Νέα

Στυτική δυσλειτουργία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spiros1968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και δεν πατε / καλο ταξιδι και αερα στα πανια σας ....
Οι περιπέτειες του Παρτο Κώλο.......

Υ.Γ. Εσύ βγάλε ν αερίσεις το πουλί σου και άσε μας εμάς..... :dancing: :dancing: :dancing:
Εμάς στο πουλάκι μας φυσάει Βοριάς.... Ρώσικος..... :boobies: :boobies:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μην ανησυχεις φιλε / εχω Πριαπισμο μονο Παρασκευη και Σαββατο που παω στριπ / δε μου λες ??? / ο μαυρουκος στο αβαταρ σου ποιος ειναι ??? - ο Μοχαμετ Αλι ????
Ο Πακιστάνας που σε γάμησε είναι ρε....
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εσυ σιγουρα αγοραζεις καβερτζεκτ για να το λες
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Μην ανησυχεις φιλε / εχω Πριαπισμο μονο Παρασκευη και Σαββατο που παω στριπ / δε μου λες ??? / ο μαυρουκος στο αβαταρ σου ποιος ειναι ??? - ο Μοχαμετ Αλι ????

Εχεις προβλημα με τα χρωματα Υπουργέ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εχεις προβλημα με τα χρωματα Υπουργέ?

Φιλε κανενα απολυτως προβλημα / ισα ισα που εχω φιλο εγχρωμο και τους παω πολυ τους μαυρους / τους Πακιστανους σιχαινομαι ... / για πες μου ποιος ειναι ???
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Μην ανησυχεις φιλε / εχω Πριαπισμο μονο Παρασκευη και Σαββατο που παω στριπ / δε μου λες ??? / ο μαυρουκος στο αβαταρ σου ποιος ειναι ??? - ο Μοχαμετ Αλι ????



Εχεις προβλημα με τα χρωματα Υπουργέ?

εσυ σιγουρα αγοραζεις καβερτζεκτ για να το λες
εσυ σιγουρα αγοραζεις καβερτζεκτ για να το λες

Σπυρο τι ειναι το καβερτζεκτ ρε? Ευχαριστώ
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ξέρω! Απλά μου αρέσει το site!
Μηνύματα: 595



    Απ: Στυτική δυσλειτουργία
« Απάντηση #2 στις: 12/02/08, 19:07 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: spiros1968 στις 12/02/08, 19:07
εχω φιλο φαρμακοποιο που μου λεει οτι τα καβερτζεκτ τα πουλαει 10 10

Τι καβλιτζεκια ειναι παλι τουτα?


 

Επισκέπτης
ενεσεις με alprostadil που τις κανεις στο παπαρι σου πριν γαμησεις.Εχει σχεδον αμμεση δραση.
 

Επισκέπτης
οχι ρε 2 δοσει; βγαζεις οποτε σου ερχετε 2 γαμησια σε 2 μερες με 15 ευρο .ενω η ενεση τριμιχ σου βγαινει 15 ευρω την φορα

ενεσεις με alprostadil δεν πρεπει να γινονται καθε μερα.Το περισσοτερο 3 φορες τη βδομαδα κ με καθοδηγηση γιατρου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
Εγω παιδες περνω το μισο βιαγκρακι μου και
ειμαι μια χαρα...... δεν ειναι ντροπη. :dancing: :dancing: :dancing:
 

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας. Είμαι 2 μήνες με κάποια κοπέλα. Παρά τις αρκετές διαφορές μας σε θέματα προτιμήσεων κλπ τα πάμε αρκετά καλά, υπάρχει συναίσθημα,συμβατότητα χαρακτήρων κλπ. Από ένα σημείο και μετά κατά τη διάρκεια του σεξ μαζί της ερεθιζομουν και εκσπερματωνα μονο αν την φαντασιωνομουν να το κανει με καποιον αλλο, ενω το εκανα με αυτην. Ανησυχώ μήπως δε μου αρκεί στο κρεβάτι, παρότι κάνουμε συχνά και με έντονο πάθος σεξ. Δεν της το έχω πει γιατί δεν είναι ιδιαίτερα δεκτική σε τέτοιες ιδέες και εν μέρει το θεωρεί μειωτικό να είναι μαζί μου και να κάνει σεξ με άλλον.

Την τελευταία φορά που συνευρεθήκαμε όμως δεν είχα διάθεση για σεξ και γινόταν σχεδόν καταναγκαστικά. Ιδίως τη μία απ τις φορές ο,τι και να έκανε και σκεφτόμουν είχα απόλυτη άρνηση στο να ερεθιστώ.

Το <<ελαφρυντικό>> μου είναι πως όσο ήμουν μακριά της είχα ενδοιασμούς για το πώς να ερμηνεύσω ορισμένες συμπεριφορές της -εκτος σεξ- ως προς εμένα και στην υπόνοια να ήταν άσχημες, ξενέρωνα. Αυτό λύθηκε μέσω διαλόγου μαζί της. Μετά από μια μέρα μακριά της δεν έχω -γενικώς απ ο,τι φαίνεται- ιδιαίτερη διάθεση για να ερεθιστώ και μόνος μου. Το θέμα άρα δεν είναι εκ φύσεως αλλά ψυχολογικό. Δεν ξέρω κατά πόσον το να καταφύγω σε διάφορα "ματζούνια" θα βοηθήσει.

Παρακαλώ δώστε μου τα φώτα σας αλλά χωρίς ειρωνείες αν θέλετε διότι είμαι αρκετά προβληματισμένος. Ευχαριστώ.
 

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Να επαναλαβω για οσους διαθετουν IQ < 0 αργά και καθαρά ότι οποιος προτιθεται να χέσει καποιο θεμα ας διαλεξει καποιο αλλο απο τα εκατοντάδες υπόλοιπα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Γιατι ειρωνευεστε το παλικαρι ρε σεις ?

Απλα εκφραζει το προβλημα του ψαχνωντας για μια λυση

Αν εχετε κατι να του πειτε, εχει καλως, διαφορετικα μην ασχολειστε

Ελατε λιγο στην θεση του κι εσεις.....

Ελεος δηλαδη .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom