Νέα

Κοριτσια που το κανουν με ανταλλαγμα δωρακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex0444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
οχι για την συγκεκριμενη...απο την μικρη μας γνωριμια, εμαθα οτι η κοπελα ηταν ορφανη απο Πατερα κ προφανως κοιτουσε μεγαλυτερες ηλικιες ψαχνοντας ταυτοχρονα το πατρικο προτυπο που της ελειπε...κατι σαν γκομενος-προστατης-πατερας...
ασε που επειδη τν συμπαθησα, δεν θα μπορουσα να την πηδηξω 10 φορες κ μετα να την αφησω...
εμεις τα γεροντια εχουμε κ ενα κωδικα τιμης. ;)
τυπε εγω αν βρω τετοια την παντρευομαι κιολας. :grin:
 

Επισκέπτης
οχι για την συγκεκριμενη...απο την μικρη μας γνωριμια, εμαθα οτι η κοπελα ηταν ορφανη απο Πατερα κ προφανως κοιτουσε μεγαλυτερες ηλικιες ψαχνοντας ταυτοχρονα το πατρικο προτυπο που της ελειπε...κατι σαν γκομενος-προστατης-πατερας...
ασε που επειδη τν συμπαθησα, δεν θα μπορουσα να την πηδηξω 10 φορες κ μετα να την αφησω...
εμεις τα γεροντια εχουμε κ ενα κωδικα τιμης. ;)

τύπε έχεις ήθος

εύγε νέε μου... :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
οχι για την συγκεκριμενη...απο την μικρη μας γνωριμια, εμαθα οτι η κοπελα ηταν ορφανη απο Πατερα κ προφανως κοιτουσε μεγαλυτερες ηλικιες ψαχνοντας ταυτοχρονα το πατρικο προτυπο που της ελειπε...κατι σαν γκομενος-προστατης-πατερας...
ασε που επειδη τν συμπαθησα, δεν θα μπορουσα να την πηδηξω 10 φορες κ μετα να την αφησω...
εμεις τα γεροντια εχουμε κ ενα κωδικα τιμης.
;)
Σταματα αλητη θα μας κάνεις να κλάψουμε! :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
και όταν το πιτσιρίκι σου πετάει τη μια μαλακία πίσω απ την άλλη δεν σου πεύτει ?
το ηθικό ..  :2funny:
ρε πακι μου εχει τυχει αλλα τα ξεχναω ολα οταν τα βλεπω γυμνα με μια ρογα σαν σταφυλι και πετρα τα μπουτακια :grin: :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ρε πακι μου εχει τυχει αλλα τα ξεχναω ολα οταν τα βλεπω γυμνα με μια ρογα σαν σταφυλι και πετρα τα μπουτακια :grin: :grin:

άντε κοίτα να παντρευτείς να διαιωνίσεις το είδος σου και άσε ήσυχα τα πιτσιρίκια σάτυρε  :birdman:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
Σταματα αλητη θα μας κάνεις να κλάψουμε! :grin:
εαν η αλλη ειναι παρτολα κ το τραβαει η ψυχη της το  :zfuck: :zfuck: :zfuck: ενταξει δεν θα την αφησω κ παραπονεμενη...μαλακες ειμαστε?(φιλοσοφικο το ερωτημα) :grin:
αλλα ειναι τι θα σου τυχει...αν ''τραβαει'' το πραγμα ή οχι... :P
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Εσυ απο οσα εχω γραψει καταλαβες οτι δεν την πεφτω καθολου? οταν σου μιλαει ο αλλος προσεχε τι σου λεει οχι να κρινεις με βαση αυτα που πιστευεις εσυ. Εγω σου ειπα οτι καταρχην το καμακι απαξιωνει τον αντρα αν θες να εισαι πετυχημενος με τις γυναικες η καλυτερη τακτικη ειναι η εμμεση. Ρωτα οσες γυναικες θες το χειροτερο στυλ αντρα ειναι αυτος που βγηκε ξαφνικα να το παιξει κοκκορας και καμακιας. Το να μπαινουν εδω μεσα ενα καρο τυποι και να λενε οτι κανουν 1000 πεσιματα για να τους κατσουν 2 γκομενες εμενα δεν μου λεει κατι αυτο ουτε τους θεωρω πιο μαγκες μαγκας φιλε ειναι εκεινος που χυμαει την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ στιγμη. Εχουμε μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα και νομιζουμε οτι η χυλοπιτα ειναι μαγκια.


 Μπόλντη κανένας γαμιάς δεν πάει να το παίξει κόκκορας.

Και να σου πω πως όσους αληθινούς γαμιάδες έχω συναντησει, κανένας τους δεν κοκορευεται για το πόσες έχει πηδήξει!
 Μόνο πηδάνε! Δεν μιλάνε παραέξω.


 Και ναι αυτο κατάλαβα, από τα λεγόμενά σου. Πως ντρέπεσαι να την πέσεις μήπως φας άκυρο.


ΑΝ κατάλαβα λάθος σόρρυ.


 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ε ναι ρε ενας ωριμος νεος ειμαι :grin:

ναι ..
εσύ και ο faust  :birdman:   (γκούγκλαρε αν δεν το ξέρεις το όνομα σάτυρε)  :2funny:

Τι λες βρε?

Απάνω στις καύλες της είναι το κορίτσι...

δεν ξέρω ..
αν και 28, και πάλι δεν μου κάθετε καλά το θέμα για  :zfuck:   :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom