Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (2 μέλη και 63 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
γι αυτό και για μενα πλεον αποτελει (η φυλης) μαλλον αναμνηση
..μεγάλη κουβέντα για όποιον παραμένει Ελλάδα
56 αλινα,νεα κοπελα καστανη με ωραιο κορμακι,στη κατηγορια του γλυκου και ζουμερου πιπινιου,νεα στη δουλεια
...μάλλον οχι τόσο νεα στη δουλεια,ισως νέα στη Φυλής..υποψια ξεπέτας η μικρή..τραβάει το πούτσο βιαστικά για να τον σηκώσει και κάνει πίπα αγγαρείας..γαμησι τυπικο αν και υπηρξε ανεση χρόνου στο 54 που τη πήρα το πρωι...ισως ξαναλέω, νέα στη Φυλής,οχι στη δουλειά
66α μιρελα,καστανομελαγχροινη κοπελα στην ιδια κατηγορια με την αλινα,γλυκια παρουσια αρκετα συνεσταλμενη
Διαφορετικη περίπτωση μάλλον.Εδω όντως λιγα χιλιομετρα στη δουλειά.Κατι που φαινεται και μέσα στον αγωνιστικο χώρο.Σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι.Πάντως υστερα απο την ξεραιλα των τελευταιων εβδομάδων(πλην Ξένιας) και με τις γνωστές φάτσες που εχουν ξεπεράσει τη δεκαετία στα μπουρδέλα της πόλης η μικρή με την ομορφια της και την "απειρία" της ηταν μια πραγματική όαση ανανεωσης.Λεει Σλοβακια αλλά μάλλον Ουκρανία.
Μακάρι οι ιδιοκτήτες των σπιτιών να συνεχίσουν να ανανεώνουν με λιγοδουλεμένα στο -επάγγελμα -κορμιά.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Στο Φώκαιας 24 στον όροφο ήταν η Άννα απο "Τσεχία" η οποία και είναι μάλλον η Μαρία απο "Σλοβενία" που είχα πάρει προσφάτως στο Φώκαιας 27 στο ισόγειο απότι μπόρεσα να διακρίνω απο τα τατού της.Έχει ξανείξει την απόχρωση του ξανθού στα μαλλιά της τα οποία και είχε σε καρέ,το σώμα της είναι κανονικών κιλών με πιασιματάκια,έχει βυζάρες σιλικονάτες.Γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο στήθος.
Eιναι η νελι η σλοβενα
Προκειται για την μια εκ του ξανθου διδυμου που ειχε εμφανιστει πριν αρκετα χρονια στον οροφο της φυλης 71
Η δευτερη ηταν η περιφημη μιλενα επισης απο σλοβενια η οποια ουσιαστικα αφησε ανεξιτηλο τ ονομα της στη περιοχη της φυλης σ εμας τους παλιοτερους
Η νελι που ειδες γυρισε πολλα σπιτια κανοντας επισης μια αξιολογη διαδρομη λιγοτερο θορυβωδης
Ξεκινησε αρχικα ως gfe,ηταν στανταρακι μου για αρκετο καιρο,μετα ομως την επεμβαση σιλικονης εγινε περισσοτερο επαγγελματιας στη διαθεση και τη συμμετοχη της
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
τωρα live σφυνακι ...

Αχιλλεως 48β Μονικα ξανθια ψηλη με 2αρι βυζι με ακα τελειωτικο

Μαραθωνος 59 Ευαμελαχρινη με πιασηματακια και 3αρι βυζι με ακα

Κωνσταντινουπολεως 166β Αννα η Πολωνεζα καστανοξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους 3αρι βυζι λεπτη με τστου ,με ακα τελειωτικο στα βυζια κ κωλο ,τιμηθηκε γιατι πολλοστή φορα με πολυ κσλες εντυπωσεις

Κωνσταντινουπολεως 166α Λαρισα ξανθια ψηλη μιλφ με κανονικο σωμ; 2.5αρια βυζια με ακα τελειωτικο κ Σουζανα η υπηρεσια την παρουσιασε σαν Ζανα ξανθια μιλφ κανινικο σωμα 2.6αρια βυζια κοιλιτσα με ακα τελειωτικο κανουν κ παρτουζα

Χωματιανου 11α Μιρελα πιτσιρικα με καστανο ισιο μαλλι κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι σπλο προγραμμα

Χωματιανου 11β Μαρια μελαχρινη κοντη κατσαρομαλλα κανονικο σωμα ωραιο κωλο μικρο βυζι απλο προγραμμα
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ξερετε αν η αλιονα δουλευει?
μη κατεβω αδικα
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
ξερετε αν η αλιονα δουλευει?
μη κατεβω αδικα
στη διδύμου?
νομίζω αυτή είναι διακοπές, τελευταίες 2μιση βδομάδες δεν πρέπει να έχει εμφανιστεί. σήμερα ήταν μια σοφία το μεσημέρι, ρωσσίδα μελαχρινή με ωραίους μαστούς, γώρω στα 30, ψιλογλυκούλα κ κοντή σχετικά
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλήμερα κόσμε!
σήμερα στην Αλκιβιάδου η Πειραιωτισσα με κατάθεση φυσικά για όσους ενδιαφέρονται
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.491
Πόντοι
2.306
καλήμερα κόσμε!
σήμερα στην Αλκιβιάδου η Πειραιωτισσα με κατάθεση φυσικά για όσους ενδιαφέρονται
Αλκιβιαδου ποσο; Η γνωστή πειραιωτισσα απο Αλκαμενους;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Τωρα το πρωι στη φυλης
54 βαλερια,καστανη ψηλη λεπτη ομορφη κοπελα με ωραιο σωμα,καταθεση
Αντιπροσωπευτικο δειγμα της φυλης οσον αφορα τη συνεδρια,γι αυτό και για μενα πλεον αποτελει (η φυλης) μαλλον αναμνηση
Αξιοπρεπη προκαταρκτικα,αρχικα καλη συμμετοχη,περισσοτερο διεκπαιρεωτικη κατοπιν
Προτιμησα να μην τελειωσω αφου η συναισθηματικη η’ ψυχικη ικανοποιηση στη διαρκεια του σεξ είναι απαραιτητη για να τελειωσω αρμονικα και όχι ψυχαναγκαστικα

Και που θα γαμάς τύπε από δω κι εμπρός; :think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Yπαρχουν και οι εγκεφαλικοι οργασμοι φιλε μου
Μονο που θα βλεπω το εικοσαρικο στη τσεπη μου θα εκσπερματωνω
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ έχω αρχίσει να το γυρνάω στα μασατζίδικα. Αν δεν πετύχει το γαμήσι τουλάχιστον θα έχω ευχαριστηθεί ένα καλό μασάζ.
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 15 δεξιά: Ρόζα, τη λατρεύω αλλά σήμερα δεν την πήρα.  :sunglasses:

- Κολωνού 15 αριστερά: Μαρία Ρωσίδα από Ιάσωνος 30, Μεγ. Αλεξάνδρου 28 κτλ. Τα πιο όμορφα μπλε μάτια και ένα από τα πιο γλυκά πρόσωπα στο Μετάξι. Πάντα περνάω καλά μαζί της, πάντα νιώθω ότι με αγαπάει πραγματικά. Σπέσιαλ περιποίηση και σήμερα από τη Ρωσία με αγάπη. Η Μαρία μέχρι πρότινος ήθελε να την κάνει για Αυστραλία αλλά τελικά θα μείνει εδώ.
"Εμείς εδώ σε θέλουμε αγάπη μου", της λέω. "Μη φύγεις".  :smitten:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μεσημεριανη καταδρομικη με τον πορνοτυφωνα για τα ματια της αθηνας της πειραιωτισσας.εξαιρετικη πιπα,σωστο στησιμο στα 4 και τελειωμα στο στομα :rockon:ρισπεκτ στον φιλο κερβερα
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
καλησπερα σε ολους μικρη βολτα στο μεταξι πριν λιγα λεπτα μιας και βρεθηκα κοντα οποτε ξεκινωντας απο
Ιασωνος2Α Κατερινα γικλφ που δε βλεπεται
Ιασωνος2Β Ναταλυ κοντη μελαμψη μαυρο κοντο αγοριστικο μαλλι μετριο σωμα αδιαφορη.Επισης λιγο πιο κατω γινονταν εργασιες σε εναν οικο μαλλον θα ανοιξει καινουργιο μαγαζι
Ιασωνος1Α Μια εντελως αδιαφορη παρουσια σαν πρεζονι ηταν μεταβολη αμεση και δρομο
Ιασωνος1Β Η πολυ αδυνατη Ειρηνη σαν ξοανο μαζι με την ευσωμη Σοφια που βρωμαγε η ανασα της αλκοολ ουισκια πρεπει να ειχε πιει ανιαισθητικη εντελως
Ιασωνος19 Κατω Ντιαννα ειναι η νεαρη ομορφη κοπελα που δουλευε προσφατα Κολωνου30Β νυχτα,και επανω Αννα μελαχρινη τσιγγανορουμανα τιποτα το ιδιαιτερο
Λεωνιδιου28επανω Αντελα νεαρο καστανοξανθο πιπινι μετριου αναστηματος αλλα ωραιο σωματακι
Ιασωνος44 στον μεγαλο διαδρομο μια Κλαουντια ηταν δωματιο δεν εκατσα να δω και στο υπερυψομενο ισογειο μια συμπαθητικη ανοικτοχρωμη κοπελα νεαρη με καστανοκοκκινα μαλλια και καλο σωμα
Ιασωνος46 στις σκαλες Νικολ μελαμψη νεαρη χοντρουλα σαν βαρελακι μετριου αναστηματος αλλα καλη διαθεση στο σαλονι
Μεγαλου Αλεξανδρου15 Γιαννα αδιαφορη γκιλφ που δουλευε πριν κανα δυο βδομαδες Αγκυρας12Β και Αντζελα μιλφ με κοντο αγοριστικο μαλλι εχει δουλεψει και Κολωνου48
Κολωνου53 Κατερινα η Χριστινα με επιφυλαξη στο ονομα δεν ειμαι σιγουρος τι απο τα δυο ακουσα.Ψηλη μαυρα μακρια πολυ καλο σωμα προμιλφ η καλιτερη παρουσια που ειδα σημερα παντως την εχω δει και λιγο παλιοτερα Κολωνου48
Κολωνου48 Αντριαννα νεαρη καστανοξανθη μετριο σωμα και η Ελενα νταρντανα με κοντο αγοριστικο μαλλι σωμα με πιασιματα φορουσε στολη νοσοκομας
αυτα προς το παρον συναγωνιστες καλη συνεχεια να εχετε  
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
- Κολωνού 15 αριστερά: Μαρία Ρωσίδα από Ιάσωνος 30, Μεγ. Αλεξάνδρου 28 κτλ. Τα πιο όμορφα μπλε μάτια και ένα από τα πιο γλυκά πρόσωπα στο Μετάξι. Πάντα περνάω καλά μαζί της, πάντα νιώθω ότι με αγαπάει πραγματικά. Σπέσιαλ περιποίηση και σήμερα από τη Ρωσία με αγάπη. Η Μαρία μέχρι πρότινος ήθελε να την κάνει για Αυστραλία αλλά τελικά θα μείνει εδώ.
"Εμείς εδώ σε θέλουμε αγάπη μου", της λέω. "Μη φύγεις".  :smitten:

Την "έψησες"... :rockon: :rockon: :rockon:

καλησπερα σε ολους μικρη βολτα στο μεταξι πριν λιγα λεπτα μιας και βρεθηκα κοντα οποτε ξεκινωντας απο
Ιασωνος2Α Κατερινα γικλφ που δε βλεπεται
Κολωνου48 Αντριαννα νεαρη καστανοξανθη μετριο σωμα και η Ελενα νταρντανα με κοντο αγοριστικο μαλλι σωμα με πιασιματα φορουσε στολη νοσοκομας
αυτα προς το παρον συναγωνιστες καλη συνεχεια να εχετε  

Ωραίος... :rockon:...μιλάμε για χάλια επίπεδο,πάντως... :S
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Eιναι η νελι η σλοβενα
Προκειται για την μια εκ του ξανθου διδυμου που ειχε εμφανιστει πριν αρκετα χρονια στον οροφο της φυλης 71
Η δευτερη ηταν η περιφημη μιλενα επισης απο σλοβενια η οποια ουσιαστικα αφησε ανεξιτηλο τ ονομα της στη περιοχη της φυλης σ εμας τους παλιοτερους
Η νελι που ειδες γυρισε πολλα σπιτια κανοντας επισης μια αξιολογη διαδρομη λιγοτερο θορυβωδης
Ξεκινησε αρχικα ως gfe,ηταν στανταρακι μου για αρκετο καιρο,μετα ομως την επεμβαση σιλικονης εγινε περισσοτερο επαγγελματιας στη διαθεση και τη συμμετοχη της
Καλά η Μιλένα απο Σλοβενία ήταν κόμματος και μεγάλη δύναμη στο δωμάτιο.Την είχα πάρει αρκετές φορές πριν φύγει.Την Νέλλυ επίσης την θυμάμαι, τότε είχε ξανθά μαλλιά μακριά.Δεν την είχα πάρει την Νέλλυ μέχρι προσφάτως που ξαναεπέστρεψε.Δεν την κατάλαβα να σου πω την αλήθεια ότι ήταν η Νέλυ.Πάντως τελευταία που την πήρα αν και καλή ήταν αρκετά επαγγελματική όπως είπες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
Καλά η Μιλένα απο Σλοβενία ήταν κόμματος και μεγάλη δύναμη στο δωμάτιο.Την είχα πάρει αρκετές φορές πριν φύγει.Την Νέλλυ επίσης την θυμάμαι, τότε είχε ξανθά μαλλιά μακριά.Δεν την είχα πάρει την Νέλλυ μέχρι προσφάτως που ξαναεπέστρεψε.Δεν την κατάλαβα να σου πω την αλήθεια ότι ήταν η Νέλυ.Πάντως τελευταία που την πήρα αν και καλή ήταν αρκετά επαγγελματική όπως είπες.
ούτε εγώ την έχω δει ακόμα , αν έχει όμως ένα μεγάλο τατού χαμηλά στη πλάτη  αυτή είναι ....
την έχώ πάρει πολλές φορές τόσο στο Φυλής 71 όσο και στο Φυλής 67 και πάντα επαγγελματικό γαμήσι έκανε.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Εγώ έχω αρχίσει να το γυρνάω στα μασατζίδικα. Αν δεν πετύχει το γαμήσι τουλάχιστον θα έχω ευχαριστηθεί ένα καλό μασάζ.
Οικονομημένος φαίνεσαι μάγγα. Καί εσύ καί πολλοί άλλοι εδώ μέσα. Περίεργα πράματα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom