Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 182 άτομα (13 μέλη και 169 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Εδω ειναι μια ενημερωση που ειχα κανει πριν λιγο καιρο
74 δυο κοριτσια,αριστερα ένα πολύ μετριο κοντοπουτανο και δεξια η νικη αν ακουσα καλα με φουλ προγραμμα.Εδω να σημειωσω κατι για τη νικη,μια ξανθια κοπελα με φοβερο σωμα και παρουσιαστικο,αδικειται..προκειται για ένα αγγελο εμφανισιακα.Οποιος είναι αυτος που διαχειριζεται τη τυχη της καλο είναι να τη βαλει σ ένα άλλο χωρο,πιο καθαρο και χωρις πρωκτικο,κριμα ειναι
Σου μιλω ειλικρινα σχεδον ποτε δεν εχω ξεχασει τη φατσα μιας κοπελας οσες αλλαγες και αν εχει κανει στο παρουσιαστικο της,ακομη και μετα απο χρονια.Τη γραφω ως νικη αλλα τελικα τη λεγανε μικυ
Τη μικυ απο κολοκυνθους και φυλης 71β την εχω δει απειρες φορες,μου φαινεται απιστευτο να μεταμορφωθηκε στον ξανθο αγγελο που εχω δει κατ επαναληψη στο 86β.Το μειον μου ειναι οτι δεν εχω παρει καμια απο τις δυο για να ειμαι σιγουρος
Φαντασου δηλαδη να την ειχα γκομενα οταν ηταν σε φαση κολοκυνθους,να τη χωριζα και να τη ξαναβλεπα μετα σε φαση φυλης 86β,ξανθια και σεξι :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Εδω ειναι μια ενημερωση που ειχα κανει πριν λιγο καιροΣου μιλω ειλικρινα σχεδον ποτε δεν εχω ξεχασει τη φατσα μιας κοπελας οσες αλλαγες και αν εχει κανει στο παρουσιαστικο της,ακομη και μετα απο χρονια
Τη μικυ απο κολοκυνθους και φυλης 71β την εχω δει απειρες φορες,μου φαινεται απιστευτο να μεταμορφωθηκε στον ξανθο αγγελο που εχω δει κατ επαναληψη στο 86β.Το μειον μου ειναι οτι δεν εχω παρει καμια απο τις δυο για να ειμαι σιγουρος
Φαντασου δηλαδη να την ειχα γκομενα οταν ηταν σε φαση κολοκυνθους,να τη χωριζα και να τη ξαναβλεπα μετα σε φαση φυλης 86β,ξανθια και σεξι :grin:
πλησίασε και δες τα σημάδια στο πρόσωπο της.............
ήμουν πάλι απο τους πρώτους που έγραψα για τι πόσο έιχε αλλάξει η Μίκη όταν επανεμφανίστηκε στο Φ86...............
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
πλησίασε και δες τα σημάδια στο πρόσωπο της.............
ήμουν πάλι απο τους πρώτους που έγραψα για τι πόσο έιχε αλλάξει η Μίκη όταν επανεμφανίστηκε στο Φ86...............
πολυ σωστος,xilnik η ιδια ειναι,αλλαξε αλλα το 8-αρακι που εκανε σαν σκασμενο λαστιχο η σουφρα της :fuck1: δεν το ξεχναω!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
λοιπόν επειδή εγώ την ανακάλυψα στο Κολοκυνθού ,είναι η ίδια που δουλεύει τώρα φ86 και πριν φ92...
υπήρξε παράλληλα μια άλλη μίκη που δούλεψε μονής προδρόμου.....  
το κοντοπουτανο που εμοιαζε στον Ποπαυ..Εχει εξαφανιστει οπως και πολλα αλλα τους τελευταιους μηνες..
Αντε μπραβο, τωρα συνενοηθηκαμε αγορινα..
Η μικυ απο κολοκυνθους που διαβασα στις κριτικες της τωρα συμφωνει απολυτα στις περιγραφες με τη ξανθια κοπελα που ειδα στο 74 και το 86
Η κοπελα που ειδα στο 71α ειναι η κοπελα που ειχα δει και στη μονης προδρομου,καστανη και σαφως πιο μετρια σ εμφανιση,αυτη ειναι η δευτερη μικυ,και οι δυο με φουλ.Ειπα και γω..γερασα απο τωρα :)
Psοlara το χαβα σου εσυ,το μυαλο σου στη σαμπρελα,μη δεις τρυπα,να τον χωσεις :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Αντε μπραβο, τωρα συνενοηθηκαμε αγορινα..
Η μικυ απο κολοκυνθους που διαβασα στις κριτικες της τωρα συμφωνει απολυτα στις περιγραφες με τη ξανθια κοπελα που ειδα στο 74 και το 86
Η κοπελα που ειδα στο 71α ειναι η κοπελα που ειχα δει και στη μονης προδρομου,καστανη και σαφως πιο μετρια σ εμφανιση,αυτη ειναι η δευτερη μικυ,και οι δυο με φουλ.Ειπα και γω..γερασα απο τωρα :)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Φανουρη
Απολαυστικό όπως πάντα.
...
Σ' ευχαριστώ φίλε ICCAROS  ;)

Η σαββατιατικη νουβελα, ωραιος
Σ' ευχαριστώ. ;)
Βλέπω πως συμφωνείς με τον φίλο Florian186...

...
(Οι)ενημερωσεις...του φανουρη...ειναι καλες σαν ιστοριες να τις διαβασεις
...
:2funny: :2funny: :2funny:
Αστειεύομαι...
Η αλήθεια είναι πως οι ενημερώσεις μου φέρνουν περισσότερο σε χρονογραφήματα. :grin:
Μου άρεσε όπως το είχε διατυπώσει ο ZeroTolerance...

...
περνάς σε όλους εμας τους υπολοιπους μπουρδελιαριδες την ευχαριστιση και την περίεργη ηδονή που νοιώθουμε όταν εξερευνούμε μόνοι μας ποδαράτο όλα αυτά τα περίεργα, παρακμιακά, "καλτ" μέρη που μας προσφέρουν λίγες στιγμές ηδονής.
...
Αυτό ακριβώς προσπαθώ να συνδυάσω μαζί με την ενημέρωση, να περιγράψω όσο πιο πιστά μπορώ εκείνα τα λεπτά της ώρας που βρίσκομαι μέσα στον οίκο με τις εργαζόμενες και τους συναγωνιστές ενίοτε και με αυτόν τον τρόπο να μεταφέρω τη στιγμή εκείνη στον αναγνώστη.
Βέβαια έχω και κάποιες ενημερώσεις πιο απλές. Από τα σπιτάκια που έχω ήδη φωτογραφίσει.
Σίγουρα όμως δεν έχω την εμπειρία των συναγωνιστών που ενημερώνουν τακτικά και πώς θα μπορούσα άλλωστε; Εκείνοι ενημερώνουν εδώ και χρόνια, ενώ εγώ εδώ και κάποιους μήνες.

μεγαλο respect στον φανουρη ...... η ωρα της ότσας (και η τοποθεσια) καταδεικνύει έναν αξιο μπουρδελοκυνηγό!!!! :sunglasses:
Να 'σαι καλά φίλε Katagavlomenos.
Τί είναι ''ότσα'';

...
Συνάδελφε Φανούρη όπως πάντα είσαι ασυναγώνιστος ...  :rockon: :rockon: :rockon:

Συνέχισε !!!

σε στηρίζω !!!

:)
Σ' ευχαριστώ φίλε farkeli.
Η αλήθεια είναι ότι εσύ (και όχι μόνο...) αποτέλεσες έμπνευση για μένα.

Ευχαριστώ... :thumbsup:

Περιμένουμε...............
και εγώ ετοιμάζομαι... :)

απολαυστικότατος ο Φανούρης Τζούρας όπως πάντα. Φαντάζομαι τις πορνοαναφορές του να γίνονται σειρά ντοκιμαντέρ με τον Μαμαλάκη.
:2funny: :2funny: :2funny:
Φαντάζεσαι τον Μαμαλάκη με το καπέλο και τη μαγκούρα να στέκεται έξω από τα σπιτάκια και να περιγράφει;
Θα μπορούσε μάλιστα να το συνδυάσει και με επίδειξη υπαίθριας μαγειρικής, στήνοντας μία κουζίνα στην Ιάσονος για παράδειγμα και βάζοντας κάποια υπηρεσία να μαγειρέψει σπεσιαλιτέ από τη χώρα της...

:2funny: :2funny:
Να δω πώς θα τα κολλήσω...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
xilnick και νεα σμύρνη την πρώτη κριτική για την Μίκυ όταν δούλευε Κωλοκυνθούς την έγραψα εγώ όταν δούλευε Κωλοκυνθούς και ήταν μόλις τριών ημερών νέα άφιξη.Συγκεκριμένα 21/01/2011 είχε πραγματοποιηθεί η πρώτη επίσκεψη.Τότε η κοπέλα έκανε full πρόγραμμα.Η Μίκυ είναι το ίδιο πρόσωπο με αυτή που λέτε. Το ιστορικό της Κωλοκυνθούς 38Β, Φώκαιας 22 (για λίγο),  Φυλής 74 (για λίγο),Φυλής 92 νέο και τώρα Φυλής 86. Η κοπέλα μπορεί να αναγνωριστεί απο το τατού λαγουδάκι playboy που φέρει στην κοιλιά της κοντά και τα σημάδια που έχει στο πρόσωπο της αν δεν τα έχει καλύψει με γαλάκτωμα που μάλλον οφείλεται σε ιλαρά που είχε περάσει.
Η Μίκυ έχει βελτιωθεί εμφανισιακά αρκετά έχοντας προσθέσει κάποια κιλά και έχοντας αλλάξει την κουπ των μαλλιών της καθώς και το μακιγιάρισμα της.Μπορεί να έχει κάνει βέβαια και κάποιες αισθητικές επεμβάσεις.Επειδή έτυχε να παρακολουθώ αδιαλείπτως την πορεία της στα σπίτια δεν υπάρχει ούτε μισή πιθανότητα στο εκατομμύριο να είναι άλλη κοπέλα.
Τώρα xilnick η άλλη Μίκυ που είχες επίσης δει επιβεβαιώνω οτι είναι δαφορετικό πρόσωπο.Αυτή δούλεψε επίσης λίγο στο Φυλής 74 και λίγο στο Φυλής Προδρόμου.Είχε καρέ καστανόμαυρα μαλλιά,κανονικών κιλών με κωλάρα και σώμα όχι τόσο καλό όπως η ξανθιά Μίκυ.Πλέον δεν δουλεύει σε οίκους ανοχής της Αθήνας.
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αν και νέος στο sait (όχι όμως στους δρόμους του αγοραίου έρωτα...)
εκπλήσσομαι ευχάριστα που προκάλεσα αυτό τον καταιγισμό μηνυμάτων
με την απορία μου.Μιλάμε εκτός οτι τώρα θέλω να την γαμεύσω χωρίς άγχος
ξέρωντας οτι δεν είναι έπιπλο,έχω άθελα μου,σχεδόν το βιογραφικό της! :dancing:
Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συναγωνιστές για ένα και μόνο λόγο:
Απο την ημέρα που ενημερώνομαι απο το sait έχω πολύ λιγότερες αποτυχημένες καταθέσεις
Καλή συνέχεια και καλά γαμήσια σε όλους  :pipa1: :2on1: :humpleg: :pipa3: :fuck2:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Αν και νέος στο sait (όχι όμως στους δρόμους του αγοραίου έρωτα...)
εκπλήσσομαι ευχάριστα που προκάλεσα αυτό τον καταιγισμό μηνυμάτων
με την απορία μου.Μιλάμε εκτός οτι τώρα θέλω να την γαμεύσω χωρίς άγχος
ξέρωντας οτι δεν είναι έπιπλο,έχω άθελα μου,σχεδόν το βιογραφικό της! :dancing:
Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συναγωνιστές για ένα και μόνο λόγο:
Απο την ημέρα που ενημερώνομαι απο το sait έχω πολύ λιγότερες αποτυχημένες καταθέσεις
Καλή συνέχεια και καλά γαμήσια σε όλους  :pipa1: :2on1: :humpleg: :pipa3: :fuck2:

site γράφεται ρε !
 

Επισκέπτης
προβλέπω σύγκρουση τιτάνων σμυρνη και προφεσορ για το ποιος ανακάλυψε τη μικυ  :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Πριν απο λιγη ωρα Φυλης και περιξ,νεκρα απο κινηση γενικα,παμε να δουμε τι κατεγραψε η γρηγορη εφοδος
Φυλης 66παλαιο η Καμελια ΄η αλλιως Λορι οπως μου ειχε πει μια φορα που την πηρα,μελαχροινη Ρουμανα,φουλ προγραμμα
Φυλης 84κατω η μελαχροινη Ειρηνη
Φυλης 86 κατω η Μικυ
69 επανω καποια Αννα,μολις ειχε μπει στο δωματιο και η τσατσα με το ψευτικο χαμογελο το ειπε
69 κατω βυζαρα και ωραια κωλαρα απο  τη Λαουρα,η τσατσα ας βαραει μυγες λογω λυσσας και κακιας
71 επανω ξανθια Ελενα
71 κατω μη μας ζαλιζεις τα @@Ευα με την Μπαρμπορα,την γνωριζουμε,ωραιο μουνακι να το φορας το χειμωνα(παλτο)
Φωκαιας 24 λαβυρινθος μια κουκουβαγια που της φορεσαν baby doll
Φωκαιας 25 κατω,νεα αφιξη,Ευα απο Ρουμανια,ξανθο πιπινακι,δουλευε στα FKK πριν ερθει Ελλαδα.Μιλαγαμε κανα 5λεπτο,συστηθηκαμε δια χειραψιας :jerking: :dancing:,αν ηταν να περασω θα το ειχα κανει,fresh ελεγε και μιλαγε αγγλικα μονο,η τσατσα σαν παλια αρχοντικη κυρια εμφανιστηκε αργοτερα και ειπε΄΄Καλα τα λετε βλεπω΄΄,το ενστικτο ελεγε να μην περασω,
Στο διπλα Φωκαιας25 υπογα καποιος ειχε παρει μισαωρο ενα νεο μελαχροινακι εκει,Αννα και μετα ανανεωσε για αλλη μιση ωρα,120 μου ειπε ο τσατσος εδωσε,φυσικα καθοταν εξω και δεν αφηνε αλλον να μπει αφου ο συναγωνιστης γαμιαρε 1 ωρα...
Στο Φωκ27 επανω η Ρουμανα μελαχροινη βυζαρου Ελενα
Στο Αγκυρας 12 με μπλε πορτα ενα ξανθο μιλφ που με ξεκουμπωσε στο σαλονι,Σοφια
Στο διπλα η μιλφειγ νεα αφιξη Βερονικα,2 μερες στο μαγαζι,Ρωσιδα,ηταν σε μασαζιδικο πριν λιγο καιρο,δεν θα γραψω φορα παρτιδα σε ποιο,πολυ καλο εργαλειο για καθε χρηση,τιμα την φανελα :knockinb:..Εδοκιμασθη και περασε τον μεσο ορο..
Στην Φιλιπιδου 4 αστυνομικοι ειχαν εγκλωβισει 2 Αφγανους και τους πηγαινανε πιπα κωλο με καντηλια :argue: και απο τον σβερκο προς την Αχαρνων. :headbang2:
Αυτα τα ολιγα σημερα
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε φιλαράκι sorry ποτέ δεν κάνω ορθογραφικά λάθη μπερδεύτηκα! :jerking:
 

Επισκέπτης
Στο διπλα Φωκαιας25 υπογα καποιος ειχε παρει μισαωρο ενα νεο μελαχροινακι εκει,Αννα και μετα ανανεωσε για αλλη μιση ωρα,120 μου ειπε ο τσατσος εδωσε,φυσικα καθοταν εξω και δεν αφηνε αλλον να μπει αφου ο συναγωνιστης γαμιαρε 1 ωρα...

ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΝΑΓΚΗ Ο ΤΥΠΟΣ :2funny: :2funny: :2funny:
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Eπιστροφη απο διακοπες και πισω στις ρομαντικες πορνοτσαρκες...
Κατα τις 22,20 εφτασα στο Μεταξι οποτε ημουν και στις 2 βαρδιες  :rolleyes:

Απογευμα

Κολωνου

53 Αντριαννα ψηλη γεματουλα με πολλα πιασιματα, απλο
32Β Ισμηνη με ωραιο κωλο, απλο
32Α Λαρισα με τα ταττου ξανθια ωραιο σωμα, απλο
32γ μια καστανοξανθη που ειναι παντα εκει απογευμα, απλο στα 15
30β ιωαννα μελαχρινη ωραιο σωμα και κωλο, απλο
30α μια κοντη γεματουλα ξανθια, απλο
27α μια ομορφουλα μελαχρινη με πεσμενο στηθος, απλο

Ιασωνος

1α αλεξια ομορφο πιπινακι, απλο
1γ κλειστο
1β ξανθη κοντουλα με πολλα πιασιματα και μια μελαχρινη κοντη τα ιδια, απλο
19α κλειστο
27α αλεξια(οχι αυτη απο το 1α) μελαχρινη, απλο στα 10, κωλο και 69 στα 15
43 μελαχρινο πιπινακι με ωραιο προσωπο, φουλ

Μεγαλου Αλεξανρδρου

28α τζοαννα απο πορτογαλια(οπως λεει) ξανθια κοντουλα και μια αλλη ξανθια, ακα
22 ισογειο μια κοντη ξανθια, φουλ
15 μια μελαχρινη με πιασιματα, φουλ

Περδικα
3α ντενισα μιλφ, απλο
3β καστανοξανθη με προστυχο βλεμμα, απλο

Κολοκυνθους
38α μια μελαχρινη μιλφ, απλο
38β ενα γκιλφ ανω των 65-70 μου φανηκε :S απλο στα 10/κωλο και ακα στα 15

Βραδυ
Βαριομουν να τα παρω ολα απο την αρχη οποτε μπηκα μονο σε λιγα που ειχα παραλειψει πριν και ανακαλυψα μπολικες γαζελες  :rockon:(και ειναι τα μονα που θυμαμαι  :grin:)

Ιασωνος
30α κοντη μαυρουλα με κωλαρα και ωραιο σωμα, απλο
31 ψηλη μαυρουλα ωραιο σωμα μιλαει ελληνικα με ασχημη προφορα ομως, απλο
43 ειχε μεινει το πιπινακι αλλα μετα τις 24,00 εκλεισε(αυτη ηταν απο το πρωι λεει)
44 κοντη μαυρουλα με πιασιματα, απλο
46 2 μπαζα η μια πιο χοντρη απτην αλλη

Μεγ. Αλεξανδρου
17 μια ομορφη γαζελα ωραιο σωμα, απλο στα 10 κωλο 15
28α ειδα την τζοαννα με την προηγουμενη τσατσα να φευγουν τους πηρα λιγο απο πισω  :rolleyes: αλλα μετα γυρισα και ηταν η μαρια ξανθια, απλο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
xilnick και νεα σμύρνη την πρώτη κριτική για την Μίκυ όταν δούλευε Κωλοκυνθούς την έγραψα εγώ όταν δούλευε Κωλοκυνθούς και ήταν μόλις τριών ημερών νέα άφιξη.Συγκεκριμένα 21/01/2011 είχε πραγματοποιηθεί η πρώτη επίσκεψη.Τότε η κοπέλα έκανε full πρόγραμμα.Η Μίκυ είναι το ίδιο πρόσωπο με αυτή που λέτε. Το ιστορικό της Κωλοκυνθούς 38Β, Φώκαιας 22 (για λίγο),   Φυλής 74 (για λίγο),Φυλής 92 νέο και τώρα Φυλής 86. Η κοπέλα μπορεί να αναγνωριστεί απο το τατού λαγουδάκι playboy που φέρει στην κοιλιά της κοντά και τα σημάδια που έχει στο πρόσωπο της αν δεν τα έχει καλύψει με γαλάκτωμα που μάλλον οφείλεται σε ιλαρά που είχε περάσει.
Η Μίκυ έχει βελτιωθεί εμφανισιακά αρκετά έχοντας προσθέσει κάποια κιλά και έχοντας αλλάξει την κουπ των μαλλιών της καθώς και το μακιγιάρισμα της.Μπορεί να έχει κάνει βέβαια και κάποιες αισθητικές επεμβάσεις.Επειδή έτυχε να παρακολουθώ αδιαλείπτως την πορεία της στα σπίτια δεν υπάρχει ούτε μισή πιθανότητα στο εκατομμύριο να είναι άλλη κοπέλα.
Τώρα xilnick η άλλη Μίκυ που είχες επίσης δει επιβεβαιώνω οτι είναι δαφορετικό πρόσωπο.Αυτή δούλεψε επίσης λίγο στο Φυλής 74 και λίγο στο Φυλής Προδρόμου.Είχε καρέ καστανόμαυρα μαλλιά,κανονικών κιλών με κωλάρα και σώμα όχι τόσο καλό όπως η ξανθιά Μίκυ.Πλέον δεν δουλεύει σε οίκους ανοχής της Αθήνας.
ακριβέστατος, είδα ότι την είχες πάρει 2 μέρες πριν απο μένα(την είχα γράψει σαν Μικα)
όσα έγραψες τα έγραψα και εγώ απλά να διορθώσω ότι πρώτα δουλεψε στο φ92 και μετά στο φ74..............
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
τελικά δεν άντεξα...είχα πεί στον εαυτό μου 2 βδομάδες χωρίς τσάρκες........μόνος μου τα έλεγα μόνος μου τα άκουγα  :grin: :grin:
Φυλής και Φωκαίας γύρω στις 00.30

Φωκαίας 27Β πάνω Ζιζέλ η χειρότερη απο της 3 μαυρούλες που δουλεύουν εκεί(δούλευε και παλιότερα σαν Χριστίνα στο Μαγνησίας) λεπτή με 2,5 βυζί , απλό πρόγραμμα . ο Αρης σήμερα είχε κέφια και δεν με καραμούζιασε..
Φωκαίας 27Β κάτω Ερρικα ξανθοκάστανη με κοτσιδάκια κοντό μάλλι , μπουτού άβυζι πολλά τατου ,απλό πρόγραμμα , δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα μέχρι που της θύμισα κάτι.....
Φωκαίας 27α Αντρεα το καστανό κοντό ρουμανοπιπίνι κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 2 αρακι βυζί πολύ χαλαρό για την ηλικία της.
Φωκαίας 25α Αννα η ξανθιά χοντρή με τα πράσινα μάτια και τα 2,5 βυζια , κώλο και ακα τελειωτικό.
Φωκαίας 24 μια μελαχρινή γκίλφ με κώλο.
Φυλής 66α Λάουρα μελαχρινή αρκετά λεπτή μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα η ξανθιά ψηλή νταρντάνα με το στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Αννα κοντή ξανθιά τσιγγανόφατσα κανονικό σώμα μεσαία βυζιά , με κώλο.
Φυλής 80 Μαρία μελαχρινή κανονικό σώμα , τούμπανο βυζί πια μετα την πλαστική και ανορθωμένο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ζωή η εκ Θεσσαλονίκης γερμανίδα  ξανθιά πλούσιο μαλλί κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Αλιόνα η ξανθιά 40αρα + κανονικό σώμα πλαστικά 2αρια βυζιά ,ακα τελειωτικό.
Φυλής 65β Γαβριέλα μελαχρινή λεπτή άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Σόνια ξανθιά ψηλή κανονικών κιλών με ωραίο κόρμί και 2 αράκι βυζί , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα το μελαχρινό λεπτό πίπίνι με την λόρδωση και  και τα 2αράκια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Τζέσικα(σήμερα χωρίς γυαλιά)ξανθιά κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2αρακια σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136 μια ξανθιά παχουλή και βάλε πιτσιρίκα με 2,5 βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom