Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (2 μέλη και 93 επισκέπτες)

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Πέρασα με τη Λυδία στο Κολωνού 27 στον όροφο, ευχαριστηθήκαμε γαμήσι,έκανε σαν να είχε να γαμηθεί πολύν καιρό! Το'χω απορία,οι υπόλοιποι πελάτες της πάνε μόνο για πίπα ακά και χύσιμο στο στόμα;δεν φασώνουν καθόλου;Από αύριο θα δουλεύει 09:00-17:00.
Είδα και τη  Φωτεινή,μελαχρινό στεγνό milf με λίγο απόμακρο βλέμμα,στο φεύγα με κοίταξε με ύφος "πέρνα κι από δω να πεις τον Δεσπότη... Παναγιώτη!" Θα δοκιμαστεί με την πρώτη ευκαιρί.
Έλειπε πολύ καιρό το κορίτσι, συναγωνιστή μου,γι'αυτό τώρα απολαμβάνει το καλό -Ελληνικό -μπουρδελιάρικο πήδημα!!!
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
και ένα σφυνακι live. για καληνυχτα

Ωραίος συναγωνιστή Σμύρνη  :cool2:
Θα γράψω και εγώ κάτι που μάλλον σου ξέφυγε, στον όροφο
του Βέργας 3 ήταν η Λάνα από το Ιάσωνος 27 ημιυπόγειο.
Ξανθιά νταρντάνα που καλά κρατιέται για την ηλικία της.
Αύριο θα ανέβει και special κριτική από Adult Theater όπου πήγαμε
σήμερα, μαζί με τον σκληροπυρηνικό μύστη Spougena και έναν εξωθεσμικό
που προέτρεψα να γραφτεί στο site και πρόκειται να το κάνει πολύ σύντομα,
τον Γιάννη από Γλυφάδα. Έπεται συνέχεια  :sunglasses:
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Η τζωρτζιαννα απο δυδυμου που εξαφανιστηκε ρε παιδες?
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια. ξερετε κανενα πολυ καλο μαυρακι σε μπουρδελο?
.....ιωαννινων 3 οροφοσ μελισσα απο 10 η΄11 το πρωι
ιασωνοσ 30 κατω τζουλια μετα τις 17.00.......δεν ξερω αν ομως αν ανταποκρινονται στο υποκειμενισμο του πολυ καλου που ζητας
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.575
Πόντοι
506
κανενα καλο ακαποτο τσιμπουκι - χύσιμο στο μεταξι?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τώρα στην μαραθωνος στην απογευματινή βάρδια
59 ισόγειο γιαννα,η καστανή ουκρανεζα με τ όμορφο κορμί
59 με την σκάλα κορινα,καστανή κοπέλα μέτριου αναστηματος με πληθωρικό θηλυκό κανονικό κορμι
Αχιλλέως γωνια παολα,σχετικα ψηλη μελαχρινή ουκρανεζα με νταρντανε σφριγηλο κορμι και χαρακτηριστικά λεπτά κοντά χείλη
Έχει δουλέψει ξανά σ αυτή την αλυσιδα
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες.

Θελω να μοιραστω μια εμπειρια που ειχα, κι επειδη δεν υπαρχει το αναλογο θρεντ, θα την μεταφερω εδω μιας κ ειναι παραπλησιο.
Λοιπον μετα απο τσαρκα που εκανα, κατεβαινοντας την Αχαρνων προς Αθηνα, στριβω στο τελευταιο φαναρι πριν την πλατεια βαθης, δεξια κ στο υψος του παλαι ποτε amnezia, πολλοι γνωριζουν, βλεπω στο δεξι μου χερι ενα μελαχροινο πιπινι σκετη "κολαση".

Με τρελο σωματακι κ πολυ καβλιαρικο στυλακι, λεω δεν μπορει κατι παιζει εδω. Σταματαω αμεσως δεξια με το αυτοκινητο κ βλεπω απο τον καθρεπτη προς τα που παει. Εχει ενα ψιλικατζιδικο εκει, οπου μπαινει μεσα για λιγο κ βγαινει πηγαινοντας σε ενα ξενοδοχειο απεναντι. Το ξενοδοχειο λεγεται Δωδωνη. Λοιπον λεω τι εχω να χασω κ παω κι εγω μεσα οπου συναντω ενα νεαρο στην ρεσεψιον αλλοδαπο κ σκουροχρωμο. Τον ρωταω για την κοπελα κ μου λεει οτι μενει εδω. Λεω εχετε κοριτσια που "δουλευουν" κ μου απανταει οχι. Αν θες ερχεσαι με καποια απεξω...

κεινη την ωρα ερχεται ενας μπαρμπαςκ κατεβαινει ενα αλλο πιπινι, εμφανισιμο κι αυτο αλλα οχι σαν την αλλη. Τον παιρνει κ πανε πανω.

Τελος παντων ξενερωνω που δεν την βρηκα κ φευγω. Την αλλη μερα λοιπον μου ειχε καρφωθει στο μυαλο να την βρω ξανα, φευγω λοιπον μεσημερακι κ παω ξανα στο ξενοδοχειο. Μπαινω μεσα κ βλεπω μια θειτσα στην ρεσεψιον, δεν της δινω σημασια κ περναω προς τα πανω οπου εχει ενα σαλονακι ανεβαινοντας μερικα σκαλια, κ εκει συμβαινει το "μοιραιο". Βλεπω το μωρο κ παθαινω πλακα, τρεχει ξοπισω η θειτσα κ με ρωταει τι θελετε κυριε; της απαντω την κοπελα φυσικα... η μελαγχροινη χαμογελασε κ μου λεει στα αγγλικα αν γνωριζομαστε. Της απαντω ευθεως πως οχι αλλα τωρα θα γνωριστουμε...

Της λεω παμε δωματιο; κ μου λεει οκ, δωσε 10 ευρω στην ρεσεψιον κ παμε. Δεν ειχα καταλαβει ακομα αν καταλαβε τι εννοουσα, η απλα θα με συνοδευε απλα ως το δωματιο. Δεν ηξερα καταρχην αν δουλευε εκει η απλα εμενε.

Ευτυχως μπηκε μεσα μαζι μου κ μου ειπε πως ειναι 50 ευρω για μιση ωρα. Της λεω μονο μιση ωρα γιατι οχι μια; κ μου λεει οκ θα δουμε. Μπαινω για μπανακι ενω την παρακολουθω να γδυνεται κ εχω παθει πλακα απο την ολη φαση. Το κορμι της πολυ καλο με πολυ ωραιο καραστητο στηθος κ κοιταγε ταβανι. Κορμι ωραιο αδυνατο εφηβικο με λευκο δερμα, καταμαυρα μαλλια κ πολυ ομορφο προσωπο.

Η συννενοηση λιγο δυσκολη κ μονο στα αγγλικα. Τωρα επι τω εργω, πολυ amateur φαση, δεν εχει εμπειρια κ φαινεται, στην αρχη ζοριζοταν λιγο κ δυσκολευτηκαμε να βρουμε ρυθμο, αλλα μετα που ζεσταθηκε λιγο ηταν καπως καλυτερα. Δεκτικη σε φιλια κ χουφτωματα, πολυ γλυκεια κ ηρεμη, καπως ετσι ηρθε το τελος σε απολυτα gfe ρυθμους.

Πηρε το δωρακι της, ζητησα τηλεφωνο αλλα δεν εδωσε, δηλωσε φοιτητρια που δουλευει που κ που για τα εξοδα της κ τα σχετικα. Παντως δεν ειναι σε καμια περιπτωση επαγγελματιας, δεν κανει με τιποτα για απαιτητικους παιχτες, αλκα η ολη φαση μου αρεσε ετσι οπως εξελιχτηκε, κατι διαφορετικο...
κ μην ξεχασω, το ονομα της Ιουλια.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Κωνσταντινουπόλεως 166
Ισόγειο δυο κοπέλες,η γλυκιά μινιόν μελαγχροινη μονικα απο Κωνσταντινουπόλεως 128,φωκαιας,δίδυμου,αλκιβιαδου και φυλής με όμορφο κορμί και η μαρια,ξανθια παχουλη και ευσωμη στο στυλ της ναταλι-τσιαντακης
Υπόγειο ευα η skinny ουκρανεζα από ευνειδων 5
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
κανενα καλο ακαποτο τσιμπουκι - χύσιμο στο μεταξι?
Μαρίνα στο Ιάσονος 1α,Άντζελα στο Κολωνού 48 κατ'επιλογή αν είσαι καθαρός,Λυδία στο Κολωνού 27 όροφος,(για τη Φωτεινή δεν ξέρω,θα δοκιμαστεί σύντομα),και αναμένεται να επιστρέψει η Ζακλίν στο Λεωνίδου 28 όροφος.
 

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Επειδη θα παω φυλης αυριο απογευμα με καυλωμενο φιλαρακι απο επαρχια κι επειδη δεν υπαρχουν φραγκα για πεταμα για πειτε ρε παιδες.Ποιο ξεκωλι κανει το καλυτερο γαμησι?Δεν μας νοιαζει ομορφια.Να γαμιεται και να γουσταρει να της βαζεις χερια ποδια τα παντα ολα.Να τιμαει το εικοσαρι δηλαδη.Για πειτε...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ιωαννίνων 3 ισόγειο δυο κοπέλες
Η Βικτώρια,μελαγχροινη κοπέλα μέτριου αναστήματος με κορμί με πιασίματακια και η ελενα,καστανή κοντοπουτανη κοπέλα με κανονικό σχετικά λεπτό κορμι αλλά δυνατή κωλαρα
Η ελενα κάνει και πρωκτικό με 40 ευρώ αν θυμάμαι καλά
Ιωαννίνων 5 δυο κοπέλες επίσης
Η ψηλή καστανή μοντελε γυναικάρα Λάρισα και η κοντοπουτανη mlf καρλα απο Ρεμούνδου 21 επίσης
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Βέργας
2 η ξανθιά αρκετά ενδιαφέρουσα σαντρα με όμορφο θηλυκό κορμί
3 δεξιά η ψηλή μελαγχροινη Ιουλία με κανονικό κορμί
3 όροφος λολα,η ψηλή μελαγχροινη ουκρανεζα παντα με το μαύρο baby doll

Λιοσίων 73 ντελια,η μελαγχροινη κοπελα με το θηλυκό κορμί απο φυλή 109 όροφος και 136 επισης αλλά και 84 όροφος
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056

Αυτό λέγεται καταδρομική έφοδος μύστη μου !!!  :grin: :grin: :grin:
Respect από μένα  :sunglasses:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Επειδη θα παω φυλης αυριο απογευμα με καυλωμενο φιλαρακι απο επαρχια κι επειδη δεν υπαρχουν φραγκα για πεταμα για πειτε ρε παιδες.Ποιο ξεκωλι κανει το καλυτερο γαμησι?Δεν μας νοιαζει ομορφια.Να γαμιεται και να γουσταρει να της βαζεις χερια ποδια τα παντα ολα.Να τιμαει το εικοσαρι δηλαδη.Για πειτε...

Μονο Πωλινα απο Καλυμνου φιλε. Μετα το χαος σε συμμετοχη.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
525
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
6
Καλησπέρα άρχοντες. Ψάχνω κοπέλα για girlfriend καταστάσεις (γλωσσοφιλα κτλ) απογευματινή βαρδια στη Φυλής (και φωκαιας, διδυμου, αλκιβιαδου κτλ). Καμία καλή πρόταση; Ευχαριστώ
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες.

Θελω να μοιραστω μια εμπειρια που ειχα, κι επειδη δεν υπαρχει το αναλογο θρεντ, θα την μεταφερω εδω μιας κ ειναι παραπλησιο.
Λοιπον μετα απο τσαρκα που εκανα, κατεβαινοντας την Αχαρνων προς Αθηνα, στριβω στο τελευταιο φαναρι πριν την πλατεια βαθης, δεξια κ στο υψος του παλαι ποτε amnezia, πολλοι γνωριζουν, βλεπω στο δεξι μου χερι ενα μελαχροινο πιπινι σκετη "κολαση".

Με τρελο σωματακι κ πολυ καβλιαρικο στυλακι, λεω δεν μπορει κατι παιζει εδω. Σταματαω αμεσως δεξια με το αυτοκινητο κ βλεπω απο τον καθρεπτη προς τα που παει. Εχει ενα ψιλικατζιδικο εκει, οπου μπαινει μεσα για λιγο κ βγαινει πηγαινοντας σε ενα ξενοδοχειο απεναντι. Το ξενοδοχειο λεγεται Δωδωνη. Λοιπον λεω τι εχω να χασω κ παω κι εγω μεσα οπου συναντω ενα νεαρο στην ρεσεψιον αλλοδαπο κ σκουροχρωμο. Τον ρωταω για την κοπελα κ μου λεει οτι μενει εδω. Λεω εχετε κοριτσια που "δουλευουν" κ μου απανταει οχι. Αν θες ερχεσαι με καποια απεξω...

κεινη την ωρα ερχεται ενας μπαρμπαςκ κατεβαινει ενα αλλο πιπινι, εμφανισιμο κι αυτο αλλα οχι σαν την αλλη. Τον παιρνει κ πανε πανω.

Τελος παντων ξενερωνω που δεν την βρηκα κ φευγω. Την αλλη μερα λοιπον μου ειχε καρφωθει στο μυαλο να την βρω ξανα, φευγω λοιπον μεσημερακι κ παω ξανα στο ξενοδοχειο. Μπαινω μεσα κ βλεπω μια θειτσα στην ρεσεψιον, δεν της δινω σημασια κ περναω προς τα πανω οπου εχει ενα σαλονακι ανεβαινοντας μερικα σκαλια, κ εκει συμβαινει το "μοιραιο". Βλεπω το μωρο κ παθαινω πλακα, τρεχει ξοπισω η θειτσα κ με ρωταει τι θελετε κυριε; της απαντω την κοπελα φυσικα... η μελαγχροινη χαμογελασε κ μου λεει στα αγγλικα αν γνωριζομαστε. Της απαντω ευθεως πως οχι αλλα τωρα θα γνωριστουμε...

Της λεω παμε δωματιο; κ μου λεει οκ, δωσε 10 ευρω στην ρεσεψιον κ παμε. Δεν ειχα καταλαβει ακομα αν καταλαβε τι εννοουσα, η απλα θα με συνοδευε απλα ως το δωματιο. Δεν ηξερα καταρχην αν δουλευε εκει η απλα εμενε.

Ευτυχως μπηκε μεσα μαζι μου κ μου ειπε πως ειναι 50 ευρω για μιση ωρα. Της λεω μονο μιση ωρα γιατι οχι μια; κ μου λεει οκ θα δουμε. Μπαινω για μπανακι ενω την παρακολουθω να γδυνεται κ εχω παθει πλακα απο την ολη φαση. Το κορμι της πολυ καλο με πολυ ωραιο καραστητο στηθος κ κοιταγε ταβανι. Κορμι ωραιο αδυνατο εφηβικο με λευκο δερμα, καταμαυρα μαλλια κ πολυ ομορφο προσωπο.

Η συννενοηση λιγο δυσκολη κ μονο στα αγγλικα. Τωρα επι τω εργω, πολυ amateur φαση, δεν εχει εμπειρια κ φαινεται, στην αρχη ζοριζοταν λιγο κ δυσκολευτηκαμε να βρουμε ρυθμο, αλλα μετα που ζεσταθηκε λιγο ηταν καπως καλυτερα. Δεκτικη σε φιλια κ χουφτωματα, πολυ γλυκεια κ ηρεμη, καπως ετσι ηρθε το τελος σε απολυτα gfe ρυθμους.

Πηρε το δωρακι της, ζητησα τηλεφωνο αλλα δεν εδωσε, δηλωσε φοιτητρια που δουλευει που κ που για τα εξοδα της κ τα σχετικα. Παντως δεν ειναι σε καμια περιπτωση επαγγελματιας, δεν κανει με τιποτα για απαιτητικους παιχτες, αλκα η ολη φαση μου αρεσε ετσι οπως εξελιχτηκε, κατι διαφορετικο...
κ μην ξεχασω, το ονομα της Ιουλια.



Εύγε φίλε... Γνήσιος κασκαντέρ...!!!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Καλησπέρα άρχοντες. Ψάχνω κοπέλα για girlfriend καταστάσεις (γλωσσοφιλα κτλ) απογευματινή βαρδια στη Φυλής (και φωκαιας, διδυμου, αλκιβιαδου κτλ). Καμία καλή πρόταση; Ευχαριστώ

Τύπε αυτό που ζητάς δεν υπάρχει σε μπουρδέλο. 'Η της βγαίνει κάποιας με συγκεκριμένο πελάτη ή όχι.  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom