Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (22 μέλη και 232 επισκέπτες)

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
350
Like
873
Πόντοι
81
Καλημέρα παλικάρια... Μια ερώτηση.. Υπάρχει κάποιο site που ένα έχει όλα τα μπουρδελα της Αθήνας με τις ώρες τα κορίτσια και με φοτο τους?? Για στούντιο ξέρω υπάρχει
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Καλημέρα παλικάρια... Μια ερώτηση.. Υπάρχει κάποιο site που ένα έχει όλα τα μπουρδελα της Αθήνας με τις ώρες τα κορίτσια και με φοτο τους?? Για στούντιο ξέρω υπάρχει

ναι και φυσικα και υπαρχει!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
[size=11pt]Ποιοί δεν περνούν ποτέ?

Κάποιες γλώσσες λένε π.χ. για το Σωτήρωφ ότι δεν περνάει ποτέ...

Είναι αλήθεια?  :dunno:[/size]

κοίτα πιτσιρικο πρώτον επειδή ο sotirof είναι γνωστός μου και δεύτερον και κυριότερο επειδή δεν γράφει πια εδώ και είναι ανφερ να τον αναφέρεις,  φήμες να μην μεταφέρεις,επίσης το ποστ που έκανα πήγαινε για άλλους και πιο συγκεκριμένα για ένα γνωστό δίδυμο...



[size=11pt]Το πιτσιρικάς πώς προέκυψε? Ξέρεις την ηλικία μου, ενώ δεν έχουμε γνωριστεί από κοντά?  :helpplea:

Πρώτον, με τον Σωτήρωφ είμαστε γνωστοί. Τα ίδια που γράφω εδώ θα τα πω και μπροστά του με την πρώτη ευκαιρία.

Δεύτερον, φήμες θα μεταφέρω ανοικτά, εφόσον θέλω να είμαι ειλικρινής και ευθύς απένταντι στην μπουρδελοκοινότητα.  :rockon:

Τρίτον, τα μισόλογα για ''ένα γνωστό δίδυμο'' δεν ωφελούν κανένα.

Τα σέβη μου  :hi:
[/size]


χααχαχαχα ο "πιτσιρικας" απλα ειπε το αυτονοητο

παντως οτι υπαρχει πολυ κοσμος που απλα βολταρει και περναει μια στο τοσο αυτο ναι οντως ισχυει ...

κατι το οποιο το εχουμε κανει και πολλοι απο εμας ... αλλωστε δεν υπαρχει η δυνατοτητα καθε μερα χαλαμε λεφτα σε αυτα ...

και επιπλεον πρεπει να αναζητησουμε παντα και καποια νεα υπαρξη ή να βολταρουμε απλα ...

ολα μεσα στην διαδικασια ειναι αυτα ...

τωρα βεβαια υπαρχει και κοσμος καποιας μεγαλυτερης ηλικιας συνηθως που οι αναγκες τους για σεξ δεν ειναι καθημερινες και αρεσκονται στο να βολταρουν και αμπελοφιλοσοφουν ... κατακριτεο δεν ειναι ... αλλα ομως υπαρχουν και μερικοι ακομη που οντως δεν περναν σχεδον ποτε χαχαχαχααα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Μύστη φανούρη δώσε μας και τις λεπτομέρειες από την κατάθεσή σου στο Φ40 που λες ότι  :knockinb: :zfuck: την ιδιοκτήτρια βάνα  :rockon: :rockon: :hi:.Έχουμε ανάγκη και μια κριτική αν μπορείς να μας περιγράψεις την καλτίλα της φάσης  :wanker: :wanker:

Μιστερ Μαλακα 2015 ελλαδος και πασης ευρωπης ! τιμη μας που ποσταρετε ακομη!
ωστε να μας διασκεδαζετε με την μαλακια που σας δερνει!

μπορειτε να λετε οτι θελετε , ειστε εστεμμενος Μιστερ Μαλακας 2015 μεσα απο διαφανη και αξιοκρατιτκη ψηφοφορια ! να συνεχισετε να ειστε το ιδιο διασκεδαστικος μιας και κατεχετε και τον Τιτλο !!!

αυτα για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι ! του πως ειναι ενας Μαλακας και οτι παντα σε μια κοινωνια παντα θα υπαρχουν αναμεσα μας !


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.337
Πόντοι
45.465
[size=11pt]Το πιτσιρικάς πώς προέκυψε? Ξέρεις την ηλικία μου, ενώ δεν έχουμε γνωριστεί από κοντά?  :helpplea:

Πρώτον, με τον Σωτήρωφ είμαστε γνωστοί. Τα ίδια που γράφω εδώ θα τα πω και μπροστά του με την πρώτη ευκαιρία.

Δεύτερον, φήμες θα μεταφέρω ανοικτά, εφόσον θέλω να είμαι ειλικρινής και ευθύς απένταντι στην μπουρδελοκοινότητα.  :rockon:

Τρίτον, τα μισόλογα για ''ένα γνωστό δίδυμο'' δεν ωφελούν κανένα.

Τα σέβη μου  :hi:
[/size]
μικρε τότε γράψε όλα όσα σου έχουν μεταφέρει και όχι τα μισά, αυτά, καλές βόλτες
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
χθεσινοβραδινη επισκεψη στο ιασωνοσ 30...με την μαυρουλα τζουλια....ολα καλα
 

ANAMA

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2014
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινοβραδινη επισκεψη στο ιασωνοσ 30...με την μαυρουλα τζουλια....ολα καλα
...παιχταρά είσαι κορυφαίος!!...μιλάμε για γαμάτη ενημέρωση!...πάντα τέτοια!!...xexexe!!...
...Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές!!...

...και για την....αναφορά!!...όλα καλά λέμε!!!...xexexe!!...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.337
Πόντοι
45.465
τωρα live λιγο πριν φυγω για το Καραϊσκάκης.

Μεγαλου Αλεξανδρου 22β Βικτορια απο Περγαμου 27 ξανθο γκιλφ χοντρο με πεσμενα 2.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο, κωλο και αυταρχικο στα 10 ευρω.

Μεγαλου Αλεξανδρου 22α το κλασσικο διδυμο Φωτεινη "Γκμοχ" καστανη μιλφ παχουλη με 2.5αρια βυζια, με ακα και Λιζα πρωην Φωτεινη από Αχαρνων 85 καστανοξανθη ψηλη μιλφογκιλφ με κοιλιτσα 3αρια βυζια, με ακα τελειωτικο, στα 10 ευρω.

Μεγαλου Αλεξανδρου 15 Βικυ καστανη με μαλλι μεχρι τους ωμους παχουλη με 2.5αρια με ακα στα 10 ευρω και Ντιαννα "Rod Stewart" ξανθια γκιλφ λεπτη με 2αρι βυζί, με ακα τελειωτικο στα 10 ευρω.

Κολωνου 53 Χριστινα μελαχρινη ψηλη κανονικο σωμα 2αρθ βυζι, απλο προγραμμα στα 10 ευρω και Παολα καστανοξανθη χοντρη με 2αρια βυζια, με ακα τελειωτικο στα 10 ευρω.

Κολωνου 48 Αντζελα καστανη χοντρή με καρε μαλλιά μέχρι τους ωμους κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο (δεν ανακοινωνεται) στα 10 ευρω.

Κολωνου 47 κατω Μιραντα η "τραγουδηστρια" ξανθια βραζιλιανα χοντρη μιλφ με 2αρι βυζί, με ακα τελειωτικο στα 10 ευρω.

Κολωνου 47 οροφος Ναταλι ξανθια θλιμενη μιλφ κανονικο σωμα ωραια ποδια 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σώμα (δεν ανακοινωνετε) στα 10 ευρω, τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη.

Κολωνου 32α Έλενα μελαχρινη αδιαφορη λεπτη κοπελα με 1.5-2αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Κολωνου 27γ μελαχρινη κοπέλα που ποτε δεν θυμάμαι το ονομα της κοντη κανονικο σωμα ωραιο κωλο μικρο βυζι, με κωλο στα 10 ευρω.

Κολωνου 23β Ναταλια ξανθια γκιλφ με πιασιματακια 2.5αρι πεσμενο βυζι, με ακα τελειωτικο στα 10 ευρω.

Κολωνου 15α Παολα που ο μαλακας ο τσατσος την παρουσιασε σαν Μαρια, ξανθια νταρντανα με 1.5-2 αρι βυζι, απλο προγραμμα στα 10 ευρω.

Κολωνου 15β Αντζελα ξανθια μαλλι μεχρι τους ωμους το κοντο λεπτο ζυμαράκι με το υπεροχο κωλαρακι μικρο βυζι, απλο προγραμμα στα 10ευρω και Αννα στο δωματιο.

Ιασωνος 19α Τζεσικα ξανθια χοντρη με 2.5αρια πεσμενα βυζια ελιά στα χειλη και τατου που απλώνεται σε όλη την πλατη, απλο προγραμμα στα 10 ευρω.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Επισης να πω οτι στο μπουρδελο που δουλευει η Σονια η μελαχροινη απεναντι απο το 65β στον οροφο ηταν μια τετραδα συναγωνιστων που μιλουσαν με πολυ παθος για τα κοριτσια και τις τσαρκες...κατα τις 23:15....
[size=11pt]Τύπε, ρίχνεις άδεια για να πιάσεις γεμάτα  :cool2:[/size]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπα υπηρχε οντως η ζωηρη τετραδα και διαβαζει το σαιτ...
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
[size=11pt]Τύπε, ρίχνεις άδεια για να πιάσεις γεμάτα  :cool2:[/size]
μπαα στη προκειμενη περιπτωση οχι...δεν ειχα και καθολου χρονο για συζητηση αλλα πιστευω ευκολα θα μπορουσα να μαθω ποιοι user ηταν κρινονταε απο τη συζητηση τους.αλλα δεν ταιριαζε η στιγμη
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
μπαα στη προκειμενη περιπτωση οχι...δεν ειχα και καθολου χρονο για συζητηση αλλα πιστευω ευκολα θα μπορουσα να μαθω ποιοι user ηταν κρινονταε απο τη συζητηση τους.αλλα δεν ταιριαζε η στιγμη
[size=11pt]Τύπε, μήπως ένας εξ αυτών έσπρωξε το μεγάλο στακτοδοχείο προς το μέρος σου πριν βγει η Σόνια για σαλονάρισμα?  :)[/size]
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
[size=11pt]Τύπε, μήπως ένας εξ αυτών έσπρωξε το μεγάλο στακτοδοχείο προς το μέρος σου πριν βγει η Σόνια για σαλονάρισμα?  :)[/size]
αυτος με το κομπολοι νομιζω.αλλα δεν καταλαβα καλα αν ησασταν 4 η 5 γιατι ο ενας καθοταν χωρια απο σας
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Συναντήσεις  με αξοσημείωτους ανθρώπους  - Meetings with remarkable men !  ;) :)
>>
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
αυτος με το κομπολοι νομιζω.αλλα δεν καταλαβα καλα αν ησασταν 4 η 5 γιατι ο ενας καθοταν χωρια απο σας
[size=11pt]Μόνο τέσσερα μέλη της ομάδας καταδρομών είμαστε εκείνη την ώρα .

Άλλη φορά να μας χαιρετήσεις...

:hi:[/size]
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
[size=11pt]Μόνο τέσσερα μέλη της ομάδας καταδρομών είμαστε εκείνη την ώρα .

Άλλη φορά να μας χαιρετήσεις...

:hi:[/size]
ναι φιλος φυσικα. :hi:αν θες πες μου ποια μελη ειχατε κατεβει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom