Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (30 μέλη και 256 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Πριν από λίγο, γύρισα στο σπίτι, μετά από περιπλάνηση στην περιοχή της Φυλής.
ωραίος για πρώτη προσπάθεια.....
γνώμη μου(αυτό κάνω στις ενημερώσεις μου)ότι καλό θα ήταν να γράφεις και περιγραφή της κοπέλας(έστω με την δική σου ματιά)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Mεταφέρω ενημέρωση μου απο απογευματινή βάρδια που έγινε την Παρασκευή και που λόγω αδυναμίας συστήματοπς του μπουρδελακομ και λόγω εξόδου μου απο την Αθήνα για weekend δεν κατέστη δυνατό η έγκαιρη δημοσίευση της.
ωραίος  :thumbsup: καθηγητή μου ..............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Λιοσίων 29/7/2012 πιθανόν γύρω στις 12.30’ το μεσημέρι

σύμφωνα με την σκιά του πορνο-κώ(ο)νου

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1001.jpg


Κάποιος ειδικός διαστημικός σεξολόγος μου πρότεινε να δούμε τα μπουρδέλα με δορυφορικό και διαφορικό λογισμό γιατί με αυτόν τον τρόπο ισχυρίζεται ότι, θα αυξήσουμε την παραγωγή τεστοστερόνης που είναι βασικό συστατικό στοιχείο της υπερ-καύλας.

Παραμύθια !!!



στρατηγέ μου τα σέβη μου....έγραψες πάλι......
πορνο-κώ(ο)νου....  respect
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
kαλημερα παλικάρια!
κανένα καλό μαυράκι ξέρει κανείς?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Στην παρατήρησή σου: γνώμη μου(αυτό κάνω στις ενημερώσεις μου)ότι καλό θα ήταν να γράφεις και περιγραφή της κοπέλας(έστω με την δική σου ματιά)...
Θα απαντήσω ότι δεν θυμάμαι την εμφάνιση & τις μπερδεύω. Είναι αρχή, για εμένα. Θα προσπαθήσω την άλλη φορά. Ευχαριστώ!
ωραίος....αρχή είναι ακόμα , κατανοητό....με τον καιρό θα τις μάθεις απ 'εξω
στο έγραψα γιατί εγω και μερικοί άλλοι πχ τις γνωρίζουμε εμφανισιακά τις κοπέλες...........για κάποιον λοιπόν που τυγχάνει να μην τις γνωρίζει  ;) 
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν από λίγο, γύρισα στο σπίτι, μετά από περιπλάνηση στην περιοχή της Φυλής.
Ωραιος,πολυ καλη ενημερωση.Τωρα ετοιμαζομουν για μια περιπλανηση με το ποδηλατακι..μου γλυτωσες χρονο και ενεργεια και ετσι θα παω ακροπολη και πλακα βολτα,αυτα ειναι..μπραβο σου
Υ.Γ Στρατηγε την ειδα τη κριτικη για τη σαρα,συμφωνει με του psolara.Παρ ολα αυτα να επισημανω απο συναγωνιστη που πετυχα στο δρομο οτι δεν εμεινε καθολου ικανοποιημενος,απλα για να  υπαρχει πιο ολοκληρωμενη εικονα
Επισης για το ξανθο τζιτζιλονι,τη ναντια απο φυλης 59,ετερος συναγωνιστης,παλι απο το δρομο ,μου ειπε οτι την εχει παρει ρεις φορες με πολυ θετικες εντυπωσεις..αντιφατικα πραγματα
Eπισης τ απογευματα το 86 οροφος το βλεπω κλειστο συνηθως
Γεια σου smirni :)
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
παιδες καλησπερα!
η Αλιονα ειναι τωρα το μεσημερι  διδυμου?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
kαλημερα παλικάρια!
κανένα καλό μαυράκι ξέρει κανείς?

Φώκαιας 27 πάνω αργά το βράδυ!!!
Αν δεν σε περιποιηθεί ο κύριος Άρης,έχει δύο μαυρούλες την Τζένη και την Τζόϊ.
Σου προτείνω το Τζενάκι καθ'ότι είναι πιο γκάνι από την άλλη.Ευχαριστιέσαι αραπίνα στα 4 όταν την βλέπεις!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Στην παρατήρησή σου: γνώμη μου(αυτό κάνω στις ενημερώσεις μου)ότι καλό θα ήταν να γράφεις και περιγραφή της κοπέλας(έστω με την δική σου ματιά)...
Θα απαντήσω ότι δεν θυμάμαι την εμφάνιση & τις μπερδεύω. Είναι αρχή, για εμένα. Θα προσπαθήσω την άλλη φορά. Ευχαριστώ!
Συνάδελφε καλώς ήρθες στη πορνο-παρέα και καλές ενημερώσεις!
Όσο για το μπέρδεμα με την εμφάνιση των κορασίδων (που δεν θυμάσαι όταν κάνεις ενημέρωση) μην στενοχωριέσαι. Αυτό δεν είναι πρόβλημα. Λύνεται. Το δικό μου το πρόβλημα είναι άλυτο. Γιατί μπερδεύω την εμφάνιση μιας πορνο-δέσποινας με άλλες εικόνες ενόσω επιχειρώ μαζί της.
Καλή αρχή!

Υ.Γ Στρατηγε την ειδα τη κριτικη για τη σαρα,συμφωνει με του psolara.Παρ ολα αυτα να επισημανω απο συναγωνιστη που πετυχα στο δρομο οτι δεν εμεινε καθολου ικανοποιημενος,απλα για να  υπαρχει πιο ολοκληρωμενη εικονα
Αυτά συμβαίνουν φίλε μου, δεδομένου ότι είναι πολύπλευρης σημασίας το ζήτημα των πορνο-διεισδύσεων και (σαφώς) διαφέρουν οι επιθυμίες από συνάδελφο σε συνάδελφο αλλά και στον ίδιο συνάδελφο με την ίδια κοπέλα από μέρα σε μέρα. Με την ευκαιρία να σημειώσω ότι το ίδιο βράδυ όσοι έβγαιναν (και ήταν μάλιστα αρκετοί οι πελάτες) από τα δωμάτια εργασίας που μοιάζουν με κελιά έδειχναν ικανοποιημένοι
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές.
'Εχω μια απορία...
Στο Φυλής 86Α δουλεύει μια κορασίδα που λέγεται Μίκυ??
Και αν ναι μια κριτική ρε παίδες γιατι την είδα εψές και σκοπεύω μια απο αυτές τις μέρες να την γαμεύσω και αυτήν :fuck1:

Υ.Γ Για την ιστορία κατέθεσα στην Διδύμου 8Β στην Αλεξάνδρα,έχω κάνει σχόλιο στην πιο πρόσφατη κριτική της...
Σιγά σιγά θα γράψω και εγώ την πρώτη μου κριτική.
Καλά γαμήσια και καλό καυλοκαίρι να έχουμε! :boobies:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Γειά σας συναγωνιστές.
'Εχω μια απορία...
Στο Φυλής 86Α δουλεύει μια κορασίδα που λέγεται Μίκυ??
Και αν ναι μια κριτική ρε παίδες γιατι την είδα εψές και σκοπεύω μια απο αυτές τις μέρες να την γαμεύσω και αυτήν :fuck1:

μην το σκεφτεσαι καθολου.
το κοριτσι κανει το καλυτερο γαμησι ,αυτη την στιγμη , της φυλης.

δινει και κωλο αμα γουσταρεις... και αντεχει.


παρε και λινκ με κριτικες.

 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
μην το σκεφτεσαι καθολου.
το κοριτσι κανει το καλυτερο γαμησι ,αυτη την στιγμη , της φυλης.

δινει και κωλο αμα γουσταρεις... και αντεχει.
πριν κανα χρονο που την ειχα παρει εκανε 8αρια σαν σκασμενο λαστιχο η σουφρα της. :fuck1: :rockon:
Η Σαρα ειναι gf φαση και εχω περασει πολλακις καλα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Η επιστροφη των Πακηδων στο Μεταξι στελνει αλλου η και σπιτι τους Ελληνες.Συνεχομενα γεματα και τα 4 δωματια στην Τζωρτζιαννα(φανταζομαι και στην Ιωαννα) την εκαναν να δειχνει φανερα κουρασμενη.Αλλη στιγμη με περισσοτερους λευκους μεσα ακουστηκε only greek,τωρα τους τραβαγε απο την μπλουζα η τσα.Money talks
δεν τους παιρνουν πραγματι εκει,οι συγκεκριμενες Ρουμανες ειναι πολυ ψηλομυτες καπως και δεν..απο δωματιο μια χαρα ομως..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
84β δυο κοριτσια,η ξανθια σιμελα/αννα από το 80και ένα καστανο γυφτορουμανικο κοντοπουτανο,συμπαθητικο
μετα απο μηνες λιμνη σπερματος σχηματιστηκε στη χουφτα της Αννας καθως ειχε το χερι για να καλυπτεται απο ''κατα ρυπας'',την πηγα οπως ηθελα και δεν μου τα ζαλισε,εκατσε και τον εφαγε το πορνιδιο με το tanline
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
μην το σκεφτεσαι καθολου.
το κοριτσι κανει το καλυτερο γαμησι ,αυτη την στιγμη , της φυλης.

δινει και κωλο αμα γουσταρεις... και αντεχει.


παρε και λινκ με κριτικες.


:2funny: :2funny:

Ρε κοκό τα λινκ τα χειρότερα λένε !

Ειδικά το πρώτο είναι mega fail !  :s&m_1:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
:2funny: :2funny:

Ρε κοκό τα λινκ τα χειρότερα λένε !

Ειδικά το πρώτο είναι mega fail !  :s&m_1:
O kokolongos ειναι καταπληκτικο μελος και απολυτως ειλικρινης στις προσωπικες του καταθεσεις
Νομιζω οτι υπαρχει η εντυπωση πως η ξανθια μικυ που δουλευει στο 86 ισογειο τ απογευματα ειναι ιδια με τη μικυ απο κολοκυνθους(κατα professor),φυλης 92 και 71α,η οποια ηταν καστανομελαγχροινη
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι προκειται για τελειως διαφορετικα κοριτσια,γιατι καπου διαβασα οτι η μικυ απο κολοκυνθους εκανε πλαστικες και εφτιαξε,θα μου προκαλεσει τεραστια εκπληξη αυτο
Η ξανθια μικυ απο φυλης 74 και 86 ισογειο ειναι γκομεναρα και σαφως πιπινι,η δευτερη φαινεται λιγο μεγαλυτερη
Επισης εχει καλες κριτικες στο 74 ενω η μικυ απο κολοκυνθους πολλες φορες κακες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
O kokolongos ειναι καταπληκτικο μελος και απολυτως ειλικρινης στις προσωπικες του καταθεσεις
Νομιζω οτι υπαρχει η εντυπωση πως η ξανθια μικυ που δουλευει στο 86 ισογειο τ απογευματα ειναι ιδια με τη μικυ απο κολοκυνθους(κατα professor),φυλης 92 και 71α,η οποια ηταν καστανομελαγχροινη
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι προκειται για τελειως διαφορετικα κοριτσια,γιατι καπου διαβασα οτι η μικυ απο κολοκυνθους εκανε πλαστικες και εφτιαξε,θα μου προκαλεσει τεραστια εκπληξη αυτο
Η ξανθια μικυ απο φυλης 74 και 86 ισογειο ειναι γκομεναρα και σαφως πιπινι,η δευτερη φαινεται λιγο μεγαλυτερη
Επισης εχει καλες κριτικες στο 74 ενω η μικυ απο κολοκυνθους πολλες φορες κακες
λοιπόν επειδή εγώ την ανακάλυψα στο Κολοκυνθού ,είναι η ίδια που δουλεύει τώρα φ86 και πριν φ92...
υπήρξε παράλληλα μια άλλη μίκη που δούλεψε μονής προδρόμου..... 
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
υπήρξε παράλληλα μια άλλη μίκη που δούλεψε μονής προδρόμου.....  
το κοντοπουτανο που εμοιαζε στον Ποπαυ..Εχει εξαφανιστει οπως και πολλα αλλα τους τελευταιους μηνες..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
ακόμα να προσθέσω ότι δεν έχει κάνει καμία πλαστική...
απλά πήρε κάποια κιλάκια που εκ του αποτελέσματος φαίνεται ότι της πηγαίνουν και άλλαξε κουπ στο μαλλί...
το σήμα κατατεθέν της είναι τα "σημάδια"που έχει στο πρόσωπο....
η Μική του Φ86 είναι ή ίδια που δούλευε Κολοκυνθού και Φ92
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom