Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (4 μέλη και 93 επισκέπτες)

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
καλα στο στουντιο που πηγε με 30αρι περνας στο ανετο,αλλα λογικα χωρις κωλο και ακα
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
19
Like
2.397
Πόντοι
4.577
Ευχαριστω !!!!

επισης η πιο προσφατη ηταν η Ευα την προηγούμενη τρίτη 1/9 και γύρο στις 5-6 μερες πιο πριν απο την Ευα ειχα παει με την αντριαννα στις 26 ή 28 Αυγουστου

ο γιατρος μου εγραψε εξεταση μεσω σπερματος για μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα και αντιβιωση για 12 μερες μεχρι να βγουν και τα αποτελεσματα δοξυκυκλινη η οποια ειναι κυριως για χλαμυδια
επισης πηγα μονος μου στην βιοιατρικη κ εκανα μοριακο ελεγχο για ΣΜΝ ο οποιος ανυχνευει χλαμυδια ουρεοπλασμα συφιλη μυκοπλασσμα τριχομοναδες γονορροια και ερπη τυπου 1,2 με κοστος 45 ευρω καθως ειναι σε προσφορα  και τα αποτελεσματα σε 3 βδομαδες
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο:
Φω17 1ος
Μικαέλα, γοητευτική νεαρά, που προκαλεί προστατευτικά συναισθήματα.
Ραγδαία στύση, άδειασμα παπαριών.
Κατά την αποχώρηση, η Αλβανή βοηθός ήθελε να της δώσω το t-shirt μου, και να μου δώσει εκείνη το δικό της :idiot:
Τι t-shirt φόραγες,μαν? :hi:
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
19
Like
2.397
Πόντοι
4.577
τα συμπτωματα απο τα χλαμυδια εμφανιζονται 1-3 βδομαδες μετα την μολυνση και η βλενορροια απο 2 μερες μεχρι 2 εβδομαδες...οποτε καλο ειναι να τις αποφυγετε για καποιο διαστημα ή τουλαχιστον ακα πιπα με αυτες

επισης κατι που  ξεχασα να αναφερω τα υγρα απο το μουνι της αντριαννας ειχαν μια πολυ ασχημη μυρωδια..δεν ξερω αμα παιζει καποιο ρολο αυτο
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Κορίτσια όπως η Ιονέλα δεν μπορούν ούτε βίζιτες να είναι ( είχε προσπαθήσει κάποτε κ πήγε άπατο), ούτε σε στούντιο ξαφνικά για τον λαό που τις έσκιζε ''τα βάρδουλα'' στο 20αρι..

μόνο σε μπουρδέλο...είναι μια  συνταγή που σίγουρα θα την επαναφέρει μόρτες...  :offtopic:
Καλησπέρα σίγουρα για τον κόσμο που την έχει δοκιμάσει και περάσει είναι παράξενο μην νομίζετε ότι και άλλες κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο ή δούλεψαν σαν call girl δεν ξεκίνησαν από Φωκαίας για παράδειγμα μια Αντρέα που δουλεύει όχι αυτό τον καιρό στους Γερμανούς ή την Daniela.Επειδή σε πολλά στούντιο δούλευαν κοπέλες σχεδόν εφάμιλλες και κατώτερες από την Ιονελλα το λέω γιατί τις έχω δει τις περισσότερες όπως και εσείς τότε δεν μου φαίνεται παράξενο που πήγε σε στούντιο καλή της επιτυχία μέχρι που να επίστρεψει εκεί που ήθελε ή πλειονότητα των συναγωνιστών ας μην αποκλείουμε την διαφορετική προοπτική της.....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
H Andrea δεν άντεξε να βιζιτάρει ούτε μήνα, η Ντάνι είχε άλλη κλάση, μυαλό και κονέ καλύτερα, εκτός του ότι τίμησε κάθε σεντ και ως βιζιτα αλλά και ως εργαζόμενη αρχικά στο Φ86
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
H Andrea δεν άντεξε να βιζιτάρει ούτε μήνα, η Ντάνι είχε άλλη κλάση, μυαλό και κονέ καλύτερα, εκτός του ότι τίμησε κάθε σεντ και ως βιζιτα αλλά και ως εργαζόμενη αρχικά στο Φ86
Για την Ντάνι θα συμφωνησω απολυτα φιλε από τις καλιτερες σαν call girl τα εδινε όλα
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Στην τωρινή απογευματινή στο Μετάξι:

Ιάσωνος 19 κάτω: μια καστανή νεαρή κοπέλα μετρίου προς κοντού αναστήματος, λεπτό σώμα, όμορφο προσωπάκι με λεπτά χείλια και σχετικά σοβαρή έκφραση.

Ιάσωνος 19 πάνω: η Νατάσσα (νεαρή, ξανθιά, λεπτή). Είχα περάσει παλιότερα και ήταν λίγο βιαστική, όχι χάλια πάντως.

Ιάσωνος 20 Β όροφος: Μόνικα, νέα σοδιά (δεν μιλάει Ελληνικά), μελαχρινή, 19 χρονών (κατά δήλωση της τσα2), κοντούλα με λεπτό σώμα αλλά στρογγυλό -όχι στεγνο κώλο- και όμορφο προσωπάκι με ζουμερά χείλια. Μοιάζει λίγο στο πρόσωπο με την Κλαούντια από Κεραμικού 15. Και στο σώμα λίγο, αλλά καλύτερη.

Ιάσωνος 31 ισόγειο: 3 κοπέλες, η πιο όμορφη κατ'εμέ η Ελένη, νορμάλ λεπτό σώμα με μικρό στήθος, κυματιστό σκούρο μαλλί και ωραίο πρόσωπο που προσπαθούσε να χαμογελάσει. Καλούτσικο κωλαράκι με αρχόμενη χαλάρωση. Επίσης μαζί της μια προμιλφ με νορμάλ σώμα και αγορίστικο καστανόξανθο μαλλί και μια ελαφρώς νταρντάνα με 2,5άρι βυζί.

Ιάσωνος 31 στο βάθος, υπόγειο: μια 40-50άρα μαυρομάλλα με πρόστυχη φάτσα και καλό σώμα για την ηλικία της που σαλονάριζε μόνη της και υποσχόταν πολλά αν περάσεις στο δωμάτιο

Ιάσωνος 30Α πάνω: Δύο νεαρές γυμνόστηθες κοπέλες. Μια καστανή με ωραίο νορμάλ λεπτό σώμα με νεανικά 1,5 βυζάκια και μέτρια φάτσα (Άννα νομίζω). Η άλλη λεγόταν Αντζέλικα ή Αντζελίνα, ξανθό πετιτ στεγνό κοντοπούτανο με 1άκια βυζιά με μεγάλες θηλές, ωραίο πρόσωπο. Πέρασα. Μου είπε ότι ήταν από Αλβανία και είχε καλή διάθεση στο δωμάτιο. Μέτρια πίπα και μετρια στησίματα, αλλά πολύ στενό μουνάκι που δεν είχε βάλει και κρέμα. Καλά πέρασα αλλά θα αποφύγω να ξαναπάω καθώς η τσα2 χτύπησε νωρίς (συνέχισε η μικρή με συμβουλή να προσπαθήσω να τελειώσω γιατί "αυτή έξω φωνάζει") και είχε και πολύ ζέστη στο δωμάτιο (υπήρχε αιρ κοντίτιον, αλλά μάλλον χαλασμένο).
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
τα συμπτωματα απο τα χλαμυδια εμφανιζονται 1-3 βδομαδες μετα την μολυνση και η βλενορροια απο 2 μερες μεχρι 2 εβδομαδες...οποτε καλο ειναι να τις αποφυγετε για καποιο διαστημα ή τουλαχιστον ακα πιπα με αυτες για πες τα συμπτωματα

επισης κατι που  ξεχασα να αναφερω τα υγρα απο το μουνι της αντριαννας ειχαν μια πολυ ασχημη μυρωδια..δεν ξερω αμα παιζει καποιο ρολο αυτο
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Περασμα πριν απο λιγο στο φυλης 22 με Εβελινα με την οποια εμεινα πολυ ευχαριστημενος οπως και περιμενα πανω κατω.Μου αρεσε πιο πολυ παλια με το ξανθο μαλλι νομιζω οτι τωρα χανει λιγο.Στα συν τα καινουρια τατουαζ που για μενα ειναι η αρρωστια μου γυναικα μουναρα με πολλα τατουαζ.
Ρε παιδες οφ τοπικ τι γινεται στην πλατεια βικτωριας δλδ θλιβερη κατασταση ευχομαι μια λυση και για τους ανθρωπους αυτους αλλα και για μας που ζουμε σε αυτη την χωρα τι να πω.
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
τα συμπτωματα απο τα χλαμυδια εμφανιζονται 1-3 βδομαδες μετα την μολυνση και η βλενορροια απο 2 μερες μεχρι 2 εβδομαδες...οποτε καλο ειναι να τις αποφυγετε για καποιο διαστημα ή τουλαχιστον ακα πιπα με αυτες

επισης κατι που  ξεχασα να αναφερω τα υγρα απο το μουνι της αντριαννας ειχαν μια πολυ ασχημη μυρωδια..δεν ξερω αμα παιζει καποιο ρολο αυτο
για πες πια ειναι τα συμπτωματα?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στο Μεταξουργείο...

▪Κολωνού 32 ισόγειο:
Η Μίκη...
Το καστανό κοντό πιπινάκι...
Με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και με ωραίο αδύνατο σώμα.
Είναι η γνωστή Μίκη από Ιάσωνος 37 ισόγειο και παλαιότερα Φωκαίας 25α,Φυλής 84 όροφος,Λεωνίδου 28 ισόγειο και Κολωνού 30 ισόγειο.
Φόλα.

Να ρωτήσω φίλε Dude γιατί έχω χάσει πολλά επεισόδια ... Η Μίκη είναι αυτή που ήταν κάποτε στα υπόγεια της Φυλής δεν θυμάμαι νούμερο , 90 τόσο ... κορμάρα , κωλάρα ... φουλ πρόγραμμα .
Δεν νομίζω να είναι αυτή γιατί μόνο φόλα δεν ήταν μέσα , όσες φορές την είχα πάρει ήταν τούρμπο .
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
19
Like
2.397
Πόντοι
4.577
Aυτο ειναι βλενορροια my friend...
και τα χλαμυδια τα ιδια συμπτωματα εχουν...ο γιατρος μου εδωσε αντιβιωση vibramycin (δοξυκυκλινη μονουδρικη) η οποια κανει για χλαμυδια, ουριθριτιδα και γραφει και για γονοροια/βλενορροια μη επιπλεγμενη κσαι για συφιλη για οσους δεν κανει να παρουν πενικιληνη...οποτε πιστευω να ειμαι καλυμενος
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Live:

Κολωνού

32Α
Η Τζέσικα επέστρεψε στο 10αρικο.

47
Πάνω:Η ξανθιά μιλφ Λώρη όλο και αδυνατίζει.
Κάτω:Ζάνα

Ιάσονος

37Β
Κλειστό

31 νέο
Η Ελένη Πετράκη με την μετονομασμένη από Αγάπη σε Άνναμπελ.
Η Αλεξία εκτός για κάνα μήνα.

30Α
Η Άντζελα

10
Κάτω: Η μικρή Αλίνα.
Πάνω: Η Κάτια-Κατερίνα.


Η αδερφές Άννα-Μπιάνκα και κάνουν και παρτούζα.


Αριστερά: Η Ρίτα.
Δεξιά: Καινούρια κοπέλα η Σκάρλετ, μελαχρινή με κανονικό σώμα με πιασιματάκια και ωραία καπούλια. Χαρακτηριστικό μια τεράστια ελιά δεξιά του λαιμού της.


Η μιλφ Σάρα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου

25
Αριστερά: Η Ντόνα με φουλ πρόγραμμα.
Δεξιά: Η Βίκη.

Ακομινάτου


Η Βανέσα. Η νέα κοπέλα από Ιάσονος 10 πάνω.
Μελαχρινή με κανονικό σχεδόν αδύνατο κορμί και μικρό κώλο. Νοστιμούλα.


Η (επιεικώς) αδιάφορη Μαρία.

Δελιγιώργη

39
Η Βαλέρια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
125
Like
6.795
Πόντοι
5.097
τα συμπτωματα απο τα χλαμυδια εμφανιζονται 1-3 βδομαδες μετα την μολυνση και η βλενορροια απο 2 μερες μεχρι 2 εβδομαδες...οποτε καλο ειναι να τις αποφυγετε για καποιο διαστημα ή τουλαχιστον ακα πιπα με αυτες

επισης κατι που  ξεχασα να αναφερω τα υγρα απο το μουνι της αντριαννας ειχαν μια πολυ ασχημη μυρωδια..δεν ξερω αμα παιζει καποιο ρολο αυτο

Σου απάντησαμε στα παράνομα εξτραδάκια πιρφόρε για το τι φταίει στην περίπτωσή σου και τι να κάνεις από εδώ και πέρα  :jerking: :jerking:.Δεν χρειάζεται να μας τα σπας σε όλα τα θρεντ με την μαλακία σου  :rockon: :rockon:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Κορίτσια όπως η Ιονέλα δεν μπορούν ούτε βίζιτες να είναι ( είχε προσπαθήσει κάποτε κ πήγε άπατο), ούτε σε στούντιο ξαφνικά για τον λαό που τις έσκιζε ''τα βάρδουλα'' στο 20αρι..

μόνο σε μπουρδέλο...είναι μια  συνταγή που σίγουρα θα την επαναφέρει μόρτες...  :offtopic:

Ετσι .  ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση σε πουτάνα που της έχω βάλει και τα αρχίδια στην κωλότρυπα στο εικοσάρι να της τα σκάσω διπλά και τριπλά επειδή αποφάσισε να μεγαλοπιαστεί .
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πριν από λίγη ώρα συνοπτικά-κατόπιν εφόδου με εξωθεσμικό συναγωνιστή... :orchestra:

▪Φωκαίας 27 όροφος:
Η Άνυ η πορνοστάρ-γυμνόστηθη με καυλωτικό μαύρο στρινγκάκι!  :wanker:
Δοκιμάστηκε από τον εξωθεσμικό με πολύ καλές εντυπώσεις-σε βαθμό απόλυτου ξεζουμίσματος!!!   :pipa1: :pipa2: :pipa3:

▪Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Χριστίνα η ψηλή μελαχροινή (πλέον) σκουρόδερμη κοπέλα με το σχετικά καλό σώμα!  :erection:
Με ωραία μαύρα εσώρουχα!  :effemine:
Δίχως κώλο στο πρόγραμμα.
Μαζί της η Γκάμπυ,η καστανόξανθη ακεντράριστη με το ωραίο αδύνατο κορμί!  :boobies:

▪Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η Χριστίνα η ξανθιά αδύνατη κοπέλα με το φουλ πρόγραμμα!  :zfuck: :pipa3:
Με πράσινο δικτυωτό εσώρουχο-κορμάκι!  :effemine:

▪Φωκαίας 24:
Η Βιολέτα η μελαχροινή ζουμερή Μολδαβή με το γλυκό πρόσωπο.
Με φουλ πρόγραμμα.
Στον οίκο έμπαινε και η παλαιά γνωστή Ναταλία με τα ωραία πολύ χαρακτηριστικά σκιστά μάτια.

Στα Φωκαίας 25,στο ισόγειο το μελαχροινό πιπινοΛουιζάκι  :cum: και στον όροφο η Νίκη η πηγουνάτη  :kissass2: ενώ πιο ψηλά,το Φωκαίας 19 είναι κλειστό.

▪Φωκαίας 17β:
Η Ειρήνη η γνωστή μελαχροινή πιτσιρίκα με το συμπαθητικό πρόσωπο και το ζουμερούλι σώμα! :erection:

▪Φωκαίας 17α:
Η Μικαέλα η γλυκιά μελαχροινή! :boobies:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.791
Πόντοι
10.686
Ετσι .  ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση σε πουτάνα που της έχω βάλει και τα αρχίδια στην κωλότρυπα στο εικοσάρι να της τα σκάσω διπλά και τριπλά επειδή αποφάσισε να μεγαλοπιαστεί .
Εσύ όχι,αλλά ο κόσμος που αγνοεί τα μπουρδέλα,και κινείται αποκλειστικά και μόνο σε studio για ευνόητους λόγους...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom