Νέα

Σχετικά με τους Moderators.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.231
Like
68.776
Πόντοι
12.756
τυπε φανταζεσαι οντως να ειχαν μοντ τον λοπεθ και να του εκανε καμια επισκεψη στο σπιτι του?
τι λες οτι θα γινοταν?
πρεπει να μπει ψηφοφορια :grin:

αν ηταν μοντ ο λοπεζ θα μπαναρε και τους επισκεπτες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.280
Like
11.911
Πόντοι
2.606
Τύποι ποιος ήταν που είχε ρωτήσει σε ενα θρεντ καλα ο τάδε που ειναι επισκέπτης πως μπορει και γράφει?   :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.231
Like
68.776
Πόντοι
12.756
Τύποι ποιος ήταν που είχε ρωτήσει σε ενα θρεντ καλα ο τάδε που ειναι επισκέπτης πως μπορει και γράφει?   :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

επρεπε να τους πεις οτι ηταν ανοιχτο το επισκεπτήριο εκεινη την ωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ρε Λάκη, οι IP από μόνες τους είναι άχρηστες.

Ο μόνος που μπορεί να κάνει αντιστοίχιση της IP με τα προσωπικά στοιχεία του συνδρομητή είναι ο πάροχος, πχ η Forthnet, η HOL, o ΟΤΕ.
Και αυτοί μόνον μετά από εισαγγελική εντολή.
Δηλαδή ακόμη και αν ο Πάνος ο Παπαδόπουλος ή ο Τσαμάζ είναι κολλητός μου δεν πρόκειται να μου δώσει τα στοιχεία συνδρομητή.
Αυτά τα πράγματα είναι σοβαρά, υπάρχουν δικλείδες ασφαλείες και κανείς δεν είναι διατεθειμένος να μπλέξει για την αφεντιά σου.


Ξεκόλλα........
πολυ αερα πηρες εσυ ακομη δε ξεμιουταριστηκες  :zfuck:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε Λάκη, οι IP από μόνες τους είναι άχρηστες.

Ο μόνος που μπορεί να κάνει αντιστοίχιση της IP με τα προσωπικά στοιχεία του συνδρομητή είναι ο πάροχος, πχ η Forthnet, η HOL, o ΟΤΕ.
Και αυτοί μόνον μετά από εισαγγελική εντολή.
Δηλαδή ακόμη και αν ο Πάνος ο Παπαδόπουλος ή ο Τσαμάζ είναι κολλητός μου δεν πρόκειται να μου δώσει τα στοιχεία συνδρομητή.
Αυτά τα πράγματα είναι σοβαρά, υπάρχουν δικλείδες ασφαλείες και κανείς δεν είναι διατεθειμένος να μπλέξει για την αφεντιά σου.


Ξεκόλλα........
τυπε στην ελλαδα ολο και καποιος θα ειναι προθυμος να μιλησει ;)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Θα ήθελα μία πληροφορία τεχνικής φύσεως , η οποία για την εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ
πρέπει να απαντηθεί άμεσα.



Θα ήθελα να ξέρω, αν οι moderators βλέπουν ip χρηστών.

Ρε Λάκη, οι IP από μόνες τους είναι άχρηστες.

Ο μόνος που μπορεί να κάνει αντιστοίχιση της IP με τα προσωπικά στοιχεία του συνδρομητή είναι ο πάροχος, πχ η Forthnet, η HOL, o ΟΤΕ.
Και αυτοί μόνον μετά από εισαγγελική εντολή.
Δηλαδή ακόμη και αν ο Πάνος ο Παπαδόπουλος ή ο Τσαμάζ είναι κολλητός μου δεν πρόκειται να μου δώσει τα στοιχεία συνδρομητή.
Αυτά τα πράγματα είναι σοβαρά, υπάρχουν δικλείδες ασφαλείες και κανείς δεν είναι διατεθειμένος να μπλέξει για την αφεντιά σου.


Ξεκόλλα........
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.231
Like
68.776
Πόντοι
12.756
Ρε Λάκη, οι IP από μόνες τους είναι άχρηστες.

Ο μόνος που μπορεί να κάνει αντιστοίχιση της IP με τα προσωπικά στοιχεία του συνδρομητή είναι ο πάροχος, πχ η Forthnet, η HOL, o ΟΤΕ.
Και αυτοί μόνον μετά από εισαγγελική εντολή.
Δηλαδή ακόμη και αν ο Πάνος ο Παπαδόπουλος ή ο Τσαμάζ είναι κολλητός μου δεν πρόκειται να μου δώσει τα στοιχεία συνδρομητή.
Αυτά τα πράγματα είναι σοβαρά, υπάρχουν δικλείδες ασφαλείες και κανείς δεν είναι διατεθειμένος να μπλέξει για την αφεντιά σου.


Ξεκόλλα........

πως τα περασες με το μοντερεσιον τυπε ?
για να δουμε πως θα νιωθει αυριο ο λακης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom