Νέα

γιατι τελικα οι μιλφαρες ειναι τοσο πιο καυλιαρες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Την καυλα που εχει ενα 18χρονο-19χρονο δεν την εχει κανενα μιλφ οτι και να λετε.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Την καυλα που εχει ενα 18χρονο-19χρονο δεν την εχει κανενα μιλφ οτι και να λετε.
η μαλακία της εβδομάδας.
τα απωθημένα και την καβλα της παντρεμενης/χωρισμενης 40+ δεν τα έχουν ούτε 10 πιτσιρίκες μαζί..
 

Επισκέπτης
ρε γαμω το κερατο μου, 27 εφτασα και μιλφουρο δεν ετυχε να φαω τι στο πουτσο... που τις χτυπησατε ρε τσακαλια??? ισως παραειμαι ντροπαλος τι να πω...

Ε είσαι μικρός ρε.
Κάτσε 5-6 χρόνια.

Μετά θα χορτάσεις μιλφ.
Στο λέει κάποιος που ... πέρασε τα 40 ........
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μια άλλη θεωρία που έχω αναπτύξει είναι η εξής...

Ο άντρας έχει το ένστικτο να θέλει να βάλει τον πουτσο του σε μουνί.
Το αντίστοιχο ένστικτο της γυναίκας είναι να πάρει το κατάλληλο σπέρμα για να κάνει παιδιά.μιλώντας δηλαδή σε επίπεδο ένστικτωδων παρορμήσεων το σεξ για τη γυναίκα δεν είναι αυτοσκοπός όπως στον άντρα αλλά μέσο για να κάνει παιδιά.
Μετά την εμμηνοπαυση όμως αυτό αλλάζει και αφού η γυναίκα δεν είναι σε θέση να αναπαράγει ,χάνεται το αντίστοιχο ένστικτο και το σεξ γίνεται αυτοσκοπός.
Γι αυτό λέμε ναι στα γκιλφ!  

Πέρα απ το κομμάτι των ενστικτων,κοιτάζοντας πως λειτουργούν οι ατεκνες γυναίκες είτε συνειδητά είτε υποσυνείδητα (λόγω κοινωνίας κτλ)...μέχρι να κάνουν παιδιά αυτός είναι ο πρωταρχικός σκοπός τους και το σεξ πάλι αποτελεί κυρίως μέσο,οπότε αφού  αποκτήσουν παιδιά απελευθερώνονται και γαμιουνται σαν τα σκυλιά! :rockon:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Συμφωνώ οτι ορισμένα το έχουν, αλλά κυκλοφορούν και πολλές παρθενόπες!!  :grin: :grin: :grin:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι έχει να κάνει με την ηλικία που βρισκόμαστε. Δεν είναι τυχαίο που όταν ήμουν πιτσιρικάς ήθελα μιλφ.
Και τώρα που είμαι 30+ θέλω τινς.

Το θέμα είναι ότι έφαγα και καλά και κακά μιλφ όπως και καλά και κακά τινς.

Στα κακά μιλφ σηκάθηκα τη ζωή μου. (Εννοώ κακά από θέμα γαμησιού)

Στο κακό τιν όμως, μπορεί να μη ξέρει να γαμιέται και να κάθεται σαν τη γλάστρα και να μη ξέρει τι να κάνει, αλλά τουλάχιστον κάνεις και οφθαλμόλουτρο. Βλέπεις κορμί. Βλέπεις άλλη αίσθηση.

 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Και όπως προείπα είναι και θέμα φαντασίωσης. Μικρός σκεφτόμουν τη γειτόνισα σαν πιτσιρικάς. Τη φίλη της μάνας μου και πάει λέγοντας.

Ενώ τώρα θα σκεφτώ την κόρη του γείτονα που διαβάζει ή τη φοιτητριούλα. Άλλα γούστα καθώς περνάνε τα χρόνια
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
ρε γαμω το κερατο μου, 27 εφτασα και μιλφουρο δεν ετυχε να φαω τι στο πουτσο... που τις χτυπησατε ρε τσακαλια??? ισως παραειμαι ντροπαλος τι να πω...
μην αγχωνεσαι τυπε μου, δεν εισαι μονος. και οι υπολοιποι στη φαντασια τους τα χτυπανε τα μιλφ.
οποιος τα χτυπαει στην πραγματικοτητα κανει την παπια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
η μαλακία της εβδομάδας.
τα απωθημένα και την καβλα της παντρεμενης/χωρισμενης 40+ δεν τα έχουν ούτε 10 πιτσιρίκες μαζί..
Η μαλακια του αιωνα.Εκτος του οτι οργανικα ειναι λογικο την μεγαλυτερη καυλα να την εχει ο ανθρωπος
σε νεαρη ηλικια,τι να την κανω εγω την 40+ οση καυλα και να εχει αν ειναι σαν σταφιδα το σωμα της.
Πιπινια και παλι πιπινια.
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Το να πηδήξεις μια παντρεμένη γυναίκα που ανήκει σε άλλον άντρα είναι το καυλωτικό σου φίλε, και όχι η γυναίκα αυτή καθεαυτή, αφού όλες έχουν το ίδιο μ**νί και κ*λο
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Το να πηδήξεις μια παντρεμένη γυναίκα που ανήκει σε άλλον άντρα είναι το καυλωτικό σου φίλε, και όχι η γυναίκα αυτή καθεαυτή, αφού όλες έχουν το ίδιο μ**νί και κ*λο
Δεν είναι σωστό αυτό, η συνήθεια αυτή ανήκει κυρίως στο γυναικείο φύλο, απλά έχει πέσει πολύ προπαγάνδα με τα μιλφ, και προσωπικά την πιστεύω και εγώ....
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Η μαλακια του αιωνα.Εκτος του οτι οργανικα ειναι λογικο την μεγαλυτερη καυλα να την εχει ο ανθρωπος
σε νεαρη ηλικια,τι να την κανω εγω την 40+ οση καυλα και να εχει αν ειναι σαν σταφιδα το σωμα της.
Πιπινια και παλι πιπινια.
Οργανικά οι μεγαλύτερες κάβλες στις γυναίκες είναι εκεί γύρω στα 30-35.Όχι σε νεότερη ηλικία.Η βιολογία το λέει,όχι εγώ. :grin:

Μια γυναίκα που προσέχει λίγο τον εαυτό της στα 40 μπορεί να έχει μια χαρά κορμί,σίγουρα δεν θα είναι σαν 20χρονης αλλά σε καμιά περίπτωση άσχημο η χαλαρό.Μια βόλτα στα γυμναστήρια να κάνεις βλέπεις πολλές 40ρες κορμάρες...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οργανικά οι μεγαλύτερες κάβλες στις γυναίκες είναι εκεί γύρω στα 30-35.Όχι σε νεότερη ηλικία.Η βιολογία το λέει,όχι εγώ. :grin:

Μια γυναίκα που προσέχει λίγο τον εαυτό της στα 40 μπορεί να έχει μια χαρά κορμί,σίγουρα δεν θα είναι σαν 20χρονης αλλά σε καμιά περίπτωση άσχημο η χαλαρό.Μια βόλτα στα γυμναστήρια να κάνεις βλέπεις πολλές 40ρες κορμάρες...
Αυτο που λες δεν στεκει.Οταν ημουν 18 χρονων θυμαμαι απο την καυλα μου γκρεμιζα τοιχο.Τωρα στα 40 αντε να σπαω κανα τουβλο μονο. :grin:
Στο γυμναστηριο που παω εχει μεν 40αρες αλλα εχει και κατι 20χρονα να σου φευγει το σαγονι.Δεν συγκρινονται,πως να το κανουμε.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Το θέμα είναι αν έχουν μυαλό, όχι για παντρειά άλλα να για το σεξ.....
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Αυτο που λες δεν στεκει.Οταν ημουν 18 χρονων θυμαμαι απο την καυλα μου γκρεμιζα τοιχο.Τωρα στα 40 αντε να σπαω κανα τουβλο μονο. :grin:
Στο γυμναστηριο που παω εχει μεν 40αρες αλλα εχει και κατι 20χρονα να σου φευγει το σαγονι.Δεν συγκρινονται,πως να το κανουμε.
Άλλο οι άντρες άλλο οι γυναίκες.Βιολογικά τα οιστρογόνα κορυφώνονται στα 30-35. :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Σωστά το πλάθεις όπως θέλεις το νέο μυαλό, άλλα μην ξεχνάς πως το γυναικείο μυαλό είναι πάντα ανώτερο και πιο πονηρό από το δικό μας....
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
καποιοι επηρεαζεστε απ' τις πολλες τσοντες. σας εχει τυπωθει η εικονα του κουγκαρ που εχει τρελες καβλες και βουταει οποιον βρει μπροστα της και γαμιεται ασυστολα μεχρι που μπαινει απ'την μπαλκονοπορτα η κολλητη της, χωνεται κι αυτη, μετα μπαινουν οι κορες του, η υπηρετρια, η δασκαλα του γιογκα, η γειτονισσα που ηρθε να ζητησει ζαχαρη, η κορη της γειτονισσας με δυο συμμαθητριες της και μολις τις περασει ενα χερακι ολες κανουν τζακουζι.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Αυτό κατά κάποιο τρόπο είπα παραπάνω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom