Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Κι εγω ως λατρης του καλου μασαζ επελεξα το sfakiot. Ως γνωστον οι Σφακιανοι αγαπαμε το ζουληγμα και τα χαδια. Αλλιως βγαζουμε μαχαιρια και λυνουμε τις διαφορες μας!

Και κανα ριφάκι... (Ας είναι και μαύρο)!

Απ' έχει πίνει κοπέλι!!
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
πω πω μάλλον έμεινε η Ντίβα   Βίκυ - Στεφάνια απο δουλειά και έγραψε για τον εαυτό τις για να ξανά θυμηθούν ότι υπάρχει αυτή εδώ ξεφτίλα ποσά ακόμα προφίλ  θα φτιάξει για να προμοταρει την περσόνα Β-Σ
:2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :tits: :cum: :kissass2:
συνεχειζετε βλεπω να λετε μαλακιες υπαμε γαμιεται με ενα δεκαρικο παραπανω και εσεις μου καθεστε να σας κανει φρεπε ρε τι κοροιδια ειδικα τωρα που εχει δικο της χωρο και ξερετε εμαθε και χρεωνει 80 ευρω γιατι λεει τα εδεινες σε ξενοδοχειο εξυπνοπουλι το πουτανακι
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Παρακολουθω το συγκεκριμενο νημα καιρο.η μοναδικη μου εμπειρια σε αυτο τον τομεα ειναι μια συναντηση με τη βικυ-στεφανια.(νομιζω στεφανια ειναι το πραγματικο της ονομα).μασαζ αντικειμενικα καλουτσικο(ξεπιαστηκα δλδ).ειναι ευγενικη και επειδη και γω ημουν ευγενικος και σχετικα εμφανισιμος εμεινε μονο με το κατω εσωρουχο.την εχυσα στα βυζακια της.νομιζω οτι αν το επεδιωκα θα εκανε και σεχ και πιπα και απολα.value for money σιγουρα.αλλα μην ξανακουσω οτι ειναι εμφανισιμη.ειναι χοντρουλα με πολυ μετριο προσωπο.εγω δε θα την κοιτουσα στο δρομο δηλαδη.αυτα.ελπιζω να βοηθησα.το σκεφτομαι για την κατερινα αλλα δεν εχω βρει παραπανω απο μια κριτικες.αυτα...καλημερα.

Κανενα λινκ ή τηλέφωνο για αυτή την Κατερίνα έχουμε?  Η αγγελία που είχε στην χε το περασμενο καλοκαίρι μαλλον κατέβηκε.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
όπως πολύ σωστά και με παράπονο αναφέρετε παραπάνω...υπάρχουμε αμέτρητοι ανόητοι που παρακολουθούμε το σάιτ πολύ καιρό τώρα...ακολουθούμε συμβουλές των μελών του και δεν είμαστε καν μέλη αλλά και επίσης, δεν ενημερώνουμε για τις δικές μας εμπειρίες.
αποφάσισα να κάνω λογαριασμό εδώ γιατί έχετε δίκιο...και κουράστηκα να είμαι σαν το παράσιτο απλά να διαβάζω και να μην μοιράζομαι μαζί σας τα όσα συμβαίνουν γύρω από το θέμα του φόρουμ.
Είναι απίστευτα σημαντικό να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο...και να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές...
Προσωπικά είμαι λάτρης του καλού μασαζ γι' αυτό και επέλεξα το ψευδώνυμο αυτό...
Καλά γαμήσια μάγκες..ελπίζω και άλλοι να ακολουθήσουν το δρόμο μου... :dancing:
Νικος-τακης για σωβρακοφανελες..
Γιωργος-μακης για μασαζ..
:orchestra:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
το ψευδωνυμο george makis,παραπεμπει σε λατρη του καλου μασαζ?....
περιμενουμε την ενεργη συμμετοχη σου,με περιπτωσεις που εχεις δοκιμασεις.

Μαλλον δε γνωριζεις οτι στα ταυλανδεζικα το george σημαινει καλο και το makis ειναι το μασαζ
 

Massage Seeker

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Δεν θα μπορουσα να περιμένω πιο θερμή υποδοχή...
Θα αρχίσω σιγά σιγά να σας παραθέτω εμπειρίες και να συμμετέχω ενεργά στην αναζήτηση της τέλειας μάλαξης..με το χαμηλότερο δυνατό οικονομικό αλλά και ψυχολογικό κόστος..
Ευχαριστώ και πάλι για την θερμή υποδοχή..

 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.243
Πόντοι
9.095

Συνημμένα

  • 2016-03-21.png
    2016-03-21.png
    59 KB · Εμφανίσεις: 20

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36

sonog

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
συνεχειζετε βλεπω να λετε μαλακιες υπαμε γαμιεται με ενα δεκαρικο παραπανω και εσεις μου καθεστε να σας κανει φρεπε ρε τι κοροιδια ειδικα τωρα που εχει δικο της χωρο και ξερετε εμαθε και χρεωνει 80 ευρω γιατι λεει τα εδεινες σε ξενοδοχειο εξυπνοπουλι το πουτανακι
Ε όχι και 80 για τη Βίκυ-Στεφανία. ΕΛΕΟΣ. :headbang: Αυτά κάνουμε και χαλάμε την πιάτσα. Τα μισά είναι μια χαρά επειδή κάνει καλό μασαζ και είναι ευγενική. Απο εμφάνιση και σώμα πολύ κάτω του μετρίου. Και δεν είναι θέμα γούστου εδώ. Δεν νομίζω πως θα γυρνούσε κανείς να την κοιτάξει αν την έβλεπε να περνάει δίπλα του.
 

Massage Seeker

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
το καταπληκτικό στην αγγελία είναι ότι λέει....4 χέρια (2 κοπέλλες)....... :wanker: ετσι,για να διευκρινήσει ότι δεν πρόκειται για ...σαρανταποδαρούσα...... :2funny:

Φαίνεται καλή περίπτωση.Θα δοκιμάσω να καλέσω και θα σας ενημερώσω.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
το καταπληκτικό στην αγγελία είναι ότι λέει....4 χέρια (2 κοπέλλες)....... :wanker: ετσι,για να διευκρινήσει ότι δεν πρόκειται για ...σαρανταποδαρούσα...... :2funny:

Μπορεί να πρόκειται για χταπόδι και να στον παίζει με 8 πλοκάμια ταυτόχρονα
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Καλησπερα σε ολους.
Κασκαντεριλικι  με  την  συγκεκριμενη  κυρια:Προκειται  για  μια  κυρια  γυρω  στα  50,  ψιλη,  αδυνατη  με  ωραιο  σωματοτυπο,  ελαφρως αχλαδωτο  και  1-1,5 στηθος.
Απο  αποψη  ομορφιας  οχι  καιτ  ιδιαιτερο αν  και  αυτα  ειναι  γουστα.
Παντως  ειναι  περιποιημενη.
Στα  του  αγωνα,  μασαζ  καλο  εως  πολυ  καλο  αν  λαβουμε  υπ'οψιν  οτι  το  κανει  απο  χομπι-μερακι, διαρκειας  40-45  λεπτα.
Πραγματικα  αξιζει  το  μασαζ  της και  ειδικα  στην τιμη  των  20  ευρω  που το παρεχει.
Στο  δευτερο  μερος  αρκετα  κουμπωμενη  και  ντροπαλη,  δειχνει οτι  το κανει  κατ'αναγκη.
Παρολα  αυτα  σιγα  σιγα  χαλαρωνει και  μπορει  καποιος να την  κανει  να αποδωσει  καλυτερα.
Πιπα  με  και  χωρις  προφυλακτικο,  φιλια  δεχεται  στο  στομα αλλα δεν τρελαινεται  κιολας,  στασεις ολες , πρωκτικο  δεν
και  τελειωμα  στο  σωμα
Συνολικο  κοστος  50 ευρω , διαρκεια  συναντησης πανω  απο  ωρα.
Αν  θα  ξαναδοκιμαζα  ,  μαλλον  οχι,  πιθανον μονο  για το μασαζ.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom