Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μήπως φταίμε και εμείς λοιπόν που συμπεριφέρονται έτσι οι περισσότερες γκόμενες? :think:

Αγαπητέ, από τη στιγμή που για να γίνει ένα παιδί χρειάζεται ένα πέος και ένα αιδοίο είναι αδύνατο να φταίει μόνο το πέος, ή μόνο το αιδοίο.
 

NIKONIAN

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Μεταφέρω ρεπορτάζ Έλληνα δημοσιογράφου που βρέθηκε στη Νέα Υόρκη: "Μου έκανε εντύπωση το πόσο εύκολα σου άνοιγε κουβέντα ο διπλανός σου, είτε άντρας είτε γυναίκα ήταν αυτός, σχεδόν χωρίς αφορμή. Άρχισα και γω να μιλάω ελεύθερα στις γυναίκες που καθόταν δίπλα μου, οι οποίες σε αντίθεση με την Ελλάδα ήταν γενικά φιλικές και δεν με κοίταζαν σαν ούφο"!

Αυτά προς απάντηση κάποιου φίλου εδώ ότι όλα είναι θέμα ανθρώπου. Ο κάθε άνθρωπος ζει σε μία κοινωνία και επηρεάζεται έντονα από αυτήν. Και δυστυχώς η Ελληνική εξελίσσεται σε σκατοκοινωνία (και υποτίθεται ότι εμείς οι Έλληνες είμαστε ζεστοί, φιλικοί και ανθρώπινοι)! Πηγαίνετε, λοιπόν, να μιλήσετε σε Ελλεηνίδες απόψε και (αν δεν τους θυμίζετε εμφανισιακά τον πρίγκηπα που έχουν στοκάρει στο μυαλό τους) θα δείτε πόσο φιλικά θα σας φερθούν και αν θα σας κοιτάζουν σαν Ufo ή όχι!   
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Πλάκωσε τον γκόμενο στο ξύλο...

Μπαρ της παραλιακής. Η γκόμενα ψηλή (και με το τακούνι ψηλότερη), μελαχρινή, πιτσιρίκα. "Ανακάλυψη" πρόσφατη "μεγάλου" παρουσιαστή. Την έχει στην εκπομπή του μόνιμη γλάστρα.

Η περί ης ο ...

...λόγος, κυρία πήγε στο μπαρ συνοδευόμενη από το φίλο της.

Κάποια στιγμή όμως (κανείς δεν κατάλαβε γιατί) αυτή σηκώθηκε όρθια κι άρχισε να του χώνει...μπουκέτα.

Ο μάγκας τα 'χασε. Άρχισε να τραβιέται προς τα πίσω για να αποφύγει τις φάπες. Αυτή απτόητη συνέχισε και με κλωτσιές. Άγρια φοράδα στην Άγρια Δύση.

Τώρα, γιατί τον κοπάναγε, θα μάθουμε και θα σας το πούμε. Σύντομα...

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ε κατι θα της εκανε
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε ναι και ειναι μια καθολα φυσιολογικη συμπεριφορα αυτη......ειτε προερχεται απο αντρα ειτε απο γυναικα......να πλακωνεσαι στις μαπες μες το δρομο (ή το σπιτι...)

ειδα και εγω τετοιο σκηνικο σημερα στο μικρολιμανο.......με μια γκομενιτσα ενα μετρο κι ενα μιλκο η οποια τσιριζε, μουτζωνε και χαστουκιζε το γκομενο της....πολυ γελιο :2funny:
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κι αυτές είναι κι απ τις περιπτώσεις που δε μπορείς να κάνεις και τίποτα.Τι να κάνεις?Να την κοπανήσεις κι εσυ?Δε γίνεται να χτυπήσεις γυναίκα.Το κακό είναι οτι τον τελευταίο καιρό έχω δει 2-3 τέτοια περιστατικά να γίνονται και μάλιστα στο ένα ο τύπος χτύπαγε τη γκόμενα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ >:( :rockon: :headbang: ΣΤΟΥΣ ΦΟΥΡΝΟΥΣ :crazy: :blowup: :hammer: :ak: :uzi: :shit:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Παιδιά βάλτε Roland Garros έχει γαμώ τα ματσάκια!!! :headbang2:
Σόρρυ που το γράφω στο θρέντ για τις ελλεεινίδες αλλά είναι ένα πραγματικά ΕΛΕΕΙΝΟ σπάμ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0

Για αυτούς  που λένε οτι είμαστε κομπλεξικοι  με τις Ελληνιδες.... :headbang:

Μένω 10 χρόνια στην Σουηδια(Stockholm) ..και οποτε ερχομαι στην Ελλάδα βλέπω τις Ελληνιδες και κάνω εμετό ....

Υφος μπλαζέ ,  PRADA με μισθό 600 € !!!!,  χυλοπητιαζουν αβερτα  ...(Σύνδρομο wannabe model ....)
και οταν παω Σουηδια μιλάω  σε οποια μουνάρα θέλω  ...και  εχω πολυ καλυτερα αποτελέσματα απο την Ελλάδα...

  Aυτα!!

 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Κι αυτές είναι κι απ τις περιπτώσεις που δε μπορείς να κάνεις και τίποτα.Τι να κάνεις?Να την κοπανήσεις κι εσυ?Δε γίνεται να χτυπήσεις γυναίκα.Το κακό είναι οτι τον τελευταίο καιρό έχω δει 2-3 τέτοια περιστατικά να γίνονται και μάλιστα στο ένα ο τύπος χτύπαγε τη γκόμενα.

OΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ παει να σε χτυπησει,τον χτυπας..ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ..

εκεινη την ωρα πανω στην θολουρα δεν σκεφτεσαι αν ειναι γυναικα η ανδρας,ας το σκεφτει η καριολα που παει να το παιξει μαγκακι,πριν κανει μαλακια....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Για αυτούς  που λένε οτι είμαστε κομπλεξικοι  με τις Ελληνιδες.... :headbang:

Μένω 10 χρόνια στην Σουηδια(Stockholm) ..και οποτε ερχομαι στην Ελλάδα βλέπω τις Ελληνιδες και κάνω εμετό ....

Υφος μπλαζέ ,  PRADA με μισθό 600 € !!!!,  χυλοπητιαζουν αβερτα  ...(Σύνδρομο wannabe model ....)
και οταν παω Σουηδια μιλάω  σε οποια μουνάρα θέλω  ...και  εχω πολυ καλυτερα αποτελέσματα απο την Ελλάδα...

  Aυτα!!

Μείνε Σουηδία...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Sverige1975 μαζι σου αλλα λογω ..... Euro γαμιεται η Σουηδια και οι Σουηδεζες !!!!!!

fannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !!!!!!!

 

Επισκέπτης
Για αυτούς  που λένε οτι είμαστε κομπλεξικοι  με τις Ελληνιδες.... :headbang:

Μένω 10 χρόνια στην Σουηδια(Stockholm) ..και οποτε ερχομαι στην Ελλάδα βλέπω τις Ελληνιδες και κάνω εμετό ....

Υφος μπλαζέ ,  PRADA με μισθό 600 € !!!!,  χυλοπητιαζουν αβερτα  ...(Σύνδρομο wannabe model ....)
και οταν παω Σουηδια μιλάω  σε οποια μουνάρα θέλω  ...και  εχω πολυ καλυτερα αποτελέσματα απο την Ελλάδα...

  Aυτα!!

Τωρα το καταλαβες φιλε οτι εχουμε τις πιο κομπλεξικες αγαμητες γκομενες που ειναι και σαβουρες παραλληλα?
Σκανδιναβια ,ανατ μπλοκ και ξερο ψωμι!
Ακυρο στις βρωμοφασολες ρεεε καλοκαιρι ερχεται θα ομορφυνει ο τοπος επιτελους1
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
Τωρα το καταλαβες φιλε οτι εχουμε τις πιο κομπλεξικες αγαμητες γκομενες που ειναι και σαβουρες παραλληλα?
Σκανδιναβια ,ανατ μπλοκ και ξερο ψωμι!
Ακυρο στις βρωμοφασολες ρεεε καλοκαιρι ερχεται θα ομορφυνει ο τοπος επιτελους1


Οχι  το κατάλαβα  το  1998  για αυτο και εφυγα για  Μεταπτυχιακα  στην Στοκχόλμη και δεν ξαναγυρισα ...

Προσωπική Επιλογή ... 


Η πλακα  ειναι οταν ερχομουν με την πρωην μου Σουηδέζα  Ιngela (28 χρ , 175, μπλε μάτια) παλιότερα και μου την πεφτανε ...οι Ελληνιδες ...ΡΕ ΟΥΣΤ !!!!!!!


Απο οτι καταλαβα στην Ελλάδα γενικά μετραει το ύφος,
SL Cabrio(OXI ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ SAAB VIGGEN 2.3 lt 225HP!!!μια χαρα είναι ..) , να εχεις 2-3 Σουηδεζες καβαντζα ...για να σου την πεφτουν οι κομπλεξικες Ελληνιδες  στην Ελλάδα ..και μεχρι να της μαμήσεις να σου πρηζουν τα αρχίδια....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και επειδη εχω και κους κους απο χτες το βραδυ.....θα ανοιξω καινουργιο θρεντ γιατι τουτο εδω εχει πιασει 238 σελιδες....
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Το μπουλο στις κωλοελλεϊνιδες χαμηλοκωλες μπαζα :crazy: :badair:
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπεριζω την κοινωνια των μπουρδελων..Βασικα δεν περιμενα και τιποτα καλυτερο απο ανθρωπους που αναγκαζονατι να πληρωνουν για να γαμησουν!Εχετε χορτασει χυλοπιτες μαγκαγια μου?Μια γνωμη λοιπον και απο καποιον που εχει 100 τα εκετο επιτυχια στε αυτες που λετε Ελεηνιδες!Οπου και να την πεσω οπως και να την πεσω μεσα σε μια ωρα απο τη στιγμη που εχω μιλησει στην γκομενα εχει κανονιστει κιολας το επομενο ραντεβου μας!Και φυσικα εκει πεφτει μαμησι κανονικα!Ειναι πουτανες η Ελληνιδες..η μαλλον καριολες για σας...Γιατι δε θα πηδηχτουνμαζι σας αλλα με ολους τους αλλους εκτος απο σας!!χαχαχαχαχαχαχαχα    Θελετε και να γαμησετε αθλιοι :birdman: :birdman: :birdman:   Μονο το μηνα που περασε τα ειχα ταυτοχρονα με τρεις 'Ελεηνιδες' και τις ετρωγα τις καριολες...Τι να σας πουν οι δυο τρεις ιερροδουλες οπως μουνιτσα και μπαιτ μι φρι?Αυτες ειναι πουκανουν σεξ με πληρωμη!Που δεν τις πλησιαζειΕλληνας για δεσμο αλλα για σεξ...Το θεατρο του παραλογου ειστε κακομοιρηδες!! :birdman: :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom