Νέα

Ραπτόπουλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 2arcoudi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 406
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ο ραπτοπουλος πασχει σοβαρα απο τιν ασθενια τις καυλας!!!πρεπει να τον παμε να χισει γριγορα!!!χαχαχαχαχα!!!!μεγας καυλεας!!!πολι γελιο!!!
 

Επισκέπτης
που σαι ρε καυλεουμπα????αυριο οργανονουμε τσαρκα με τον γκομενιο ....εισαι μεσα καυλιαρι μου?????
 

Επισκέπτης
που εισαι εσι  μεγα και τρανε ποιητα μου?????τι κανεις καυλιαρι μου???πος εισαι???πος πανε οι καυλες σου???
σε εχουν εμπνευσει καθολουυ για κανα καινουριο στιχακι???
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πιτσιλιστή οι πόρνες σου...

τα φλόκια σου μετράν,

και των μπουρδέλων είσαι συ

ο Zinedine Zidane!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
που σαι ρε καυλεουμπα????αυριο οργανονουμε τσαρκα με τον γκομενιο ....εισαι μεσα καυλιαρι μου?????

Δε ξερω τι ωρα θα τελειωσω απο τη δουλεια και αν θα εχω τη δυναμη για να ριξω κανα μπεο.
Στειλε μηνυμα να μου πες ποτε θα πατε καυλεουρα.
 

Επισκέπτης
Πιτσιλιστή οι πόρνες σου...

τα φλόκια σου μετράν,

και των μπουρδέλων είσαι συ

ο Zinedine Zidane!
φτιαξε με τσαχνινογαργαλιαρι μου!!!!!αχχαχαχαχα!!!!γαματο~!!!!!εχεις μελλον εσι αγορι μου!!!ευγε καυλιαρι μου!ευγε!!!!σινεχισε ακαθεκτος!!!ο μεγα ποιτα τις λισασμενις καυλας!!!!!πιτσιλα αγορι μου πιτσιλα!!!
 
OP
OP
2

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Ραπτόπουλος Best Video!
Οι καλύτερες ατακες... μαζεμένες!

 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
[youtube=425,350]u-xUmBcjFVI[/youtube]

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Και μετά απορούν στην Θεσσαλονίκη γιατί όλη η υπόλοιπη Ελλάδα δεν τους παίρνει στα σοβαρά.


1000 φορες ραπτοπουλος ρε
απο κατι πουστρακια που βγαζετε στην αθηνα
ετσι ειμαστε εδω στην θεσσαλονικη , καφροι και αρχιδατοι και αμα γουσταρετε
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παίζει τέτοια εκπομπή και την χάνουμε..
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Λίγα λόγια για τον Ραπτόπουλο... Το παίζει ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ και καλά... Αλλά ο πατέρας του είναι Αριανός οπότε και αυτός προς τα εκεί τον κόβω... Είναι ΜΕΓΑ λαμόγιο της Θεσσαλονίκης κυρίως και προσπαθεί να δημιουργήσει <<μικρο-προπαγάνδες>> για να βάζει τους ΑΜΠΑΛΟΥΣ-ΑΜΥΑΛΟΥΣ οπαδούς της Θεσσαλονίκης να πλακώνονται μεταξύ τους και να κερδίζει ακροαματικότητα...Όλη την σεζόν έκανε εκπομπή κάθε Κυριακή στο κανάλι EUROPE 1
Τον παρακολουθώ τακτικά διότι βγάζω πολύ γέλιο με τους χαζούς-πρόβατα-φυτά που πέρνουν τηλέφωνο και με τις @@ριες που τους λέει...

Ομολογώ ότι έχει πάντως αρκετές γνώσεις (ποδοσφαιρικές και μη) και μερικές φορές λέει κάποια σωστά πράγματα...Κατά τα άλλα είναι στόκος όμως... :) :) :)


 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
"Ο Βόκολος με την μπάλα κάτω,αν τρέξει με τον Κακαουνάκη,ο Κακαουνάκης θα βγει πρώτος"

:dancing: :rockon: :2funny: :2funny:

Φοβερό το βιντεάκι με τις ραδιοφωνικές εκπομπές του LOL
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
ο πατερας Ραπτοπουλος επαιξε και σε ΑΡΗ και σε συμπολιτη ο γιος πηγε να ακολουθησει τα χναρια του αλλα ειναι μεγαλη κουραδα ουτε για νερουλας δεν κανει. Ισως ηταν καποτε Αρειανος αλλα ανοιγει το στοματακι του πολυ και ελεγε μαλακιες αφου τις αρπαξε 4-5 φορες απο διαφορους οπαδους το παιζει αντικειμενικος αλλα δεν ειναι. Ειναι καταστροφολογος γουσταρει να χανουν οι ομαδες και να τους τα χωνει απο τους μεγαλυτερους παπατζες στον κωλομετροπολις. Λεει μαλακιες για να νευριαζει τον κοσμο και να περνουν τηλ η να στελνουν μηνυματα, ειναι τοσο μαζοχας που δεν εχει προβλημα να τον βριζουνε αρκει να ανεβαινει η ακροαματικοτητα καποτε φορουσε και περουκα και ηταν σαν την Λιλα. ο και καλα καλος της παρεας Κοκκινος η αλλιως Γρηγορης ο δικαιος μονο να τρωει γυρους απο τον Γιωτη ειναι ααααααααααααλος βιζο λα βιζο!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
1000 φορες ραπτοπουλος ρε
απο κατι πουστρακια που βγαζετε στην αθηνα
ετσι ειμαστε εδω στην θεσσαλονικη , καφροι και αρχιδατοι και αμα γουσταρετε
αρχιδατος ο ραπ; αρχιδια μαρινατα ειναι
 

MOUSIGETIS

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
εκει πανω μονο καραγκιοζηδες βγαζουν στη τηλεοραση
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
μπα φιλε εναν Σωτηρακοπουλο αναγνωριζω ΟΛΟΙ οι υπολοιποι αθλητικοι δημοσιογραφοι ειναι ουτε για την πουτσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom