Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 336 άτομα (30 μέλη και 306 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Προσθέτω, ότι ένα ακόμη πλήγμα στην πρωινή πορνεία, είναι η απουσία της δνίδος Καίτης από το πορνείο της οδού Ιωάννου Δροσοπούλου αρ. 98, όπου αντί αυτής, επεδείχθη μορμολύκειον.



Συνυπογράφω τα περί ισχυρού πλήγματος απουσίας Καίτης, απουσίας που διεπιστώθη και προσωπικώς σήμερα το μεσημέρι! Ελπίζω να επιστρέψει άμεσα! Κατόπιν έμμεσης αλλά καίριας παρότρυνσης φιλτάτου Πυραύλου την επεσκέφθην και "καταγάμησα" την προηγούμενη εβδομάδα, αφού πρώτα μου έκανε υποδειγματική γυμνή πίπα για σεμινάριο επιπέδου διδακτορικού διπλώματος επί 20 περίπου λεπτά!!! Προυτιθέμην να αναρτήσω κριτική (την πρώτη μου - και πάλι τη παροτρύνσει Πυραύλου) αλλά αγνοώ πώς τεχνικώς γινεται τούτο....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Tην Άννα Πίτσος την έχω δοκιμάσει 4 φορές. Τις 2 ήταν καταπληκτική και τις άλλες 2 έφθγε από το δωμάτιο χωρίς να χύσω και χωρίς να με προειδοποιήσει καν!!!
Δεν έπρεπε να σου είχε κάνει τέτοια βλακεία η παλιοτσούρκα φίλε μου...... :thumbsup:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Mεγαλη φολα η Αννα απο το Φ109 τελικα. Σημερα το πρωι εγινε μεγαλη φασαρια για να παρω πισω τα λεφτα μου απο την παλιοκαριολα. Στην αρχη η τσατσα δεν μου εδινε τιποτα μετα νευριασα και αρχισα τα μπινελικια και μου ελεγε οτι μπορει να μου δωσει μονο 10 πισω...Της λεω οτι δεν υπαρχει περιπτωση και να κοψει τις μλκιες και να μου δωσει τα λεφτα και φωναξε τον νταβατζη... Βγηκαμε εξω, ηθελε να τον ακολουθησω προς την γωνια και καλα να μιλησουμε, αλλα του λεω οχι εδω θα τα πουμε. Του τα ειπα ηρεμα αλλα με αγριεμενο υφος, πηγε μεσα και μετα βγηκε με την τσατσα και μου δωσαν το 20αρικο. Ευτηχως γιατι αν εχανα εστω και μισο ευρω απο αυτην την πουτανα δεν θα κοιμομουν σημερα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Απλα αναφερω το συμβαν να το εχετε στα υποψιν αμα περνατε απο κει...
Μπράβο που τα ζήτησες πίσω και τα πήρες. Φαντάζομαι θα 'γινε κάτι χοντρό. Σίγουρα πρέπει να σεβόμαστε τις κοπέλες αλλά η νοοτροπία "έλα μωρέ, ένα 20αρικο είναι, ας το ξεχάσω", ΔΕΝ ισχύει. Δεν γίνεται να πετιούνται τόσο εύκολα ακόμα και τα 20αρικα σήμερα. Εδώ πας για 10-15 λεπτά να περάσεις λίγο καλά και μερικές δεν το τιμούν πόσο εύκολα βγαίνουν από την τσέπη τα 20 Ευρώ του πελάτη για τόσο λίγο χρόνο.
 

fakkeit

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Επίσκεψη πριν από λίγο στο Ιάσωνος 31β όπου μέσα ήταν η Χριστίνα, ένα κοντούλικο μαυρομάλλικο ρουμανάκι με πολύ όμορφο στήθος το οποίο μέσα στο δωμάτιο ήταν πλήρης απογοήτευση. Θα συμφωνήσω απόλυτα με την κριτική του συναδέλφου (). Μπήκε μέσα τραγουδώντας και με ξενέρωσε απόλυτα. Ένεκα της τρελής καύλας απλά τελείωσα χωρίς καθόλου δική της συμμετοχή και με πολλά μη και μη...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Τώρα στη 3η βάρδια παίζει μια Ρουμάνα Κατερίνα λίγο αδύνατη και ταλαιπωρημένη αλλά με φούλ πρόγραμμα τα πάντα όλα και αρκετά υπομονετική μεσ το δωμάτιο.
Ισως και η μοναδική που μου φάνηκε κάπως καινούρια στη Φυλής.
Σε όλα  τα άλλα σπίτια οι γνωστές βαριεστημένες καραβάνες και στο 61  το αλλοτινό χαζοχαρούμενο και ακα πιπινάκι Αλεξάνδρα  μεσ τη θλίψη :think:

 

Επισκέπτης
Μπράβο που τα ζήτησες πίσω και τα πήρες. Φαντάζομαι θα 'γινε κάτι χοντρό. Σίγουρα πρέπει να σεβόμαστε τις κοπέλες αλλά η νοοτροπία "έλα μωρέ, ένα 20αρικο είναι, ας το ξεχάσω", ΔΕΝ ισχύει. Δεν γίνεται να πετιούνται τόσο εύκολα ακόμα και τα 20αρικα σήμερα. Εδώ πας για 10-15 λεπτά να περάσεις λίγο καλά και μερικές δεν το τιμούν πόσο εύκολα βγαίνουν από την τσέπη τα 20 Ευρώ του πελάτη για τόσο λίγο χρόνο.

Σωστός!  :thumbsup:       
 

Επισκέπτης
Συνεύρεση με Σόνια, για άλλη μια φορά, στο καινούργιο της τσαρδί: Βέργας 3.Σ' αυτό το μπουρδέλο δεν είχα γαμήσει ποτέ στην πολύχρονη ''καριέρα'' μου!Καθαρός χώρος, με 2 δωμάτια, όμως, μόνο, αλλά σ' αυτό που μπήκα εγώ είχε και ντουζιέρα - την οποία και χρησιμοποίηα - με ζεστό νερό.Πετσέτα για να σκουπιστώ μου έφερε η ίδια η Σόνια!
Η Σόνια δε είχε τα κέφια της: μεσ' στην κάβλα ήταν το milf-ό-μουνο!Πίπα υπερηχητική, στησίματα τρελά για πολλά γλειψίματα και γαμήσια λέμε - ναι, πρόλαβα και γάμησα(!) - και χύσιμο στο στόμα της.Αφού έχυσα μου έλιωσε τον πούτσο στο γλείψιμο κανά πεντάλεπτο!Μου ξανασηκώθηκε στα καπάκια!Όταν έχει όρεξη αυτή η γυναίκα, δεν παλεύεται με τίποτα!Κρίμα να μην την είχαμε γνωρίσει στα νιάτα της, όταν θα ήταν 20 - 25 χρονών!Πιστεύω ότι θα ήταν απίστευτη, όχι πως είναι άσχημη τώρα!Κάθε άλλο!

Αφού οι κάβλες δεν υποχωρούσαν, πήγα και έριξα και ένα πούτσο στην Κατερίνα - full πρόγραμμα - στο Αλκιβιάδου 16Γ και ψιλοηρέμησα!  :grin:
Αυτά ...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...

Μια ακόμη μετακίνηση, είναι της milf Μαρίνας, η οποία μετά του κίναιδου ηλικιωμένου υπηρέτη Άρη, μετακόμισαν από το ανώγειο της οδού Καλύμνου στο σιδερόφρακτο πορνείο της οδού Μαγνησίας αρ. 11.

Ο ομοφυλόφιλος γερο-Άρης διαλύεται με ταχείς ρυθμούς όσο περνάν τα χρόνια...
Έχει σκεβρώσει πολύ, στα πόδια και στον κορμό.
Δυστυχώς, θυμίζει έντονα αυτήν την καρικατούρα :zombie:

Η Μαρίνα κουτσομπολεύει ότι ο Άρης έχει και διανοητική έκπτωση, γιατί ξεχνάει και τα Γαλλικά που κάποτε μίλαγε φαρσί...
Οι εναπομείνασες γαλλικούρες του Άρη είναι πλέον του τύπου Μπονζούρ μεσιέ, τσιμποκάκι σπεσιάλ...

Τέλος πάντων, τους λυπήθηκα και τους δύο, και κατεύνασα τις φουσκοδενδριές μου στη Μαρίνα.
Ο κάλαθος αχρήστων ήταν κενός, δείγμα ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης.
Τον είχα μέσα κανα εικοσάλεπτο, στο οποίο διάστημα δεν εισήλθε κανένας άλλος πελάτης...

Εϊδα ξανά τη Μαρίνα, και πλέον είμαι σίγουρος ότι μοιάζει πάρα πολύ στον Μπρέζνιεφ.

Η μεγαλύτερη διαφορά τους, είναι το μουστάκι (της Μαρίνας)...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.410
Πόντοι
4.587
Στο Ιάσωνος 20Γ δουλεύει η Ναόμι την οποία ψώνισα χθες βράδυ στις 22:00. Ωραία γκόμενα αλλά έπιπλο ΙΚΕΑ. Ανέβασα κριτική για τους ενδιαφερόμενους. Επίσης στο Ιάσωνος 1Α έχουνε μαζέψει μία γύφτισσα κακάσχημη ξερακιανή που έκανε καριέρα στα πεζοδρόμια της πλατείας Βάθης (στο τρίγωνο). Απορώ πως μέσα εκεί δουλεύει το πολωνικό καλλιτεχνικό μοντέλο Αιμιλία.  

 

kostask91

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
σημερα το πρωι  κνιδου  πηγα για τζουλια  προεκυπσε κατερινα πολωνεζα  τα παντα ολα με σκουφακι για fan  των light bbw value for money
 

carvalio

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η τζενη πρωην αντριαννα μηπως ξερει κανεις που χαθηκε?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Eπισκεψη πριν απο λιγο φυλης 136 στην τζενη
Εκμεταλευομενος και την απολυτη ησυχια που ειχε το σπιτι εκατσα σιγουρα ισως και πανω απο εικοσι λεπτα,βγαινοντας απο το δωματιο αλλος ανθρωπος.Μακαρι σε καποια τουλαχιστον σπιτια να εχουμε αυτη τη δυνατοτητα,να καθομαστε ενα ικανοποιητικο χρονο χωρις ενοχλησεις,μιας που το  σεξ ,ειναι η μονη χαρα που μας εχει απομεινει για να αισθανομαστε οτι ειμαστε λιγο ανθρωποι
Μακαρι επισης να κατεβουν λιγο οι τιμες και στα στουντιο και να πανε 30 ευρω για να μπορουμε ν απολαμβανουμε και καποιες ωραιες παρουσιες
Επισης ιωαννινων 3 ηταν η ριτα απο βεργας,η καστανοξανθη μεταmlf.Επειδη τη προηγουμενη φορα δουλευε εκει και η ναταλι,προφανως εχουμε ανακυκλωση μεταξυ βεργας και ιωαννινων
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Εϊδα ξανά τη Μαρίνα, και πλέον είμαι σίγουρος ότι μοιάζει πάρα πολύ στον Μπρέζνιεφ.

Η μεγαλύτερη διαφορά τους, είναι το μουστάκι (της Μαρίνας)...

Αυτή η Μαρίνα δούλευε πριν κανά 2 χρόνια στην Αγίου Πέτρου;Ψάχνει ένας φίλος μια που δούλευε εκεί ονόματι Μαρίνα,με μαύρα μαλλιά,Ρωσίδα,αλλά βαριέται να ανοίξει λογ/σμό εδώ!
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ρε παιδιά γνωρίζει κάποιος που δουλεύει η Κατερίνα η Κρητικιά? Αυτή που ήταν στο Αλκιβιάδου 16Α (στό πρώτο από τα τρία. Μετά πήγε για λίγο στο Μαγνησίας 1, καί χάθηκε. Την έχει δεί κανείς ? Ευχαριστώ.SERAPIS.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom