Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (11 μέλη και 159 επισκέπτες)

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Τσαρκαρα σημερα ξεκινωντας για τη μαρια απο λεωνιδου..αλλα για αρχη περασα απο το βεργας 3 να δω τη κατερινα που ειχε παρει ο συνοδοιπορος σμυρνης….πολυ καλη κριτικη,και μου ειχε κατσει να τη δω….μολις εφτασα ομως αντι για τη κατερινα,βγαινει ενας ξανθος μουναρος που δεν εχω ξαναδει πουθενα γυρω στο 1.80 κοντα ξανθα μαλλια…τρομερο στηθος 3αρι σουπερ κωλος και πολυυυ ομορφη…σοφια τη λενε,ρωσσιδα,βγηκε χαμογελαστη,ψαρωσα με την ομορφια της  ηταν μαγκωμενη.αλλα χαμογελαστη…το ενστικτο ομως δε με αφησε να μπω…..προς διερευνηση λοιπον…….στις υπηρεσιες αν θυμαμαι καλα τα ειχε ολα πλην κωλο και στοματικο τελειωτικο….ελευθερο,ναι….δειτε τη και σεις και το συζηταμε...
Για την Μαρία από Λεωνίδου μην πας γιατί είναι εκτός (πατρίδα της) και θα επιστρέψει μετά από κάνα-δύο-τρεις μήνες σύμφωνα με τη Χριστίνα και μια τσατσά τους.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Από την αποψινή τσάρκα Φυλής ξεχώρισα Λίζα από Φ59, Ρενάτα από Φ66 και Μάγια από Φκ19 σαν τις πιο όμορφες παρουσίες. Η Μάγια σαλονάρισε μουτρωμένη και χωρίς κούνημα λόρδωσης που μας είχε συνηθίσει. >:(

Η Λίλιαν πρόστυχο μιλφ από Διδύμου λέει τίποτα στο δωμάτιο; :think: Έχει πολύ πρόστυχο ύφος.

υγ, Μέτρια κίνηση, αρκετός κόσμος στα δωμάτια. Ο καλός καιρός φέρνει καύλες.

Η Μάγια καλά θα κάνει,να καταλάβει ότι δεν είναι σε στούντιο πλέον..........και να στρωθεί στην δουλειά!
Την έχουν πάρει ένα σωρό παιδιά και τους ξεπέταξε,μετά την επιστροφή της......
Μόνο εγώ της ανέβασα καλή κριτική........την άξιζε όμως....πέρασα καλά...... :boobies:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
μήπως λες για την Λίζα από Φ.54Β;
καλή ακούγεται πως είναι η Λίλιαν και αν δεις και από τις κριτικές γι αυτήν, εδώ!

Μπράβο! Φ54 ήθελα να γράψω. Αυτή και οι δύο που προανέφερα ήταν τοπ μωρά.
Μου άρεσε επίσης μία στο Διδύμου 7Β, ξανθιά, μετρίου αναστήματος, με ωραίο κώλο αλλά σουβλερή φάτσα. Η τσατσά δεν είπε όνομα.

Α για όποιον ενδιαφέρεται η τσατσά Δ20 είπε ότι σήμερα ήταν η τελευταία μέρα της Εβελίνας. Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό. Δε μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρουσα η παρουσία της.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Η Μάγια καλά θα κάνει,να καταλάβει ότι δεν είναι σε στούντιο πλέον..........και να στρωθεί στην δουλειά!
Την έχουν πάρει ένα σωρό παιδιά και τους ξεπέταξε,μετά την επιστροφή της......

Έχει σώμα αγάλματος και θα μπορούσε να κανει πολύ καλό GFE όπως την κόβω! Δεν έχουν καταλάβει τα άτομα του επαγγέλματος, πουτάνες κι όχι μόνο, ότι 20 ευρώ πλέον είναι πολλά λεφτά και κανείς δεν τα φυτιλιάζει απλά για το χύσιμο, όσο μουνάρα κι αν είναι η κοπέλα!!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για την Μαρία από Λεωνίδου μην πας γιατί είναι εκτός (πατρίδα της) και θα επιστρέψει μετά από κάνα-δύο-τρεις μήνες σύμφωνα με τη Χριστίνα και μια τσατσά τους.
..τη χριστινα την ειδα σημερα….το πορνοενστικτο δ μου επετρεψε να περασω…αλλα ειναι στα υποψιν…..εχει καλες κριτικες...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
μετα απο τη τελευταια επισκεψη στη παολα απο μ.αλεξανδρου…….αχχχ τι τσιμπουκι ηταν αυτο……..λιπωδης κατασταση…αλλα η πιο σφιχτη χοντρη που πηρα ποτε…..τεσπα τη περιμενω πως και πως…αν τη δει καποιος πριν απο μενα να ενημερωσει παρακαλω….
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Μπα είναι στραβωμένη,γιατί δεν έχει δουλειά μύστη μου...... :crazy:

πράγματι δεν έχει δουλειά και τα έχει παίξει. μία φορά η τσατσά ανέφερε στο φουλ πρόγραμμα και τελειωτικό στο στόμα. την επόμενη μέρα γυμνό και κώλο μόνο!!! δεν ξέρουν τι να κάνουν για να περάσει κάποιος στο δώμα.
δεν καταλαβαίνει η Ειρίνα ότι πρέπει να χάσει κιλά και να επανέλθει στην προ 2 χρόνων κιλοκατάσταση. τότε είχε πολύ καυλερό κορμί!!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
σημερινή βόλτα στην 2η βάρδια.
Φυλής 71 το πάνω κλασικά η Άννυ με φουλ. την έχω πάρει μία φορά και από τότε δεν...
Φυλής 69 το κάτω η Νέλλυ, καυλερό κωλί αλλά έκοψε το άφιλτρο.
Φυλής 66Δ μάλλον η Μαρία που έπαιζε στο Φωκαίας 25 το κάτω με κώλο και άφιλτρο σήμερα.
Φωκαίας 25 η Μισέλ αδιάφορη με άφιλτρο νομίζω.
Φωκαίας 27 ισόγειο η Ειρήνη με φουλ. αδυνάτισε η κωλάρα της αλλά γεμάτη κυτταρίτιδα.  
Φωκαίας 24 δύο μικροσκοπικά μουνάκια. το ένα με φουλ που δουλεύει και στο 27 και στο Διδυμου 27 και στο Αλκιβιάδου με διάφορα ονόματα και ένα άλλο ξανθούλι με κοιλίτσα αλλά καυλέ προσωπάκι που όμως έκανε μόνο άφιλτρο τελειωτικό.
στο Φυλής 40 η Έλενα με φουλ στην οποία ξαναπέρασα και πέρασα καλά. θα ακολουθήσει κριτική.
 

Επισκέπτης
20Α κλασικά η Κορίνα μόνιμα εδώ πλέον από Ιάσωνος 20Β (όροφος), μελαχρινή με μαλλί πιασμένο αλογοουρά, εμφανίζεται πάντα γυμνόστηθη με ελαφρώς κρεμασμένο βυζί 2,5αρι, κανονικό ύψος, αδιάφορο αγελαδινό πρόσωπο, ατσούμπαλο σώμα, απλό πρόγραμμα

Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός ρε φίλε?  :think:  Τελικά είναι τόσο υποκειμενικά τα γούστα και οι απαιτήσεις που κανείς δεν πρέπει να επηρεάζεται από περιγραφές και κριτικές παρά μόνο να πηγαίνει μόνος του να βλέπει, να δοκιμάζει και να κρίνει!

Η Λαρίσα που δουλεύει στο ίδιο σπίτι για μένα είναι γυφτομπάζο, ενώ την Κορίνα τη θεωρώ πολύ γλυκιά στο πρόσωπο - παρά το ότι έχει λίγο χοντρή μυτούλα - με σωματάκι τρέλα. Όλα είναι υποκειμενικά και όσοι διαβάζετε μην επηρεάζεστε αν δεν δείτε!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Έχει σώμα αγάλματος και θα μπορούσε να κανει πολύ καλό GFE όπως την κόβω! Δεν έχουν καταλάβει τα άτομα του επαγγέλματος, πουτάνες κι όχι μόνο, ότι 20 ευρώ πλέον είναι πολλά λεφτά και κανείς δεν τα φυτιλιάζει απλά για το χύσιμο, όσο μουνάρα κι αν είναι η κοπέλα!!!

Καλά εγώ δεν είμαι μέτρο σύγκρισης όσο αναφορά την μικρή......την έχω πάρει 20+ φορές......και περνάω πάντα καλά............. ;)


πράγματι δεν έχει δουλειά και τα έχει παίξει. μία φορά η τσατσά ανέφερε στο φουλ πρόγραμμα και τελειωτικό στο στόμα. την επόμενη μέρα γυμνό και κώλο μόνο!!! δεν ξέρουν τι να κάνουν για να περάσει κάποιος στο δώμα.
δεν καταλαβαίνει η Ειρίνα ότι πρέπει να χάσει κιλά και να επανέλθει στην προ 2 χρόνων κιλοκατάσταση. τότε είχε πολύ καυλερό κορμί!!!!
Το ίδιο λέμε........από κωλοτρυπίδι ήταν σούπερ............. :zfuck:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
πέρασα από βριλησσού να δω την πιπίνα Τζένη αλλά δεν ήταν εκεί. με βούτηξε η Έμιλυ στο σαλόνι και με έκανε τούρμπο, μου άνοιγε το φερμουάρ, μου έπιανε τον πούτσο, τον έβαζε στο στόμα της με το βρακί μαζί. δυστυχώς δεν ήμουν σε φάση να δώσω 50 ευρώ και έφυγα με δυσκολία. κατακαυλωμένος πήγα να δω τη ρωσίδα Έλενα στο Φυλής 40 διότι εμπιστεύομαι το γούστο του Σμύρνη. Πράγματι μόλις την είδα με τα fishnets και τα τακούνια και το μαύρο κορμάκι, χωρίς καμμιά χρονοτριβή πλήρωσα το παράβολο. Πολύ καλή περίπτωση.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Πριν από λίγο (11:40 - 12:35) στην πρωινή (1η) βάρδια σε διάφορα σπιτάκια με τη σειρά που τα επισκέφτηκα...


Ιουλιανού

71 στο μικροσκοπικό σαλονάκι του οίκου αυτού μόνη της βγήκε και μου παρουσιάστηκε (αμφιβάλλω αν υπήρχε υπηρεσία) η Ίνκα, πρόκειται για όμορφο ξανθό προσεγμένο γκιλφ, 3,5αρια - 4αρια βυζία, φορούσε ενα μπλε baby doll και είχε τα κιλάκια της, στο πρόγραμμα τα πάντα όλα πλην πρωκτικού.


Αλκιβιάδου

16Α και εδώ η ξανθιά Ίνκα αλλά νεώτερη ηληκιακά στην κατηγορία των μιλφ, μέτριο πρόσωπο, μαλλί πιο πάνω από το ύψος των ώμων, φορούσε μαύρο baby doll, μικρό βυζι, κανονικό ύψος και κωλάρα, το πρόγραμμα και αυτής με όλα πλην κώλου. Η τσατσά εδώ άκρως ευγενέστατη και να ναι καλά.
16Β η προμιλφ Πατρίτσια με ροζ δυκτιωτή μπλούζα, αδιάφορο άσχημο πρόσωπο που το ξέχασα ήδη, 3αρι βυζί, μεγάλη κοιλιά και κωλάρα με μπουτάρες κυτταριτιδέ αμφότερα, ούτε τζάμπα δεν έμπαινε συναγωνιστής όπως μου είπε βγαίνοντας και δε διαφώνησα, φουλ πρόγραμμα.
16Γ η προμιλφ-μιλφ Ντάνα που περίμενα να βγει από το δωμάτιο, μελαχρινή με μαλλί πιο πάνω από το υψος των ώμων, 2αρι βυζί, ψηλή με μαύρα εσώρουχα και και ωραίο κορμί, με καύλωσε και μου πέρασε μία σκέψη να περάσω μέσα όταν πλησίασα δίπλα της πηγαίνοντας προν την έξοδο και ανταπακρόθηκε αμέσως με ένα ερωτικό φίλι στο λαιμό μου ύστερα από δική μου πρωτοβουλία! φουλ πρόγραμμα και εδώ και να δώσω και τα εύσημά μου στην ευγενική κοντή υπηρεσία που με πληροφόρησε πως η πρώην Ρωξάνη του Φ.40 και Διδύμου 8Α (όροφος), μετά ως Κατερίνα από Αλκιβιάδου 16Β πρωινή βάρδια και τέλος ως Μόνικα για λίγες μέρες την πρωινή πάλι βάρδια σε αυτόν τον οίκο σταμάτησε οριστικά πλέον από αυτήν τη δουλειά γιατί δεν της άρεσε (που να της άρεσε δηλάδη όταν ήταν ήδη αρκετά καλή...) και τώρα δουλεύει κάπου έξω από την Αθήνα σε καφετέρεια σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσίας πάντα! Επίσης για όσους ενδιαφέρονται και μη η γνωστή Κατερίνα η Σέρβα επιστρέφει από μεγάλη άδεια την Δευτέρα στην απογευματινή (2η) βάρδια.


Χωματιανού

11Α (ισόγειο) κλειστό
11Β (όροφος) ο υπηρέστης με την μαύρη περούκα μου παρουσίασε την Λώρη που δουλεύει τα πρωινά εκεί, κοντοπούτανη κοπέλα με καλούτσικο πρόσωπάκι, εμφανίστηκε με ροζ εσώρουχα, 2αρι βυζάκι, κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.


Λιοσίων

76Β κλειστό
91 κλειστό


Αλκαμένους

117 η κλασσική σε αυτόν τον οίκο μαυρομάλλα σχετικά νέα, και που προσωπικά με ότι έχω ακούσει γι αυτήν την έχω πάρει από φόβο (καλή είναι... χοχο!), τσατσά
μου παρουσίασε τη Ρωσίδα Νίκη, εμφανήστικε γυμνόστηθη με ωραίο μικρό στητό βυζί, γύρω στα 30 έτη, ωραίο πρόσωπο, κανονικό ύψος και σώμα με ωραίο κώλο! στο πρόγραμμα τα κάνει όλα πλην πρωκτικού!
Να σημειώσω πως η Αθηνά ή Ελένη (διαλέχτε και πάρτε) σήμερα θα δουλεύει στην απογευματινή βάρδια όπως και αύριο Σάββατο, την Κυριακή θα έχει ρεπό και από Δευτέρας πάλι στην πρωινή σύμφωνα με την υπηρεσία πάντα!
113 στο δωμάτιο ήταν η μιλφ Βαλέρια αλλά περίμενα... πολύ ωραία παρουσία, μιλφ με καστανοκόκκινα μαλλία, πολύ γλυκό πρόσωπο με πολύ ωραία επιδερμίδα και με ένα μικρό κενό στα δύο μπροστινά της πάνω δόντια, φορούσε ένα καφέ με τιγρέ σχέδιο κάπως baby doll, κανονικό ύψος προς ψηλή με ωράια πόδια και ωραίο κώλο, το βυζί της κανονικό, στο πρόγραμα της φουλ πλην κώλου.


Περγάμου

27Β η μιλφ Μαριάννα, μελαχρινή με μέτριο πρόσωπο κανονικό ύψος, μαύρα εσώρουχα και κάπως κανονικό σώμα που δεν θυμάμαι λεπτομέριες, στο πρόγραμμα μόνο κώλος δεν δίνεται!
27Α η μιλφγκιλφ βουβάλα αδιάφορη εντέλώς Όλγα με ένα δυκτιωτό και η μιλφογκιλφ αδιάφορη ξανθιά Νίκα με καρέ μαλλί αλλά πιο ενδιάφερουσα σε σχέση με την πρώτη και φορούσε μαύρα έσωρουχα, κανονικό ύψος και καλό κορμί για την ηληκία της, στο πρόγραμμα κάνουν τα πάντα πλην πρωκτικού αμφότερες!
1 η σχετικώς νεαρή μελαχρινή Λουίζα, μέτριο πρόσωπο, σετικά ψηλή, κανονικό σώμα με 2αρι βυζί και υπέροχη κωλάρα, απλό πρόγραμμα πάντα είπε η τσατσά και να αναφέρω πως η όμορφη Πάολα είναι τα απογεύματα εκεί πολύ καιρό τώρα και συνεχίζει...


Διδύμου

7Α/7Β κλειστά
8Α (όροφος) ο (τρομακτικός) κόμης Δράκουλας για άλλη μία φορά μου παρουσίασε την ξανθιά μουνάρα προμιλφ Μαρίνα, ήταν στο δωμάτιο και όταν βγήκε άκουσα γέλια και από αυτήν και από τον πελάτη κυρίως πράγμα που δείχνει πως πρέπει να είναι καλή και στην ουσία. Στο τσακ δεν πέρασα δίνοντας ότι είχα πάνω μου ένα 20αρικο και κάτι ψηλά δλδ αλλά ευτύχως κρατήθηκα και εκεί που πήγαινε να πάρει την χαρά ο κόμης του την στέρησα. Πρόκεται λοιπόν για όμορφη παρουσία, με λευκά εσώρουχα και μία κοντή καυλιάρικη φουστίτσα, κανονικό ύψος, πολύ ωραίο σώμα με υπέροχο κώλο και ένα μικρό ταττού στη μέση πάνω από αυτόν, 2αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.
8Β (ισόγειο) δεν μπήκα, δύο κοπέλες δούλευαν ρωτώντας συναγωνιστή, δεν θα ήταν άλλες από την νεαρή ξανθιά όμορφη γεματούλα Αννίτα και την λίγο μεγαλύτερης ηληκίας καστανή, με περούκα μάλλον, Όλγα, πιο αδύνατη, πιο αδιάφορη και λίγο πιο ψηλή από την πρώτη!

Καλή συνέχεια...
 

anaptiras62

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερίζω τους φίλτατους συναγωνιστές και συγχαρητήρια για τις ενημερώσεις.

Έχω ξαναρωτήσει, μήπως κατά τύχη έχει δει κανείς την Λολίτα εκ Ρουμανίας που κάποιους μήνες πριν δούλευε στο Βέργας 3;

Πρόστυχη φάτσα, σκούρα καστανά ίσια μαλλιά, λεπτό σώμα, δίνει και κωλαράκι. ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
59 ιζαμπελα το ψηλο μελαγχροινο αλογο
61 τζουλι το κοντοπουτανο μελαγχροινο κατσαρομαλλικο πιπινι
74 δεξια τερεζα,καστανη ομορφη λεπτη κοπελα με δυνατο στηθος,πολυ αξιολογη παρουσια
74 αριστερα η κοντοπουτανη αννουλα
86 ισογειο η σεξι ξανθια νταρντανα λαουρα
86 οροφος αντρεα καστανη κοντοπουτανη κοπελα με καλο κορμι αλλα κυριως φοβερο βλεμμα και υφος
Καταθεση,υποσχεται πολλα,πραγματοποιει λιγα αλλα περιεργως δεν εφυγα μετανοιωμενος
Διδυμου
16α ιζαμπελα,η μελαγχροινη πληθωρικη mlf
20 αννα η ψηλη αδυνατη μελαγχροινη μλφ
Ιωαννινων 3 σονια,η ξανθια μεταmlf,πρωην μασατζου,η οποια παραπεμπει σε σκανδιναβεζα τουριστρια
Χτες στην απογευματινη βαρδια βεργας 3 αριστερα νεα παρουσια η σοφια οπως σωστα επισημανε ο κλεοβουλος,ψηλη ξανθια μ εντυπωσιακο στηθος,κοιλιτσα πιθανον ,και μαλλον μεταmlf
Aκομη χτες αλκαμενους 113 βαλερια,καταθεση επισης
Επισης χτες το βραδι Κωνσταντινουπολεως 92α η βικυ,μελαγχροινη τσιγγανορουμανα με βυζαρες,επιπεδου φυλης
Κωνσταντινουπολεως 92 κατια,μελαγχροινη με πιασιματακια,ισχυουν τα ιδια οσον αφορα το επιπεδο εμφανισης
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom