Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
293
Like
9.506
Πόντοι
12.525
Επειδη εσεις το ζητησατε θυσιαστηκα και επισκεφθηκα αποψε το ναο ωστε να βαλουμε τα πραματα στη θεση τους...

Sol men's club Γιαννιτσων 110...
Η κατασταση ειχε ως εξης....

-Η Χριστινα η Πολωνεζα γνωστη απο τη θητεια της στα μπουρδελα.Πιασμενη ολη την ωρα δεν χαιρετιστηκαμε..
-Η Καρινα η μελαχρινη μουναρα με τις βυζαρες επισης πιασμενη ολη την ωρα
-Η Αλικη η Ελληνιδα το ξανθο μουνακι οπου εριξε και χορο στην πιστα μοστραροντας την κωλοτρυπιδα της.Κοινως τα πεταξε ολα και διαθετει κορμαρα αλλα ειναι λιγο περιεργη στην επικοινωνια
-Η Αλεξανδρα η μελαχρινη με τις μπουκλες οπου χορεψε και μεσα στο κλουβι
-οι Γεωργιανες Μαριζα,Λια,Αννιτα,Βερονικα,Λια,Τεα οπου αποτελουν σταθερες αξιες του μαγαζιου ενω ειναι μπαζακια
-η Μακρινα η οποια παλιοτερα δουλευε μεσα στο μπαρ αλλα απ'οτι καταλαβα καταπιεζοταν εκει οποτε πεταξε τον κωλο της εξω και βγηκε απ'εξω πλεον
-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη
-μια ξανθουλα χαριτωμενη η οποια ηταν μονιμως πιασμενη
-μια πολυ ομορφη μελαχρινη νεαρη κοπελα
-και μια λιγοτερο ομορφη μελαχρινη με ωραια κορμαρα ομως
-Η Καρλα ειπαμε εφυγε οριστικα

-Η Νικιτα μεταγραφη απο Πλατινουμ λεει.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κοντο αγορε μαλλι,πολυ ομορφη με γαλαζιες ματαρες και κατασπρη τρυφερη επιδερμιδα.Φυσικα βυζακια ωραια και κωλαρα κολαση.Βεβαιως μ'αυτην ασχοληθηκα και μου θυμισε εντονα μια παλια αγαπημενη απο κει μεσα :smitten: :smitten:.Χαμουρευτηκαμε εντονα στο μπαρ,εγλειψα τα βυζακια της,δαγκωσα τα αυτακια της και το λαιμο της,ριξαμε γλωσσοφιλα και καταφερε στηριζομενη με τα χερια της στο μπαρ να μου φερει την κωλαρα της στη μουρη κανοντας ψαλιδακι με τα ποδια της πανω στους ωμους μου!!Μιλαμε για καλλιτεχνιδα δηλαδη...επαιξα και με τις τρυπες της οσο ηθελα και φυσικα εχουμε μελλον εδω....Αργοτερα ανεβηκε στον μεσαιο στυλο-ασανσερ και εριξε ενα πολυ αισθησικο στριπτηζ πετωντας τα ολα και τουρλωνοντας την κωλαρα της στο φιλοθεαμον κοινο ωστε να δουμε την κωλοτρυπιδα της.Μιλαμε για θεϊκο πλασμα παιδια εχω κολλησει αποψε...Φορουσε και μαυρο εντυπωσιακο φορεμα με πολυ μακρια ουρα οποτε επρεπε να χωσω το χερι μου πολυ στα βαθια μεχρινα βρω στοχο αλλα ειχε τη γοητεια του κι αυτο

Συνολικα τα ρανταρ μου επιασαν 16-17 κοπελες απο τις οποιες οι περισσοτερες ηταν πιασμενες ολη την ωρα γι'αυτο και δεν ξερω ολα τα ονοματα.
Αρκετος κοσμος και καλο κεφι στο μαγαζι...
Πραγματι στην εισοδο πλεον ειναι ενα ξανθο μουνακι οπου κοβει εισιτηριο των 10ε με ποτο

Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες μου ειπαν οτι η θρυλικα Σασα :pipa1: :pipa2: :fuck1: εργαζεται πλεον σε μασατζιδικο


 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Επειδη εσεις το ζητησατε θυσιαστηκα και επισκεφθηκα αποψε το ναο ωστε να βαλουμε τα πραματα στη θεση τους...

Sol men's club Γιαννιτσων 110...
Η κατασταση ειχε ως εξης....

-Η Χριστινα η Πολωνεζα γνωστη απο τη θητεια της στα μπουρδελα.Πιασμενη ολη την ωρα δεν χαιρετιστηκαμε..
-Η Καρινα η μελαχρινη μουναρα με τις βυζαρες επισης πιασμενη ολη την ωρα
-Η Αλικη η Ελληνιδα το ξανθο μουνακι οπου εριξε και χορο στην πιστα μοστραροντας την κωλοτρυπιδα της.Κοινως τα πεταξε ολα και διαθετει κορμαρα αλλα ειναι λιγο περιεργη στην επικοινωνια
-Η Αλεξανδρα η μελαχρινη με τις μπουκλες οπου χορεψε και μεσα στο κλουβι
-οι Γεωργιανες Μαριζα,Λια,Αννιτα,Βερονικα,Λια,Τεα οπου αποτελουν σταθερες αξιες του μαγαζιου ενω ειναι μπαζακια
-η Μακρινα η οποια παλιοτερα δουλευε μεσα στο μπαρ αλλα απ'οτι καταλαβα καταπιεζοταν εκει οποτε πεταξε τον κωλο της εξω και βγηκε απ'εξω πλεον
-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη
-μια ξανθουλα χαριτωμενη η οποια ηταν μονιμως πιασμενη
-μια πολυ ομορφη μελαχρινη νεαρη κοπελα
-και μια λιγοτερο ομορφη μελαχρινη με ωραια κορμαρα ομως
-Η Καρλα ειπαμε εφυγε οριστικα

-Η Νικιτα μεταγραφη απο Πλατινουμ λεει.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κοντο αγορε μαλλι,πολυ ομορφη με γαλαζιες ματαρες και κατασπρη τρυφερη επιδερμιδα.Φυσικα βυζακια ωραια και κωλαρα κολαση.Βεβαιως μ'αυτην ασχοληθηκα και μου θυμισε εντονα μια παλια αγαπημενη απο κει μεσα :smitten: :smitten:.Χαμουρευτηκαμε εντονα στο μπαρ,εγλειψα τα βυζακια της,δαγκωσα τα αυτακια της και το λαιμο της,ριξαμε γλωσσοφιλα και καταφερε στηριζομενη με τα χερια της στο μπαρ να μου φερει την κωλαρα της στη μουρη κανοντας ψαλιδακι με τα ποδια της πανω στους ωμους μου!!Μιλαμε για καλλιτεχνιδα δηλαδη...επαιξα και με τις τρυπες της οσο ηθελα και φυσικα εχουμε μελλον εδω....Αργοτερα ανεβηκε στον μεσαιο στυλο-ασανσερ και εριξε ενα πολυ αισθησικο στριπτηζ πετωντας τα ολα και τουρλωνοντας την κωλαρα της στο φιλοθεαμον κοινο ωστε να δουμε την κωλοτρυπιδα της.Μιλαμε για θεϊκο πλασμα παιδια εχω κολλησει αποψε...Φορουσε και μαυρο εντυπωσιακο φορεμα με πολυ μακρια ουρα οποτε επρεπε να χωσω το χερι μου πολυ στα βαθια μεχρινα βρω στοχο αλλα ειχε τη γοητεια του κι αυτο

Συνολικα τα ρανταρ μου επιασαν 16-17 κοπελες απο τις οποιες οι περισσοτερες ηταν πιασμενες ολη την ωρα γι'αυτο και δεν ξερω ολα τα ονοματα.
Αρκετος κοσμος και καλο κεφι στο μαγαζι...
Πραγματι στην εισοδο πλεον ειναι ενα ξανθο μουνακι οπου κοβει εισιτηριο των 10ε με ποτο

Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες μου ειπαν οτι η θρυλικα Σασα :pipa1: :pipa2: :fuck1: εργαζεται πλεον σε μασατζιδικο
Γι' αυτό εσύ είσαι ο πρόεδρος και εμείς είμαστε τσουτσέκια.  :grin:
Α ρε Σάσα θα μας τρέχεις και στα μασατζίδικα... :P
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
ρε φιλε συγγνωμη κιολας,γλωσοφιλα σε κωλομπαρο?

Θα συμφωνήσω. Είναι, βεβαίως, δικαίωμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει, αλλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω με τι σκεπτικό κάποιος φιλάει στο στόμα τις γυναίκες που δουλεύουν στα κωλόμπαρα και οι οποίες βάζουν στο στόμα τους ένα κάρο πούτσες και χύσια καθημερινά. Όπως επίσης, από την άλλη μεριά, δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό όλων αυτών που τις γαμάνε και τις δίνουν πίπες χωρίς προφυλακτικό. Νομίζουν ότι οι αρρώστιες δεν μεταδίδονται από τις πίπες χωρίς προφυλακτικό; Σας διαβεβαιώνω ότι όχι μόνο διαδίδονται από τους άνδρες προς τις γυναίκες, αλλά και από τις γυναίκες προς τους άνδρες. Φίλος μου κόλλησε αφροδίσιο νόσημα από ακάποτη πίπα σε πουτάνα.
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Επειδη εσεις το ζητησατε θυσιαστηκα και επισκεφθηκα αποψε το ναο ωστε να βαλουμε τα πραματα στη θεση τους...

Sol men's club Γιαννιτσων 110...
Η κατασταση ειχε ως εξης....

-Η Χριστινα η Πολωνεζα γνωστη απο τη θητεια της στα μπουρδελα.Πιασμενη ολη την ωρα δεν χαιρετιστηκαμε..
-Η Καρινα η μελαχρινη μουναρα με τις βυζαρες επισης πιασμενη ολη την ωρα
-Η Αλικη η Ελληνιδα το ξανθο μουνακι οπου εριξε και χορο στην πιστα μοστραροντας την κωλοτρυπιδα της.Κοινως τα πεταξε ολα και διαθετει κορμαρα αλλα ειναι λιγο περιεργη στην επικοινωνια
-Η Αλεξανδρα η μελαχρινη με τις μπουκλες οπου χορεψε και μεσα στο κλουβι
-οι Γεωργιανες Μαριζα,Λια,Αννιτα,Βερονικα,Λια,Τεα οπου αποτελουν σταθερες αξιες του μαγαζιου ενω ειναι μπαζακια
-η Μακρινα η οποια παλιοτερα δουλευε μεσα στο μπαρ αλλα απ'οτι καταλαβα καταπιεζοταν εκει οποτε πεταξε τον κωλο της εξω και βγηκε απ'εξω πλεον
-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη
-μια ξανθουλα χαριτωμενη η οποια ηταν μονιμως πιασμενη
-μια πολυ ομορφη μελαχρινη νεαρη κοπελα
-και μια λιγοτερο ομορφη μελαχρινη με ωραια κορμαρα ομως
-Η Καρλα ειπαμε εφυγε οριστικα

-Η Νικιτα μεταγραφη απο Πλατινουμ λεει.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κοντο αγορε μαλλι,πολυ ομορφη με γαλαζιες ματαρες και κατασπρη τρυφερη επιδερμιδα.Φυσικα βυζακια ωραια και κωλαρα κολαση.Βεβαιως μ'αυτην ασχοληθηκα και μου θυμισε εντονα μια παλια αγαπημενη απο κει μεσα :smitten: :smitten:.Χαμουρευτηκαμε εντονα στο μπαρ,εγλειψα τα βυζακια της,δαγκωσα τα αυτακια της και το λαιμο της,ριξαμε γλωσσοφιλα και καταφερε στηριζομενη με τα χερια της στο μπαρ να μου φερει την κωλαρα της στη μουρη κανοντας ψαλιδακι με τα ποδια της πανω στους ωμους μου!!Μιλαμε για καλλιτεχνιδα δηλαδη...επαιξα και με τις τρυπες της οσο ηθελα και φυσικα εχουμε μελλον εδω....Αργοτερα ανεβηκε στον μεσαιο στυλο-ασανσερ και εριξε ενα πολυ αισθησικο στριπτηζ πετωντας τα ολα και τουρλωνοντας την κωλαρα της στο φιλοθεαμον κοινο ωστε να δουμε την κωλοτρυπιδα της.Μιλαμε για θεϊκο πλασμα παιδια εχω κολλησει αποψε...Φορουσε και μαυρο εντυπωσιακο φορεμα με πολυ μακρια ουρα οποτε επρεπε να χωσω το χερι μου πολυ στα βαθια μεχρινα βρω στοχο αλλα ειχε τη γοητεια του κι αυτο

Συνολικα τα ρανταρ μου επιασαν 16-17 κοπελες απο τις οποιες οι περισσοτερες ηταν πιασμενες ολη την ωρα γι'αυτο και δεν ξερω ολα τα ονοματα.
Αρκετος κοσμος και καλο κεφι στο μαγαζι...
Πραγματι στην εισοδο πλεον ειναι ενα ξανθο μουνακι οπου κοβει εισιτηριο των 10ε με ποτο

Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες μου ειπαν οτι η θρυλικα Σασα :pipa1: :pipa2: :fuck1: εργαζεται πλεον σε μασατζιδικο

Είσαι Θεός! Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες.

Αυτό με τα γλωσσόφιλα, δεν το καταλαβαίνω βέβαια (βλ. μήνυμά μου παραπάνω), αλλά είναι δικαίωμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει.
 

jaym

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους
Καθε πρωι γυρω στις 7+10 πηγαινω στην δουλια απο την Βασ.Ολγας
Εχω πετυχει λοιπον πολλες φορες διαφορα ξεκολλα να βγαινουν
απο το Ελληναδικο στο αριστερο χερι μετα την Σοφουλη, διπλα απο το
γυραδικο επι της Β.Ολγας 
Ξερει κανενας νυχτοπεριπατητης τι τρεχει με το συγκεκριμενο μαγαζι 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
293
Like
9.506
Πόντοι
12.525
Εκει λοιπον που γλειφω τη βυζαρα ξαφνικα χωνεται ενα λουλουδι μες τη μουρη μου...Γυρναω το κεφαλι μου δεξια και βλεπω τον γυφτο τον λουλουδα κολλημενο διπλα μου αλλα στην ουσια επαιρνε ματι ο μαλακας...

Τι κανεις εκει του λεω...δε βλεπεις οτι εχω δουλεια? :rolleyes:

Φυγε του λεω δε θα παρω...Μου δινει ενα εμενα και ενα την κοπελα με το ζορι και μου λεει ενταξει ειναι απο μενα δεν πειραζει...
Λεω καλα και επιστρεφω στον θηλασμο μου...Και πανω που ρουφαω μου ψιθυριζει στο αυτι"φιλαρακι δωσε οτι θες να με κανεις σεφτε'
Βρε αντε γαμησου τον λεω απο κει περα παρε δρομο απο δω να'ουμμμμ :sunglasses: Μαγκια εγω...
Και εκτος οτι παιρνει πισω το δικο μου αρπαζει και το λουλουδακι μεσα απ'το χερι της κοπελας που της ειχε προσφερει.

Κωλογυφτοι ρε πουστη μου...κωλορατσα εντελως.Δε σεβονται ουτε ιδωτικες στιγμες ουτε τιποτα :grin: :grin:
Αυτος δηλαδη μετα μπορει να χωθηκε και σε κανα πριβε να πουλησει λουλουδια...
 

profis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε συγγνωμη κιολας,γλωσοφιλα σε κωλομπαρο?

ρε ντεκερ γλωσσοφιλα σε κωλομπαρο δωσαμε, ουτε σε πουτανα σε μπουρδελο οπως αλλοι, ουτε πιπα ακαποτη. Αμα δε γουσταρεις κατσε και χουφτωνε μονο εσυ. Μια χαρα καθαρη τη βρηκα εγω.  Σιγα μη βαλω καποτα και στο στομα φιλε safe man. Διαβαζεται τα σχολια, παρτε τις πληροφοριες που σας "ενδιαφερουν" αλλα καντε κριτικη στην παρτυ σας. Φιλικα.
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
ρε φιλε συγγνωμη κιολας,γλωσοφιλα σε κωλομπαρο?

ρε ντεκερ γλωσσοφιλα σε κωλομπαρο δωσαμε, ουτε σε πουτανα σε μπουρδελο οπως αλλοι, ουτε πιπα ακαποτη. Αμα δε γουσταρεις κατσε και χουφτωνε μονο εσυ. Μια χαρα καθαρη τη βρηκα εγω.  Σιγα μη βαλω καποτα και στο στομα φιλε safe man. Διαβαζεται τα σχολια, παρτε τις πληροφοριες που σας "ενδιαφερουν" αλλα καντε κριτικη στην παρτυ σας. Φιλικα.

Φίλε profis, με παρεξήγησες. Δεν σου κάνω κριτική. Εκφράζω απλά την γνώμη μου, την απορία μου αν θέλεις, σχετικά με το σκεπτικό των ανδρών που δίνουν γλωσσόφιλα σε αυτές τις γυναίκες. Συζήτηση κάνουμε, όχι κριτική. Από εκεί και πέρα, γράφεις "γλωσσοφιλα σε κωλομπαρο δωσαμε, ουτε σε πουτανα σε μπουρδελο όπως άλλοι". Πιστεύω ότι δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά σε αυτά τα δύο. Από την στιγμή που οι περισσότερες γυναίκες που δουλεύουν στα κωλόμπαρα, με τρανταχτό παράδειγμα το SOL, κάνουν πίπες και πηδιούνται είτε μέσα στο μαγαζί είτε έξω κάνοντας βίζιτες ποια είναι η διαφορά τους από τις πουτάνες στα μπουρδέλα; Τουλάχιστον οι τελευταίες, εάν δουλεύουν σε νόμιμο μπουρδέλο, ελέγχονται ιατρικά όπως ορίζει ο νόμος (αυτό δεν σημαίνει, βέβαια, ότι θα τις δώσω και γλωσσόφιλο). Οι κωλομπαρούδες όμως; Δεν μπορείς να ξέρεις εάν έχουν κάποια αρρώστια. Δεν μπορείς να ξέρεις εάν μια κωλομπαρού έκανε ακάποτη πίπα ή γαμήσι μισή ώρα πριν την αρχίσεις στα γλωσσόφιλα. Φιλικά.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
293
Like
9.506
Πόντοι
12.525
φτανει ρε παιδια με την ηθικολογια πια...Ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε και αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας.

Ναι...οσο κι αν φαινεται περιεργο σε καποιους ειναι γεγονος οτι γινονται και γλωσσοφιλα,και γλυφομουνια και γλυφοκουλια και γυμνες πιπες και γυμνα γαμησια ακομα με πουτανες,μπαροβιες και λοιπες κυριες της νυχτας.

Τι να κανουμε τωρα?Σε καθε σχετικη αναφορα να το αναλυουμε ξανα και ξανα?Βαρετο κατανταει...
Ας κρατησουμε την ουσια της ενημερωσης και τα υπολοιπα ειναι περιττα νομιζω
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
al pacino η γκομενα η ξανθια που κοβει το εισητηριο καλη? προστυχη ?
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
φτανει ρε παιδια με την ηθικολογια πια...Ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε και αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας.

Ναι...οσο κι αν φαινεται περιεργο σε καποιους ειναι γεγονος οτι γινονται και γλωσσοφιλα,και γλυφομουνια και γλυφοκουλια και γυμνες πιπες και γυμνα γαμησια ακομα με πουτανες,μπαροβιες και λοιπες κυριες της νυχτας.

Τι να κανουμε τωρα?Σε καθε σχετικη αναφορα να το αναλυουμε ξανα και ξανα?Βαρετο κατανταει...
Ας κρατησουμε την ουσια της ενημερωσης και τα υπολοιπα ειναι περιττα νομιζω

Φίλε al pacino, εάν αναφέρεσαι σε αυτά που έγραψα εγώ, δεν πρόκειται για ηθικολογία, όπως γράφεις. Εάν ήμουν... ηθικολόγος δεν θα πήγαινα στα κωλόμπαρα και στα μπουρδέλα ούτε θα ήμουν εδώ μέσα. Όπως έγραψα και πριν, είναι δικαίωμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει. Εδώ δεν μιλάμε για ηθικολογία. Εδώ μιλάμε για θέματα υγείας. Και, αν δεν κάνω λάθος, όλοι μας θέλουμε να είμαστε υγιείς και να παραμείνουμε υγιείς. Και, για μένα, το "αναλαμβάνουμε τις ευθύνες μας" έχει να κάνει όχι με την δική μου υγεία μόνο αλλά και με την υγεία της γυναίκας με την οποίαν θα κάνω σεξ μελλοντικά. Και, ως γνωστόν, υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορεί να κολλήσουμε:
Αυτά. Φιλικά.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
Ρε συ safeman...επειδή εσύ έχεις κάνει εγγραφή προσφάτως...εμείς τις συμβουλές σου κτλ τις έχουμε δει πολλάκις...τι φταίμε?
Μεγάλα παιδιά είμαστε, άσε ο καθένας να κάνει ότι νομίζει...
Btw δηλαδή να αρχίσω κι εγώ να λέω μη γαμάτε με καπότα γιατί μερικές φορές σπάει?
Ο καθένας ας πράξει όπως νομίζει....
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Ρε συ safeman...επειδή εσύ έχεις κάνει εγγραφή προσφάτως...εμείς τις συμβουλές σου κτλ τις έχουμε δει πολλάκις...τι φταίμε?
Μεγάλα παιδιά είμαστε, άσε ο καθένας να κάνει ότι νομίζει...
Btw δηλαδή να αρχίσω κι εγώ να λέω μη γαμάτε με καπότα γιατί μερικές φορές σπάει?
Ο καθένας ας πράξει όπως νομίζει....

Ok, σόρρυ, αφού έχει αναφερθεί το θέμα παλαιότερα, αυτό σημαίνει ότι θα έπρεπε να το είχα εντοπίσει και να μην μιλάω γι' αυτό...  :huh:

Over and out. Φιλικά.

 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές, επισκέφτηκα χθες το SOL. Πολλά κορίτσια, πολύ κέφι, ωραία μουσική όπως πάντα. Κέρασα μερικά ποτάκια και μετά πριβέ με τα... μεγαλύτερα Ρουμανικά  :tits: εκεί μέσα! Η υπηρεσία στο πριβέ ήταν, ως συνήθως, εκπληκτική!  :pipa2: Είδα και κάνα δυο καινούργιες φάτσες, αλλά την επόμενη φορά αυτές!  :grin:
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους
Καθε πρωι γυρω στις 7+10 πηγαινω στην δουλια απο την Βασ.Ολγας
Εχω πετυχει λοιπον πολλες φορες διαφορα ξεκολλα να βγαινουν
απο το Ελληναδικο στο αριστερο χερι μετα την Σοφουλη, διπλα απο το
γυραδικο επι της Β.Ολγας 
Ξερει κανενας νυχτοπεριπατητης τι τρεχει με το συγκεκριμενο μαγαζι 
Αληθεια τι παιζει με αυτό το μαγαζί,ξερει κανενας
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
φτανει ρε παιδια με την ηθικολογια πια...Ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε και αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας.

Ναι...οσο κι αν φαινεται περιεργο σε καποιους ειναι γεγονος οτι γινονται και γλωσσοφιλα,και γλυφομουνια και γλυφοκουλια και γυμνες πιπες και γυμνα γαμησια ακομα με πουτανες,μπαροβιες και λοιπες κυριες της νυχτας.

Τι να κανουμε τωρα?Σε καθε σχετικη αναφορα να το αναλυουμε ξανα και ξανα?Βαρετο κατανταει...
Ας κρατησουμε την ουσια της ενημερωσης και τα υπολοιπα ειναι περιττα νομιζω

η πρωτη σου φραση ειναι η ουσια ...οποιος δεν γουσταρει ας μην τα κανει ...και αν το παρουμε και ετσι και γω παω στα μπουρδελα και τα κωλομπαρα κανω γλωσσοφιλα γλυφοκωλια και οτι μπορει κανεις να φανταστει ..μετα πηδαω και ενα μιλφακι φιλη μου παντρεμενη και την χυνω και στη μαπα , μετα αυτη παει σπιτι της και φιλαει το παιδακι της και τον αντρα της ...εε δεν μπορουμε να σκεφτομαστε σοβαρα ετσι ...οποιος  θελει ασφαλεια για να παει σε κωλομπαρο ας φορεσει ολοσωμο προφυλακτικο

safeman να φανταστω ενοεις καρινα εε ...εχει κανεις καμια εμπειρια απο αυτην εκτος μαγαζιου ?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
η πρωτη σου φραση ειναι η ουσια ...οποιος δεν γουσταρει ας μην τα κανει ...και αν το παρουμε και ετσι και γω παω στα μπουρδελα και τα κωλομπαρα κανω γλωσσοφιλα γλυφοκωλια και οτι μπορει κανεις να φανταστει ..μετα πηδαω και ενα μιλφακι φιλη μου παντρεμενη και την χυνω και στη μαπα , μετα αυτη παει σπιτι της και φιλαει το παιδακι της και τον αντρα της ...εε δεν μπορουμε να σκεφτομαστε σοβαρα ετσι ...οποιος  θελει ασφαλεια για να παει σε κωλομπαρο ας φορεσει ολοσωμο προφυλακτικο

safeman να φανταστω ενοεις καρινα εε ...εχει κανεις καμια εμπειρια απο αυτην εκτος μαγαζιου ?

KARINA ...αρρώστια .... κ γενικώς αρρωστάκι με τον πούτσο σε ολα... αλλά γουστάρει κ μουνάκι... κλασικο ρουμανάκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom