Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 249K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
χαίρομαι αν υπήρξα χρήσιμος.
προσεξε μόνο μη πεις το γιάνει...παπαγιάννη χε χε


μπααααα,θα τη βαλω να μου το  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: μονο λιγο ή μπορει και να νουρουδιασω,αναλογα τα κεφια  ;) ;) ;) ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.692
Πόντοι
45.465
άντε να περάσω να δώ αυτή την Τζέσικα , τόσες επισκέψεις  σε αυτό το ίδρυμα , είτε δεν δούλευε είτε ήταν στο δωμάτιο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
δεν αντεξα και πηγα χθες τελικα. παρουσες μονο 4 κοπελλες. στεφανια,τζεσσικα και δυο αλλες που δεν ειδα.
να δεις ποια τιμησα? ποια τιμησα? :grin: :grin: :grin: :grin:


την ξεκωλιασα spunky 13  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

της πεταξα τα ματια εξω

τη γαμησα και για ολο τον ενα χρονο που ελειπε  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
πω πω... και μένα μου'λεγε σήμερα ότι είχε καιρό να δώσει κώλο...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
χαλαρωσε μεγαλε μην παθεις και τιποτα. κανουμε και λιγη πλακιτσα
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Εχει καλά πιπινια???
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
δεν αντεξα και πηγα χθες τελικα. παρουσες μονο 4 κοπελλες. στεφανια,τζεσσικα και δυο αλλες που δεν ειδα.
να δεις ποια τιμησα? ποια τιμησα? :grin: :grin: :grin: :grin:


την ξεκωλιασα spunky 13  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

της πεταξα τα ματια εξω

τη γαμησα και για ολο τον ενα χρονο που ελειπε  :grin: :grin: :grin: :grin:
μαζευω 80 ,και τρεχω....hard spunk!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.692
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο Golden Time , ο στόχος είχε κλειδώσει στο μυαλό μου και ας μην την είχα δει ποτέ.
πέρασμα στο σαλόνι και παρέλασαν 3 κοπέλες.

Λία καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί.
Τζούλια καστανόξανθη κοντή με μαλλί μέχρι πάνω απο τους ώμους κανονικό σώμα 2άρι βυζί και
Ναταλία ξανθιά παχουλή με 2άρια βυζιά.
αυτές είναι οι κοπέλες μου λέει η σερίφησα , η Τζέσικα ρωτάω , είναι στο δωμάτιο , καλά θα περιμένω.
τα προγράμματα τέσσερα
μισή ώρα μασάζ σέξ 60 ευρώ.
45 λεπτά μασάζ σέξ 80 ευρώ.
μία ώρα btb 100 ευρώ.
μία ώρα nuru 110 ευρώ.
Μετά από κάνα τέταρτο μου λέει η σερίφησα έλα στο δωμάτιο(δεν της είχα πεί ότι θα περάσω , να δώ την Τζέσικα ήθελα),ξεδιπλώνει την πετσέτα
ανοίγει την συσκευασία με τις παντόφλες και εγώ την κοιτάω απορημένος....δεν της είπα ότι θέλω να δώ πρώτα την Τζέσικα και κατευθείαν χωρίς
τελικά να την έχω δει ποτέ μου , της λέω ότι θέλω nuru....αααα μισό λεπτό να σας ετοιμάσω το δωμάτιο μου λέει.
Τζέσικα λοιπόν μελαχρινό μελανούρι κοντούλα με κανονικό σώμα μικρό βυζί και υπέροχο σφιχτό κωλαράκι , τα υπόλοιπα στην κριτική που θα ακολουθήσει.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο Golden Time , ο στόχος είχε κλειδώσει στο μυαλό μου και ας μην την είχα δει ποτέ.
πέρασμα στο σαλόνι και παρέλασαν 3 κοπέλες.

Λία καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί.
Τζούλια καστανόξανθη κοντή με μαλλί μέχρι πάνω απο τους ώμους κανονικό σώμα 2άρι βυζί και
Ναταλία ξανθιά παχουλή με 2άρια βυζιά.
αυτές είναι οι κοπέλες μου λέει η σερίφησα , η Τζέσικα ρωτάω , είναι στο δωμάτιο , καλά θα περιμένω.
τα προγράμματα τέσσερα
μισή ώρα μασάζ σέξ 60 ευρώ.
45 λεπτά μασάζ σέξ 80 ευρώ.
μία ώρα btb 100 ευρώ.
μία ώρα nuru 110 ευρώ.
Μετά από κάνα τέταρτο μου λέει η σερίφησα έλα στο δωμάτιο(δεν της είχα πεί ότι θα περάσω , να δώ την Τζέσικα ήθελα),ξεδιπλώνει την πετσέτα
ανοίγει την συσκευασία με τις παντόφλες και εγώ την κοιτάω απορημένος....δεν της είπα ότι θέλω να δώ πρώτα την Τζέσικα και κατευθείαν χωρίς
τελικά να την έχω δει ποτέ μου , της λέω ότι θέλω nuru....αααα μισό λεπτό να σας ετοιμάσω το δωμάτιο μου λέει.
Τζέσικα λοιπόν μελαχρινό μελανούρι κοντούλα με κανονικό σώμα μικρό βυζί και υπέροχο σφιχτό κωλαράκι , τα υπόλοιπα στην κριτική που θα ακολουθήσει.
το πες και το κανες τελικα... :grin: :grin: :grin:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο Golden Time , ο στόχος είχε κλειδώσει στο μυαλό μου και ας μην την είχα δει ποτέ.
πέρασμα στο σαλόνι και παρέλασαν 3 κοπέλες.

Λία καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί.
Τζούλια καστανόξανθη κοντή με μαλλί μέχρι πάνω απο τους ώμους κανονικό σώμα 2άρι βυζί και
Ναταλία ξανθιά παχουλή με 2άρια βυζιά.
αυτές είναι οι κοπέλες μου λέει η σερίφησα , η Τζέσικα ρωτάω , είναι στο δωμάτιο , καλά θα περιμένω.
τα προγράμματα τέσσερα
μισή ώρα μασάζ σέξ 60 ευρώ.
45 λεπτά μασάζ σέξ 80 ευρώ.
μία ώρα btb 100 ευρώ.
μία ώρα nuru 110 ευρώ.
Μετά από κάνα τέταρτο μου λέει η σερίφησα έλα στο δωμάτιο(δεν της είχα πεί ότι θα περάσω , να δώ την Τζέσικα ήθελα),ξεδιπλώνει την πετσέτα
ανοίγει την συσκευασία με τις παντόφλες και εγώ την κοιτάω απορημένος....δεν της είπα ότι θέλω να δώ πρώτα την Τζέσικα και κατευθείαν χωρίς
τελικά να την έχω δει ποτέ μου , της λέω ότι θέλω nuru....αααα μισό λεπτό να σας ετοιμάσω το δωμάτιο μου λέει.
Τζέσικα λοιπόν μελαχρινό μελανούρι κοντούλα με κανονικό σώμα μικρό βυζί και υπέροχο σφιχτό κωλαράκι , τα υπόλοιπα στην κριτική που θα ακολουθήσει.

ωραίος πολύ καλή επιλογή

υπάρχει κανένα από τα κινεζάκια που είχε κατά το παρελθόν το ίδρυμα;;;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
Μετά από κάνα τέταρτο μου λέει η σερίφησα έλα στο δωμάτιο(δεν της είχα πεί ότι θα περάσω , να δώ την Τζέσικα ήθελα),ξεδιπλώνει την πετσέτα
ανοίγει την συσκευασία με τις παντόφλες και εγώ την κοιτάω απορημένος....δεν της είπα ότι θέλω να δώ πρώτα την Τζέσικα και κατευθείαν χωρίς
τελικά να την έχω δει ποτέ μου , ...
...
Σας βίασαν κύριε...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom