Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ειστε σίγουρος πως διέθετε ανέκαθεν θηλυκό όργανο αναπαραγωγής; 

Άγιε, είστε κορυφαίος, μόλις δώσατε τη χαριστική βολή, στα πλαίσια του υπερρεαλισμού πιστεύω το σχόλιο σας.

Τα σέβη μου.

 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
βρε αμα εισαι σε καμια εισπρακτικη την εκατσες!!!!!!!!!!!!!!

ααα ωραια βιτσια να ερθω και εγω ?

οποιος θελει να μπουμε παρεα, ειναι δεχτος... κερναω εγω και δε θα γαμησω...

μου τη βαρεσε αγρια τωρα και θελω να κανω χοντρη μαλακια...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Λοιπόν για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα..
Όντως προ μηνός και ευρισκόμενος στο γνωστό μπαρ/κλαμπ που συχνάζουν στουντιοστριποκόριτσα  μου σύστησαν μια Κάρμεν (από Ιταλία, λέμε τώρα)..Μερικές μέρες αργότερα  ένας από τους γνωστούς τύπους που εκτός από την εκπροσώπηση καλλιτεχνών ασχολείται και με την περαιτέρω <<προώθηση>>  μου πρότεινε τη συγκεκριμένη + άλλη μία (με όνομα  ΄΄ομοιο της αγαπημένης του Ορέστη) για πάρτι.Ζήτησα φβ να τις δω (αν και η Κάρμεν δε μου άρεσε εξαρχής) και βλέποντας το επίπεδό τους φυσικά και δεν προχώρησα (ειδικά στην τιμή των 200!!).
Όλοι όσοι ασχολούνται σοβαρά με το <<άθλημα>> γνωρίζουν ό,τι η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών (στριπερς,στουντιοκόριτσα/πόρνες) εργάζονται και έξω. Επειδή όμως την κοπέλα δεν την είδα από κοντά και δε μπορώ να είμαι σίγουρος αν την πρότεινε η φίλη της (πχ όπως κάνει η Κατερίνα20) ή αν εκείνη την εποχή είχε οικονομικά προβλήματα. Εκείνο που έχει σημασία είναι να προσέχει ο καθένας να μην πληρώνει φύκια για μεταξωτές κορδέλες..
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Για του λογου το αληθες

πραγματικα απιστευτο...

βεβαια να πω οτι αυτο ειναι το 2ο μου κινητο που της το εδωσα πριν απο κανα μηνα...

δεν ξερω αν η αρχικη καταχωρηση πριν απο 6 μηνες ηταν ιδια...

ισως οχι!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.713
Κριτικές
90
Like
33.369
Πόντοι
24.700
Άγιε, είστε κορυφαίος, μόλις δώσατε τη χαριστική βολή, στα πλαίσια του υπερρεαλισμού πιστεύω το σχόλιο σας.

Τα σέβη μου.

Καλησπέρα αγαπητέ Δευκαλίωνα. Όπως σας είχα γράψει, ευελπιστώ να διαβάσω σύντομα κριτική σας.

 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Λοιπόν για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα..
Όντως προ μηνός και ευρισκόμενος στο γνωστό μπαρ/κλαμπ που συχνάζουν στουντιοστριποκόριτσα  μου σύστησαν μια Κάρμεν (από Ιταλία, λέμε τώρα)..Μερικές μέρες αργότερα  ένας από τους γνωστούς τύπους που εκτός από την εκπροσώπηση καλλιτεχνών ασχολείται και με την περαιτέρω <<προώθηση>>  μου πρότεινε τη συγκεκριμένη + άλλη μία (με όνομα  ΄΄ομοιο της αγαπημένης του Ορέστη) για πάρτι.Ζήτησα φβ να τις δω (αν και η Κάρμεν δε μου άρεσε εξαρχής) και βλέποντας το επίπεδό τους φυσικά και δεν προχώρησα (ειδικά στην τιμή των 200!!).
Όλοι όσοι ασχολούνται σοβαρά με το <<άθλημα>> γνωρίζουν ό,τι η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών (στριπερς,στουντιοκόριτσα/πόρνες) εργάζονται και έξω. Επειδή όμως την κοπέλα δεν την είδα από κοντά και δε μπορώ να είμαι σίγουρος αν την πρότεινε η φίλη της (πχ όπως κάνει η Κατερίνα20) ή αν εκείνη την εποχή είχε οικονομικά προβλήματα. Εκείνο που έχει σημασία είναι να προσέχει ο καθένας να μην πληρώνει φύκια για μεταξωτές κορδέλες..

επειδη δεν το ξερω ποιο λες, αναφερε το ονομα του μπαρ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οποιος θελει να μπουμε παρεα, ειναι δεχτος... κερναω εγω και δε θα γαμησω...

μου τη βαρεσε αγρια τωρα και θελω να κανω χοντρη μαλακια...
τυπε παρε τηλ τον κωστα τον κουστουματο
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
πραγματικα απιστευτο...

βεβαια να πω οτι αυτο ειναι το 2ο μου κινητο που της το εδωσα πριν απο κανα μηνα...

δεν ξερω αν η αρχικη καταχωρηση πριν απο 6 μηνες ηταν ιδια...

ισως οχι!

Παντα βρισκεις μια αιτια ρε κουφαλα να δικαιολογεις τις μαλακιες που εχεις κανει
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
οποιος θελει να μπουμε παρεα, ειναι δεχτος... κερναω εγω και δε θα γαμησω...

μου τη βαρεσε αγρια τωρα και θελω να κανω χοντρη μαλακια...
θα την πιάσεις επ αυτοφώρω και θα τους πας με τα σεντόνια στο τμήμα για μοιχεία τύπε;


URL]]
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Makuku..οι πάντες γνωρίζουν πώς αυτός είναι μαζί με το Vertigo ο πρώτος σταθμός ,πριν καταλήξουν στο Τραστ..

μπορει να το επισκεφτω, ισως ειμαι τυχερος... you never know...  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom