Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ξέρει κανείς συναγωνιστής να ενημερώσει για Αντριάνα και Σελένα από Στούντιο Πειραιώς 121; Φαίνονται πολύ καλές περιπτώσεις και οι δύο (φωτό στις κυρίες). Παίρνω τηλέφωνο στο στούντιο και μου λέει "δεν υπάρχει ο αριθμός" :huh:.
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  16/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Σαμπρινα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μαντονα - Μαντονα - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Ιρενα/Νεα Αφιξη - Αντζελινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Αντζελινα/Μονικα/Ελενα/Ιζαμπελα/Μαρινα - Νεα Αφιξη/Ιζαμπελα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
[move] :)  :)  :)   16/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Σαμπρινα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μαντονα - Μαντονα - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Ιρενα/Νεα Αφιξη - Αντζελινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Αντζελινα/Μονικα/Ελενα/Ιζαμπελα/Μαρινα - Νεα Αφιξη/Ιζαμπελα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα


Αντζελίνα.... :think: Καινούργια;
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
AFRODITI[/size]

 
   
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους όποιος βρίζει θα εισπράξει το ίδιο νόμισμα όποιος λασπολογεί θα του απαντήσουμε με το ίδιο νόμισμα το αν στα ζαλίζω ή οχι είναι δικό μου θέμα αφού εσύ αυτοανκηρύχθηκες αστίατρος και ορίζεις οι κοπέλλες σε ποια νασοκομεία θα πάνε για να κάνουν εξετάσεις εσύ έχεις εξετάσεις όταν επισκέπτεσαι τα στούντιο που είσαι πελάτης? γιατί σε εμάς δεν είσαι...το μόνο που ξέρεις να κάνεις είναι να κάθεσαι και να γράφεις ένα σωρό αμπελοφιλοσοφίες για το ένα και το άλλο και μην κατεβάζεις το επίπεδο και άλλο γιατί να ξέρεις -το έχεις δει και παλαιότερα το έργο- μιλάμε με ευγένεια και ειλικρίνεια σε όσους είναιευγενείς  απέναντι μας ακόμα και δεν έχουν τις καλύτερες γνώμες για εμάς όμως την γλώσσα του λιμανιού - λόγω επαγγέλματος΄-την μιλάμε πολύ καλύτερα απο σένα σε βαθμό που δεν θα σου αρέσει καθόλου όποτε άραξε στα κυβικά σου και τα καουμπολίκια του τύπου μη μας τα ζαλίζεις εκεί που σου περνάει. ΣΑΚΟΥΛΑ?


καλα αρχιστε να βαζετε καμμια απο τις καινουργιες σε πρωινη βαρδια τωρα και αφηστε τις κοντρες....... ;) :P
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Η ΜΕΛΙΣΣΑ Δεν εργαζεται ? ποια στην αλυσιδα των κασσανδρα studio
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.882
Κριτικές
91
Like
3.010
Πόντοι
5.435
Πρωϊνή καταδρομική με τον πορνοτυφώνα για τα μάτια της Μαντόνας. Ευτυχώς μόνο 2 άτομα αναμονή στο δωμάτιο και αποφάσισα να περάσω για την πρώτη μου αλλά όχι και την τελευταία γνωριμία μου μαζί της.
Ρε μαλάκες, τι πράμα είναι τούτο, Παναγιά βοήθα, με έκανε να μοιάζω    :headbang: like a Virgin  :tits2:  :2funny:
Βγήκα από το δωμάτιο και σερνόμουνα και είχα να συνεχίσω και για δουλειές.
Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Πρωϊνή καταδρομική με τον πορνοτυφώνα για τα μάτια της Μαντόνας. Ευτυχώς μόνο 2 άτομα αναμονή στο δωμάτιο και αποφάσισα να περάσω για την πρώτη μου αλλά όχι και την τελευταία γνωριμία μου μαζί της.
Ρε μαλάκες, τι πράμα είναι τούτο, Παναγιά βοήθα, με έκανε να μοιάζω    :headbang: like a Virgin  :tits2:  :2funny:
Βγήκα από το δωμάτιο και σερνόμουνα και είχα να συνεχίσω και για δουλειές.
Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει

Αναμένουμε εναγωνίως!
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Λοιπον, καβαλα σε διτροχο ανω των 1000 κυβικων εγινε η τσαρκα σημερα, παλι καλα γιατι ειχε κινηση. Ξεκινησα απο:
Κηφησου 60, που ηταν η Αντριαννα. Ξανθια προμιλφ-μιλφ που στεκεται πολυ καλα, με ωραιο συνολο, στην ερωτηση για αυταρχικο η υπηρεσια μου ειπε 100, κι εφυγα τρεχοντας..
Συνεχεια στην τραπεζα, οπου σηκωσα λεφτα ωστε να ειμαι ετοιμος για τα παντα, γιατι ειχα μονο 50 ευρω πανω μου.
10 λεπτα και καμια 400αρα ευρω αργοτερα (ειπα να παρω μπας και παιξει κανενα διπλο) πηγα στο
Κροκεων 6. Μαγια, ξανθια με αφελειες στυλ Κλεοπατρας, πολυ ομορφο προσωπο που μου θυμησε την παρτενερ της Σιλβιας εδω:

[redtube]
]

Η κοπελα ειχε ομως χοντρα-αγυμναστα ποδια (μεγαλο μου κολλημα) και τα παπουτσια δεν βοηθουσαν ενω μεσα απο το σουτιεν εβλεπα κενο αντι να φουσκωνει στηθος, οποτε μαλλον μιλαμε για διπλη πλατη..
Οποτε λεω ας δοκιμασω να δω Μαντονα
Κασσανδρας 4, τα δωματια ολα γεματα και ενας συναγωνιστης απ'εξω. Αξιζει βεβαια η κυρια, εγω απλως την ειδα οταν βγηκε, τη χαιρετησα και της ευχηθηκα να εχει μια καλη μερα, ηταν ντυμενη με ενα μαγιο-σουτιεν που συγκρατουσε με δυσκολια τους πορνοβυζους, στριγκακι και παπουτσαρες.. Σκεφτηκα να πω να δωσω ολα τα φραγκα για να μπω πρωτος, αλλα θα ηταν αναξιοκρατικο και δεν το προτεινα.
Κασσανδρας 3 πανω η Σαμπρινα. Γεματη για τα γουστα μου, αλλα ευχαριστη παρουσια με ωραιο προσωπο πλαισιωμενο με σκουρο κοκκινο κοντο μαλλι. Δεχτηκα επιθεση απο υπηρεσια και κοπελα για να περασω, κατι που με εκανε να φυγω..
Κασσανδρας 3 κατω η Λαουρα. Ομορφη, τοπλες με τις βυζαρες εξω, δεν εδειξε να με θυμαται που εχω περασει μαζι της, ουτε εγω της το ειπα. Σε ρολο υπηρεσιας η Λαουρα ειπε τα προγραμματα. Οσο μιλουσε εβλεπα τα δωματια που ειχαν ανοιχτες πορτες και θυμηθηκα οτι ειναι πολυ μικρα και κλειστοφοβικα-σκοτεινα, οποτε εφυγα..
Κηφισου 30, Κλαουντια και Αφροδιτη. Ελληνιδες και οι 2, η Κλαουντια Ξανθια ομορφη κοπελα συμπαθεστατη αν και λιτη στο σαλονι με αποστεωμενα δυστυχως ποδια. Κατα τα αλλα στα γουστα μου. Η Αφροδιτη ειναι μελαχρινη, πιο νταρντανα, πολυ φιλικες και οι κοπελες και η υπηρεσια. Ρωτησα για την Ερατω που ψαχνω να δω και η υπηρεσια ειπε οτι απο βδομαδα και αν. Το εργαλειο ανεπτυξε ταχυτητες κι εφτασε στο
Αντοιχειας 64 πολυ γρηγορα.. Βανεσσα. Οχι η Βανεσσα που ειχε περασει πιο παλια απο εκει και απο Κηφιασου 30-Πειραιως 193, μελαχρινη κοπελα με τρομερα ποδια-γαμπες, μετριου αναστηματος και προσωπου.
Καβαλησα το εργαλειο και ηρθα σπιτι, με βλεπω να σκοραρω στην απογευματινη βαρδια..

Υ.Γ. Ευκολα θα πηγαινα Συγγρου 144 για Ζανετ η Αντρεα, αλλα ως δειγμα υποστηριξης στους συναγωνιστες του παροντος νηματος δεν παω.
 

paris_sweetdoll

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Like
0
KLISPERA !!!! :pipa2:
SIMERA STO PIREOS 193 SAS PERIOMENW APO TIS 17h-23h.... :tits2:
ΤΟ ΚΑΥΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΔΡΟΣΙΑ ΣΟΥ,THA PERASOUME TELIA...
:knockinb:
FILAKIA... :pipa2:
 

Συνημμένα

  • paris 16.jpg
    paris 16.jpg
    327,4 KB · Εμφανίσεις: 39

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  17/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Κατερινα κινκυ - Κατερινα Κινκυ - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα/Σαμπρινα - Ιρενα/Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Χριστινα/Μονικα/Ελενα/Ιζαμπελα - Χριστινα/Ιζαμπελα/Ελενα/Σιλβανα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.882
Κριτικές
91
Like
3.010
Πόντοι
5.435
Καλοριζικη και σιδεροκεφαλη η Κατερίνα. Πολύ καλή μεταγραφή. Εύγε κ. Λίτσα  :rockon:
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
MARGARITA[/size]

 
   
:kissass: :kissass: :kissass:
 

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
[move] :)  :)  :)  17/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Κατερινα κινκυ - Κατερινα Κινκυ - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα/Σαμπρινα - Ιρενα/Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Χριστινα/Μονικα/Ελενα/Ιζαμπελα - Χριστινα/Ιζαμπελα/Ελενα/Σιλβανα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα

Καλορίζικο το κατερινάκι και τώρα σιγα-σιγα να βλέπουμε πιο πολλές πρωινές βαρδιες για εμάς τους πρωινους!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.882
Κριτικές
91
Like
3.010
Πόντοι
5.435
Πολύ κορόιδα βρε παιδί μου εκεί στα Κασσάνδρας που πήραν την Κατερίνα. Δεν ρώταγαν τον υπεύθυνο του X-Bar να τους πει πόσο κακή επαγγελματίας είναι;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χέστους ρε px, Μην ασχολείσαι άλλο μαζί τους.
Άσε όρεξη έχεις να βγαίνει τώρα και να λέει τις παπαρολογίες του και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε  :jerking:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom