Νέα

Νοτις Σφακιανακης VS Δεσποινα Βανδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πιπης___
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την Αποχωρηση της Βανδη απο το σχημα μετα τις δηλωσεις του Αρχοντα Νοτη ?

  • Ρε ποιος την Γαμει την κοντη. Τα λεφτα της ΑΕΚ πισω ρε!!!

    Ψήφοι: 21 12,1%
  • Δεν συμφωνησανε στα φραγκα και βρηκε προφαση η αταλαντη να φυγει σαν Λαικος Επαναστατης. Θα την βρει

    Ψήφοι: 20 11,6%
  • Ο Νοτης ειναι Αρχοντας. Την εφτιαξε και αυτη τον πουλησε ! Στα @@ μας και αν εφυγε

    Ψήφοι: 53 30,6%
  • Δεν συμφωνω με τις αποψεις του Νοτη πρεπει να ειναι ποιο προσεχτικος με τις δηλωσεις του ειναι λαικο

    Ψήφοι: 9 5,2%
  • Ο Ενας Φασιστας, η αλλη Αντιφασιστας και η Παολα Κομμουνα. Παμε μπουζουκια και δεν γαμιεται το συμπα

    Ψήφοι: 10 5,8%
  • Μαγκες δεν εχω να φαω,Αυτοι πανε στις βιλαρες τους, τρωνε αστακομακαροναδες, τι με νοιαζει εμενα τωρ

    Ψήφοι: 38 22,0%
  • Ο Κοντος φταιει για ολα. ΠΑΣΟΚ δεν εισαι ρε? Ο Εαυγγελος Γουρουνης παρεξηγηθηκε και τους διεταξε να

    Ψήφοι: 3 1,7%
  • Κοιτα να δεις που η Βανδη μας εβαλε τα γυαλια. Μπραβο της παντως. Δεν της το ειχα να εχει τσαγανο

    Ψήφοι: 19 11,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    173

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
μπογδάνοι λαζόπουλοι και παπαριές...

κατά τη γνώμη μου ο μόνος που κάνει σοβαρή δημοσιογραφία στην Ελλάδα είναι ο τριανταφυλόπουλος..
ο άνθρωπος μέχρι και το χρηστό θα έκανε πρωτοσέλιδο αν είχε θέμα  :grin:  πέρα από την πλάκα δεν κωλώνει πουθενά...

και δεν λέω ότι αυτός είναι άγιος

:huh:

προσωπικά απ'όλους συμπαθώ περισσότερο τον χαρδαβέλα :P
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
:huh:

προσωπικά απ'όλους συμπαθώ περισσότερο τον χαρδαβέλα :P

ναι συμπαθητικός και ο χαρδαβέλας...
εννοείτε δεν μου αρέσει η αισθητική τους (μακης,χαρδαβέλας) αλλά τουλάχιστον δεν κοροϊδεύουν τον κόσμο...  :)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ναι συμπαθητικός και ο χαρδαβέλας...
εννοείτε δεν μου αρέσει η αισθητική τους (μακης,χαρδαβέλας) αλλά τουλάχιστον δεν κοροϊδεύουν τον κόσμο...  :)

σαν άντρες σου αρέσουν καθόλου :)
 

Επισκέπτης
Ωραίος ο Νότης !!!!! Τα ειπε χυμα και σταρατα !!!!!!
Τον παω αυτον τον τυπο... ο καραφλας σπασαρχιδας εντελως, τον ξεβρακωσε ο Νοτης !!!!   Headbaning!

Ειναι πολυ μικρός, πολυ γατάκι αριστερούλης ανθελληνίσκος για να κανει προβοκάτσια στο Μέγα Νότη.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ποια ειναι η αποψη σας για τους πολιτικους?
Το μεγαλύτερο κακό έκαναν  σε αυτό τον τόπο οι περισσότεροι.
Ειναι πολυ μικρός, πολυ γατάκι αριστερούλης ανθελληνίσκος για να κανει προβοκάτσια στο Μέγα Νότη.
Αριστερός ο μπογδανος …που εκθειάζει τον Στεφανο Μάνο μάλιστα....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.689
Κριτικές
31
Like
12.319
Πόντοι
5.097
Το μεγαλύτερο κακό έκαναν  σε αυτό τον τόπο οι περισσότεροι.Αριστερός ο μπογδανος …που εκθειάζει τον Στεφανο Μάνο μάλιστα....
υπεκφευγεις  :birdman:
η μαλλονβ δεν το εθεσα εγω σωστα
δωσε μου 5 χαρακτιρισμους για τους πολιτικους  :birdman:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
κατά τη γνώμη μου ο μόνος που κάνει σοβαρή δημοσιογραφία στην Ελλάδα είναι ο τριανταφυλόπουλος..
ο άνθρωπος μέχρι και το χρηστό θα έκανε πρωτοσέλιδο αν είχε θέμα  :grin:  πέρα από την πλάκα δεν κωλώνει πουθενά...
Θυμαστε οταν αρχισε η υποθεση ζαχοπουλου;
Περιεργος ο ρολος της κουφαλας.  :grin:
 

Επισκέπτης
Αριστερός ο μπογδανος …που εκθειάζει τον Στεφανο Μάνο μάλιστα....

Δε λέει τίποτα το οτι εκθειάζει το Μάνο. Η ιδεολογία ειναι άλλη υπόθεση. Ειναι πολύ αριστερός, εθνομηδενιστικής τάσης ισχυροτάτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom