Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (29 μέλη και 270 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
τον αρπαζω τους χωριζω ... σωματωδης τυπος ... τον πετω εξω ... τσατσα τα εχασε ... κοπελα λυποθημησε ... εκανα αμαν την συνεφερω ... μετα απο το σοκ ηθελε καμια ωρα συνελθει ... καθησα λιγο απεξω και ερχοντουσαν διαφοροι ... ρωτωντας εδω ειναι η φασαρια ... και εγω σε χρεη πορτιερου πλεον ... τους ελεγα παρακαλω απο εδω περαστε ...

εγω επεμεινα παει νοσοκομειο αλλα μετα απο καμια ωρα συνηλθε πληρως και με κοινη τους αποφαση δεν πηγε ....

υποκλίνομαι απλά  :kneel: :hi:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε metal p την εχω παρει τρεισ φορες πηγαινε κσι δοκιμασε την ειναι καλη περιπτωση το λουιζακι
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε με εμενα το λουιζακι κανει καλα την δουλεια του και δεν ειναι τοσο μη μου απτου σε εμενα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μπατσακια ριχνεισ δηλαδη ?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
οχι φιλε δεν ριχνω μπατσακια απλως εχω στυλ καλη ενφανιση και της λεω διαφορα γλυκολογα ωστε καθε φορα που παω δεν εχω προβλημα της χουφτωνο και τα βυζακια και δεν εχω θεμα με τον  χρονο με καποιες κοπελες εχω καλη χημεια
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
οχι φιλε δεν ριχνω μπατσακια απλως εχω στυλ καλη ενφανιση και της λεω διαφορα γλυκολογα ωστε καθε φορα που παω δεν εχω προβλημα της χουφτωνο και τα βυζακια και δεν εχω θεμα με τον  χρονο με καποιες κοπελες εχω καλη χημεια

ετσι ναι ειναι gfe η μικρη
εγω λεω για οσους  θελουν αλλα με τον τροπο σου δε θα χεις θεμα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε σε αυτη που εχω ριξει μπατσακια ηταν στην καμελια η οποια ηθελε να την γαμησω σκληρα και την αουρορα την εχω γαμησει σκληρα ενω την λουιζα και την σιμονα της γαμαω σε gfe καταστασεις
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε και την ιονελα εχω γαμησει σκληρα αυτη που θελω να γαμησω πολυ ειναι την αννα την πορνοσταρ η οποια μου εχει ξεφυγει και την χριστινα την ελληνοουκρανεζα απλως θα το σκεφτω πως θα φερθω σε αυτεσ τις δυο κοπελες
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
μια ερωτηση...περασα απογευμα στο κολωνου 30α τερμα δεξια με την μιλφ κατερινα..ενταξει καλη εμπειρια...δεν αντιλεγω..αλλα μου εμεινε λιγο η συμπεριφορα της..χασκογελαγε και στο σαλονι αλλα και μεσα στο δωματιο σε 2-3 φασεις..λες και ειχε πιει τιποτα περιεργο..δεν ξερω...σε φαση μου δεν μ αρεσε...τωρα να ρωτας την αλλη να σπας τον παγο πως εισαι και να χασκογελαει λες και της ειπα ανεκδοτο λιγο κουλο..δεν ξερω αν ειναι μαστουρομενη..αλλα μου εμεινε σαν εντυπωση δεν το χα ξανασυναντησει...στις υπηρεσιες της παντως ηταν καλη
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μια ερωτηση...περασα απογευμα στο κολωνου 30α τερμα δεξια με την μιλφ κατερινα..ενταξει καλη εμπειρια...δεν αντιλεγω..αλλα μου εμεινε λιγο η συμπεριφορα της..χασκογελαγε και στο σαλονι αλλα και μεσα στο δωματιο σε 2-3 φασεις..λες και ειχε πιει τιποτα περιεργο..δεν ξερω...σε φαση μου δεν μ αρεσε...τωρα να ρωτας την αλλη να σπας τον παγο πως εισαι και να χασκογελαει λες και της ειπα ανεκδοτο λιγο κουλο..δεν ξερω αν ειναι μαστουρομενη..αλλα μου εμεινε σαν εντυπωση δεν το χα ξανασυναντησει...στις υπηρεσιες της παντως ηταν καλη
Να σου απαντήσω εγώ..να τα μάθεις από 1ο χέρι...
Άκου...
Δεν θα σε πω "βαλτό" να τα γράφεις αυτά...Άλλωστε σαν εμένα και πολλά άλλα μέλη από εδώ μέσα που στην κυριολεξία χτίσαμε το site (με όλο το σεβασμό
 στην ως άνω διαχείρηση....Αντισθένης...Άλεξ και τα λοιπά όπως πολλοί θυμόσαστε)...θα σε πω ΑΣΧΕΤΟ γιατί ούτε καν ξέρεις να θάβεις εκεί που σε βάζουν(αλήθεια...ποια είναι η τιμή που σου δίνουν?συνηθίζεται αυτό να σε πληρώνουν για να κάνεις καλές κριτικές...πφφφ...μπράβο ρε μάγκα...)...θα πω μόνο το εξής...για τους εξής λόγους...
1) .  Ποιός σου είπε ότι "ιδιαιτέρως" εγώ πίνω ουσίες?(Δεν ξέρω τι κάνουν άλλες ούτε μ'ενδιαφέρει) Αν ναι...κακώς σε πληροφορήσανε...επειδή έχω πιστοποιητικά .. πρόσεξε... ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ λέω ότι είμαι άρτια άψογη και υγιής...Αλλιώς ούτε χαρακτηρισμό θα είχα ΟΥΤΕ μαγαζί..
Πάει αυτό...
2) .  Ποιός σου είπε ότι με συνάντησες απόψε και έγιναν όλα αυτά που περιέγραψες...Δεν μπήκες καν στον κόπο να δεις ότι από νωρίς έχω κάνει ένα σωρό από ποστ που δείχνει ότι είμαι αραχτή και light στο σπίτι μου και καβλαντίζω στο internet..(Aν θες απόδειξη το σύστημα ασφάλειας* που έχω στο μαγαζί
                                                                                            έχει καταγράψει τα πάντα για να δούμε αν ήμουνα ή όχι)
                          *Καταγραφικό ασφάλειας κλειστού κυκλώματος τηλεόρασης για την ασφάλεια "ολων μας"(μεγάλη στάνη το Μεταξουργείο με πολλούς
                                                                                                            " λύκους")
Και τρίτον και καλύτερον...

3) . Και ας πούμε ότι γίνεσαι "πιστευτός"  και ότι εγώ όντως ήμουν και με συνάντησες σε αυτή τη κατάσταση...(λέω τώρα)
     Τι τους νοιάζει ρε φιλαράκι τι κάνω και τι ράνω? Όποιος έρχεται εκεί κοιτάζει ν'αφήσει τα χοντρά του..
     Ούτε οικόπεδο αγοράζει ούτε να με παντρευτεί έρχεται....


                                                  ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.....!!!!
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
χτες εννοουσα τωρα σχολασα τωρα προλαβα να απαντησω...ειχα βαρδεια σημερα πεμπτη στο μαγαζι 4 μεσημερι μεχρι 12,....σχολασα και καταφερα να απαντησω...απλο τοσο απλο...οσο το να με πληρωνουνε δεν καταλαβαινω ΚΑΝ γιατι θα πρεπει να πληρωθω απο καπιον για να γραψω την εμπειρια μου μαζι σου.....το μερος που γραφω οτι οι υπηρεσιες σου ειναι καλες το ειδες? ή απλα γραφεις για να γραφεις χωρις κατι ουσιαστικο γιατι απλα θες να γραψεις αυτα που θες να γραψεις..??? huh?

περασα μαζι σου...εγραψα πιο πανω οτι ειχες καλες υπηρεσιες αλλα με παρεξενεψε οτι χασκογελαγες συνεχεια...λες και ησουν μαστουρωμενη φαση..δεν γινεται στο σαλονι να μιλας μονη σου να γελας και στο δωμα να προσπαθησω να σπασω τον παγο να σου κανω ¨"πως εισαι"? και να χασκογελας? προσεξε χασκογελαγες χωρις καν να πεις εστω ενα καλα...

δεν πληρωνομαι απο κανενα να πω αυτα που λεω...ουτε καν ξερω σε τι αναφερεσε....ουτε με ενδιαφερει αν με τα ποστ μου μπουν λιγοτεροι / περισσοτεροι μαζι σου...

μπηκα στο μαγαζι-πληρωσα 10 ευρω πιο πολυ επειδη ειχα διαβασει ενημερωσεις για σενα-πηδηχτηκα μαζι σου και οταν καταφερα ποσταρα εδω περα την εμπειρια μου..

ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ<---
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
χτες εννοουσα τωρα σχολασα τωρα προλαβα να απαντησω...ειχα βαρδεια σημερα πεμπτη στο μαγαζι 4 μεσημερι μεχρι 12,....σχολασα και καταφερα να απαντησω...απλο τοσο απλο...οσο το να με πληρωνουνε δεν καταλαβαινω ΚΑΝ γιατι θα πρεπει να πληρωθω απο καπιον για να γραψω την εμπειρια μου μαζι σου.....το μερος που γραφω οτι οι υπηρεσιες σου ειναι καλες το ειδες? ή απλα γραφεις για να γραφεις χωρις κατι ουσιαστικο γιατι απλα θες να γραψεις αυτα που θες να γραψεις..??? huh?

περασα μαζι σου...εγραψα πιο πανω οτι ειχες καλες υπηρεσιες αλλα με παρεξενεψε οτι χασκογελαγες συνεχεια...λες και ησουν μαστουρωμενη φαση..δεν γινεται στο σαλονι να μιλας μονη σου να γελας και στο δωμα να προσπαθησω να σπασω τον παγο να σου κανω ¨"πως εισαι"? και να χασκογελας? προσεξε χασκογελαγες χωρις καν να πεις εστω ενα καλα...

δεν πληρωνομαι απο κανενα να πω αυτα που λεω...ουτε καν ξερω σε τι αναφερεσε....ουτε με ενδιαφερει αν με τα ποστ μου μπουν λιγοτεροι / περισσοτεροι μαζι σου...

μπηκα στο μαγαζι-πληρωσα 10 ευρω πιο πολυ επειδη ειχα διαβασει ενημερωσεις για σενα-πηδηχτηκα μαζι σου και οταν καταφερα ποσταρα εδω περα την εμπειρια μου..

ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ<---
ΑΣΤΟ...δεν το ΣΩΖΕΙΣ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom