Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (16 μέλη και 180 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
Και  εγω θυμαμαι  οτι ξεκινησε Φυλης περιπου οταν  ξεκινησε  .. και το σάιτ :cheesy:  Και  στο στουντιο  της Λέμπεση  8 λέει .. Ακου  τωρα .. το Λεμπεση.. Μετά αυτο  έγινε θέατρο  νομιζω .. (ή μπαρ )?  :rolleyes:  Έπαιζαν καποιο  έργο του Γκέοργκ Μπύχνερ   (3 ειναι ολα κι ολα ..) :cheesy:
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι αν κάποιος της πει τα παρακάτω,θα τα αρνηθεί κατηγορηματικά  :grin:

:boff: :crazy:

Παιδιά η κοπέλα ήταν στην Αμαλιάδα τον καιρό που έλειπε με το όνομα Ρομίνα(είχα ανοίξει και ανάλογο θρεντ στο επαρχία) και Ρενάτα αργότερα και σήμερα που πήγα Φυλής την πέτυχα και την ξαναπήρα.
Καμία σχέση με τις υπηρεσίες που πρόσφερε στην Αμαλιάδα.
Εδώ είναι ψόφια.
Στην Αμαλιάδα ήταν τούρμπο!!!
Είχαν χορτάσει πούτσα όλοι οι Αμαλιαδίτες,όλοι οι γύρω χωριάτες και όλοι οι γύφτοι(έχει πολλούς γύφτους η περιοχή).
Μιλάμε για ουρές στο μπουρδέλο για πάρτη της!!!
Κάτω καθότανε τους φίλαγε στο στόμα με γλώσσα,χωρίς καπότα μερικούς μέχρι και πρωκτικό έκανε σε κάποιους με 25 ευρώ.

Χωρις τα καλοκαιρια μεσα;   :orchestra:
Απο το 2007 που ξεκινησε στο Φυλης 65 εχουν ηδη περασει 9 χρονια!
Μεχρι και στην Αμαλιαδα εχει φτασει η χαρη της οπου και εκανε...και τι δεν έκανε!

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Και  εγω θυμαμαι  οτι ξεκινησε Φυλης περιπου οταν  ξεκινησε  .. και το σάιτ :cheesy:  Και  στο στουντιο  της Λέμπεση  8 λέει .. Ακου  τωρα .. το Λεμπεση.. Μετά αυτο  έγινε θέατρο  νομιζω .. (ή μπαρ )?  :rolleyes:  Έπαιζαν καποιο  έργο του Γκέοργκ Μπύχνερ  (3 ειναι ολα κι ολα ..) :cheesy:
Στη Λεμπέση είχα κάνει το πρώτο ελεύθερο στοματικό της καριέρας μου. Ήταν η Μαρίνα που τώρα είναι στο Βριλησσού 46
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
ρε παιδια για ντιανα φυλης 65 ξερουμε τιποτα την εχει πετυχει κανεις τελευταια?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Πρωινή 12,00-12,45 Μεταξουργείο

Κολωνού 30 1ος η Αντράννα με την Ελένη
Κολωνού 30 2ος η Ντιάνα πιτσιρίκα ψηλή μελαχρινή με μία επίσης μελαχρινή πιο κοντή, με αρκετή κοιλίτσα και στήθη 3αρια (δεν ήταν η Λώρη - έτρεφα ελπίδες)
Κολωνού 27 ισόγειο ο Μπέλλα με τα αυθάδη στήθη ακάλυπτα
Κολωνού 27 πάνω η Λώρη (πρώην Τσέχα) χωρίς αποκαλυμένα τα υπέροχα στήθη της
Ιάσονος 10 κάτω η μελαχρινή μιλφ με το όνομα Άννα
Ιάσονος 10 πάνω η γλυκιά Αλεξάνδρα καλό θα ήταν να χάσει λίγα κιλά
Ιάσονος 19 κάτω η Ντιάνα η μελαχρινή
Ιάσονος 19 πάνω η Τζένη σκληρό τραχύ πρόσωπο, μικρό στήθος και γεμάτο κώλο (με αρκετή κυτταρίτιδα)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Παιδιά συγνώμη για το OFF TOPIC αλλά νιώθω την υποχρέωση να
μοιραστώ αυτό το βιντεάκι με όσους περισσότερους μπουρδελιάριδες
γίνεται.  :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.739
Κριτικές
61
Like
40.330
Πόντοι
22.785
Πρωινή 12,00-12,45 Μεταξουργείο

Κολωνού 30 1ος η Αντράννα με την Ελένη
Κολωνού 30 2ος η Ντιάνα πιτσιρίκα ψηλή μελαχρινή με μία επίσης μελαχρινή πιο κοντή, με αρκετή κοιλίτσα και στήθη 3αρια (δεν ήταν η Λώρη - έτρεφα ελπίδες)
Κολωνού 27 ισόγειο ο Μπέλλα με τα αυθάδη στήθη ακάλυπτα
Κολωνού 27 πάνω η Λώρη (πρώην Τσέχα) χωρίς αποκαλυμένα τα υπέροχα στήθη της
Ιάσονος 10 κάτω η μελαχρινή μιλφ με το όνομα Άννα
Ιάσονος 10 πάνω η γλυκιά Αλεξάνδρα καλό θα ήταν να χάσει λίγα κιλά
Ιάσονος 19 κάτω η Ντιάνα η μελαχρινή
Ιάσονος 19 πάνω η Τζένη σκληρό τραχύ πρόσωπο, μικρό στήθος και γεμάτο κώλο (με αρκετή κυτταρίτιδα)
.......Κολωνού 27 πάνω η Λώρη (πρώην Τσέχα) χωρίς αποκαλυμένα τα υπέροχα στήθη της

..... Δύναμη ή κορασσσσσσίς  :hi:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Πρωινή 12,00-12,45 Μεταξουργείο

Κολωνού 30 1ος η Αντράννα με την Ελένη
Κολωνού 30 2ος η Ντιάνα πιτσιρίκα ψηλή μελαχρινή με μία επίσης μελαχρινή πιο κοντή, με αρκετή κοιλίτσα και στήθη 3αρια (δεν ήταν η Λώρη - έτρεφα ελπίδες)
Κολωνού 27 ισόγειο ο Μπέλλα με τα αυθάδη στήθη ακάλυπτα
Κολωνού 27 πάνω η Λώρη (πρώην Τσέχα) χωρίς αποκαλυμένα τα υπέροχα στήθη της
Ιάσονος 10 κάτω η μελαχρινή μιλφ με το όνομα Άννα
Ιάσονος 10 πάνω η γλυκιά Αλεξάνδρα καλό θα ήταν να χάσει λίγα κιλά
Ιάσονος 19 κάτω η Ντιάνα η μελαχρινή
Ιάσονος 19 πάνω η Τζένη σκληρό τραχύ πρόσωπο, μικρό στήθος και γεμάτο κώλο (με αρκετή κυτταρίτιδα)

Ωραίος ο free  :cool2:
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
μια τζουλια που ελεγε οτι ειναι τουρκαλα την θυμαστε εχει κανεις καμια ενημερωση γι αυτην?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Μεταμεσονυχτιος περιπατος στο Μεταξι

Με αρκετουτσικο κοσμο αλλα χωρις τιποτα απροοπτα στον δρομο :jerking:
Δυο Κατερινες γαμησα :o
Η πρωτη ηταν στο Λεω28  που ειχα σταμπαρει σε προηγουμενη τσαρκα.Ψυλη μαυρομαλουσα με ωραιο κορμι και κωλο με μικρα βυζια και 69 στο προγραμα. Επιπλο ικεα απο τα λιγα...ουτε καν συναρμολογιμενο  :vomit: :vomit:

Στο Κολωνου47 το κατω η ανακοινωση πρωκτικου με εκανε να περιμενω στο σαλονι μονο και μονο για να δω μια γιαγιουλα να βγενει απο το δωματιο, δεν τρην ειχα αναγκη οποτε πουλεψα γρηγοραγρηγορα :badair: :badair: :badair:

Στον οροφο ηταν μια μιλφ, η αλλη Κατερινα που σας ελεγα! κανονικο σωμα με μεσαιο βυζι, ξανθια με κωλαρα! Η φατσα της μου θυμισε μια πρωην μου και περασα....
Απο υπηρεσιες λιγο καλητερα τα πραγματα εδω ομως και εδω ειχαμε παρατραγουδα.... Απιστευτη μασχαλιλα :helpplea: :helpplea: :helpplea: (να φανταστω τη γινετε στο μουνι της?) Αφου μου περναει καποτα και αρχιζει την πιπα μου περναει αλλη μια καποτα :o :o :o :orchestra: :orchestra: λεγοντας μου οτι η πγοιοτητα τους ειναι ευτελης και φοβατε για τυχον εγκυμοσυνες μιας και την εχει ξαναπατησει!
Στην αρχη την ειχα ιερα αλλα αρχισα να βλεπω περιεργα οραματα  απο την μασχαλιλα οποτε την εβαλα στα 4 για να τελειωνω και να παρω τον πουλο. Το καυλι μου ειχε μελανιασει απο τις 2 καποτες :helpplea: :helpplea:
Αφου τελειωσα με τα χιλια ζορια με ρωτισε αν μου αρεσε το μουνακι της :think: :think: :think: Πηγα να της τα χωσω για την μασχαλιλα αλλα στο τελος αρκεστηκα στο να της πω οτι τι στον πουτσο να νοιωσω με 2 καποτες :vomit:
Ενα κρεσεντο υποχονδριασης με αναγκασε τρεξω σπητι και να λουσω με μπεταντιν την ριζα του καυλιου μου!


ΡΕ ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ θα σταυρωσω καμια υπηρεσια της προκοπης :think: :2funny:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Οχι οτι ειμαι ακαποτος... αλλα με τη μουτρα θα σκασω στο θρεαντ της κριαμ παι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :orchestra:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μεταμεσονυχτιος περιπατος στο Μεταξι

ΡΕ ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ θα σταυρωσω καμια υπηρεσια της προκοπης :think: :2funny:

Εάν δε κοιτάς τόσο την εμφάνιση

δοκίμασε Σιμόνα Ιάσωνος 19 ισόγειο

images
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Μαύρες ήταν οι καπότες τύπε;
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ενα ξανθο μιλφοστιλιαρο δεν ειναι αυτη?  Αν ναι δεν με χαλαει καθολου!

          :hi:

ξανθοκοκκινομάλλα κάπως  :grin:

δοκίμασε την και θα με θυμηθείς τύπε  :cool2:

:grouphug:

Όσοι άκουσαν τον Παράκμα δεν έχασαν  :sunglasses:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Μετά την πανωλεθρία με το ταυλανδεζάκι στο Βλαχοπούλου έπρεπε να ξεθυμάνω. Επένδυσα λοιπόν στο φιλόξενο στοματάκι της Καίτης στο Πιπίνου 118. Η Γυναίκα ξέρει τα κουμπιά του άντρα. Έγινα φτωχότερος κατά 80 ευρώ σήμερα (60 στην ασιάτισσα και 20 στην Καιτάρα).  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom