Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 108 άτομα (9 μέλη και 99 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Αν και πρέπει να ξανανα έχουν ειπωθεί στο φόρουμ  η κοπέλα δούλευε σε στούντιο και παλιότερα σαν στριπερ στην Θεσσαλονίκη, κορμάρα αλλά απο  συμπεριφορά κάτω από την βάση, εμένα προσωπικά μου θύμισε "γυφτάκι"
Το γαμησι που σου έκανε Παίχτη ήταν καλο ?
Γιατί εμένα μόνο αυτο με ενδιαφέρει , την συμπεριφορά κρατά την εσύ !!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Πέρα απ την πλάκα,τάχουμε ξαναπεί.
Η Καρίνα είναι απ τα πιο ξηγημένα παιδιά στο χώρο.Γουστάρει το γαμήσι και το χρήμα και το λέει ευθέως.
Τώρα για τα λεφτά που ζητούσε στην Αθήνα είπαμε πολλά για όσους την παίρναν πάνω με 100-150 αλλά απ την άλλη πόσα μπάζα με μετριότατο σέρβις δε ζητάνε 200-250άρια?
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Thank you Mr HoF !!!
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
Πέρα απ την πλάκα,τάχουμε ξαναπεί.
Η Καρίνα είναι απ τα πιο ξηγημένα παιδιά στο χώρο.Γουστάρει το γαμήσι και το χρήμα και το λέει ευθέως.
Τώρα για τα λεφτά που ζητούσε στην Αθήνα είπαμε πολλά για όσους την παίρναν πάνω με 100-150 αλλά απ την άλλη πόσα μπάζα με μετριότατο σέρβις δε ζητάνε 200-250άρια?
Τον τιμοκατάλογο Θεσσαλονίκης πάνω κάτω τον μάθαμε,το οτι είναι δύναμη το διαπιστώσαμε.Πρόσεξε να δείς τώρα τι γίνεται.Στο πρώτο της tour ξεκίνησε απο 220 με όλα μέσα και κώλο,επειδεί μάλλον δεν είχε και πολύ δουλειά ύστερα απο 3-4 μέρες το κατεβάζει στα 200 με το κώλο πάντα μέσα.Μου ξαναέρχεται τώρα με τιμή εκκίνησης στα 200 + (50 για κώλο).Αν θέλει να δουλέψει με διαφορετικές τιμές απο πάνω ας δουλέψει αλλά να βρεί τουλάχιστον ένα σταθερό μπούσουλα για τις τιμές.Τα 200 με όλα μέσα μια χαρά λεφτά είναι για ανεξάρτητη,αν όντως είναι ανεξάρτητη.Με 4 ραντεβού τη μέρα σε 10 μέρες καθαρίζει 8000.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Πολύ σωστός ο απο πάνω !!!
Και το χρυσό νούμερο 200 Full Service incall !!!
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Διάβασα τις κριτικές για τη Λυδία ... Όλες ήταν αποθεωτικές και με έψησαν .... εκτός από μία που έλεγε ότι η κοπέλα δεν πήγε στο ραντεβού ...
Απλά θέλω να επιβεβαιώσω ότι ούτε και σε εμένα ήρθε χωρίς καν να με ενημερώσει ... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ... και κρίμα γιατί από τις φωτό φαίνεται πολύ καλή ...
Είμαι σίγουρος οτι θα σου πει οτι ηρθε και δεν πήγες εσυ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

michaelp

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2011
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
:headbang:Εσεις τα λεγατε,αλλα εγω δεν ακουγα! ακομα περιμενω την Λυδια παιδες.Την πατησα ασχημα και δεν ειχα και back up οπως με συμβουλεψε ο Giorgos.Πηγα για φθηνοτερα(η αλλη επιλογη ηταν η Carolina των 400 ευρω) και ηπια πικρο καφε.Καλα να παθω ο τσιγγουνης......
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
:headbang:Εσεις τα λεγατε,αλλα εγω δεν ακουγα! ακομα περιμενω την Λυδια παιδες.Την πατησα ασχημα και δεν ειχα και back up οπως με συμβουλεψε ο Giorgos.Πηγα για φθηνοτερα(η αλλη επιλογη ηταν η Carolina των 400 ευρω) και ηπια πικρο καφε.Καλα να παθω ο τσιγγουνης......
Δικέ μου εσύ απο τα 170 θες να πάς στα 400!!!Υπάρχουν αξιολογότατες επιλογές στα 200 ρίξε μια ματιά 2-3 σελίδες πιο πίσω.Δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις τα διπλά,εκτός αν σου έχει κάτσει με τη συγκεκριμένη τώρα οπότε παω πάσο.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:headbang:Εσεις τα λεγατε,αλλα εγω δεν ακουγα! ακομα περιμενω την Λυδια παιδες.Την πατησα ασχημα και δεν ειχα και back up οπως με συμβουλεψε ο Giorgos.Πηγα για φθηνοτερα(η αλλη επιλογη ηταν η Carolina των 400 ευρω) και ηπια πικρο καφε.Καλα να παθω ο τσιγγουνης......



    400 ΕΥΡΑ Η CARO... ΤΑΔΕ?  ΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΜΗΠΩΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΤΟΥΣ???????  ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ
 

michaelp

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2011
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
παιδια μου παν οτι ηταν και πιθανον ειναι ακομα top of the top.Πολλα τα λεφτα,δεν λεω,αλλα ειπα για μια φορα ας ξανοιχτω.Τελευταια στιγμη κωλωσα,εκλεισα Λυδια και εμεινα με το παπ.... στο χερι.
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
παιδια μου παν οτι ηταν και πιθανον ειναι ακομα top of the top.Πολλα τα λεφτα,δεν λεω,αλλα ειπα για μια φορα ας ξανοιχτω.Τελευταια στιγμη κωλωσα,εκλεισα Λυδια και εμεινα με το παπ.... στο χερι.
Για να σου είπαν οτι ΗΤΑΝ τοπ μάλλον έτσι είναι δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά στο ξαναλέω,τι στο πούτσο παραπάνω θα σου κάνει για να αξίζει +200 ταρίφα; :headbang: Τέλος πάντων για να μη το κουράζουμε κουμάντο στο πορτοφόλι σου θα κάνεις ο ίδιος.
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Μακραν η καλυτερη  με τα μπαζα που κυκλοφορουν εδω περα !!!


Εγώ λέω να την πάρω 3ωρο που είναι και ευκαιρία  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε παιχτη γιατι τοση κακια ....? Πολυ κακια ...
Eσυ διθυραμβους ανεβαζες στην κριτικη σου , δεν υπαρχει η τυπισσα , την εχω συναντισει 4-5 φορες , ειναι must κλπ ...
Τελικα τι συναντησες η μηπως οι κριτικες σου ειναι μουφα και γραφεις οτι να ναι χωρις να συναντας τις κοπελες τελικα ?
Γιατι τα μπερδεψες λιγακι νομιζω αδερφε  ;)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom