Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Εχει φυγει απο τα 36αρια!
Λεγεται οτι τωρα δουλευει στο 66...πηγες και ειδες αλλη?
Δεν καταλαβα αυτο το ερωτηματικο που εβαλες στο τελος!

Ναι πέρασα μετά την Ανάσταση και βγήκε άλλη με αυτό το όνομα...!Καμία σχέση με την Άντζελα που αναφερόμαστε... :think:
Είστε σίγουροι πως έχει πάει εκεί...;
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα ξέρει κάποιος φίλος που βρίσκεται η ρωσοφιλανδεζα μιλφ τζουλια απο αλκαμενους 117;ευχαριστω
 

DinoGerm

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες δεν έχω ακόμη κανένα νέο για την ξανθή κοντούλα Βικτώρια πρώην Διδύομου 16Α και Λιοσίων 76; Χρόνια πολλά σε όλους!
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Παίδες.

Ξέρει κανείς τι απέγινε η Κωνσταντίνα απο Πειραιώς 193 καθώς και η Αννίτα απο studio 12? :helpplea:
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Η Κωνσταντίνα είναι κανονικά στα προγράμματα της αλυσίδας απ'ότι βλέπω.

Η Ανίτα έχει σταματήσει από το Γενάρη. Προσωρινά ή μόνιμα, αυτό μόνο η ίδια το γνωρίζει.

Thanks φίλε μου.

Κάτι τελευταίο..

Μήπως μπορεί να μου συγκρίνει κάποιος τη Σόνια απο Studio 12 και τη Σύλβια απο Πειραιώς 193;

Έχουν δηλαδή κάποια κοινά στοιχεία, κυρίως στο σωματότυπο;

(Παρεμπιπτόντως τη Σόνια την έχω δοκιμάσει και αποκόμισα πολύ καλές εντυπώσεις!)

Την Σύλβια όχι ακόμα...


 

peowulf13

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Αλινα απο Βουρβαχη,Κων/λεως 61,Ηλια Ηλιου κτλ. εχει σταματησει οριστικα; :think:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Thanks φίλε μου.

Κάτι τελευταίο..

Μήπως μπορεί να μου συγκρίνει κάποιος τη Σόνια απο Studio 12 και τη Σύλβια απο Πειραιώς 193;

Έχουν δηλαδή κάποια κοινά στοιχεία, κυρίως στο σωματότυπο;

(Παρεμπιπτόντως τη Σόνια την έχω δοκιμάσει και αποκόμισα πολύ καλές εντυπώσεις!)

Την Σύλβια όχι ακόμα...

Δεν νομίζω ότι έχουν κοινά στοιχεία.

Η Σόνια έχει μεν υψηλό επίπεδοι υπηρεσιών, από τα υψηλότερα που κυκλοφορούν και μπορεί κανείς ακόμη και στο απλό να κάνει πολλά πράγματα μαζί της και έχει και μεγάλη διάρκεια, αλλά σαν σωματότυπο - εμφάνιση έχει σπάσει πολύ, για έξω ίσως μετράει αλλά στον ανταγωνισμό του αγοραίου έρωτα για εμένα είναι για μια φορά για την εμπειρία.

Η Σύλβια παρότι δεν είναι ούτε αυτή πιτσιρίκα είναι όμως σαφώς μικρότερη από την Σόνια και καθόλου σπασμένη ειδικά στο σώμα. Είναι καυλιάρα και έχει μια πουτανιά η οποία βγαίνει προς τα έξω για αυτό και πρέπει να σου κάτσει και η χημεία καθώς έχει ένα στυλ το οποίο δεν πολύ αλλάζει. Επειδή όμως το επιπεδοι των υπηρεσιών της είναι καλό την προτείνω και αυτή για την εμπειρία.

 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.046
Πόντοι
5.435
Η Σύλβια παρότι δεν είναι ούτε αυτή πιτσιρίκα είναι όμως σαφώς μικρότερη από την Σόνια και καθόλου σπασμένη ειδικά στο σώμα. Είναι καυλιάρα και έχει μια πουτανιά η οποία βγαίνει προς τα έξω για αυτό και πρέπει να σου κάτσει και η χημεία καθώς έχει ένα στυλ το οποίο δεν πολύ αλλάζει. Επειδή όμως το επιπεδοι των υπηρεσιών της είναι καλό την προτείνω και αυτή για την εμπειρία.
και είναι επίσης από τις λίγες που διαθέτουν και ομορφιά και καλές υπηρεσίες. Εγώ προσωπικά πέρασα πολύ καλά μαζί της  :rockon:
 

xxxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
30
Like
5
Πόντοι
0
Καλημερα,η ρουμανα Μικαελα που δουλευε ιασωνος 37Β πριν κανα χρονο κ μετα εκανε κ ενα περασμα απο περγαμου 1 ξερουμε που μπορει να βρισκεται???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.732
Πόντοι
41.447
Ναι, εδω και παρα πολυ καιρο.
ετσι... όλες με τον ενα ή τον αλλο τρόπο κάποτε γυρίζουν....

πως γινεται και τα ξερεις ολα οσα εχουν σχεση με τα studio :think: :think:

ο ινδιάνος εκτός απο Πρυτανης των στούντιο , καθώς τα έχει φάει με το κουτάλι έιχε μια πολύ ιδιαιτερη αδυναμία στην Αλίνα.... :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom