Νέα

Έλληνες CINE STARS παλεύουν για μεροκάματο/καθιέρωση Αμερική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα foufoutos_30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Ξεχασατε τον Νικο Ψαρρα, εφαγε 5 χρονια Αμρικη περιμενοντας μπας και κατσει κατι, τελικα το πηρε αποφαση και γυρισε Ελλαδα.....


Νίκος Ψαρράς: «Στην Αμερική δεν μου ήρθαν τα πράγματα όπως τα περίμενα»


Ο Νίκος Ψαρράς, ήταν από τους ηθοποιούς, όπου πίστευαν σε μια καριέρα στην Αμερική, μια καριέρα που τελικά, όπως ο ίδιος αποκαλύπτει δεν πέτυχε.

Ο ηθοποιός μιλώντας στο περιοδικό Εγώ αποκαλύπτει: «Παρότι ευελπιστούσα, όχι να κάνω διεθνή καριέρα αλλά να παίξω στην Αμερική σε κάποιες καλές ταινίες, δεν μου ήρθαν τα πράγματα έτσι όπως τα περίμενα. Ήταν πολύ δύσκολα. Εγώ θεωρώ ότι δεν πέτυχε το όνειρο μου εκεί. Δεν θα ξαναγυρνούσα», παραδέχεται ο ηθοποιός.

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ειχαν αρχιδια ομως κ κυνηγησαν κατι καλυτερο

ρσενικοι κ θυληκοι

εμεις προς το παρον εχουμε βολευτει στο μπου

χμμμμμμ............
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
καριερα εχει κανει μονο ο μιχαλης γιαννατος...πραγματικη καριερα ομως...εχει παιξει ο τυπος σε ενα καρο ταινιες ...και ο γιωργος χωραφας επισης ο οποιος κανει καριερα στη γαλλια χρονια τωρα...

 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.687
Κριτικές
3
Like
4.287
Πόντοι
606
πραγματικα για κλαματα ο τζωρτζογλου..καλυτερα να τον βαλουν κομπαρσο τωρα που εγινε και σφιχτης παρα ν'ανοιγει το στομα του
 
OP
OP
foufoutos_30

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
OP
OP
foufoutos_30

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
καριερα εχει κανει μονο ο μιχαλης γιαννατος...πραγματικη καριερα ομως...εχει παιξει ο τυπος σε ενα καρο ταινιες ...και ο γιωργος χωραφας επισης ο οποιος κανει καριερα στη γαλλια χρονια τωρα...

ο γιαννατος ειχε παιξει midnight express

και επισης ο φωκας ειχε παιξει στον ραμπο
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Κάπου διάβασα πως θέλει κ ο Παπακαλιάτης να πάει για το αμερικάνικο όνειρο...

Άντε να γελάσει λίγο το χειλάκι μας.... :rockon:

Θα κάνει κοπτωραπτικη σεναρίων

Οι Αμερικάνοι θα  :shit: στο  :2funny: :2funny: :2funny:


πραγματικα για κλαματα ο τζωρτζογλου..καλυτερα να τον βαλουν κομπαρσο τωρα που εγινε και σφιχτης παρα ν'ανοιγει το στομα του

Αμα ειναι θα γινει ενας νέος Σταλονε (γιατι ουτε αυτος μιλα πολύ στις ταινίες του)
 
OP
OP
foufoutos_30

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
στην θεση του τσορτσογλου θα πηγαινα να κανω το κοτοπουλο στα KFC

Και ο bradd pitt ετσι ξεκινησε
 
OP
OP
foufoutos_30

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εντωμεταξυ εχει μια εκφραση συνεχεια σαν να σφιγγεται να χεσει και να δυσκολευεται

που πας στο hollywood ρε στρατοοοοοοοοοοοο
 

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
ειχαν αρχιδια ομως κ κυνηγησαν κατι καλυτερο

ρσενικοι κ θυληκοι

εμεις προς το παρον εχουμε βολευτει στο μπου

χμμμμμμ............

Που τα ειδες τα αρχυδια ρε φιλε? Καταρχην στανταρ ειχανε ακρες για να παρουν πρασινη καρτα και φιλους να τους φιλοξενουν κτλ και ισως κομποδεμα απο προηγουμενα χρονια.
Δε πηγανε να πλενουνε πιατα, ουτε μην γνωριζοντας κανεναν.
Εμεις και να θελαμε να παμε για να πλενουμε πιατα και οχι για διεθνη καριερα δε μπορουμε οχι γιατι δεν εχουμε τα αρχυδια αλλα γιατι χρειαζετε πρασινη καρτα
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
ρε τον πουστη τον τσορτσογλου

επινα νερο και μ επνιξε

ειναι τοσο σ απογνωση που τον εχω ικανο να φιλησει τα ποδια της μαντονα και να της πει εχω ασπαστει την καμπαλα, βοηθα με

ανετα τον κοβω το κανει. και σιγα τον ηθοποιο. μια αρσενικη πουτανα ηταν παντα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
στην θεση του τσορτσογλου θα πηγαινα να κανω το κοτοπουλο στα KFC

Και ο bradd pitt ετσι ξεκινησε
Βασικά ο Τζώρτζογλου κάποτε πολιτεύτηκε...έπρεπε να επιμείνει  σαν τον Αποστόλη. :rockon:
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Εγω το μονο που θα ηθελα θα ηταν να γαμισω αυτο το ασιατακι που επερνε συνεντευξη απο τον Αυνανιαδη και ο Σομερ την
εχει κανει για Γερμανια απο οτι ξερω
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Που τα ειδες τα αρχυδια ρε φιλε? Καταρχην στανταρ ειχανε ακρες για να παρουν πρασινη καρτα και φιλους να τους φιλοξενουν κτλ και ισως κομποδεμα απο προηγουμενα χρονια.
Δε πηγανε να πλενουνε πιατα, ουτε μην γνωριζοντας κανεναν.
Εμεις και να θελαμε να παμε για να πλενουμε πιατα και οχι για διεθνη καριερα δε μπορουμε οχι γιατι δεν εχουμε τα αρχυδια αλλα γιατι χρειαζετε πρασινη καρτα
 


πεστα χρυσοστομε
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ξεχασατε τον Νικο Ψαρρα, εφαγε 5 χρονια Αμρικη περιμενοντας μπας και κατσει κατι, τελικα το πηρε αποφαση και γυρισε Ελλαδα.....


Νίκος Ψαρράς: «Στην Αμερική δεν μου ήρθαν τα πράγματα όπως τα περίμενα»


Ο Νίκος Ψαρράς, ήταν από τους ηθοποιούς, όπου πίστευαν σε μια καριέρα στην Αμερική, μια καριέρα που τελικά, όπως ο ίδιος αποκαλύπτει δεν πέτυχε.

Ο ηθοποιός μιλώντας στο περιοδικό Εγώ αποκαλύπτει: «Παρότι ευελπιστούσα, όχι να κάνω διεθνή καριέρα αλλά να παίξω στην Αμερική σε κάποιες καλές ταινίες, δεν μου ήρθαν τα πράγματα έτσι όπως τα περίμενα. Ήταν πολύ δύσκολα. Εγώ θεωρώ ότι δεν πέτυχε το όνειρο μου εκεί. Δεν θα ξαναγυρνούσα», παραδέχεται ο ηθοποιός.


σαν και σενα καμαρι μου δεκαδες εκατομυρια στην Αμερικη και παιζουν στην καλυτερη σε κατι ξεχασμενες τηλεοπτικες ταινιες απο το καλαθι που τις χωνουν τα ελληνικα καναλια τις πρωτες πρωινες ωρες για να καλυπτουν κενα προγραμματος  :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
θεατρινοι που ξενιτευτηκαν για ενα καλυτερο αυριο

αλλος στα 30 αλλος στα 40 και αλλος στα 50

ισως καποτε δουμε καποιον να κανει το πτωμα σε καποια μεγαλη παραγωγη...κανεις δεν ξερει...

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ρε τον πουστη τον τσορτσογλου

επινα νερο και μ επνιξε

ειναι τοσο σ απογνωση που τον εχω ικανο να φιλησει τα ποδια της μαντονα και να της πει εχω ασπαστει την καμπαλα, βοηθα με

:2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Καλα κανανε και πηγανε εξωτερικο,απο το να τους κοροιδευουν εδω,να δουλευουν σε πετυχημενα σηριαλ και να μη πληρωνονται προτιμοτερο να ρισκαρουν
Επειδη εχουν παει αρκετοι ηθοποιοι εκει προφανως πανε συστημενοι απο ηθοποιους που πηγαν παλιοτερα εκει,ειναι δυσκολο να πας μονος σου
Ενα ηθοποιος που θυμαμαι οτι εχει παει επισης ειναι ο μανος γαβρας νομιζω,τον ειχα πετυχει σε κοινο γυμναστηριο και ειχαμε μιλησει.Μαλιστα επειδη ειχα ενα σπαστο ποδηλατακι με ρωταγε αν βολευει για Νεα Υορκη(επαιζε  σ ενα σηριαλ με τον μαριο αθανασιου που εκανε το δασκαλο,τον φιλο της ευδοκιας ρουμελιωτη)
Παντως επειδη ο παρις κασιδοκωστας εχει κανει εταιρεια παραγωγης ταινιων ,πιθανον καποιες γνωριμιες να εχουν γινει απο εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom