Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 778K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
μαγκες να ρωτησω.Η τζουλια η γερμανιδα που δουλευει τωρα;ειναι ακομα εκει; μου  εχει λειψει η καυλαρα
Στα Τρικαλα ειναι μυστη,στο τσαρδι διπλα απο το μηχανουργειο,στην οδο Καρδιτσης.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Για το ονομα δεν ειμαι σιγουρος...μπορει Πωλινα,μπορει κ Πάολα,κατι τετοιο...τεσπα.
Λογικα ειναι η κοπελα που περιγραφει ο noshit.

Νταρντανα νεαρη,ψηλη,busty σωματοτυπος,2 αρι βυζι,με ωραιες ρωγες,ωραια κωλαρα,μαυρο μαλλι,λευκο δερμα,καλο προσωπο,χαμογελαστη,ευγενικη,με σετ εσωρουχων στο σαλονι

Δωματιο,χωρος κ τσατσα,ολα γνωστα

Πιπα:εμφαση στην βαλανο κ στον κορμο.Αυτο μονο.βεντουζαρει στο κεφαλι,κανει μικρες προσπαθειες για dth,no εξταδακια εκει.
Σεξ:μια σταση ιεραποστολικα,στηνεται τιμια,τον τρωει καλα,αισθηση διεισδυσης καλη,δεν διεκρινα κρεμα,αλλα ουτε κ στενη διεισδυση...αφηνει κ να στραγγιξεις.Ελευθερα πιασηματα σε στηθος,κωλαρα κτλ.

Καλη πρωτη γνωριμια,καλο κ το σοσιαλ που λενε κ στο χωριο μου,μενει κ δευτερη δοκιμη σε τυχαιο χρονο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Πρωινη σημερινη βολτα,ξεκινησα με ηλιο,στο δρομο επιασε ψιλοβροχο ρομαντικο....www.sherv.net/] [/URL]

σημερα πηγαινα ξανα για την σλοβακα Πετρουλα Μιλφ,μιας κ με καυλωνει να γαμαω το στενο της μουνακι,αλλα τελικα το σπιτι εκλεισε οπως ειχα αναφερει σε παλιοτερο ποστ..κριμα...

Δυστηχως το τσαρδι θα κλεισει για κανα μηνα (λογω προβληματος με την ανανεωση της αδειας της εκδιδομενης).Ποτε ακριβως δεν μου ειπαν...


οποτε αλλαγη κατευθυνσης κ πορεια στο σπιτακι προς Λαρισα για μια ακομη καλη καταθεση στην μαυρουλα Γουεντυ...βυζαρες,κωλαρα,σουπερ διαθεση σημερα...μπολικο χαμουρεμα,την καρφωσα με αλλαγες στασεων κ δυνατο χυσιμο/ξελαφρωμα στις βυζαρες της...κριτικη δεν γραφω,τα χουμε ξαναπει πολλακις.
Τριτη θα φυγει κ θα ξαναγυρισει στο τσαρδι μια παλια γνωριμη κ αδυναμια του γλιτσα η Μιρελα...οποτε οποιος ειναι φαν της Μιρελας ας το χει στο νου...

Ο Ρομαντισμος σημερα στο μεγαλειο του με μπολικη βροχη στους καταπρασινους αγρους..μου θυμισε τα εφηβικα μου χρονια στο Μοναχο της Γερμανιας,μεσα 90ς κ αρχες 2000 οταν η Γερμανια ηταν cool κ ηταν ευχαριστη....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Έχω ανάγκη,βουκολικό γκαμίσΗ............. :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

agnomind

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές με ένα που άνοιξε Ελασσόνα τί γίνεται;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πρωινη σημερινη βολτα,ξεκινησα με ηλιο,στο δρομο επιασε ψιλοβροχο ρομαντικο....www.sherv.net/] [/URL]

σημερα πηγαινα ξανα για την σλοβακα Πετρουλα Μιλφ,μιας κ με καυλωνει να γαμαω το στενο της μουνακι,αλλα τελικα το σπιτι εκλεισε οπως ειχα αναφερει σε παλιοτερο ποστ..κριμα...


οποτε αλλαγη κατευθυνσης κ πορεια στο σπιτακι προς Λαρισα για μια ακομη καλη καταθεση στην μαυρουλα Γουεντυ...βυζαρες,κωλαρα,σουπερ διαθεση σημερα...μπολικο χαμουρεμα,την καρφωσα με αλλαγες στασεων κ δυνατο χυσιμο/ξελαφρωμα στις βυζαρες της...κριτικη δεν γραφω,τα χουμε ξαναπει πολλακις.
Τριτη θα φυγει κ θα ξαναγυρισει στο τσαρδι μια παλια γνωριμη κ αδυναμια του γλιτσα η Μιρελα...οποτε οποιος ειναι φαν της Μιρελας ας το χει στο νου...
Απο αναβολη σε αναβολη το παμε

Αυριο η μιρελα καθοσον δεν πηρε την αδεια ακομη

Κλειστα το πυλης και το Χ στουντιο

Πιθανως να ειναι ανοιχτη μονο η γερμανιδα στην Καρδιτσης αν και δεν περασα απλα υποθετω
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Απο αναβολη σε αναβολη το παμε

Αυριο η μιρελα καθοσον δεν πηρε την αδεια ακομη

Κλειστα το πυλης και το Χ στουντιο

Πιθανως να ειναι ανοιχτη μονο η γερμανιδα στην Καρδιτσης αν και δεν περασα απλα υποθετω
Δεν κρατιεσαι για Μιρελα... :zfuck: :zfuck: :grin:
θα της ξεσκισεις το μουνακι  :grin:
Πετρουλα τελικα ηταν καλη περιπτωση απο την 2η επισκεψη κ μετα,πιο διαχυτικη,πιο ανετη στις κινησεις της κ εχει σουπερ στενο μουνακι...ελπιζω σε επανεμφανιση.
Την Γερμανιδα την βαρεθηκαμε μαν...κατανοω οτι σιγουρα θα εχει στανταρτ πελατεια,αλλα το τσαρδι θελει ανανεωση...
 

shawn_kemp

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρετε αν η Γερμανίδα στην Καρδίτσης ονόματι Τζούλια κάνει CIF ή CIM, και αν ναι πόσο πάει?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Ενεκα πρησμενης βαλανου (σαν κορομηλο που πηρε αναβολικα),επισκεψη στην ανοιχτη κ με καινουργια αφιξη Χοτ Βιλλα
Μιλφ Σοφια
καλη καταθεση στα 30,βεβαια στο τελος η κοπελα εδειξε καποια σημαδια κουρασο-ξεπετας,δεν καταλαβε οτι εχει να κανει με εμπειρο χυστη. :grin:
καλη σε γενικες γραμμες, αναλυτικα σε κριτικη αργοτερα..
ειναι διαχυτο κ φανερο πλεον το αισθημα της συντηρησης...τα μαρκετ αναστεναζουν απο κοσμο κ τα μπορδελα αναστεναζουν να δουν κοσμο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ενεκα πρησμενης βαλανου (σαν κορομηλο που πηρε αναβολικα),επισκεψη στην ανοιχτη κ με καινουργια αφιξη Χοτ Βιλλα
Μιλφ Σοφια
καλη καταθεση στα 30,βεβαια στο τελος η κοπελα εδειξε καποια σημαδια κουρασο-ξεπετας,δεν καταλαβε οτι εχει να κανει με εμπειρο χυστη. :grin:
καλη σε γενικες γραμμες, αναλυτικα σε κριτικη αργοτερα..
ειναι διαχυτο κ φανερο πλεον το αισθημα της συντηρησης...τα μαρκετ αναστεναζουν απο κοσμο κ τα μπορδελα αναστεναζουν να δουν κοσμο.
gia pes
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Νεα αφιξη:Μιλφ Σοφια με 2 αρακια βυζια,με ωραιες ρωγουλες,καλο κωλο,ξυρισμενο μουνακι,σπασμενο ελαφρως προσωπο με κοκκινο/καστανο μαλλι πιασμενο,καλο σωμα διχως πατσαδες κ ξυγκια,ευγενικη στο σαλονι,οχι ξινα μουτρα.Θυμιζει την καλοδιατηρημενη γειτονισα της διπλανης πορτας που θελει να γαμηθει καλα :zfuck:

Χωρος,σαλονι,δωματια,τσατσα ολα γνωστα,δεν χρειαζεται να τα ξανα-αναφερω
στα + οτι υπαρχει δυνατοτητα ντους με αφρολουτρο κ ζεστο νερο + πετσετα καθαρη.

πιπα:καλη με εμφαση κυριως στην βαλανο,λιγα περασματα απο κορμο κ μπαλακια....επισης καποια υποτυπωδος φιλακια σε στηθος κ κοιλια.αφηνει μουνοχαδακια,αλλα οχι δακτυλο το λεει ευγενικα.

Σεξ: 3 στασεις,στηνεται τιμια παντου κ τον τρωει καλα,αισθηση διεισδυσης καλουτσικη,δεν διεκρινα κρεμα...αντεχει βαθιες ψωλιες κ μαλιστα ευχαριστηθηκε την πουτσα μου δεοντως :zfuck:
το μονο κακο,αρχισε απο νωρις να κουραζεται κ να ιδρωνει (το δωματιο δεν ειχε κλιματισμο) κ προς το τελος μου ζητησε να τελειωσω μεσα της κανα 2 φορες....την εχυσα,στραγγιξα κ game over που μας λενε κ οι Βρυξελες.:P
θα ξανατιμηθει λογικα.να δουμε κ πως θα πανε τα πραγματα γενικως...αρχιζω κ νοιωθω τυψεις που γαμαω με ολα αυτα που γινονται γυρω μας.:confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
παιδια τι ωρα ανοιγει η Hot Villa;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom