Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (9 μέλη και 136 επισκέπτες)

xelidonaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι νεος στο σαιτ και προσπαθω να μαθω πως δουλευει.για αυτο εστειλα πρωτα τα ερωτηματικα.με την ευκαιρια τη σημαινει μιλφ?
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11

xelidonaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τι εννοεις οταν με ρωτας αν κοροιδευω.γιατι μετην εννοια της λεξης κοροιδευω συγουρα οχι.απλα ρωτω να μαθενω για να μην πιανομαι βλακας απο την καθεμη επαγγελματια του ειδους αυτου.ευχαριστω πυραυλε.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
καλως το χελιδονακι ελα κιτσ κιτσ κιτσ
 

Επισκέπτης
με την ευκαιρια τη σημαινει μιλφ?

"Mother(/Mom/Mum) I'd Like to Fuck"

Yπάρχει και το google.

Kάποιος με είχε ρωτήσει τι σημαίνει «pnsd». Ακόμα δεν έμαθα.

[...]προσπαθω να μαθω πως δουλευει.

Ευτυχώς δεν μπορείς να το ανοίξεις να δεις πως είναι από μέσα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
πριν τρεις ημερες εκανα μια βολτα στην φυλης και εκαψα τρεια εικοσαρικα γιατι οι γκομενες τοση μα τοση αλοιφη που ηταν σαν να αεροπηδας
αυτο ειναι ενα διαχρονικο προβλημα τυπε
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
κυριε πυραυλε εχετε επενδυσει στο συγκεκριμενο οικο.ισως το ενα δωματιο σας ανηκει!!!!!!!!!

Λέτε κάποτε να μου στήσουν ανδριάντα στη διασταύρωση Κωνσταντιμουπόλεως και Λένορμαν;
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Λέτε κάποτε να μου στήσουν ανδριάντα στη διασταύρωση Κωνσταντιμουπόλεως και Λένορμαν;
Εχοθν στησει ανδριαντες σε σφουγγοκωλαριους και λαμογια..Δεν αξιζει να στηθει για εναν πιονερο του αγαθου,ζωοδοτη,αγοραιου ερωτα? Παρεμπιπτοντως ο συγγεκριμενος οικισκος ειναι απ τους πιο καθαρους και φιλοτιμους..Τα σεβη μου..
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Εχοθν στησει ανδριαντες σε σφουγγοκωλαριους και λαμογια..Δεν αξιζει να στηθει για εναν πιονερο του αγαθου,ζωοδοτη,αγοραιου ερωτα? Παρεμπιπτοντως ο συγγεκριμενος οικισκος ειναι απ τους πιο καθαρους και φιλοτιμους..Τα σεβη μου..
Θα σου στησουν αδριάντα και θα παιζει και η μπάντα.
Θαρχονται και τα σχολεία και θ ακουν την ιστορία,
ηταν πυραυλος τρανός και τα μάλα ικανός.
Αγοραίος ,παιχνιδιάρης και απιστευτα γκαβλιάρης.
respect
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα

Φυλής 71 ισόγειο , μελαχρινό με τελειωτικό στο στήθος
Φυλής 67 η Σόνια
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Χθες το απόγευμα

Ρεμούνδου 21 αριστερά: Νεαρή ξανθιά Μόνικα με ακάπελο τσιμπούκι, τελειωτικό και κώλο.
Ρεμούνδου 21 δεξιά: Νεαρή μελαχρινή μινιατούρα του 1,50m με ακάπελο.
Αλκαμένους 113: Μαρία η τρελοκοτσιδού με το χαμόγελο στα χείλη.
Φυλής 92 αριστερά: Μίκη με ποστίς και μια ακόμα που δεν θυμάμαι.
Μονής Προδρόμου: Ενα στεγνο ψηλό μιλφ με κοντά μαλλία Σύλβια, και μια νεαρή μελαχρινή αδύνατη.
Φυλής 71 ισόγα: Αννούλα του "χιονιά" ακα Τζούλια.
Φυλής 71 πάνω: Σάντρα, μελαχρινή πανήψυλη με καλό σωμά αλλά περίεργο στόμα που χάλαγε όλο το πρόσωπο.
Φυλής 65 πάνω: Νεαρή μαλαχρινή με νεανικά βυζάκια και καλό σωμα. Η τσατσα είχε μόλις λιβανίσει  :priest: 
Φωκαίας 22: Κάτω, μια κοντή μαλαχρινη αδύνατη και μια κοντόχοντρη. Αριστερά, νεαρή μιγάδα με κραμμαστους βύζους και φαρδιά περιφέρεια. Δεξιά νεαρή μελαχρινη με μέτριο σώμα.
Φωκαίας 27 επάνω: Σόνια, αδύνατο μιλφ με σπασμένο πρόσωπο και μέτριο σώμα. Η τσατσα μας έσπασε τον μπουτσο με το τσιμπούκι της Σόνιας.
Φυλής 134 ισόγειο: Πάολα, όμορφη και γλυκιά νεαρή μελαχρινή με την οποία πέρασα μέτρια στο δωμάτιο.



   
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
δεσποινις στην ερωτηση μου σημερα,ποτε θα τη γαργαλισω σε χοτελι μου ειπε:......σε λιγο καιρο στο ρεπο μου,αλλα θα παμε μονο μια φορα γιατι εχω σχεση εδω και πολυ καιρο και δε κανει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...............ποιος μαλακας τα εχει με πουτανα;;;.....και αυτη δικαιολογια που βρηκε.....τι αλλο θα ακουσω ρε πουστη μου :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Προ 3 ωρών, στην οδό Αλκιβιάδου (πραγματικά σπουδαία προσωπικότητα της Αρχαιότητας ο Αλκιβιάδης, γνωστός χιλιάδες χρόνια μετά το θάνατό του), στο 16α εκδίδονταν η (Α)Χριστίνα (η οποία ακολουθείται από οχετό αρνητικών σχολίων από συγγραφείς του ιστοτόπου), στο 16β δύο ολίγον ευτραφείς νεαρές αλλοδαπές και στο 16γ η ημεδαπή milf Κατερίνα.

Τελικώς εγένετο επαναληπτική συνουσία μετά της ημίθεας Εύας, Κων/πόλεως 166 (το τηλέφωνο των Α΄ Βοηθειών).

Κύριοι, η διασταύρωση Μάγερ - Μάρνη και ειδικότερα όταν κατεβαίνεις τη Μάγερ και αναμένεις στον ερυθρό σηματοδότη, είναι κίνδυνος - θάνατος!
Προ ολίγου μου επετέθη νεαρός αλλοδαπός κακοποιός, ο οποίος αποπειράθηκε να ανοίξει την πόρτα του αυτοκινήτου, μάλιστα δε την πόρτα μου, την πόρτα του οδηγού!
Καθότι πριν από μερικούς μήνες στο ίδιο ακριβώς σημείο μου είχε επιτεθεί συμμορία κακοποιών (ο ένας στη μια πόρτα, ο άλλος στην απέναντι πόρτα και ο τρίτος στην τσίλια), είχα το νου μου και κλειστές τις ασφάλειες.
Μόλις ο μπινές άπλωσε το χέρι στο πόμολο, μετακίνησα ελαφρά το όχημα και του εξαπέλυσα βαρύ υβρεολόγιο (το οποίο φυσικά δεν κατάλαβε, καθότι αλλοδαπός)...
Απομακρύνθηκε ήρεμα μερικά μέτρα, και έμεινε απαθής στη γωνία περιμένοντας την επόμενη ευκαιρία.
Εϊναι ζήτημα χρόνου η αιματηρή κατάληξη στο σημείο αυτό.
 

198610

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Προ 3 ωρών, στην οδό Αλκιβιάδου (πραγματικά σπουδαία προσωπικότητα της Αρχαιότητας ο Αλκιβιάδης, γνωστός χιλιάδες χρόνια μετά το θάνατό του), στο 16α εκδίδονταν η (Α)Χριστίνα (η οποία ακολουθείται από οχετό αρνητικών σχολίων από συγγραφείς του ιστοτόπου), στο 16β δύο ολίγον ευτραφείς νεαρές αλλοδαπές και στο 16γ η ημεδαπή milf Κατερίνα.

Τελικώς εγένετο επαναληπτική συνουσία μετά της ημίθεας Εύας, Κων/πόλεως 166 (το τηλέφωνο των Α΄ Βοηθειών).

Κύριοι, η διασταύρωση Μάγερ - Μάρνη και ειδικότερα όταν κατεβαίνεις τη Μάγερ και αναμένεις στον ερυθρό σηματοδότη, είναι κίνδυνος - θάνατος!
Προ ολίγου μου επετέθη νεαρός αλλοδαπός κακοποιός, ο οποίος αποπειράθηκε να ανοίξει την πόρτα του αυτοκινήτου, μάλιστα δε την πόρτα μου, την πόρτα του οδηγού!
Καθότι πριν από μερικούς μήνες στο ίδιο ακριβώς σημείο μου είχε επιτεθεί συμμορία κακοποιών (ο ένας στη μια πόρτα, ο άλλος στην απέναντι πόρτα και ο τρίτος στην τσίλια), είχα το νου μου και κλειστές τις ασφάλειες.
Μόλις ο μπινές άπλωσε το χέρι στο πόμολο, μετακίνησα ελαφρά το όχημα και του εξαπέλυσα βαρύ υβρεολόγιο (το οποίο φυσικά δεν κατάλαβε, καθότι αλλοδαπός)...
Απομακρύνθηκε ήρεμα μερικά μέτρα, και έμεινε απαθής στη γωνία περιμένοντας την επόμενη ευκαιρία.
Εϊναι ζήτημα χρόνου η αιματηρή κατάληξη στο σημείο αυτό.

το σκινικο σε γενικες γραμμες ειναι ποιο χαλαρο αμα περασεις στην απεναντι πλευρα απο το τρενο . π.χ. μπουρδελο Ιωαννινων 3 ....οσον αφορα υποπτα ατομα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom