λειτουργικές υποδομές.
Η Λάουρα μου φόρεσε μια καπότα σφιχτή σαν κάλτσα διαβαθμισμένης συμπίεσης για κιρσούς.
Της πρότεινα να μου φορέσει μια δική μου, πολυτελείας.
Σχολίασε ότι οι πολυτελείς καπότες δεν είναι ανθεκτικές, ενώ ανθεκτικές είναι όσες έχουν γεύσεις (φράουλα, σοκολάτα, κτλ).

Νατες οι μαλακιες. Ωραιοτατα μπουρδελα και τα λειτουργουν με κινεζικες καποτες. :jerking:

Απο υπηρεσιες και χρονο δε μας ειπες εντυπωσεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ναι μύστη έσπερναν τον πανικό οι γκόμενες που πήγαιναν στο πλυντήριο !  :2funny:
Το μόνο αρνητικό που μπορούσα να σκεφτώ όταν τις έβλεπα, ήταν το σαπίδι
που θα γαμούσα σε λιγάκι  :grin:
Οι πιρφόροι γκομενοβοσκοί που τις συνόδευαν και χαλούσαν την εικόνα της πιάτσας δε σε χαλούσανε;

Ο καθένας εκεί που ανήκει. Δεν μπορεί να βάζεις μπουρδελιάρηδες και ελλεηνίδες-πιρφόρους στο ίδιο μέρος. Εξάλλου ας μη γελιόμαστε, το Μετάξι έχει και πολλές ωραιότερες από τα μπάζα που πάνε να ρίξουν χυλόπιτες στα κλαμπ.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Οι πιρφόροι γκομενοβοσκοί που τις συνόδευαν και χαλούσαν την εικόνα της πιάτσας δε σε χαλούσανε;

Ο καθένας εκεί που ανήκει. Δεν μπορεί να βάζεις μπουρδελιάρηδες και ελλεηνίδες-πιρφόρους στο ίδιο μέρος. Εξάλλου ας μη γελιόμαστε, το Μετάξι έχει και πολλές ωραιότερες από τα μπάζα που πάνε να ρίξουν χυλόπιτες στα κλαμπ.

Όχι ίσα ίσα τους κοίταγα γεμάτος περηφάνια σαν ένας άλλος Picker και εισχωρούσα στα πηδηχτήρια.



Από όλο το Μετάξι άντε να είναι 2 ωραιότερες από τις μουνίτσες που πήγαιναν στο πλυντήριο.
Και νομίζω τις μουνίτσες που πήγαιναν στο πλυντήριο δεν τις έχυναν πάκικες ψωλές.  :grin:
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.805
Πόντοι
736
Ιωαννίνων 5
Ένα μπουρδέλο - υπόδειγμα, με καινούργιες και λειτουργικές υποδομές.
Η Λάουρα μου φόρεσε μια καπότα σφιχτή σαν κάλτσα διαβαθμισμένης συμπίεσης για κιρσούς.
Της πρότεινα να μου φορέσει μια δική μου, πολυτελείας.
Σχολίασε ότι οι πολυτελείς καπότες δεν είναι ανθεκτικές, ενώ ανθεκτικές είναι όσες έχουν γεύσεις (φράουλα, σοκολάτα, κτλ).
:2funny: :2funny: :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Όχι ίσα ίσα τους κοίταγα γεμάτος περηφάνια σαν ένας άλλος Picker και εισχωρούσα στα πηδηχτήρια.



Από όλο το Μετάξι άντε να είναι 2 ωραιότερες από τις μουνίτσες που πήγαιναν στο πλυντήριο.
Και νομίζω τις μουνίτσες που πήγαιναν στο πλυντήριο δεν τις έχυναν πάκικες ψωλές.  :grin:
Κοίτα, για να σ' το πώ κι αλλιώς, όταν πας Μετάξι ξέρεις ότι θα γαμήσεις. Όταν πας σε κλαμπ, κατά 99% θα γαμήσεις τη χούφτα σου. Γι' αυτό και δεν ταιριάζει το Πλυντήριο μέσα στο κλίμα της όλης περιοχής. Αφαιρεί κάτι από τη γοητεία της τσάρκας ρε παιδί μου.  :dancing:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Κοίτα, για να σ' το πώ κι αλλιώς, όταν πας Μετάξι ξέρεις ότι θα γαμήσεις. Όταν πας σε κλαμπ, κατά 99% θα γαμήσεις τη χούφτα σου. Γι' αυτό και δεν ταιριάζει το Πλυντήριο μέσα στο κλίμα της όλης περιοχής. Αφαιρεί κάτι από τη γοητεία της τσάρκας ρε παιδί μου.  :dancing:



Εγω παντως θα συμφωνισω μεναν αλλον συναγωνιστη που ελεγε κυριως για φυλης που πανε τα σκυλια τους βολτα.

Και θα προσθεσω πως αυτα τα μερη ειναι ανδροκρατουμενα και μονο ο φοβος τους και η αποφυγη ξενων (Γυναικες) απο τα μερη μας ειναι ο σεβασμος τους προς εμας.

Και για να μην ξεφευγουμε χθες εκανα μια βολτα απο Ιασωνος 11 το βραδυ. Ονοματα δεν πολυκρατησα εκτος απο
Ελενη στο Ι19 στον οροφο που οταν την ειδα ντυμενη να φευγει για το σπιτι της μου αρεσε περισσοτερο. Απλο προγραμα
Μονικα στο 20β η γνωστη.
στο 20α μια καινουργια κατα την τσατσα ψηλη μαυρομαλα ωραιο σχετικα σωμα. Νομιζω ή γκαμπριελα ή αντριαννα. Δεν την εχω ξαναδει. Απλο προγραμα

Στα πρωτα νουμερα της Ιασωνος οι τσαταδες εξαφανισμενες και οι πουτανες καθοντουσαν στην πορτα. Δεν ειχε κοσμο γενικοτερα. Αναδουλειες. Αλλα δεν αξιζε καμια τους.

Στο Ι27 η τσατσα ηθελε να μας πει το καφε. Εμφανιστηκε μια κοπελα ξανθια με πιασηματα ωραιο φαινομενικα βυζι. Δεν θυμαμαι προγραμμα ουτε ονομα.
Στο Ι31 η γραια τσατσα ακουγε παραγγελιες για ποτα απο τους πελατες. Μας ενημερωσε οτι το αστερι της κανει το τσιγαρο και ερχεται σε 5 λεπτα. Ή Σαρα ή Σουζανα ειπε. Δεν περιμενα.
Στο 30β Η τζουλια και αλλη μια μετρια.
Στο 33 τρεις κοπελες. Μια ξανθια Αννα νομιζω, μια μελαχροινη με πιασιματα και η Σιμονα. Μπηκα με Σιμονα ΠΑΛΙ. Ωραια περασα.

Σε Μεγαλου Αλεξανδρου μεταξυ Ιασωνος και Κολωνου ολα ειχαν ρωσιδες. Εγω παντως φοβηθηκα!

Μπηκα και σε τρια σπιτια στην Κολωνου αλλα δεν θυμαμαι ουτε ονοματα ουτε προγραματα εκτος απο Κ32Γ νομιζω που θα σας προτεινα να κανετε μια βολτα γιατι εχει μια ξανθια με μια ΚΩΛΑΡΑ. Αν και ειμαι βυζολατρης παρα κωλολατρης αυτος ο κωλος ακομα ειναι στα ματια μου!!!

Συγνωμη που δεν μπορω να δινω καλυτερες ενημερωσεις...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο μετά από 1.5ώρα βόλτα σε ότι ήταν ανοικτό(πολλα σπιτακια κλειστα) σε Φυλής, Φωκαιας,Δίδυμο, Φιλιππιδου και Περγάμου κατέληξα στο Ρεμουνδου 21 οπου δοκιμασα την Αννα καστανη κοντοπουτανη αλβανιδα 30 χρόνων κανονικό σώμα μικρό στητο βυζι πιρσινγκ στην μύτη, με ακα τελειωτικο στο σωμα και κωλο, έχω την εντύπωση ότι έχει δουλέψει στο Αθηνών 343, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου, πάω για μπανακι καλό μεσημέρι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Όχι ίσα ίσα τους κοίταγα γεμάτος περηφάνια σαν ένας άλλος Picker και εισχωρούσα στα πηδηχτήρια.



Από όλο το Μετάξι άντε να είναι 2 ωραιότερες από τις μουνίτσες που πήγαιναν στο πλυντήριο.
Και νομίζω τις μουνίτσες που πήγαιναν στο πλυντήριο δεν τις έχυναν πάκικες ψωλές.  :grin:
Μπορείς όμως να εκμεταλλευτείς την αναδουλειά,και κάνοντας μια καλή εμφάνιση με ωραίους τρόπους να πετύχεις πιο καλές υπηρεσίες με μεγαλύτερη άνεση χρόνου.  ;)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μπορείς όμως να εκμεταλλευτείς την αναδουλειά,και κάνοντας μια καλή εμφάνιση με ωραίους τρόπους να πετύχεις πιο καλές υπηρεσίες με μεγαλύτερη άνεση χρόνο.  ;)

Τι εννοείς καλη εμφάνιση? Απο θεμα ντυσίματος? Τι να βαλω δηλαδή κουστούμι?  :grin:
Οσον αφορα τους τροπους ειμαι παντα ευγενικος εκει που πρεπει. Δε θελω να ειμαι χλιμιτζουρας και αγαπουλης. Αμα λαχει και μου πουν καμια μαλακια τους στελνω και στο διάολο. Δε φτανει που παμε και λεμε και καλησπερα ειρωνευονται αν δεν περασουμε λες και ειμαστε υποχρεωμένοι!
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Τι εννοείς καλη εμφάνιση? Απο θεμα ντυσίματος? Τι να βαλω δηλαδή κουστούμι?  :grin:
Οσον αφορα τους τροπους ειμαι παντα ευγενικος εκει που πρεπει. Δε θελω να ειμαι χλιμιτζουρας και αγαπουλης. Αμα λαχει και μου πουν καμια μαλακια τους στελνω και στο διάολο. Δε φτανει που παμε και λεμε και καλησπερα ειρωνευονται αν δεν περασουμε λες και ειμαστε υποχρεωμένοι!
Αυτό με τις ειρωνείες και τα μούτρα όταν δεν περνάς συμβαίνει κατα κόρον στα στούντιο, όπου εφόσον σου κάνανε τη χάρη και σου άνοιξαν, κάνουν σα να είσαι υποχρεωμένος να μπεις, ακόμα και αν η πουτάνα είναι μπαζάκι!
Στα μπουρδέλα οι περισσότερες τσατσάδες δεν δίνουν τόση σημασία, αφού η είσοδος είναι ελεύθερη.
Πάντως δεν πιστεύω πως αξίζει να την λες στις τσατσάδες για αυτό το λόγο, καλύτερα να τις αγνοείς :sunglasses:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Νατες οι μαλακιες. Ωραιοτατα μπουρδελα και τα λειτουργουν με κινεζικες καποτες. :jerking:

Απο υπηρεσιες και χρονο δε μας ειπες εντυπωσεις.
Χρόνος άφθονος, καλές υπηρεσίες (αν και την έχω καταγαμήσει κι άλλες φορές, οπότε οι υπηρεσίες ήταν προβλέψιμες - επαναλαμβανόμενες).
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα, για να σ' το πώ κι αλλιώς, όταν πας Μετάξι ξέρεις ότι θα γαμήσεις. Όταν πας σε κλαμπ, κατά 99% θα γαμήσεις τη χούφτα σου. Γι' αυτό και δεν ταιριάζει το Πλυντήριο μέσα στο κλίμα της όλης περιοχής. Αφαιρεί κάτι από τη γοητεία της τσάρκας ρε παιδί μου.  :dancing:
Μέγιστε γαμιά, Γαμοσταυρήλ, τοίχο-τοίχο πήγαιναν τα καριολάκια από τον πουτσόδρομο της Ιάσωνος για να προστατεύσουν το κωλαράκι τους από πάκικη πικάντικη πατισερί.  :zfuck:

Οι γκόμενοι που τις συνόδευαν ήταν ή μέλη του αδερφάτου ή αεροσυνοδοί.  :headbang:  :jerking:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μέγιστε γαμιά, Γαμοσταυρήλ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πέρα από την πλάκα, πεσμένα τα πράγματα στην πρωινή βάρδια της Κυριακής, έτσι; Σχεδόν τα 2/3 των μπουρδέλων στη Φυλής κλειστά.  :o :o Συμβαίνει μόνο Κυριακές αυτό ή λόγω καλοκαιριού που ο κόσμος δε βγαίνει έξω με τη ζέστη;
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα αλανια..έχετε να προτείνετε κατι απο φυλής τωρα την απογευματινή βάρδια;η άνυ η πορνοστάρ ξερει κανεις που δουλευει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom