Νέα

Πόσο χρόνο περνάτε στο site???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Χρύσα προσφέρεις κάποια γυναικεία υπηρεσία έναντι αμοιβής; Όχι πορνική αναγκαστικά.
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως νιώθω τις απίστευτες ενοχές αν τρωω τον χρόνο μου στο site και γενικά στο νετ.εσεις;;
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Χρύσα προσφέρεις κάποια γυναικεία υπηρεσία έναντι αμοιβής; Όχι πορνική αναγκαστικά.

νομιζει οτι θα την κανουν καθηγητρια ενω θα ξεσκατιζει γερμανιδες γιαγιαδες μεχρι να γερασει κ αυτη
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Χρύσα προσφέρεις κάποια γυναικεία υπηρεσία έναντι αμοιβής; Όχι πορνική αναγκαστικά.
ΧΧΧΧΜΜΜ για να σκεφτώ!! tips για μαγειρική, ζαχαροπλαστική....σαν τι θα θέλατε αλήθεια;; :)
και δεν χρεώνω κανέναν σας!!!!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
νομιζει οτι θα την κανουν καθηγητρια ενω θα ξεσκατιζει γερμανιδες γιαγιαδες μεχρι να γερασει κ αυτη
εχω ακουσει οτι στο πανεπιστημιο στην γερμανια δυσκολα γινεσαι καθηγητης.Δεν παιρνουν ξενους μαλλον.Ισως για κανα δημοτικο μιλαει
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
νομιζει οτι θα την κανουν καθηγητρια ενω θα ξεσκατιζει γερμανιδες γιαγιαδες μεχρι να γερασει κ αυτη
Πάνε όλοι  στα γηροκομεια . Οι αποκλειστικές είναι πανάκριβες εδώ...με την ώρα. Για χρέωση δεν ξέρω να σας πω!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
  Εγώ περνάω τον καλύτερο χρόνο μου εδώ στο σάιτ... Τρελλαίνομαι να διαβάζω και να γράφω μαλακίες εδώ μέσα.

  Κρίμα που θα πρέπει να σας αποχωρίζομαι για μερικές μέρες σε λίγο καιρό.


 Ξεκινάει η δουλειά εντός ολίγων μηνών και δεν θα έχω τόσο χρόνο όσο θα ήθελα.


 

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Το εισητήριο μου (αεροπορικό φυσικα) συν τπτ!!! :2funny:Το καφέ θα τον κεράσω εγώ!

Δεν είναι δυνατόν να δέχεσαι να βγαίνεις με τον κάθε άγνωστο χωρίς αντάλλαγμα (πόσο μάλλον να τον κερνάς καφέδες).
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Δλδ δεν είσαι Ελληνίδα;;;
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
  Εγώ περνάω τον καλύτερο χρόνο μου εδώ στο σάιτ... Τρελλαίνομαι να διαβάζω και να γράφω μαλακίες εδώ μέσα.

  Κρίμα που θα πρέπει να σας αποχωρίζομαι για μερικές μέρες σε λίγο καιρό.


 Ξεκινάει η δουλειά εντός ολίγων μηνών και δεν θα έχω τόσο χρόνο όσο θα ήθελα.
Εγώ πάλι παθαίνω κάτι και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Είναι πολύ ΄΄φορτωμένο΄΄ το site!Αυτά τα έντονα  πορνοχρώματα... με πειράζουν στα μάτια βρε παιδιά!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Εγώ πάλι παθαίνω κάτι και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Είναι πολύ ΄΄φορτωμένο΄΄ το site!Αυτά τα έντονα  πορνοχρώματα... με πειράζουν στα μάτια βρε παιδιά!!



 Να προσέχεις εδώ στο σάιτ... Εκτός από τα καλά υπάρχουν και κακά παιδιά και μπορεί να βρεθείς πηδημένη και στα μάτια, και τότε θα βλέπεις τον κόσμο τρύπιο...

 :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom